ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda...

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kolinda... - Page 2 Empty Re: Kolinda...

Post by Brat Brale on 10/29/2019, 19:52

Kada se pojavila, baš sam imao želju da je plodim-ali deficit intelekta me sve više odbija... Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
NAPREDNJACI, MILOST NE TRAŽIM-NE BIH VAM JE NI DAO!
Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Noor on 10/29/2019, 19:53

@Brat Brale wrote:Kada se pojavila, baš sam imao želju da je plodim-ali deficit intelekta me sve više odbija... Basketball
je, samo tebe je čekala :P

2017-10-06

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 10/29/2019, 19:57

Iskreno,  ja bih joj bio jack pot Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 10/29/2019, 20:05

Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Noor on 10/29/2019, 21:23

Skini se vise s nje...uzjasi si Brnabica :)

2017-10-06

Back to top Go down

Post by Atlana on 10/29/2019, 21:47

@Brat Brale wrote:Kada se pojavila, baš sam imao želju da je plodim-ali deficit intelekta me sve više odbija... Basketball

Ima jos 1 fprumas koji kolimdu jako voli

So love me, love me tonight
Tomorrow was made for some
Tomorrow may never come
For all we know
Atlana
Atlana

2019-01-19

Back to top Go down

Post by jasambrend on 10/29/2019, 21:57

@Atlana wrote:

Ima jos 1 fprumas koji kolimdu jako voli

Ero je toliko voli da je dobija zabranu pristupa...
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 10/29/2019, 22:24

Za Rijeku 80-ih nije puno pogriješila.

2018-11-10

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 10/29/2019, 22:36

@Noor wrote:
je, samo tebe je čekala :P
:^O
fridrih_niche
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 08:31

...koli kakva god..ali ovo za rijeku nije promasila..mi svjedoci utakmica iz 80-tih dobro znamo kako je rijeka igrala kontra hajduka i dinama a kako kontra zvezde i partizana...mozda tu nisu krivi igraci,trener...ali ocito je odozgor stizala naredba kad su gostovali zvezda i partizan..'potegni malo rucnu'..jbg..moralo se slusati..vecina klubova pa i rijeka se financirala drzavnim i gradskim novcem...nikad necu zaboraviti sezonu 1988/89...dva kola prije susreta s ahajdukom na kantridi isto na istom stadionu dva kola prije gstuje partizan i dobije rijeku 4-0...sjecam se i radio prijenosa gdje tamosnji komentator kaze 'blijeda rijeka postala streljana crno bijelih'...onda dođe hajduk utakmica zavrsila 1-1...a rijekini igraci igraju kao da im je neko nabio torpedo u guzicu..gotovo svaki napad hajduka su zaustavljali faulovima i to dosta grubim..tako da je hajduk nakon te utakmice imao tri igraca ozlijeđena..slicno je i dinamo prolazio pa se sjecam one legndarne pok.tomica..'dinamova muka zove se rijeka'...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 08:41

...dobro nije bila iznimka samo rijeka..za osijek se gotovo smatralo da je zvezdina filijala...ja se ni ne sjecam je li osijek kad uopce dobio zvezdu u gradskom vrtu..sezona 1989/90....osijek dobije hajduka 2-1...sa partizanom igra nerjeseno i sa dinamom...prizuili su odlicne partije u tim utakmicama...ali onda dođe zvezda i rukne osijek u osijeku 6-0...nije tu zvezda igrala nesto spektakularno ali osijecani su bilitotalno nevidljivi kao d aih nije bilo na terenu...i ta utakmica je prakticno zvezdi gotovo osigurala naslov...jer su napravili cetri boda prednosti protiv dinama...posto je dinamo odigrao doma nerjeseno protiv olimpije...koja je gle cuda doslovno se bacala na glavu kontra dinama...dva kola nakon toga je bila ona utakmica u maximiru kontra zvezde kad su bili neredi...sjecam se da su se u dinamu uzdali u osiijek da ce pruziti partiju kakve su pruzali te sezone protiv dinama,partizana i hajduka..kad ono teski mucak...zvezda se prosetala a da se postebno nije ni oznojila jer ovi su statirali na terenu...i sjecam se da je kohorta i navijaci oisjeka totalno popizdili i trazili smjenu uprave osijeka...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 10/30/2019, 08:57

Hajduk je bio najveća zvezdina filijala... Basketball

Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 09:00

@Brat Brale wrote:Hajduk je bio najveća zvezdina filijala... Basketball
bracala..hajduk je jedini imao pozitivan omjer utakmica sa zvezdom u yugi...toliko o filijali..jos je jedino bugjanska iskra imala pozitivan omjer ali oni su odigrali samo jednu utakmicu sa zvezdom u kupu di dobili je 1-0 u bugojnu...zvezda kad ej dolazila u split rijetko je odlazila pobjednicki...a hajduk kad je gostovao u beogradu protiv zvezde dosta puta sepjevajuci vracao..po tom pitanju onda je zvezda bila hajdukova filijala Basketball
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 09:08

zvezdine filijale u yugo prvenstvu su bile:

sloboda tuzla

vardar skoplje

buducnost

sarajevo

rad

napredak krusevac

vojvodina

partizanove filijale su bile.

olimpija ljubljana

rijeka

sutjeska niksic

rad

spartak subotica

buducnost

celik zenica
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 09:13

za dinamo znam...da li su filijale bile ili ne ali uvijek su dobro prolazili kod željeznicara a i cesto su im igraci od tamo dolazili....dijelom osijek....

za hajduk bi se moglo reci da je imao uspjeha protiv subotickog spartaka a i neki igraci su iz tog kluba dolazili u hajduk....i to bilo to otprilike
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 10/30/2019, 09:14

kako je moguce da je buducnost filijala i zvezdi i partizanu? :roll

Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Brat Brale on 10/30/2019, 09:17

@vuksadinare wrote:za dinamo znam...da li su filijale bile ili ne ali uvijek su dobro prolazili kod željeznicara a i cesto su im igraci od tamo dolazili....dijelom osijek....

za hajduk bi se moglo reci da je imao uspjeha protiv subotickog spartaka a i neki igraci su iz tog kluba dolazili u hajduk....i to bilo to otprilike

hajduk je onda bio filijala radnickom jer su retko kada sa caira odlazili sa osmehom na licu... Basketball

Brat Brale
Brat Brale

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 09:38

@Brat Brale wrote:
@vuksadinare wrote:za dinamo znam...da li su filijale bile ili ne ali uvijek su dobro prolazili kod željeznicara a i cesto su im igraci od tamo dolazili....dijelom osijek....

hajduk je onda bio filijala radnickom jer su retko kada sa caira odlazili sa osmehom na licu... Basketball
pa radnicki nis je bio korektan klub..igrali su protiv svih jedako..oni i velez...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 09:39

@Brat Brale wrote:kako je moguce da je buducnost filijala i zvezdi i partizanu? :roll
pa s obzirom na ubjedljivo negativnu statistiku sa oba kluba sam zakljuci Basketball
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 10/30/2019, 09:50

statisticki gledano buducnost je bila i veliki rezervoar igraca za zvezdu i partizan...svakako najpoznatiji su mijatovic,savicevic,brnovic,lakic da en nabrajam dalje..sto se tice radnickog nisa...iskreno to je bio jedini klub iz srbije za koje sam imao neke simpatije...igrali su punim zarom protiv svih klubova velike cetvorke u nišu napose...i svi klubovi su tamo imali velikih problema...narocito osamdesetih..slicno je i sa velezom...sjecam se cak i da kad je piksi stojkovic prelazio iz radnickog u zvezdu da je skoro proglasen dan zalosti u nišu..bili su jedan od rijetkih bas gradskih klubova...gdje je najveci dio nislija navijao za radnicki ....moza jedini grad onda u srbiji ne znam za sad..koji nije imao vise zvezdinih ili partizanovih navijaca
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top