ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''  K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' '' - Page 2 Empty Re: '' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Post by AssadNaPodmornici 12/9/2019, 18:30

T. wrote:Vide ku*ac od ovce, ako i to...  :)
Svjetlosna godina je cca 9500000000000 km...
Šta će uvatit na 9 i po tisuća milijardi kilometara?
Ne kaže za ovaj planet konkretno koliko je udaljen ali općenito se radi o totalnim glupostima...
Inače je čitava ta 'znanost' o svemiru, njegovom postanku i sl.  zasnovana na teorijama i pretpostavkama...
Nema dakle dokaza ni za što, ta nema ni jasnih forografija mjeseca koji je od zemlje udaljen samo 384000 km, a od njegove druge strane nema ničega...
pa evo kinezi su ti nedavno bili na drugoj strani.. što se tiče mjeseca i jasnih fotografija , kupi teleskop za 200€ preko njuškala i moći ćeš sam jasno gledati mjesec.. nemoraš vjerovati znanstvenicima,,, sa par stotina € ulaganja možeš vidjeti saturnove prstenove, detaljno gledati mjesec itd

AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

''  K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' '' - Page 2 Empty Re: '' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Post by prckov 12/9/2019, 19:03

AssadNaPodmornici wrote:pa ocito je da postoji zivot svugdje na zemlji, kopaš par km u dubini zemlje, nadjes bakterije, na antartici , čak i u černobilu. 

nevidim razloga zašto ga nebi bilo drugdje. mi praktički ništa nismo istražili. u ostalom nikada neznaš možda nas i alieni sada posjećuju(ray mabus sema).. i to je sasvim realna hipoteza.. nevirujem da je baš cijeli svemir , zivot da postoji samo na zemlji.. totalni debilizam
Otkrio si da postoji zivot na zemlji, ma bravo  :D
Jos velis pistoji i svuda u svemiru, ajo ovo nije za nobela ja ne znam sta je.  :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

''  K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' '' - Page 2 Empty Re: '' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Post by AssadNaPodmornici 12/9/2019, 19:12

gle neda mi se imati bosansku šemu rasprave sa tobom, iznio sam svoje mišljenje, ti svoje, razlikuju se, no big deal, a ti bosanski , aj ćao

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

''  K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' '' - Page 2 Empty Re: '' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Post by prckov 12/9/2019, 19:15

AssadNaPodmornici wrote:gle neda mi se imati bosansku šemu rasprave sa tobom, iznio sam svoje mišljenje, ti svoje, razlikuju se, no big deal, a ti bosanski , aj ćao
Evo sad mi proleti ptica kraj kuce, stvarno ima zivota 
ko bi reko  :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

''  K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' '' - Page 2 Empty Re: '' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Post by mutava baštarda 12/9/2019, 22:45

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
aben wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
I za tebe, nesrićo. Di ti živiš, provjeri.
pusti ero, on bi dao vodu u koncesiju pa od istraživanja ništa...

koncesiju?
misliš privatiziro?
naravno... kad se mogu prodavati parcele po misecu, zašto ne bi dijelili koncesije za vodu u dubokom svemiru....
Ja bi svoj dil proda, ako ima kupaca.
Sletio Amstrong na misec i slilazi ponosno niz skale, a na dnu skala stoji hercegovac bez ruke. Kaže Amstrong, bog te jebo, dokle bi doša da imaš obe ruke...
Pošta kvadrat u tebe  :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

''  K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' '' - Page 2 Empty Re: '' K2-18b ZNANSTVENICI U EKSTAZI 'Prvi puta smo otkrili vodu u atmosferi planeta sličnog Zemlji, korak smo bliže odgovoru na najvažnije pitanje' ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum