ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greta

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by melkior 7/10/2019, 00:07

T. wrote:
melkior wrote:
Sora wrote:Koliko sam imala godina kad sam počela primjećivati slinave poglede svih tih ogavnih tipova? Možda 12? Čim ti grudi počnu rasti, svaki idiot misli da ima pravo nabacivati se s vulgarnim komentarima. “Šta bi ja tebi radio, mala...” I ja sad znam šta bi ja tebi radila, ali to u šestom ili sedmom razredu nisam znala. Samo sam se strašno sramila, sakrivala se u široke tatine košulje i trudila se izbjegavati ljude.
Greta - Page 2 Pavi10

Curb your sexipil... :grin
A dobro, o ukusima se ne raspravlja:

Greta - Page 2 1602mo10
Greta - Page 2 Abb01v10
Greta - Page 2 01570010

melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 03:33

melkior wrote:
Sora wrote:Danasnji muskarci se useru pred jednom balsvicom 
Pa sta onda ja da ocekujem od njih 
Koja nisam vise balavica i imam solidnu kilometražu u nogama? 

Ne stvarno 
Ovo je prekomicno 
I uostalom glupavo ne shvaćati tu malu 
Od prcka na dalje 
Kuzite vi di prica  ima poantu ?
NEVINA U LUDNICI
KOMENTAR: OSTAVITE GRETU NA MIRU I POBRINETE SE ZA SVOJU DJECU Dok mi hinimo zabrinutost za mladu Šveđanku, više od 70.000 naših učenika pati u tišini

    AUTOR:


    • Snježana Pavić


    OBJAVLJENO:
  • 04.10.2019. u 09:05


Greta - Page 2 Greta%20thunberg
 REUTERS  

 


Koliko sam imala godina kad sam počela primjećivati slinave poglede svih tih ogavnih tipova? Možda 12? Čim ti grudi počnu rasti, svaki idiot misli da ima pravo nabacivati se s vulgarnim komentarima. “Šta bi ja tebi radio, mala...” I ja sad znam šta bi ja tebi radila, ali to u šestom ili sedmom razredu nisam znala. Samo sam se strašno sramila, sakrivala se u široke tatine košulje i trudila se izbjegavati ljude.

Vezane vijesti





  • Kako je pobuna na Murteru prekinula šutnju o premlaćenoj ženi






  • Nasilnici više ne mogu biti mirni, ali većina je i dalje na njihovoj strani. Ipak, bijes raste...





Isti ti tipovi koji će bez srama zuriti u tijela šestašica i sedmašica i naglas im komentirati grudi i noge, sad su ljuto zabrinuti za mentalno zdravlje “jadnog djeteta”. Nevjerojatno ih iritira 16-godišnja švedska aktivistkinja, koja je uspjela postići ono što oni ne mogu ni sanjati. Kad sedmašicama komentiraju naglas grudi, to su “žene” ili barem djevojke, ali kad 16-godišnjakinja govori u UN-u, ona je “dijete”, i to još teško poremećeno.
Nema veze što mogu samo sanjati da govore engleski dobro poput nje. Ti su tipovi jednako odlučni da su oni ti koji prosuđuju je li neka žena vrijedna ili ne, je li za madraca ili za mudraca. Ako je za madraca, onda joj slijedi par desetljeća ponižavanja i vrijeđanja od svakoga kome se usput digne. A ako nije za madraca, još gore. Onda je za škovace.

Na tisuće ih je i strašno su nesretni što su socijalne službe u Švedskoj zakazale, pa je Greta umjesto u školi završila u New Yorku. Nije tako samo kod nas, Greta Thunberg uspješno je naciljala G-točku milijuna muškaraca. “To je dobar znak”, rekla je za Der Spiegel. “Ponekad čitam te komentare kako bih se upoznala s argumentima tih ljudi. Većina ih nema argumente: napadaju me na osnovu mog izgleda, ili dijagnoze. Ali dobar je znak da o meni pišu i da me mrze. Time pokazuju da me vide kao prijetnju”, rekla je u intervjuu njemačkom tjedniku, u veljači, nakon Davosa. Da, i tamo su je zvali psihički poremećenim derištem.
Argumenti, koga briga za to? Oni imaju svoje mišljenje. Jesu li se brinuli za 15-godišnjeg Justina Biebera, jesu li ronili krokodilske suze nad tužnom sudbinom Miley Cyrus, kad je s 15 s prvim albumom zarađivala milijune? Sjećate li se možda demonstracija protiv Ante Kostelića, da Ivicu i Janicu ostavi na miru, u školi?
Bilo bi baš lijepo da ova histerija oko 16-godišnje Šveđanke s Aspergerom, koja je preboljela depresiju, pokazuje da su Hrvati jako zabrinuti za mentalno zdravlje djece. Ali to nije tako. Nas je sramota zatražiti pomoć i ako ti dijete ima disleksiju. Sramota je otići psihologu, nedajbože psihijatru. Koga briga što ti dijete pati, važnije je što će selo reći.
Čak 50 posto mentalnih poremećaja počinje prije 14. godine života, upozoravaju stručnjaci iz Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Pogrešno je misliti da je to prolazno ili da se mogu sami izvući, ističu: važno je djeci pomoći što ranije, kako bi se spriječilo pogoršanje u kasnijoj dobi.
A brojke su strašne: u jednom razredu od 25 učenika, njih pet suočava se s problemima mentalnog zdravlja, a samo jedan dobiva pomoć. Što to znači? Da vaše dijete sjedi u razredu s nekoliko učenika koji imaju ozbiljnih problema, a nitko im ne pomaže. Da je to možda upravo vaše dijete, dok vi na Facebooku zapjenjeno kuckate o Greti. Ako preračunate brojke HZJZ-a, riječ je o 90.000 učenika naših osnovnih i srednjih škola. Nekakvu stručnu pomoć dobiva otprilike njih 18.500. To onda znači da više od 70.000 djece u Hrvatskoj pati u tišini - dok njihovi očevi, stričevi, djedovi (i neke majke, tetke, bake) pjene po internetu zbog lošeg švedskog socijalnog sustava.
Zato pustite Gretu, bogata Švedska zna se sama pobrinuti za svoju djecu. Radije se okrenite oko sebe, zagrlite svoje dijete, razgovarajte. Ostavite se Grete: u ovom trenutku 70.000 dječaka i djevojčica u Hrvatskoj teško pati, a da nemaju nikoga da im pomogne.


https://www.jutarnji.hr/komentari/komentar-ostavite-gretu-na-miru-i-pobrinete-se-za-svoju-djecu-dok-mi-hinimo-zabrinutost-za-mladu-svedanku-vise-od-70000-nasih-ucenika-pati-u-tisini/9440906/
jesi ti melki sav, mislim imas li ti neki problem na koji treba obratit paznju da te se ne povrijedi
greta kao greta, ili njena bolest su nebitni, niti ko mora bit zabrinut za njeno stanje kad vec to nisu ni njeni roditelji koji je isturaju da bude tude, a eto izgleda i njihovo, ideolosko janje I stit po kojem ce udarci kritike padat
Sto ce rec bezmuda ideoloska stoka bez argumenata potura djecu da ostvaruju njihove ciljeve I uzima lovu za to, a ovoj virtue signaling kozi sto se rasrala do te mjere da sam se evo i ja raznjezio, to ocito ne smeta, ili nije u stanju da percipira nesto sto nije opozicija njenoj ideoloskoj amneziji I opcenitoj tulavosti karakteristicnoj za lazne moraliste
 uz to tvrdit da oni koji su zabrinuti za ideolosko iskoristavanje djece su jos I perverzni pedofili je vrhunac sranja sto je ova koza izasrala sa ovim virtue signaling jeftilenom

bezveze trosim tipkovnicu na idiotluk, ne bi ja nego nikako ne mogu da skuzim di ti podes trokirat i zasto
nekonzistentan si i podlozan emotivnim ispadima kojima pokusavas dat intelektualno opravdanje kojeg u stvari nema
ko da si curica u pubertetu
dakle sta je problem pa si tako nestabilan
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 03:44

melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.
o jebem te zivote
kad si ti to bio u nekoj zapadnoj skoli ili imo nekakve kontakte
pa tulo tulavi profesore koji imaju kriticko misljenje otpustaju sa posla cim se ne slaze sa ideolosko marksitickom matricom koja je jedino dozvoljeno misljenje na tom tvom zapadnom skolstvu
meni su za razliku od tebe djeca ovdje isla u skolu pa znam na sto to njihovo kriticko misljenje lici I ima li ga
ne smiju ga ni imat ako je u opoziciji opceprihvacenom ateisticko-femimnisticko-socijalistickom-marksistickom narativu 
da nisi skreno znao bi da je komplet zapadno skolstvo postalo pristrana jednoobrazna ideoloska utvrda lijevih fasistoidnih imbecila
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 04:09

Sora wrote:Danasnji muskarci se useru pred jednom balsvicom 
Pa sta onda ja da ocekujem od njih 
Koja nisam vise balavica i imam solidnu kilometražu u nogama? 

Ne stvarno 
Ovo je prekomicno 
I uostalom glupavo ne shvaćati tu malu 
Od prcka na dalje 
Kuzite vi di prica  ima poantu ?
sore
pokazi mi sise il suti
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by abraham 7/10/2019, 04:44

prckov wrote:
melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.
o jebem te zivote
kad si ti to bio u nekoj zapadnoj skoli ili imo nekakve kontakte
pa tulo tulavi profesore koji imaju kriticko misljenje otpustaju sa posla cim se ne slaze sa ideolosko marksitickom matricom koja je jedino dozvoljeno misljenje na tom tvom zapadnom skolstvu
meni su za razliku od tebe djeca ovdje isla u skolu pa znam na sto to njihovo kriticko misljenje lici I ima li ga
ne smiju ga ni imat ako je u opoziciji opceprihvacenom ateisticko-femimnisticko-socijalistickom-marksistickom narativu 
da nisi skreno znao bi da je komplet zapadno skolstvo postalo pristrana jednoobrazna ideoloska utvrda lijevih fasistoidnih imbecila

Potpis kolega.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by danni1 7/10/2019, 06:48

prckov wrote:
melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.
o jebem te zivote
kad si ti to bio u nekoj zapadnoj skoli ili imo nekakve kontakte
pa tulo tulavi profesore koji imaju kriticko misljenje otpustaju sa posla cim se ne slaze sa ideolosko marksitickom matricom koja je jedino dozvoljeno misljenje na tom tvom zapadnom skolstvu
meni su za razliku od tebe djeca ovdje isla u skolu pa znam na sto to njihovo kriticko misljenje lici I ima li ga
ne smiju ga ni imat ako je u opoziciji opceprihvacenom ateisticko-femimnisticko-socijalistickom-marksistickom narativu 
da nisi skreno znao bi da je komplet zapadno skolstvo postalo pristrana jednoobrazna ideoloska utvrda lijevih fasistoidnih imbecila
:tu

_________________
Greta - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by Sora 7/10/2019, 08:45

Znaci veli Prcko da je vladajuća ideologija u zapadnim skolama marksistička 
Hm 
Prcko , jesi se ti zajebunio nesto 
Ono 
Sve trpas u istu vrecu sto nije klerofasizam kojem ti naginješ 

A sise to necu pokazati dok ne pređeš na islam

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by Sora 7/10/2019, 08:50

Zaoravo 
Prcko mi je uljepšao jutro 

ZIVIO 
MARX OCU RECI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by Sora 7/10/2019, 08:50

Zaoravo 
Prcko mi je uljepšao jutro 

ZIVIO 
MARX OCU RECI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 12:10

evo degenerici opet pali u trans
cuj u australske "grete" spike  :facepalm


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by melkior 7/10/2019, 12:30

prckov wrote:
melkior wrote:
Sora wrote:Danasnji muskarci se useru pred jednom balsvicom 
Pa sta onda ja da ocekujem od njih 
Koja nisam vise balavica i imam solidnu kilometražu u nogama? 

Ne stvarno 
Ovo je prekomicno 
I uostalom glupavo ne shvaćati tu malu 
Od prcka na dalje 
Kuzite vi di prica  ima poantu ?
NEVINA U LUDNICI
KOMENTAR: OSTAVITE GRETU NA MIRU I POBRINETE SE ZA SVOJU DJECU Dok mi hinimo zabrinutost za mladu Šveđanku, više od 70.000 naših učenika pati u tišini

    AUTOR:


    • Snježana Pavić


    OBJAVLJENO:
  • 04.10.2019. u 09:05


Greta - Page 2 Greta%20thunberg
 REUTERS  

 


Koliko sam imala godina kad sam počela primjećivati slinave poglede svih tih ogavnih tipova? Možda 12? Čim ti grudi počnu rasti, svaki idiot misli da ima pravo nabacivati se s vulgarnim komentarima. “Šta bi ja tebi radio, mala...” I ja sad znam šta bi ja tebi radila, ali to u šestom ili sedmom razredu nisam znala. Samo sam se strašno sramila, sakrivala se u široke tatine košulje i trudila se izbjegavati ljude.

Vezane vijesti







  • Kako je pobuna na Murteru prekinula šutnju o premlaćenoj ženi








  • Nasilnici više ne mogu biti mirni, ali većina je i dalje na njihovoj strani. Ipak, bijes raste...







Isti ti tipovi koji će bez srama zuriti u tijela šestašica i sedmašica i naglas im komentirati grudi i noge, sad su ljuto zabrinuti za mentalno zdravlje “jadnog djeteta”. Nevjerojatno ih iritira 16-godišnja švedska aktivistkinja, koja je uspjela postići ono što oni ne mogu ni sanjati. Kad sedmašicama komentiraju naglas grudi, to su “žene” ili barem djevojke, ali kad 16-godišnjakinja govori u UN-u, ona je “dijete”, i to još teško poremećeno.
Nema veze što mogu samo sanjati da govore engleski dobro poput nje. Ti su tipovi jednako odlučni da su oni ti koji prosuđuju je li neka žena vrijedna ili ne, je li za madraca ili za mudraca. Ako je za madraca, onda joj slijedi par desetljeća ponižavanja i vrijeđanja od svakoga kome se usput digne. A ako nije za madraca, još gore. Onda je za škovace.

Na tisuće ih je i strašno su nesretni što su socijalne službe u Švedskoj zakazale, pa je Greta umjesto u školi završila u New Yorku. Nije tako samo kod nas, Greta Thunberg uspješno je naciljala G-točku milijuna muškaraca. “To je dobar znak”, rekla je za Der Spiegel. “Ponekad čitam te komentare kako bih se upoznala s argumentima tih ljudi. Većina ih nema argumente: napadaju me na osnovu mog izgleda, ili dijagnoze. Ali dobar je znak da o meni pišu i da me mrze. Time pokazuju da me vide kao prijetnju”, rekla je u intervjuu njemačkom tjedniku, u veljači, nakon Davosa. Da, i tamo su je zvali psihički poremećenim derištem.
Argumenti, koga briga za to? Oni imaju svoje mišljenje. Jesu li se brinuli za 15-godišnjeg Justina Biebera, jesu li ronili krokodilske suze nad tužnom sudbinom Miley Cyrus, kad je s 15 s prvim albumom zarađivala milijune? Sjećate li se možda demonstracija protiv Ante Kostelića, da Ivicu i Janicu ostavi na miru, u školi?
Bilo bi baš lijepo da ova histerija oko 16-godišnje Šveđanke s Aspergerom, koja je preboljela depresiju, pokazuje da su Hrvati jako zabrinuti za mentalno zdravlje djece. Ali to nije tako. Nas je sramota zatražiti pomoć i ako ti dijete ima disleksiju. Sramota je otići psihologu, nedajbože psihijatru. Koga briga što ti dijete pati, važnije je što će selo reći.
Čak 50 posto mentalnih poremećaja počinje prije 14. godine života, upozoravaju stručnjaci iz Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Pogrešno je misliti da je to prolazno ili da se mogu sami izvući, ističu: važno je djeci pomoći što ranije, kako bi se spriječilo pogoršanje u kasnijoj dobi.
A brojke su strašne: u jednom razredu od 25 učenika, njih pet suočava se s problemima mentalnog zdravlja, a samo jedan dobiva pomoć. Što to znači? Da vaše dijete sjedi u razredu s nekoliko učenika koji imaju ozbiljnih problema, a nitko im ne pomaže. Da je to možda upravo vaše dijete, dok vi na Facebooku zapjenjeno kuckate o Greti. Ako preračunate brojke HZJZ-a, riječ je o 90.000 učenika naših osnovnih i srednjih škola. Nekakvu stručnu pomoć dobiva otprilike njih 18.500. To onda znači da više od 70.000 djece u Hrvatskoj pati u tišini - dok njihovi očevi, stričevi, djedovi (i neke majke, tetke, bake) pjene po internetu zbog lošeg švedskog socijalnog sustava.
Zato pustite Gretu, bogata Švedska zna se sama pobrinuti za svoju djecu. Radije se okrenite oko sebe, zagrlite svoje dijete, razgovarajte. Ostavite se Grete: u ovom trenutku 70.000 dječaka i djevojčica u Hrvatskoj teško pati, a da nemaju nikoga da im pomogne.


https://www.jutarnji.hr/komentari/komentar-ostavite-gretu-na-miru-i-pobrinete-se-za-svoju-djecu-dok-mi-hinimo-zabrinutost-za-mladu-svedanku-vise-od-70000-nasih-ucenika-pati-u-tisini/9440906/
jesi ti melki sav, mislim imas li ti neki problem na koji treba obratit paznju da te se ne povrijedi
greta kao greta, ili njena bolest su nebitni, niti ko mora bit zabrinut za njeno stanje kad vec to nisu ni njeni roditelji koji je isturaju da bude tude, a eto izgleda i njihovo, ideolosko janje I stit po kojem ce udarci kritike padat
Sto ce rec bezmuda ideoloska stoka bez argumenata potura djecu da ostvaruju njihove ciljeve
Ne stignem odgovoriti jer sam na poslu, ali tema nije globalno zatopljenje niti ideologija, već Greta kao Greta.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by melkior 7/10/2019, 12:41

prckov wrote:
melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.
o jebem te zivote
kad si ti to bio u nekoj zapadnoj skoli ili imo nekakve kontakte
pa tulo tulavi profesore koji imaju kriticko misljenje otpustaju sa posla cim se ne slaze sa ideolosko marksitickom matricom koja je jedino dozvoljeno misljenje na tom tvom zapadnom skolstvu
meni su za razliku od tebe djeca ovdje isla u skolu pa znam na sto to njihovo kriticko misljenje lici I ima li ga
ne smiju ga ni imat ako je u opoziciji opceprihvacenom ateisticko-femimnisticko-socijalistickom-marksistickom narativu 
da nisi skreno znao bi da je komplet zapadno skolstvo postalo pristrana jednoobrazna ideoloska utvrda lijevih fasistoidnih imbecila
Znanost ne funkcionira na osnovu ideološke podijeljenosti po političkom spektru već temeljem znanstvenih rezultata i objavom znanstvenog rada ili studije u za to predviđenom znanstvenom časopisu. I poerem se više na tu patetiku o jadnim profesorima koji nemaju pravo na svoje mišljenje ili stav. Klimatologija je egzaktna znanost koja se bazira na egzaktnim podacima za koje postoje hrpetina podataka prikupljenih sa satelita a ne iščupanih iz nožnog prsta. Postoje stotine znanstvenika, znanstvenih timova koji neovisno jedni o drugima dolaze do istih rezultata i zaključaka. Pa neka gospoda znanstveni oponenti podastru svoje rezultate znanstvenih istraživanja, studija, neka se prijave na neku znanstvenu konferenciju, pa neka sučele argumente ili objave knjige, umjesto da glumataju dežurne žrtve. Prije dva-tri tjdna pejstao sam na ovaj forum barem desetak ako ne i više linkova, članaka, studija, referenci, a sve što sam dobio su napadi ad hominem i optužbe da evo, zli kapitalisti tehnokrati žele pokoriti svijet i uništiti dobre kapitaliste vlasnike dizelaša i proizvođače ugljičnih i dušičnih oksida. Pa to sad onda ispada više nije ni kapitalizam nego marksizam. Odrastite.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by melkior 7/10/2019, 12:47

Da, zelena energija je biznis, i što sad? Nije prihvatljiv biznis za razliku od naftne industrije i automobilske industrije koja vara ne eko testovima? Imate kuma koji prodaje okolo plastične čaše? Jadni. Mucho macho kapitalisti. E :aw
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 13:01

melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.
o jebem te zivote
kad si ti to bio u nekoj zapadnoj skoli ili imo nekakve kontakte
pa tulo tulavi profesore koji imaju kriticko misljenje otpustaju sa posla cim se ne slaze sa ideolosko marksitickom matricom koja je jedino dozvoljeno misljenje na tom tvom zapadnom skolstvu
meni su za razliku od tebe djeca ovdje isla u skolu pa znam na sto to njihovo kriticko misljenje lici I ima li ga
ne smiju ga ni imat ako je u opoziciji opceprihvacenom ateisticko-femimnisticko-socijalistickom-marksistickom narativu 
da nisi skreno znao bi da je komplet zapadno skolstvo postalo pristrana jednoobrazna ideoloska utvrda lijevih fasistoidnih imbecila
Znanost ne funkcionira na osnovu ideološke podijeljenosti po političkom spektru već temeljem znanstvenih rezultata i objavom znanstvenog rada ili studije u za to predviđenom znanstvenom časopisu. I poerem se više na tu patetiku o jadnim profesorima koji nemaju pravo na svoje mišljenje ili stav. Klimatologija je egzaktna znanost koja se bazira na egzaktnim podacima za koje postoje hrpetina podataka prikupljenih sa satelita a ne iščupanih iz nožnog prsta. Postoje stotine znanstvenika, znanstvenih timova koji neovisno jedni o drugima dolaze do istih rezultata i zaključaka. Pa neka gospoda znanstveni oponenti podastru svoje rezultate znanstvenih istraživanja, studija, neka se prijave na neku znanstvenu konferenciju, pa neka sučele argumente ili objave knjige, umjesto da glumataju dežurne žrtve. Prije dva-tri tjdna pejstao sam na ovaj forum barem desetak ako ne i više linkova, članaka, studija, referenci, a sve što sam dobio su napadi ad hominem i optužbe da evo, zli kapitalisti tehnokrati žele pokoriti svijet i uništiti dobre kapitaliste vlasnike dizelaša i proizvođače ugljičnih i dušičnih oksida. Pa to sad onda ispada više nije ni kapitalizam nego marksizam. Odrastite.
klimatologija kao znanost je skup vise razlicitih znanstvenih disciplina koji se direktno ili indirektno njome bave.
klima je kompleksan system I ne moze se svodit na jedan factor koji je odlucuje I koji je presudan na klimu I njene promjene, tj.= co2 
Ajd za pocetak svari ovo I imaj to u vidu kad trabunjas o klimi da ne lutas
jel ti poslusas ikad one viseo klipove sto sam ti stavio,
objasnio ti je covjek I te tvoje hrpetine podatka na koje ti nasjedas ko mladi majmun. Poslusaj klip I postedi me crtanja nisi glup
navodno znas jezik, ako ne znas onda cu ti prevest, samo reci
I da neki od najpriznatijih nezavisnih klimatologa negiraju ovo ljevicarsko sranje I histeriju, samo treba otvorit google I polako razmotrit sve argumente
i one za I one protiv I onda provjerit koji su nezavisni a koji finansirani 
I jos ako ikako mozes da ne budes ovca I vjerujes ispolitiiranim podacima I postenju lijeve stoke

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 13:09

melkior wrote:Da, zelena energija je biznis, i što sad? Nije prihvatljiv biznis za razliku od naftne industrije i automobilske industrije koja vara ne eko testovima? Imate kuma koji prodaje okolo plastične čaše? Jadni. Mucho macho kapitalisti. E :aw
evo ti jos jedan podatak 
I jos je znanstveni jebote
I nije ispolitiziran I fingiran
ukratko tocan podatak za koji se slazu svi ti tvoji klimatolozi, cak I lijevi placeni cirkusanti koji se penju na znanstvene visove putem politike jer su inace nesposobni mediokriteti I probuseni kurtoni od znanstvenika :D
trenutna kolicina co2 u atmosferi je 0,039%
ispod 0,018 sav zivot (kako biljni tako I zivotinjski) prestaje
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 13:43

melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.
o jebem te zivote
kad si ti to bio u nekoj zapadnoj skoli ili imo nekakve kontakte
pa tulo tulavi profesore koji imaju kriticko misljenje otpustaju sa posla cim se ne slaze sa ideolosko marksitickom matricom koja je jedino dozvoljeno misljenje na tom tvom zapadnom skolstvu
meni su za razliku od tebe djeca ovdje isla u skolu pa znam na sto to njihovo kriticko misljenje lici I ima li ga
ne smiju ga ni imat ako je u opoziciji opceprihvacenom ateisticko-femimnisticko-socijalistickom-marksistickom narativu 
da nisi skreno znao bi da je komplet zapadno skolstvo postalo pristrana jednoobrazna ideoloska utvrda lijevih fasistoidnih imbecila
Znanost ne funkcionira na osnovu ideološke podijeljenosti po političkom spektru

jesi to ti kolumbo, sad kad si to otkrio imaj to u vidu da ne nasjednes na tu ideolosku znanost po 100-ti put

već temeljem znanstvenih rezultata i objavom znanstvenog rada ili studije u za to predviđenom znanstvenom časopisu
dokazivih cinjenica tope, znanstveni rad I objava u casopisu samo po sebi ne znaci nista
da vidis koja sranja objavljuju po tim znanstvenim casopisima ne bi to nikad izasro sto si izasro
I to najpriznatijim vrhunskim casopisima, I to cak I o porijeklu zivota
pa I u skolskim knjigama ti stoje kojekakvi idiotluci sto se prodaju pod znanost a nemaju utemeljenja u cinjenicama
uostalom otkad je to postmodernistickom marksizmu istina I znanost nesto egzaktno
jebote koje ti gluposti valjas
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 13:48

melkior wrote:
 I poerem se više na tu patetiku o jadnim profesorima koji nemaju pravo na svoje mišljenje ili stav. 
pozivas se na kriticko misljenje na zapadnim (sveckim) skolama a oni koji ostanu bez posla zbog tog tvog famoznog kritickog misljenja (kojeg ti btw nemas) su patetika 
I jos velis odrastite  :^0
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by catabbath 7/10/2019, 15:19

marcellus wrote:
pismejker wrote:Ozbiljno..tak kad odraste ce jesti zive muške..

kad odraste bit će fluidna transđender lezbača s muškim tendencijama

ipak je ona progresivna šveđanka

Mislim da su autisti nezaiteresirani za stvari van konteksta njihove opsesije.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by catabbath 7/10/2019, 15:22

melkior wrote:Btw, priča o Greti je priča i o razlikama između švedskog i hrvatskog obrazovnog sustava. Švedski potiče kritičko razmišljanje učenika, a hrvatski poslušnost autoritetu.

Greta ne razmišlja kritički, ona ima opsesivni poremečaj kojeg hrani ekipa koja od nje jako dobro profitira. Greta će do max. 25te napraviti samoubojstvo u stanju psihičkog sloma.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 15:27

Scientist sacked for challenging claims of demise of Great Barrier Reef

Professor Peter Ridd, a marine scientist who has worked on the Great Barrier Reef for 40 years, has been dismissed by James Cook University (JCU) for publicly questioning the research into the health of the reef. He has commenced action in the Federal Court to overturn his sacking

Professor Ridd was Professor of Physics at JCU, and had worked extensively on the Great Barrier Reef, particularly in the area of marine sedimentation, an important issue relating to the health of the reef.





His dismissal comes five years after Professor Bob Carter, an Adjunct Professor at JCU, lost his post because of his public criticism of the science of global warming 
 ((Dakle dvojica pateticnih znanstvenika izgubila poso jer su kriticki mislili ko da su placeni da misle, jebote))
Professor Carter had a distinguished academic career, having been professor and head of the School of Earth Sciences at James Cook University from 1981 to 1998, an adjunct research professor at the Marine Geophysical Laboratory at James Cook University from 1998 to 2005, and a visiting research professor in geology and geophysics at the University of Adelaide from 2001 to 2005.

        For years, Professor Ridd has disputed claims that the Great Barrier Reef is dying, based on his own observations and research. When challenged on Sky TV as to why the “consensus” view at James Cook University differed from his own, he said: “We can no longer trust the scientific organisations (kako ba nemozes, reci mu melki) like the Australian Institute of Marine Science, even things like the ARC Centre of Excellence for Coral Reef Studies.
 ((Kako ovi iz instituta dobijaju lovu, od koga? Kad I zasto treba povecat budzet ovom institutu I znanstvenim institucijama? Ja mislim vako ko laik, ako hocemo spasit planet treba u njiha ulozit dolare, sto vise dolara to vise spasavanja  :D
jebiga ne mogu ljudi na prazan stomak spasavat planet, jel tako. To bi isto bilo ko kad bi ja otiso u makarsku I trazio da mi daju gradevinsku dozvolu a da nikom ne istresem eure :^0 , s tim da ja ne moram gradit al stari planet se mora spasavat, daj dolare sunce ti sprzim)) 

“A lot of this stuff is coming out, the science is coming out not properly checked, tested or replicated; and this is a great shame because we really need to be able to trust our scientific institutions, and the fact is I do not think we can any more.”

Professor Ridd has pointed out that the problems are not specific to JCU.

He says science is in the midst of a “replication crisis” in which high-powered replication studies are finding flaws in around 50 per cent of recently published important research. He further believes that much of the science claiming damage to the reef has serious flaws, and that there is insufficient quality control of the science for the public to have confidence in its scientific institutions.  :)
 

JCU began disciplinary action against him last year.  :^0

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by prckov 7/10/2019, 15:36

Professor Ridd faced a “serious misconduct” charge for being “non-collegial”  :^0 for making comments questioning the reliability of science coming from some prestigious organisations at the university. He pointed out that he was exercising his professional judgement and would continue to speak out.

He was found guilty of serious misconduct, and ordered not to speak about any contentious matters, including the university’s actions against him.

The university later laid further charges against him, alleging that he had breached his terms of employment by speaking out.  :^0 It even went through his emails (including some to his wife) to find evidence of “misconduct”

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Greta - Page 2 Empty Re: Greta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum