ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Ringo10 3/9/2019, 14:45

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:

A ustaštvo vidiš gdje točno? Naprotiv, jedno 80 posto hrvata su zatucani jugosi i/ili komunisti, a ustaštvo postoji samo kao folklorni element a ne i kao organizirana politička snaga. Naravno, osim ako ustašama ne smatraš sve što je desno od druga tite.
Pa ne trebam ici dalje od ovog foruma.

80% Hrvata Jugosi.

Tebi i slicnima ako neko nije ustasa odmah je Jugos.


Ne nego ako mrzi branitelje i smatra ih parazitima (nerijetko i sami takvi imaju status branitelja, koji sam po sebi ionak ne nosi nikakve povlastice), žali za jugom, smatra da sve treba biti državno i naše i da je privatizacija zločin, drka na socijalizam, ima majicu s čegevarom, mrzi trumpa, smatra da je tito bio najveći sin, lamentira o proizvodnji i prezire turizam, (rijetke) strane ulagače gleda kao kravu muzaru koju treba izmust "jer oni ionak kradu naša bogatstva" ili su bar lopovi, kad vidi srbina na cesti dere  se "eeeeej steeevane" da svi vide da nije ustaša i da voli srbe, zgraža se nad ustašama i fašistima koji bi lažne sirijce poslali natrag doma u pakistan i otvorio bi granice za sve ljude ali smatra da "bosančuge"i "hercegovance" i "kamenje" (uklj. tebe) treba poslati natrag u BIH po kratkom postupku neovisno o državljanstvu... i tak
Koje branitelje.

One što glumataju PTSP. Nego šta su nego paraziti koji sišu krv Hrvatskoj drzavi. 

Ne paraziti nego PARAZITČINE. 

Koliko ih ima, pola milijuna ili tako nešto. Da ih je bilo toliko došli bi do Niša.

Od svih tih branitelja ne znam ima li 10% pravih boraca. 

Sve drugo foliranti. Bio sedam  dana u rezervi čekao za vrijeme Oluje i on branitelj.

Hajde bježi, to su 90% krvopije koje Hrvatskoj krv piju već desetljećima.

Čast pravim braniteljima.
..ovo se slazem...ali ajmo poc onda od hrpe udruga lijeve provijencije koji također paratiziraju jos vise i u koje drzava mlati milijunske cifre da bi oni zapravo radili protiv drzave koja ih financira i u biti nista ne rade nego se izlezavaju u tim udrugama
Ne znam koje su to udruge ali ako postoje i takve na državnoj sisi onda ... jebi ga, ne znam koji kurac tamo čekate. NA ulicu pa demonstriraj.

Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 14:49

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
Pa ne trebam ici dalje od ovog foruma.

80% Hrvata Jugosi.

Tebi i slicnima ako neko nije ustasa odmah je Jugos.


Ne nego ako mrzi branitelje i smatra ih parazitima (nerijetko i sami takvi imaju status branitelja, koji sam po sebi ionak ne nosi nikakve povlastice), žali za jugom, smatra da sve treba biti državno i naše i da je privatizacija zločin, drka na socijalizam, ima majicu s čegevarom, mrzi trumpa, smatra da je tito bio najveći sin, lamentira o proizvodnji i prezire turizam, (rijetke) strane ulagače gleda kao kravu muzaru koju treba izmust "jer oni ionak kradu naša bogatstva" ili su bar lopovi, kad vidi srbina na cesti dere  se "eeeeej steeevane" da svi vide da nije ustaša i da voli srbe, zgraža se nad ustašama i fašistima koji bi lažne sirijce poslali natrag doma u pakistan i otvorio bi granice za sve ljude ali smatra da "bosančuge"i "hercegovance" i "kamenje" (uklj. tebe) treba poslati natrag u BIH po kratkom postupku neovisno o državljanstvu... i tak
Koje branitelje.

One što glumataju PTSP. Nego šta su nego paraziti koji sišu krv Hrvatskoj drzavi. 

Ne paraziti nego PARAZITČINE. 

Koliko ih ima, pola milijuna ili tako nešto. Da ih je bilo toliko došli bi do Niša.

Od svih tih branitelja ne znam ima li 10% pravih boraca. 

Sve drugo foliranti. Bio sedam  dana u rezervi čekao za vrijeme Oluje i on branitelj.

Hajde bježi, to su 90% krvopije koje Hrvatskoj krv piju već desetljećima.

Čast pravim braniteljima.
..ovo se slazem...ali ajmo poc onda od hrpe udruga lijeve provijencije koji također paratiziraju jos vise i u koje drzava mlati milijunske cifre da bi oni zapravo radili protiv drzave koja ih financira i u biti nista ne rade nego se izlezavaju u tim udrugama
Ne znam koje su to udruge ali ako postoje i takve na državnoj sisi onda ... jebi ga, ne znam koji kurac tamo čekate. NA ulicu pa demonstriraj.
koje udruge?..da ih sad nabrajem nabrajao bi ih do sutra...građanska akcija,documenta,antifa,građanska inicijativa mladih,iskorak lejzbo i homo udruga,rekom itd itd...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 14:49

..gong
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Ringo10 3/9/2019, 14:59

I šta, hoćeš mi reći da sav taj parazitluk država financira!!!

E jebi ga ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Eroo 3/9/2019, 15:00

vuksadinare wrote:https://www.srbijadanas.com/vesti/info/jednog-dana-cemo-im-sve-vratiti-lazanski-raskrinkao-udar-na-srbiju-pa-opleo-po-kolindi-video-2019-09- 02


https://www.ex-iskon-pleme.com/t35998-dubrovacko-primorje-1991


Prebačeno na Povijest
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Eroo 3/9/2019, 15:19

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:https://www.srbijadanas.com/vesti/info/jednog-dana-cemo-im-sve-vratiti-lazanski-raskrinkao-udar-na-srbiju-pa-opleo-po-kolindi-video-2019-09- 02


https://www.ex-iskon-pleme.com/t35998-dubrovacko-primorje-1991


Prebačeno na Povijest


Ovo je odgovor Lazanskom i svima onima koji nisu upoznati s onim šta se stvarno događalo.
Snimci su njihovi, tako da ne mogu reći da su "ustaške" laži.
Ne čudim se Kolindi da je poželjela i sama pušku u ruke, u obrani od ove krezube ološi.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by jastreb 3/9/2019, 15:41

Ringo10 wrote: 

I da, kaze da je NDH bila zvanicno priznata od Vatikana. Koliko ja znam da NIJE. Mozda grijesim ...
Nije.

Vatikanski diplomati i nunciji bili su zgroženi onime što je Pavelićev režim činio.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 15:42

jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 

I da, kaze da je NDH bila zvanicno priznata od Vatikana. Koliko ja znam da NIJE. Mozda grijesim ...
Nije.

Vatikanski diplomati i nunciji bili su zgroženi onime što je Pavelićev režim činio.
toliko zgrozeni da su na kraju pavelica i ekipu od njega spasili... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Eroo 3/9/2019, 16:24

jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 

I da, kaze da je NDH bila zvanicno priznata od Vatikana. Koliko ja znam da NIJE. Mozda grijesim ...
Nije.

Vatikanski diplomati i nunciji bili su zgroženi onime što je Pavelićev režim činio.

Na stranu zločini, ali ustaše su barem bili vojska. A šta je ovo sine jastrebe?
Plotun-pali, pola padne u more, pola po kućama...Krezuba nepismena ološ.
Kaže general da se im suprostavlja 7-8 hiljada ustaša, pa zarobe jednog
šofera kamiona, srbina-ustašu iz Trebinja. Valjda prživio ustaško klanje više puta. :D


Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Eroo 3/9/2019, 16:27

Šta kaže, 3.-i bataljon, 5.-a proleterska... :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Eroo 3/9/2019, 16:37

Upitao sam se, ako ovi ovodobni ovako izgledaju kako su tek izgledali partizani...s buhama i ušima, neokupani, neobrijani i nepodšišani...Razlika nije mogla biti drastiĆna... :)
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 16:43

Ringo10 wrote: :tss To hrvatsko izdrkavanje i prenemaganje o antifašizmu radi vanjskopolitičkih potreba je fakat postalo odurno i skoro nemoguće za gledati, slušati i čitati.

U Hrvatskoj su te tradicije skoro zatrte i zatiru se i danas i onda kad počne to kenjanje ... fakat se normalnom čovjeku povraća.
Da 
Ne postoji nigdje u medijima od tv na dalje 
Hrvatska u vrijeme JUGOSlavije 
Odim ono sranje u poraću 
Naorosto kao da nitko od nas nije zivio tih 45 gidina 
Cudno 
Idiotizsm prvorazredni , cega se boje ovi sada

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 16:48

Eroo wrote:Upitao sam se, ako ovi ovodobni ovako izgledaju kako su tek izgledali partizani...s buhama i ušima, neokupani, neobrijani i nepodšišani...Razlika nije mogla biti drastiĆna... :)
Evo ti bitango nekoliko fotki 
Partizana  
Nasmijanih  pobjednički 
Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Img_5425[url=https://servimg.com/view/18847118/926]Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Img_5426[/url]

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 16:50

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Img_5427

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 16:52

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Img_5428

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 16:55

https://youtu.be/U9xpL4OOmt4

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by crvenkasti 3/9/2019, 16:58

Mi nismo ustaše, nego smo Hrvati, znači jesmo ustaše, ali nismo, a jesmo.
Što sam zapravo htio reći?

Mi smo samo Hrvati, a ne ustaše, a tko je ustaša, taj je Hrvat, ali nije, ili je, ali je Hrvat, tj. ustaša je, nije.

Tko ovo ne razumije, nije Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 17:06

Lazanski ide na ruku ERONJI 
dok god se ERONJE brane da nisu ustase , a ustvari im to pase da ih se zove ustasama , dotle se Hrvatima drze u zagrljaju te svoje crne proslosti 
Tak da crvenkasti imas pravo 
Nismo svi ali, jebga jer te svi drze ustašom i zovu ustašom jer je to jedino sto ga cini Hrvatom, onda isoada da jesmo. 

Nazalost. 

A sad najvaznije od svega 
Najveci Hrvati su oni koji nisu uopce Hrvati 
A to su ERONJE kpji prave Hrvate drze u sakama s tom optužbom ustasluka 
Posto su ERONJE NAJVECI USTASE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sora 3/9/2019, 17:08

Ali da 
Ja sam partizanka mlada
Ustase nemam rada

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by vuksadinare 3/9/2019, 17:55

Sora wrote:Ali da 
Ja sam partizanka mlada
Ustase nemam rada
o soraja...evo i tebe..dosta mi je bilo danas citati gluposti oberkretinjosa pizzona sad i tvoje..vas dvoje,troje a mozda i cetvoro natjecete se tko ce veci proljev napisati :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by jastreb 3/9/2019, 17:58

Eroo wrote:Upitao sam se, ako ovi ovodobni ovako izgledaju kako su tek izgledali partizani...s buhama i ušima, neokupani, neobrijani i nepodšišani...Razlika nije mogla biti drastiĆna... :)
I tako izgladnjeli ,oronuli i iscrpljeni tukli su vas na svakom koraku.

Da ne bi Švaba i Talijana ,ta NDH ne bi durala ni mjesec dana.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase - Page 3 Empty Re: Lazanski prijeti Poljacima:Osveticemo se a poruka Hrvatima:Svi ste vi ustase

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum