ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by immortal Fri 4 Oct - 21:08

Hektorović wrote:IQ žabe

ovdje mi je živa katastrofa
nije mi jasno da li je ona šminkom proširila usta ili ??

immortal

Posts : 23003
2014-04-16


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by T. Fri 4 Oct - 21:11

Sumnjam da je šminkom proširila usta, al smatram da znam čime je...

_________________
Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber Fri 4 Oct - 21:12

zanimljivo kako nam jebač, pod navodnicima, komentira i stalno brlja.

onda zaboravi da je bio inžinjer, pa menađer pa rujka.

a, naš jebač izgleda ko poirot u mladim danima.

Bogtejebo Svetoje, koga ti lažeš?
Sebe?

Ili pokušavaš prodat foru na Forumu od 25 ljudi?

Odi se hranit kod turčina i ne seri.

Drkaj na lutke, kupi lutku.

_________________

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 M_50010

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest Fri 4 Oct - 21:12

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ova kad prne odnesete odma.

Taman za tebe kad izađe iz zatvora za par godina...
Nekako mi pari krupna. Neman ja baš toliki kurac.
Longi amateuru jedan.. lol! lol! lol! ...ja sam vise puta bio sa slicnim komadima,dakle,visoke stamene,razvijenih oblina(kladim se da je ova cvrsta u guzi i nogama),a doli,dakle u pičci su vise nego normala,nisu rasklabane i razvaljene...Uglavnom likovi zaziru od ovakvih cura,iz istog razloga kao i ti,ali se boje  isto da dovoljno dobro ne izgledaju za curu..

zadnju slicnu sam imao u Zegeju,podrijetlom hukrajinka.ali je sva za polizati..solidna i cvrsta,u 20 minuta 4 puta svrsila..a ja ipak nemam kamionsku poluosovinu u gaćova...one male mrsavice,bez sisa,e te trpaju u sebe kapitalce...dobro,nije da i ove prve ne zele isto.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by immortal Fri 4 Oct - 21:12

T. wrote:Sumnjam da je šminkom proširila usta, al smatram da znam čime je...
 a da
slučajnost ?
bila u makarskoj i ima proširena usta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 21:32

mortal wrote:ovdje mi je živa katastrofa
nije mi jasno da li je ona šminkom proširila usta ili ??

Na početku karijere, u međuvremenu se nadogradila, sad kažu ima i skuplju tarifu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest Fri 4 Oct - 21:35

Vjerovatno je lik nije respektirao i ponasao se prema njoj kao prema dami..a morao je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 21:35

[size=30]Sunita Hindić-Bošnjaković predala se policiji u Travniku, osumnjičena za ubistvo u Mostaru[/size]





Sunita Hindić-Bošnjaković (21), osumnjičena za ubistvo Nine Ivankovića iz Mostara, predala se noćas policajcima u mjestu Turbe kod Travnika.
Ovu informaciju za Klix.ba potvrdili su u MUP-u SBK te kazali da je osumnjičena pod kontrolom PS Travnik. 

"Oko 20 sati u PS Travnik dobrovoljno se predala osoba inicijala S.H.B. (1998. godište). Ona je lišena slobode prema potjernici MUP-a HNK", potvrdio za Klix.ba glasnogovornik Hasan Hodžić.

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 B_191004157
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 21:36

Hektorović wrote:
"Oko 20 sati u PS Travnik dobrovoljno se predala osoba inicijala S.H.B. (1998. godište). Ona je lišena slobode prema potjernici MUP-a HNK", potvrdio za Klix.ba glasnogovornik Hasan Hodžić.

A jbt ova stvarno ima 21 godinu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest Fri 4 Oct - 21:39

Muški su u sustini prilicno glupi vecinom...cijene cure koje puno pricaju,filozofiraju i palamudane,promisljeno trguju sa svojom "robom",a ne cijene one koje im daju pičke e pronto...
fejk u sistemu vjerovatno.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by immortal Fri 4 Oct - 22:11

RayMabus wrote:Ova kad prne odnesete odma.
samo pripaziš kad biraš stranu na kojoj ćeš se naći
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber Fri 4 Oct - 22:14

pismejker wrote:Muški su u sustini prilicno glupi vecinom...cijene cure koje puno pricaju,filozofiraju i palamudane,promisljeno trguju sa svojom "robom",a ne cijene one koje im daju pičke e pronto...
fejk u sistemu vjerovatno.. Suspect
pa ti nisi jebao,ne jebeš niti u 70im nećeš.
tvoji mitski upisi o jebačini su samo mitski.

da si ikad živio,iteraktirao s drugom ženom ne bi pisao nebuloze.

tvoji upisi o ru(j) ki  su samo tvoje male želje.

rekoh ti davno. upadaš u obrazac osobe koja je sama, živi kod mame i ode kod sestre na klopu.
nisi poželjan tamo jer te ne voli njen muž.

a, da mi se da, proširio bi algoritam ponašanja koji bi uključivao tvoje hranjenje kod turaka, navođenje da će mi kći , ako krene u njemačkoj studirat, jebat neki turak.

zato ja imam plaću, a ti čistiš govna njemačkim, a tu idu i turcu, pelene.

kužiš?

ne! ti ne kužiš, kao ni većina.

nadam se da će tvoj frend pročitat ovaj upis. bivšoj sam poklonio 30 kruzinga, ne onog vašeg nego full.

ti, čak nisi loš. glupav si. tvoj pajdo crveni je pokvaren. i onda nakon par dana kaj pročitam od početnika neki upis,

sažalim se nad njegovim otrovom. on mora radit mjesec dana za dva i pol mog dana. 
noćenja, ne rada.

neki put mi uveseli dan.
ma, serem. svaki put kada pošalju račun u firmu sjetim se crvenog, pa jebote ta srbenda nemre pol godine raditi koliko ja mogu potrošiti za noć i pol.

e, tko bi to platio.

(crveni, nikad vi stoka srblja i bosilja ne bu te shvatili da nije stvar u novcu, posjedima. stvar je u ljudima. želim ti dug život)

_________________

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 M_50010

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 22:21

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ova kad prne odnesete odma.

Taman za tebe kad izađe iz zatvora za par godina...
Nekako mi pari krupna. Neman ja baš toliki kurac.
ja mogu to servisirati
samo ne želim završiti sa par metaka u leđa kao ovaj  I1b domoljub/katolik

Postavlja se pitanje šo je gazdi sve ovo trebalo... imao je miran restoran i motel gdje su se organizirali rođendani i tako... a ova je upala u biznis puno prije 18te i bila poznata tko je i što je svima po Mostaru...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by T. Fri 4 Oct - 22:23

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ova kad prne odnesete odma.

Taman za tebe kad izađe iz zatvora za par godina...
Nekako mi pari krupna. Neman ja baš toliki kurac.
ja mogu to servisirati
samo ne želim završiti sa par metaka u leđa kao ovaj  I1b domoljub/katolik

Postavlja se pitanje šo je gazdi sve ovo trebalo... imao je miran restoran i motel gdje su se organizirali rođendani i tako... a ova je upala u biznis puno prije 18te i bila poznata tko je i što je svima po Mostaru...
Jel stvarno birana za miss ili je samoproglašena?
Mislim s onolikom njokardom... :roll
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by T. Fri 4 Oct - 22:24

mortal wrote:
T. wrote:Sumnjam da je šminkom proširila usta, al smatram da znam čime je...
 a da
slučajnost ?
bila u makarskoj i ima proširena usta
Nisam nikad vidio žensku...
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 22:33

T. wrote:Jel stvarno birana za miss ili je samoproglašena?
Mislim s onolikom njokardom... :roll

Ima tih izbora masa, a neki se kupuju za malo love ... pa svašta završi s krunom ... sve je moguće u bih
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by AssadNaPodmornici Fri 4 Oct - 22:35

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ova kad prne odnesete odma.

Taman za tebe kad izađe iz zatvora za par godina...
Nekako mi pari krupna. Neman ja baš toliki kurac.
ja mogu to servisirati
samo ne želim završiti sa par metaka u leđa kao ovaj  I1b domoljub/katolik

Postavlja se pitanje šo je gazdi sve ovo trebalo... imao je miran restoran i motel gdje su se organizirali rođendani i tako... a ova je upala u biznis puno prije 18te i bila poznata tko je i što je svima po Mostaru...
da stvarno, šta je trebao jebavati ovu, mogao je onu Knoll, (vjerojatno je i nju potega).. 

iako se kladim, da je jednostavno htio jebavati više pičaka.. znaš ono potegneš ih nekoliko, onda raste apetit.. samo ova je psihotična, normalna ženska zahvali na lovi i ode ča, i kaže "čujemo se i drugi put kada budeš htio", a ova pitaj boga koja je sranja izvodila.. tu su odmah pale ucjene i slično
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20662
2018-06-14


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 22:43

AssadNaPodmornici wrote:da stvarno, šta je trebao jebavati ovu, mogao je onu Knoll, (vjerojatno je i nju potega).. 

iako se kladim, da je jednostavno htio jebavati više pičaka.. znaš ono potegneš ih nekoliko, onda raste apetit.. samo ova je psihotična, normalna ženska zahvali na lovi i ode ča, i kaže "čujemo se i drugi put kada budeš htio", a ova pitaj boga koja je sranja izvodila.. tu su odmah pale ucjene i slično

A moguće da je gazda vodio zajednički biznis u sitne ure noći ... pa se možda nisu mogli dogovoriti oko podjele zarade ...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Fri 4 Oct - 22:46

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 9cd10310
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović Sat 5 Oct - 11:04

Sunita Hindić-Bošnjaković (21) koja se sinoć u Turbetu kod Travnika predala policiji u ranim jutarnjim satima predata je pripadnicima MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Ovu informaciju za Klix.ba potvrdio je Ljudevit Marić, glasnogovornik MUP-a HNK te kazao da se nad osumnjičenom provodi kriminalistička obrada. 

Podsjećamo, jučer je na Buni kod Mostara ubijen je Nino Ivanković (1964.) ispred svog ugostiteljskog objekta, a mostarska policija tragala je u vezi s tim za Hindić-Bošnjaković.

Pored ubijenog pronađeno je vatreno oružje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 3 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum