ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo teme: definicija silovanja

Page 7 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:22

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
prckov wrote:
£otk@ wrote:Ma zatvor je skup.

Mehanička kastracija, boca rakije da se ne inficira, zdravo.
Zena ti se skonta sa tipom u teretani, tebe prijavi za silovanje
Kako ces dokazat da je nisi silovo a ulog ti je ćuna
ako žena pokaže još i modricu, bome nikako Basketball
Evo jedna u australiji usla u lift i tu se izbubala sakama po glavi i istrcala vani zvat policiju zbog nasilja a nije znala da u liftu ima kamera
a gle s druge strane imas slucaj u hrvatskoj, gdje neki krkan istukao neku curicu, razbijao joj glavom u umivaonik  & tako sve nesto, ima cak snimljeno na video i tako, i opet nikom nist. Nezz jel uopce on jest u zatvoru, ako i je ne bi me cudilo da ga pustaju van za vikende zbog dobrog vladanja ili nesto. Da nije bilo te snimke & medija koji su poceli pisat o tome, ne bi ga zatvorili nikad, ne bi ni mrvu zatvora mu bilo niti dosudjeno a kamoli odlezano confused

nastradas kako god okrenes. Jer kod te nekakve demonske pravde, ionako ti ni bitno ko kriv ili nije, ak radis za glavnog ili bar glavnijeg gazdu mos sta oces. To tako tu...Zato ti ja ni ne priznajem nikakve ove zemaljske sudove, odvjetnike, pravdu ovo ono. Nema ti toga tu, to sve samo razlicite nijanse  sroljana okupatora. U tom nekakvom pravnom sustavu, tam ti se koncentriraju uglavnom najtvrdokornije mrlje, treba ti sapun Ariel za to pocistit... lol! 

Dakle jedino Bozji sud priznavat, ostalo sve zapravo niti nisu sudovi niti pravda, samo dio kruga zivota pa se onda tome i moras prilagodit, tako kako je, uglavnom nikako. confused
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.

melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:23

Ukratko, Divlji zapad:

Billy The Kid.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:25

kaya wrote:
Stanojko wrote:Sve za sta nije dat pristanak...
Pa zapravo, ovo je najtočniji odgovor.
5 puta sam pročitala i ne mogu naći grešku.
I najjednostavniji.
Kako se dokazuje pristanak?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:28

prckov wrote:
Ra wrote:Čini mi se da ključni problem zapravo nije bio u dosadašnjim zakonskim odredbama, nego u ne provođenju istog. Bez veze je donositi nove zakone koji će zakomplicirati stvari do kraja, ako nismo bili u stanju sprovesti ni one (jednostavnije) stare. 

U redu je da se sankcionira bilo kakva prisila nad bilo kime, ali uz ovaj i ovakav zakon paralelno je trebalo donijeti i kazne za zlouporabe novog zakona... jer će ih definitivno biti.
Tako je tico, koja god da si,
na osnovu 1,5% idiota prave se zakoni koji izlazu ostatak normalnih i nevinih ljudi opasnosti od zloupotrebe
Već dulje na snazi i ne tiče se samo Kaznenog zakona.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:34

prckov wrote:
Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
Ne mozes proc ispod radara jer si ogranicen tim zakonima bez obzira da li si iopce u kontaktu sa ljudima. Uvjek te se moze lazno optuzit. Sto se zakona tice naravno da je pisran ali nije skroz, mora bit neke regulative samo se ne smije pravit cirkus od zakona i zloupotrebljavat. Pogotovo politika zloupotrebljavat zakon
ali to ti i je cijeli problem. Sustav je zao, sustav je cirkus, zlo, postavljeno otpocetka. Evo recimo australija za primjer. Jel ti poznato sto su sve radili aboridzanima? Nije  mi poznato jesu li se ti krelci uopce potrudili potpisat ista ko fol, ko sto su napravili ameri svojedobno sa americkim indijancima. Dakle nisam ziher niti da po pravu tog kao nekog prava, australija smije postojati kao drzava, i ti onda ocekujes od sustava koji ne da nije od pocetka postavljen po pravu, nego ni u svom zacetku, dakle niti u biti nije to, od tako necega ti ocekujes ista drugo doli ovo sto imas? Samo znas, stvar je u tome da nikog to tolko ne smeta ako se to nekom drugom desava (recimo oduzimanje djece aboridzanima, ne tako davna australska povijest), kad dodje do trenutka da sustav pocne prozdirat svoje vlastite, tad nema vise ljecenja. Samo sjeca i isponova. To je tako.

Dakle, generalno gledano, sto se ovog slucaja tice, svugdje postoji neki zakon za lazno svjedocenje i to. Ako postoji to cak i u hrvatskoj, sigurno ga ima i u australiji. Dakle za tako ociti primjer laznog svjedocanstva i ono nikom nist. S druge strane, evo znam slucajeva tu u hrv, gdje ljudi svjedocili nekom dogadjaju, izjavili dok sve bilo frisko, onda se to namjerno potezalo po sudovima vise godina, dok na kraju ponovno pozovu svjedoke, kazu da su drugi svjedoci promjenili iskaz, i sad da li ostajes pri svome pod prijetnjom sankcija laznim svjedocanstvom. I onda sto tocno mos ocekivat od takvog sustava? Dakle nista drugo nego upravo ovo sto imamo, dakle imas nesto sto se zove dno kace (to ovaj tvoj priomjer u australiji) i dno dna kace (ovaj daruvarko govanoko iz hrvatske). Znaci u oba slucaja se radi o tim kao nekakvim psihopatima, koji su u funkciji sustava - da promicu & usmjeravaju tu neku drustvenu agendu ili da obavljaju prljave poslove dok se ta neka elita pravi velika gospoda i sl.

To ti puno dublji problem, uvijek, kad god se desi neko sranje, recimo rat, uvijek prvi pocmu cirkuse radit ti psihopati. Njih puste sa lanca da zapale vatru i onda poslje kad se sranje zakuha nemos zaustavit dok se ne unisti do svog kraja, ili dok neki uragan ili nest ne napravi cistku, pa ajmo razlaz i otpocetka... I da naravno da uvijek postoji mogucnost da i ti nastradas. Zato sto zivis u sustavu koji ne priznaje Boga. Ali mozes naci donekle zaklon u zakonu velikih brojeva, a i Bog pomaze ako Ga priznas i trazis pomoc, usmjerenje i to.

A ne mora bit tako. Evo, cak imamo i Suca na Zemlji , naseg pre dragog Gromovnika Iknara! Eto ja njega priznam, a za sve ostale tvrdokorne mrlje, tu je Ariel!  lol!

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 F3e58f81-9e34-4984-a2d0-4ac2c9390758_1000

ma pogle ti to, Ariel, nebesko plava boja u bjelini, crveno ime i zeleni atomos kao simbol. Ovo ja nisam namjestala, casne mi titove pionirske, ako je ovo neki vic, taj koji god je to poriktao ima smisla za humor... Evo teme: definicija silovanja - Page 7 1f602 

Nista, pusa... Evo teme: definicija silovanja - Page 7 1f619
Poznato mi je o aboridzinima i to o stolen generation, doduse ne i kompletna istina jer ima razlicitih misljenja u zavisnosti od politickog opredjeljenja i interesa. To je tad bila zakonska regulativa isto kao i ovo sad sa ovim feministuckim sranjem. Razlika je da smo spremni sudit o tome sto je bilo tada sa danasnjim moralnim, etickim i civilizacijskim standardima da bi opravdali ovo sto se danas radi sa ovim danasnjim moralnim i civilizacijskim standardima. Ukratko (ne mogu tipkat puno na mobu) ovdje nije rijec o laznim svjedocenjima nego o zakonu koji poziva da bude zloupotrebljen i jos je diskriminatoran. Ekvivalent ovoj budalastini bi bio odprilike kad bi muskarci aktivizmom uspjeli ugurat u zakon kaznjavanje zena za nasilje nad djecom koje mogu prijavit muzevi i eventualno time pridobit institucijski povoljniji polozaj u odnosu na zene, a da zene nemaju nikakvu institucionalnu privilegiju (tipa obiteljsko nasilje) kao sto danas muskarci nemaju. A posto je zapadno drustvo svakako ginocentricno trebalo bi da su ti muskarci aktivisti u biti iz saudijske arabije. 
Americki indijanci su se trijebili ko da nema sutra, slabija plemena su bukvalno nestajala tako da ako cemo sudit o tome po danasnjim standardima pitanje je da li iko na zemlji ima pravo na drzavu ili slobodu da zivi bez kazne. Sto kolektivno sto individualno
 Apsolutisticki pristup pravde u kaosu ljudskih interakcija kroz dugu povjest zla, ratova i nepravde moze izrodit samo novu nepravdu. Medutim ja bi tom famoznom daruvarcu ipak sudio po danasnjim standardima bez obzira na Boziju pravdu. Akcenat je na sudio ali ne i presudio bez poznavanja pozadine i informacija.
Stvar je u tome da gotovo da nema države (pogotovo na Zapadu) koja nije nastala na genocidu ili etničkom čišćenju.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:38

Smrtonosni feminizam

Ulovio muškarac zlatnu žabu, i kako to biva, rekla da će mu ispuniti tri želje. Ali žabica je bila feministkinja.

„Što god poželiš, tvoja supruga će dobiti tri puta više. Moderna su vremena, vrijeme je da se ispravi povijesna nepravda.

Na to će muž, da želi biti najbogatiji čovjek na svijetu,

„U redu, ali ona će imati tri puta više. Bit ćeš najbogatiji muškarac na svijetu, ali ona će biti tri puta bogatija“
„ Nema veze, što je njeno, to je i moje“, kaže muškarac.

Zlatna žaba, ljutita zbog takve šovinističke primjedbe, nastavi:

„Dobro, koja ti je druga želja“.

„Želim biti najjebozovniji frajer na svijetu“

„Može, ali ona će biti tri puta ljepša“ kaže žaba. „Ni jedan frajer joj neće moći odoljeti, svi će ju opsjedati“
„Neka,  mogu ju oni opsjedati koliko žele, ali ona je moja“, kaže suprug.

Žabica sad već van sebe od bijesa zbog objektifikacije, ali riječ je riječ:

„Dobro, koja ti je treća želja“

„Želim dobiti BLAGI srčani udar“
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Guest 12/9/2019, 21:39

prckov wrote:
Poznato mi je o aboridzinima i to o stolen generation, doduse ne i kompletna istina jer ima razlicitih misljenja u zavisnosti od politickog opredjeljenja i interesa. To je tad bila zakonska regulativa isto kao i ovo sad sa ovim feministuckim sranjem. Razlika je da smo spremni sudit o tome sto je bilo tada sa danasnjim moralnim, etickim i civilizacijskim standardima da bi opravdali ovo sto se danas radi sa ovim danasnjim moralnim i civilizacijskim standardima. Ukratko (ne mogu tipkat puno na mobu) ovdje nije rijec o laznim svjedocenjima nego o zakonu koji poziva da bude zloupotrebljen i jos je diskriminatoran. Ekvivalent ovoj budalastini bi bio odprilike kad bi muskarci aktivizmom uspjeli ugurat u zakon kaznjavanje zena za nasilje nad djecom koje mogu prijavit muzevi i eventualno time pridobit institucijski povoljniji polozaj u odnosu na zene, a da zene nemaju nikakvu institucionalnu privilegiju (tipa obiteljsko nasilje) kao sto danas muskarci nemaju. A posto je zapadno drustvo svakako ginocentricno trebalo bi da su ti muskarci aktivisti u biti iz saudijske arabije. 
Americki indijanci su se trijebili ko da nema sutra, slabija plemena su bukvalno nestajala tako da ako cemo sudit o tome po danasnjim standardima pitanje je da li iko na zemlji ima pravo na drzavu ili slobodu da zivi bez kazne. Sto kolektivno sto individualno
 Apsolutisticki pristup pravde u kaosu ljudskih interakcija kroz dugu povjest zla, ratova i nepravde moze izrodit samo novu nepravdu. Medutim ja bi tom famoznom daruvarcu ipak sudio po danasnjim standardima bez obzira na Boziju pravdu. Akcenat je na sudio ali ne i presudio bez poznavanja pozadine i informacija.
To ti nije ancient history. Ovo sa otimanjem djece ti bilo relativno  nedavno, dakle ne govorim nesto sto je bilo prije 200 godina nego tak prije 50-60 godina. Dakle nije da ima izgovora za to tipa to je stara povijest, drugi moralni standardi i eto oni se nisu mogli borit ko im kriv. Al to ti nije ni bitno, samo ti kazem da je takav sustav koji prozdire u korijenu, i on ti se nije promijenio od svojih pocetaka. I po istoj logici, npr., kojom su otimali djecu aboridjanima, sad otimaju ili zele oteti i svima drugima, planiraju upetljavanje u zivote i tako. Uvijek imas neku zrtvu, sustavu to treba da bi odrzavo sebe na zivotu, uvijek ti netko ima institucionaliziranu privilegiju. Pa do isto tako nedavno si imao maltene apartheid u sad-u npr. Dakle sustav ti je oduvijek bio predatorski, samo ako ti specificno nisi na meniju onda to u principu nikog ne smeta previse, ali je cinjenica kad ponestane tudje djece za prozdrjet, monstrum se okrece na svoju. 

I stvar ti u tome, kod svih ovih koji ne priznaju Boga i Bozji Sud, njima ti ovaj sustav odgovara po njihovoj biti, zato ne zele to promijeniti. Oni samo zele sebe postavit na vodecu poziciju da bi se razracunali sa neistomisljenicima, onima za koje smatraju da su im ucinili nesto nazao, ili jednostavno psihopati koji bi zeljeli napakostit nekome ili uzivat povlastice vladajuce kaste. Dakle to samo okvirno primjer, bitno je da demonska ta nekakva kvazi pravda, nikad nije imala za cilj pravednost nego upravljanje podanicima i razracunavanje sa neposlusnima. I to ti cijela svrha i poanta te "pravde" na zemlji. Dakle mi se mozemo sloziti oko logike ideje pravde, samo problem je taj sto sustav ne sljedi to, nego nesto sto na prvi pogled samo izgleda kao to, ali bit ili bitak kako hoces mu nije pravda, nego mu je bit predatorska, pa onda niti logika ideje pravednosti nije primjenjiva. A da bi mogao imati pravedan sustav, ljudi moraju prihvatiti Boga, i Bozji Sud,inace ce i dalje imati to nesto predatorsko & prozdiruce do svog tog nekog kraja koji zavrsava u nistavilu.

Dakle da se razumijemo, ne tvrdim da se ne treba borit, ili bar pokusat borit protiv toga. Ali treba znati di je pravi izvor problema, jer ako se ne boris, ako se vec zelis boriti, protiv uzroka, onda neces rijesiti ni posljedice koje zelis. To kao prvo. Kao drugo, nemos na silu nikako uvest sustav baziran na pravednosti medju jedinke ciji je bitak predatorski. Nece, odbijaju to, to im mrsko i ne zele. Jedino sto mozes napravit je razdvojit zito od kukolja, pa zitu uvedes pravedni sustav, a kukolj prepustis Arielu, jer on zna sto s tim i kako s tim, to  mu posao... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:42

Alimentacija 

Vozili se muž i žena, kad žena krene pričati:

- Dragi, varam te već dvije godine!

Muž samo dodaje gas i šuti.

- Naravno, rastajem se od tebe. Uzet ću vilu, vikendicu na moru i ušteđevinu!

Muž pojačava gas.

- Djeca će naravno pripasti meni i mislim da je 1000 eura mjesečno alimentacije dovoljno!

Muž dodaje još gasa.

Nego dragi, treba li tebi što?

- Ne draga, ja imam zračni jastuk i to je sve što mi treba.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by T. 12/9/2019, 21:45

melkior wrote:Alimentacija 

Vozili se muž i žena, kad žena krene pričati:

- Dragi, varam te već dvije godine!

Muž samo dodaje gas i šuti.

- Naravno, rastajem se od tebe. Uzet ću vilu, vikendicu na moru i ušteđevinu!

Muž pojačava gas.

- Djeca će naravno pripasti meni i mislim da je 1000 eura mjesečno alimentacije dovoljno!

Muž dodaje još gasa.

Nego dragi, treba li tebi što?

- Ne draga, ja imam zračni jastuk i to je sve što mi treba.
:grin :tu ...
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Guest 12/9/2019, 21:54

melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by veber 12/9/2019, 21:58

melkior wrote:U stvari, svim muževima koji su u postupku razvoda braka jeftinije je zatuć ženu nego fasovat prijavu za nasilje u obitelji. Ovdje je pobjednik onaj tko potegne prvi.
normalni ljudi se normalno rastanu.

došlo je do točke gdje više ne ide zajedno. podvučeš crtu i to je to.

u mom slučaju sud nije imao posla. sve je dogovoreno.

ono što ostaje iza tebe nisu kuće, stanovi, lova...

dijete je ono što ostaje iza tebe. i dok živi sjećanje u potomcima živiš i ti.

rastati se nije lako. koristiti dijete kao sredstvo ucjene je, zajebano.

no normalni ljudi opet uspostave ljudske međuodnose.

moja djeca i bivša imaju ključeve od mog stana, ja imam ključeve od moje kuće u kojoj oni žive.

_________________

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 M_50010

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 21:59

Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
To je opravdanje da ovce mirno gledaju kako ih vode na klanje? 
Bolje je kad lav vodi krdo magaraca nego kad magarac vodi čopor lavova. A najgore je od svega kad vuk vodi ovce ili pastir ima tajni dogovor s vukovima. 
Jesi li ovca?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 22:00

veber wrote:
melkior wrote:U stvari, svim muževima koji su u postupku razvoda braka jeftinije je zatuć ženu nego fasovat prijavu za nasilje u obitelji. Ovdje je pobjednik onaj tko potegne prvi.
normalni ljudi se normalno rastanu.

došlo je do točke gdje više ne ide zajedno. podvučeš crtu i to je to.

u mom slučaju sud nije imao posla. sve je dogovoreno.

ono što ostaje iza tebe nisu kuće, stanovi, lova...

dijete je ono što ostaje iza tebe. i dok živi sjećanje u potomcima živiš i ti.

rastati se nije lako. koristiti dijete kao sredstvo ucjene je, zajebano.

no normalni ljudi opet uspostave ljudske međuodnose.

moja djeca i bivša imaju ključeve od mog stana, ja imam ključeve od moje kuće u kojoj oni žive.
Normalnih ljudi nema više.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Guest 12/9/2019, 22:02

melkior wrote:
Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
1. To je opravdanje da ovce mirno gledaju kako ih vode na klanje? 
2. Bolje je kad lav vodi krdo magaraca nego kad magarac vodi čopor lavova. A najgore je od svega kad vuk vodi ovce ili pastir ima tajni dogovor s vukovima. 
3. Jesi li ovca?
1. ne, samo cinjenica.   confused
2. to vec spada u teorije zavjere
3. ne, bijeli zmaj... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 22:06

melkior wrote:
Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
To je opravdanje da ovce mirno gledaju kako ih vode na klanje? 
Bolje je kad lav vodi krdo magaraca nego kad magarac vodi čopor lavova. A najgore je od svega kad vuk vodi ovce ili pastir ima tajni dogovor s vukovima. 
Jesi li ovca?
Kršćanstvo je zlo jer ne može apsolutno ništa reći o duhovnosti, a pastir je Isus? Dobar pastir daje život za ovce svoje, i zato ga ovce slijede u klaonicu. Ako te roditelj voli, naučit će te da se pobrineš za sebe i da ne ovisiš o njemu. A ovisnost o religiji i o vjerskim vođama je zlo jer uvijek pretpostavlja duhovnu nedonoščad koju je potrebno "zbrinuti". Zato djeca nikad ne odrastu, jer su uvijek ovisna o roditeljima, a roditeljima ne odgovara da djeca ikada odrastu. I da postanu lavovi.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 22:07

melkior wrote:
Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
Budite lavovi, a ne ovce.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by veber 12/9/2019, 22:09

melkior wrote:
veber wrote:
melkior wrote:U stvari, svim muževima koji su u postupku razvoda braka jeftinije je zatuć ženu nego fasovat prijavu za nasilje u obitelji. Ovdje je pobjednik onaj tko potegne prvi.
normalni ljudi se normalno rastanu.

došlo je do točke gdje više ne ide zajedno. podvučeš crtu i to je to.

u mom slučaju sud nije imao posla. sve je dogovoreno.

ono što ostaje iza tebe nisu kuće, stanovi, lova...

dijete je ono što ostaje iza tebe. i dok živi sjećanje u potomcima živiš i ti.

rastati se nije lako. koristiti dijete kao sredstvo ucjene je, zajebano.

no normalni ljudi opet uspostave ljudske međuodnose.

moja djeca i bivša imaju ključeve od mog stana, ja imam ključeve od moje kuće u kojoj oni žive.
Normalnih ljudi nema više.
glupost.

ima normalnih ljudi, a djecu su samo naš odraz.

_________________

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 M_50010

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Guest 12/9/2019, 22:09

melkior wrote:
melkior wrote:
Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
To je opravdanje da ovce mirno gledaju kako ih vode na klanje? 
Bolje je kad lav vodi krdo magaraca nego kad magarac vodi čopor lavova. A najgore je od svega kad vuk vodi ovce ili pastir ima tajni dogovor s vukovima. 
Jesi li ovca?
Kršćanstvo je zlo jer ne može apsolutno ništa reći o duhovnosti, a pastir je Isus? Dobar pastir daje život za ovce svoje, i zato ga ovce slijede u klaonicu. Ako te roditelj voli, naučit će te da se pobrineš za sebe i da ne ovisiš o njemu. A ovisnost o religiji i o vjerskim vođama je zlo jer uvijek pretpostavlja duhovnu nedonoščad koju je potrebno "zbrinuti". Zato djeca nikad ne odrastu, jer su uvijek ovisna o roditeljima, a roditeljima ne odgovara da djeca ikada odrastu. I da postanu lavovi.
To ti predatorski sustav. Namjenjen predatorima i ovcama (oni koji zive u iluziji). Upravo se na to i odnosi taj citat iz Biblije, neznam sto ti toliko nejasno.... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Guest 12/9/2019, 22:10

melkior wrote: 

Budite lavovi, a ne ovce.
Djeca Bozja je skroz dovoljno... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 22:12

Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Leteca Pegla wrote:
melkior wrote:
Jedina je pravda ona za koju se sam pobrineš. Tko luđi i brži, taj dobiva na bodove.
RADOSNA VIJEST

Zaista, zaista, kažem vam, ako pšenično zrno ne padne u zemlju i ne umre, ostaje samo. Ako li umre, rodi velik rod. Tko ljubi svoj život, izgubit će ga; tko mrzi svoj život na ovome svijetu, sačuvat će ga za život vječni. (Iv 12,24-25)


confused :popcorn  
To je opravdanje da ovce mirno gledaju kako ih vode na klanje? 
Bolje je kad lav vodi krdo magaraca nego kad magarac vodi čopor lavova. A najgore je od svega kad vuk vodi ovce ili pastir ima tajni dogovor s vukovima. 
Jesi li ovca?
Kršćanstvo je zlo jer ne može apsolutno ništa reći o duhovnosti, a pastir je Isus? Dobar pastir daje život za ovce svoje, i zato ga ovce slijede u klaonicu. Ako te roditelj voli, naučit će te da se pobrineš za sebe i da ne ovisiš o njemu. A ovisnost o religiji i o vjerskim vođama je zlo jer uvijek pretpostavlja duhovnu nedonoščad koju je potrebno "zbrinuti". Zato djeca nikad ne odrastu, jer su uvijek ovisna o roditeljima, a roditeljima ne odgovara da djeca ikada odrastu. I da postanu lavovi.
To ti predatorski sustav. Namjenjen predatorima i ovcama (oni koji zive u iluziji). Upravo se na to i odnosi taj citat iz Biblije, neznam sto ti toliko nejasno.... confused
Taj citat se uspješno koristi da se žrtve drži u pokornosti.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by melkior 12/9/2019, 22:13

Leteca Pegla wrote:
melkior wrote: 

Budite lavovi, a ne ovce.
Djeca Bozja je skroz dovoljno... confused
:aw :zen
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Evo teme: definicija silovanja - Page 7 Empty Re: Evo teme: definicija silovanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum