ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sora 5/10/2019, 18:12

crvenkasti wrote:Marcelus je uvijek tu.
On je poput bezazlene, ali neizlječive bolesti.

To je ona neopasna, ali neugodna bolest koja ne boli jako, ali zajebava, i uvijek si je svjesan. Čak i ako se na neko vrijeme povuče i ne osjetiš ju, znaš, tu je, i vratit će se. Ona je dio tebe, tvoja je, ne možeš je se riješiti.
I voliš ju na neki način.


Ocito spolna bolest

:^0
To sam si i mislila o Marcelku 

Nesto kao picajzli ali s otrovom kropelja koji izsziva upalu mozga 

Krpeljopicyjzla Marcelko

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sora 5/10/2019, 18:15

Veber se svada sa svima 
Osim s krpeljopicyjzlom marcelkom 
To sve govori o veberu 
Trazi spolnu bolest

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 18:16

to ti je utjeha?

zamisli, dođe uplata, a ti uplatom možeš kupiti novi auto.

a, tamo neki srblje i bosilje od svetoja čisti njemačke guzice i prekvalificirao se za to.
a, dalje na krševitom balkanu, jedan žučni i zavidni srbalj i bosiljak mora raditi 10 dana koliko meni firma plati jedno noćenje.

neprocjenjivo.

griz i jaja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by crvenkasti 5/10/2019, 18:27

veber wrote:to ti je utjeha?

zamisli, dođe uplata, a ti uplatom možeš kupiti novi auto.

a, tamo neki srblje i bosilje od svetoja čisti njemačke guzice i prekvalificirao se za to.
a, dalje na krševitom balkanu, jedan žučni i zavidni srbalj i bosiljak mora raditi 10 dana koliko meni firma plati jedno noćenje.

neprocjenjivo.

griz i jaja.

Ne kužim te, jebamepas, kolika čovjek mora biti pizda da se ide hvalit s velikom plaćom koju prima od firme?

Poput konja koji se ruga drugima jer mu gazda daje najviše sijena.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 5/10/2019, 18:48

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 191005058.6_xl

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 191005058.4_xl
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 18:52

neprocjemjivo koliko žuči sipaš, koliko si zavidan i željan tuđeg.

neprocjenjivo kako si misliš da si faktoe, a sjebe te neki referent.

zanimljivo kako se sirotinja uvijek tješi.

zato vas uvijek treba gazit, nemilosrdno i smanjivat vam plaće. jer ti samog sebe zavaravaš. radiš za plaću, a ako ti ja ne potpišem od tvoje plaće nikaj.

ali lijepo je živjet u iluzijama i tješiti se.

moja šefica je isto zaposlenik firme, bez obzira na to što ima 5.6% dionica.

ali krščanstvo je nastalo na utjesi i vjeri u bolje sutra.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by crvenkasti 5/10/2019, 19:02

veber wrote:neprocjemjivo koliko žuči sipaš, koliko si zavidan i željan tuđeg.

neprocjenjivo kako si misliš da si faktoe, a sjebe te neki referent.

zanimljivo kako se sirotinja uvijek tješi.

zato vas uvijek treba gazit, nemilosrdno i smanjivat vam plaće. jer ti samog sebe zavaravaš. radiš za plaću, a ako ti ja ne potpišem od tvoje plaće nikaj.

ali lijepo je živjet u iluzijama i tješiti se.

moja šefica je isto zaposlenik firme, bez obzira na to što ima 5.6% dionica.

ali krščanstvo je nastalo na utjesi i vjeri u bolje sutra.

Mislio sam kupiti tvoju kuću i bazen. Tek da te zajebem.
Ali kurac.
Žena te otjerala i dovela kuronju. Sad su i kuća i ona i bazen, sve njegovo.
A ti ko pas u Njemačkoj.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 19:10

crvenkasti wrote:
veber wrote:neprocjemjivo koliko žuči sipaš, koliko si zavidan i željan tuđeg.

neprocjenjivo kako si misliš da si faktoe, a sjebe te neki referent.

zanimljivo kako se sirotinja uvijek tješi.

zato vas uvijek treba gazit, nemilosrdno i smanjivat vam plaće. jer ti samog sebe zavaravaš. radiš za plaću, a ako ti ja ne potpišem od tvoje plaće nikaj.

ali lijepo je živjet u iluzijama i tješiti se.

moja šefica je isto zaposlenik firme, bez obzira na to što ima 5.6% dionica.

ali krščanstvo je nastalo na utjesi i vjeri u bolje sutra.

Mislio sam kupiti tvoju kuću i bazen. Tek da te zajebem.
Ali kurac.
Žena te otjerala i dovela kuronju. Sad su i kuća i ona i bazen, sve njegovo.
A ti ko pas u Njemačkoj.
hehehe. tvoj jad i zavist.
neprocjenjivo.

ali tebi za jad i čemer u vukojebini. kuća je i dalje moja.
bivša je podstanar. uvjet je da plaća režije.

ali to i dalje ne mijenja činjenicu da si patetični, zajedljivi, šupak.

toliko jada i žuči iz tebe izbija da to nije normalno. frustriran životom u srbiji, nezaposlenošću, životom u jadnom stanu pa ti onda ostaje ventil forum.

ali, sam si odabro. cigan kakvi ste svi sblje i bosilje besramno si dignuo domovnicu i imaš hrvatsku putovnicu.

plc vjerovatno znaš programirat, pospajat žice...
kod mene u firmi ti je početna oko 3000€. firma plaća stai 24€ dnevno za topli obrok.
znači mjesečno zaradiš koliko u obećanoj zemlji za godinu i pol.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by crvenkasti 5/10/2019, 19:17

veber wrote:
crvenkasti wrote:
veber wrote:neprocjemjivo koliko žuči sipaš, koliko si zavidan i željan tuđeg.

neprocjenjivo kako si misliš da si faktoe, a sjebe te neki referent.

zanimljivo kako se sirotinja uvijek tješi.

zato vas uvijek treba gazit, nemilosrdno i smanjivat vam plaće. jer ti samog sebe zavaravaš. radiš za plaću, a ako ti ja ne potpišem od tvoje plaće nikaj.

ali lijepo je živjet u iluzijama i tješiti se.

moja šefica je isto zaposlenik firme, bez obzira na to što ima 5.6% dionica.

ali krščanstvo je nastalo na utjesi i vjeri u bolje sutra.

Mislio sam kupiti tvoju kuću i bazen. Tek da te zajebem.
Ali kurac.
Žena te otjerala i dovela kuronju. Sad su i kuća i ona i bazen, sve njegovo.
A ti ko pas u Njemačkoj.
hehehe. tvoj jad i zavist.
neprocjenjivo.

ali tebi za jad i čemer u vukojebini. kuća je i dalje moja.
bivša je podstanar. uvjet je da plaća režije.

ali to i dalje ne mijenja činjenicu da si patetični, zajedljivi, šupak.

toliko jada i žuči iz tebe izbija da to nije normalno. frustriran životom u srbiji, nezaposlenošću, životom u jadnom stanu pa ti onda ostaje ventil forum.

ali, sam si odabro. cigan kakvi ste svi sblje i bosilje besramno si dignuo domovnicu i imaš hrvatsku putovnicu.

plc vjerovatno znaš programirat, pospajat žice...
kod mene u firmi ti je početna oko 3000€. firma plaća stai 24€ dnevno za topli obrok.
znači mjesečno zaradiš koliko u obećanoj zemlji za godinu i pol.

Pa je, tko bi to podnio.
Glup, ružan, pizda i kreten, a i imaš više love od mene, koji sam lijep, pametan, završio fakultet.
Nepravda i užas!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest 5/10/2019, 19:29

crvenkasti wrote:
veber wrote:neprocjemjivo koliko žuči sipaš, koliko si zavidan i željan tuđeg.

neprocjenjivo kako si misliš da si faktoe, a sjebe te neki referent.

zanimljivo kako se sirotinja uvijek tješi.

zato vas uvijek treba gazit, nemilosrdno i smanjivat vam plaće. jer ti samog sebe zavaravaš. radiš za plaću, a ako ti ja ne potpišem od tvoje plaće nikaj.

ali lijepo je živjet u iluzijama i tješiti se.

moja šefica je isto zaposlenik firme, bez obzira na to što ima 5.6% dionica.

ali krščanstvo je nastalo na utjesi i vjeri u bolje sutra.

Mislio sam kupiti tvoju kuću i bazen. Tek da te zajebem.
Ali kurac.
Žena te otjerala i dovela kuronju. Sad su i kuća i ona i bazen, sve njegovo.
A ti ko pas u Njemačkoj.


hahahahaha..Crvenkasti jebe i ne vadi... lol! lol! lol!...

Weberu,bolje odustani,crvenkasti te nadmocno guzi.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest 5/10/2019, 19:31

crvenkasti wrote:
veber wrote:to ti je utjeha?

zamisli, dođe uplata, a ti uplatom možeš kupiti novi auto.

a, tamo neki srblje i bosilje od svetoja čisti njemačke guzice i prekvalificirao se za to.
a, dalje na krševitom balkanu, jedan žučni i zavidni srbalj i bosiljak mora raditi 10 dana koliko meni firma plati jedno noćenje.

neprocjenjivo.

griz i jaja.

Ne kužim te, jebamepas, kolika čovjek mora biti pizda da se ide hvalit s velikom plaćom koju prima od firme?

Poput konja koji se ruga drugima jer mu gazda daje najviše sijena.

Pvo je brutalno i zato zasluzuje u svevremene postove... king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 6/10/2019, 11:26

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Slika285
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by prckov 6/10/2019, 14:20

Hektorović wrote:Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Slika285
sudija - mujo bolan, stos ubio sulju
nisam namjerno druze sudija
igro sam se nozem I siljio neko drvo
naiso mujo I stao na koru od banane I sklizne se pa padne meni na noz
kako bolan vise uboda ima
pa tako 5-6 puta
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 7/10/2019, 00:29

Kako saznaje Haber.ba iz policijskih krugova bliskih istrazi, ona je istražiteljima rekla kako nije namjeravala ubiti Ivankovića, da ne zna zbog čega je to učinila jer "se samo malo igrala pištoljem".
Nakon što je shvatila da je Ivanković ubijen, kazala je da je skočila s trećeg kata motela, i to ravno u rijeku Bunu, pri čemu je polomila obje noge. No, policija je našla neke rupe u njenoj priči o skoku s trećeg kata. Prema preliminarnim rezultatima istrage, Hindić-Bošnjaković, kada se odlučila na bijeg, najvjerojatnije je skočila sa zida uz Villu, gdje su nađeni njene štikle i tragovi krvi, objavio je Avaz.

U vili bio još jedan muškarac
U noći koja je prethodila ubojstvu, s njom i Ivankovićem u motelu je, piše Haber, bio i A. Š., od ranije poznat policiji, kojem je ona u jednom trenutku ušla u sobu. No, on ju je, piše spomenuti bh. portal, izbacio iz sobe. Što se u međuvremenu dogodilo između nje i Ivankovića, nije poznato, ali je ona oko šest ujutro pozvala taksi i u mostarskom prigradskom naselju Ilići se predomislila, kazavši taksistu da je vrati nazad.
Sat poslije susjed je čuo pucanj, a Hindić-Bošnjaković je ponovo pozvala taksi i odvezla se do Turbeta kod Travnika, gdje se preksinoć u 20 sati predala policiji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 8/10/2019, 16:57

BIVŠOJ miss Hercegovine, 21-godišnjoj Suniti Hindić Bošnjaković, određen je jednomjesečni pritvor zbog sumnje da je jednim metkom iz pištolja ubila 55-godišnjeg hercegovačkog poduzetnika Ninu Ivanković nakon svađe s njim rano ujutro u petak u Vili Ivanković. 
Ubojstvo je naručeno, namješten je i gips na nogama misice?
Nakon njene predaje policiji u Travniku, nakon čega je objavljeno kako je u bijegu slomila obje noge, krenule su priče kao se radi o lažnim ozljedama. Navodno joj je gips stavljen upravo kako bi se izbjegao pritvor zbog mogućnosti bijega i dobilo se na vremenu da se Sunitu Hindić Bošnjaković skloni preko granice. U toj verziji, radi se o naručenom ubojstvu koje je trebalo izgledati kao neplanirani zločin u afektu te su se osobe koje su sve organizirale morale pobrinuti i za Sunitin bijeg, piše Slobodna Dalmacija. 
Prema informacijama kojima raspolaže Slobodna, Sunita je bila u vili do 6 ujutro odakle je otišla taksijem, da bi se vratila nakon otprilike sat vremena i usmrtila Ninu Ivankovića.
Kantonalno tužiteljstvo je opisalo kako je točno Sunita ubila poduzetnika.
Kako je točno Sunita ubila poduzetnika
Sunita je došla do ugostiteljskog objekta Vila Ivanković, čiji je vlasnik Nino Ivanković, dok se u on njemu nalazio. Ušavši u sobu u kojoj je bio 55-godišnji Ivanković, prvo se s njim verbalno sukobila.
U jednom trenutku, htijući ga usmrtiti, ispalila je jedan hitac u pravcu njega. Od ispaljenog hica i zadobivene prostrjelne rane je oštećenik Nino Ivanković obilno iskrvario, a zbog iskrvarenja je i preminuo na licu mjesta.
Ranije se pisalo da je misica Ivankovića ustrijelila u leđa, no tužitelji ne spominju mjesto ranjavanja. 
Osumnjičena je Sunita neposredno nakon toga napustila lice mjesta, a isto tako utvrđeno je da je često mijenjala adrese stanovanja, odnosno da je boravila na više adresa.

Usprkos ozljedi osumnjičena je u vrlo kratkom razdoblju uspjela pobjeći čak do Bugojna, da bi nakon prijave policiji bila odvedena u JU Bolnicu Travnik, gdje joj je ukazana liječnička pomoć.
Zbog okolnosti koje ukazuju na to da bi puštanjem osumnjičene na slobodu postojala opasnost od njenog bijega, Županijski sud Mostar je ocijenio da je sasvim utemeljeno i opravdano određivanje pritvora osumnjičenoj.
Županijsko tužiteljstvo HNŽ/K Mostar u suradnji s MUP-om HNŽ/K Mostar nastavlja s poduzimanjem istražnih radnji u ovom predmetu u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti pod kojima je počinjeno ovo kazneno djelo, stoji u još priopćenju Županijskog tužiteljstva Hercegovačko-neretvanske županije.
Misica: Samo sam se igrala pištoljem
Kako je jučer saznao Haber.ba iz policijskih krugova bliskih istrazi, ona je istražiteljima rekla kako nije namjeravala ubiti Ivankovića, da ne zna zbog čega je to učinila jer "se samo malo igrala pištoljem".
Nakon što je shvatila da je Ivanković ubijen, kazala je da je skočila s trećeg kata motela, i to ravno u rijeku Bunu, pri čemu je polomila obje noge. No, policija je našla neke rupe u njenoj priči o skoku s trećeg kata. Prema preliminarnim rezultatima istrage, Hindić-Bošnjaković, kada se odlučila na bijeg, najvjerojatnije je skočila sa zida uz Villu, gdje su nađeni njene štikle i tragovi krvi, objavio je Avaz.
U noći koja je prethodila ubojstvu s njom i Ivankovićem u motelu je, piše Haber, bio i A. Š., od ranije poznat policiji, kojem je ona u jednom trenutku ušla u sobu. No, on ju je, piše spomenuti bh. portal, izbacio iz sobe. Što se u međuvremenu dogodilo između nje i Ivankovića, nije poznato, ali je ona oko šest ujutro pozvala taksi i u mostarskom prigradskom naselju Ilići se predomislila, kazavši taksistu da je vrati nazad.
Sat poslije susjed je čuo pucanj, a Hindić-Bošnjaković je ponovo pozvala taksi i odvezla se do Turbeta kod Travnika, gdje se preksinoć u 20 sati predala policiji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Ringo10 8/10/2019, 17:20

pismejker wrote:
crvenkasti wrote:
veber wrote:neprocjemjivo koliko žuči sipaš, koliko si zavidan i željan tuđeg.

neprocjenjivo kako si misliš da si faktoe, a sjebe te neki referent.

zanimljivo kako se sirotinja uvijek tješi.

zato vas uvijek treba gazit, nemilosrdno i smanjivat vam plaće. jer ti samog sebe zavaravaš. radiš za plaću, a ako ti ja ne potpišem od tvoje plaće nikaj.

ali lijepo je živjet u iluzijama i tješiti se.

moja šefica je isto zaposlenik firme, bez obzira na to što ima 5.6% dionica.

ali krščanstvo je nastalo na utjesi i vjeri u bolje sutra.

Mislio sam kupiti tvoju kuću i bazen. Tek da te zajebem.
Ali kurac.
Žena te otjerala i dovela kuronju. Sad su i kuća i ona i bazen, sve njegovo.
A ti ko pas u Njemačkoj.


hahahahaha..Crvenkasti jebe i ne vadi... lol! lol! lol!...

Weberu,bolje odustani,crvenkasti te nadmocno guzi.. lol! lol! lol!
Intelektualno nadmoćan!

Valjda onaj srpski gen u njemu ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sora 8/10/2019, 17:23

Čudne neke sexy igrice 
Ja znam slucaj gdje je ubojstvo izvršeno gacama 
Omotala ih oko lica covjrku i on umre ...
Imal je fetiš na zenske gace a ova je imala neke nepropusne za zrak

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 31/5/2021, 12:23

Ubi čovjeka i ova izlazi za pola godine iz zatvora... 


Fatalna Sunita osuđena na tri i po godine zatvora za ubistvo Nine Ivankovića
Sunita Hindić (22) optužena za ubistvo Nine Ivankovića (55), vlasnika motela "Villa Ivanković" u mjestu Buna kraj Mostara danas je ponovo osuđena na istu zatvorsku kaznu u trajanju od tri i po godine. 
Presudu joj je izreklo Sudsko vijeće Kantonalnog suda u Mostaru kojim je predsjedavao Elis Sultanić.
Riječ je o ponovljenom sudskom postupku, okončanom u petak, nakon što je Vrhovni sud Federacije BiH ukinuo prvostepenu presudu kojom je Hindić bila osuđena na tri i po godine zatvora, jer je Tužilaštvo Hercegovačko-neretvanskog kantona uložilo žalbu zbog bitne povrede odredbi kaznenog postupka, pogrešno i nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja.
Iz Tužilaštva HNK su smatrali da se radilo o ubistvu sa umišljajem, dok je Nada Dalipagić, advokat optužene iznosila kako je riječ o ubistvu iz nehata.
U presudu joj je uračunati vrijeme provedeno u pritvoru u kojem se nalazi od dana ubistva, 4.oktobra 2019.godine,a također, produžen joj je pritvor koji može trajati najduže do kraja februara 2022.godine.
Iz Tužilaštva HNK su najavili podnošenje žalbe.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by dijagram 31/5/2021, 12:31

Sunita je zakon.

U RTL šnjome:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by immortal 31/5/2021, 13:55

Ringo10 wrote:Auuu, dobra za jebat ...
ne bi je štapom dirnula ni da sam muško
zbilja si jadan

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 5 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum