ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by Serbinho-3 13/9/2019, 07:08

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ 697057_international-2690998-1920-e1554030539934



https://www.vesti-online.com/ostra-kritika-hrvata-kad-cujemo-da-neko-govori-srpski-bacimo-ga-u-more/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by omni 13/9/2019, 07:30

Mda ljetos sam cuo srpski po plazama dosta puta. Nisam vidio da je itko bacen. Mozda su cekali da padne mrak....
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by vuksadinare 13/9/2019, 08:13

tedeski... pirat..lik se ocito uplasio za poslovanje u srbiji zbog losih odnosa hrvatske i srbije..pa sad bulazni..okomio se cak na navijace i bandica jer mu samo za cedevitu navija uza i sira rodbina i pokoji prijatelj...i sto mu nisu dozvolili da preuzme cibonu...a radnici mu rade za 3 500 tisuce kuna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by immortal 13/9/2019, 08:15

Serbinho-3 wrote:„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ 697057_international-2690998-1920-e1554030539934



https://www.vesti-online.com/ostra-kritika-hrvata-kad-cujemo-da-neko-govori-srpski-bacimo-ga-u-more/
:tu :tu :tu :tu
kada neće vlasti po volji naroda, zna narod kako se zaštititi
srbi ionako tisuću godina žele Hrvatsko more
ne znam zašto se bune 
                                      :bicikl:
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by immortal 13/9/2019, 08:19

Emil pod Hrvatsku politiku nameće vlastitu politiku
 mi u vrhu sve neke žešće Hrvate imamo
po prezimenu ne znaš s koje strane svijeta je došao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by vuksadinare 13/9/2019, 08:23

mortal wrote:Emil pod Hrvatsku politiku nameće vlastitu politiku
 mi u vrhu sve neke žešće Hrvate imamo
po prezimenu ne znaš s koje strane svijeta je došao
sad se kurci kako je eto on kritizirao todorica i agrokor..ja ga bortmes nisam cuo to dok je bio vlasnik agrokora bio todoric dapace po tada snimkama vidi se da su najugodnije caskali i domunđavali se..svaki zeko silji kurac kad gazde nema..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by T. 13/9/2019, 08:23

njemačka via italia predmnjevam...
talijansko prezime koje znači 'nijemci'...

_________________
„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by immortal 13/9/2019, 08:36

gotovo sva prezimena koja daju njemački prizvuk su zakamuflirana židovska prezimena
tko je porijeklom Njemac taj svojim stavom jasno pokazuje tko je 
ostalo trpaj u istu grupu.. 
masa židova mjenjala je imena, prezimena, vjeru
evo iza 91 kad je pao komunizam židovi pohrlili vraćati "svoju" imovinu i židov čiji su preci nekadašnji vlasnici zemlje pokraj mene...
 zakon izvisio, došao zakon o povratu zemlje oduzete za vrijeme komunizma, lik i cijela familija postali Švabe.. Njemci 
lik se domogao zemlje iako mu pradjed ili što već dođe nije zadnji vlasnik prije oduzimanja
i iako imam papir iz gruntovnice koji jasno pokazuje da je zemlja oduzeta za vrijeme NDH
treba li spominjati da je dotični neko mudo u svom gradu
čekam da još dobijem kore, mudrosti i potrebe da ga sravnim pa ću to i napraviti
nitko od odvjetnika ne haje, ne želi se izlagati .. živjela Hrvatska.. ne znam za koga 
znači ne samo da su mijenjali imena i lični opis od davnina kada su se počeli seliti nego i oko ww1, ww2 a i danas to čine
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by immortal 13/9/2019, 08:46

vuksadinare wrote:
mortal wrote:Emil pod Hrvatsku politiku nameće vlastitu politiku
 mi u vrhu sve neke žešće Hrvate imamo
po prezimenu ne znaš s koje strane svijeta je došao
sad se kurci kako je eto on kritizirao todorica i agrokor..ja ga bortmes nisam cuo to dok je bio vlasnik agrokora bio todoric dapace po tada snimkama vidi se da su najugodnije caskali i domunđavali se..svaki zeko silji kurac kad gazde nema..
pazi on ako ga je i kritizirao činio je to jer mu je ovaj bio konkurencija ne radi zaštite Hrvatske i naroda
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

„Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“ Empty Re: „Kad čujemo da neko govori srpski bacimo ga u more!“

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum