ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crnogorski primitivac

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Crnogorski primitivac - Page 4 Empty Re: Crnogorski primitivac

Post by Guest 16/11/2019, 09:28

1. Federer
2. Borg
3. Sampras
4. Lendl
5. Nadal

125. Ivanišević

769. Mali Nolinho
:rasta

Guest
Guest


Back to top Go down

Crnogorski primitivac - Page 4 Empty Re: Crnogorski primitivac

Post by Guest 16/11/2019, 11:06

Brat Brale wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Brat Brale wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Brat Brale wrote:


Baš si ful glup debilu. Djoković nije igrao 6 meseci u 2017. godini i dobar deo 2018. godine. Da nije glumio povredu, kretenu kretenski sa ,,povredjenim” mozgom... :lol:
hahahaha  :rofl :rofl

Gdje je bio prvih 6 mjeseci 2017-e? "Povređen" ili "uvređen"? :aw
Kad je otišao na operaciju lakta, koji mu je turnir zadnji bio prije operacije i koji prvi nakon iste?  lol!  Ajde Tupko, nađi mi te podatke pa da svi vide koliko si glup.  Basketball
A  kakve veze to ima kretenu kretenski? 

Zar stvarno misliš da ću nasedati na tvoje budalaštine i da ulazim dublje u raspravu, a dovoljno sam te-po ko zna koji put izudarao... Basketball
:rofl :rofl hahaha

Smradu glupom iz Niša maca popala jezik...
Naravno da je idiote bitno, jer sam ja pričao o 2017-oj godini, a ti si se išao vaditi na ozljedu i operaciju lakta, a tvoj đokica je u 2018 igrao prije operacije i poslije iste vrlo brzo...  Basketball lol!

Po tko zna koji put si izudarao sam sebe, ali tebi to ne smeta.  :balloons


Opet baljezgaš kako bi oprao sebe. Ništa čudno...
2017. je igrao povređen, (I godinu ipo unazad od 2017 je vukao istu povredu) i to je pola godine propustio zbog povrede, a ti govoriš da nije bio povređen jer je osvojio neka 2 turnira lol!   Bože koliko si ti glup. Ugl. videlo se šta je usledilo nakon potpunog oporavka-3 slama zaredom... Basketball 

Vrati se u svoju ruku, štakorčiću-glodarčiću glupi.
:rofl :rofl :rofl :rofl

Prvih 6 mjeseci 2017-e je igrao redovito i gubio na najvećim turnirima. Basketball

Početkom 2018-e je igrao,a onda otišao na operaciju, 4 dana nakon vratio se treningu i vrlo brzo na turnire... Basketball

Da su se sastali 2017-e kad je Roger bio u najboljoj formi, sigurno ne bi prošlo 4 godine od zadnje pobjede. Nisu, jer je đokica bio LOŠ, van forme i psihički ne baš najbolje. lol! Kasnije je došla ozljeda, a uzimajući u obzir da je Roger velike probleme imao 2016-e s ozljedama i propustio dobar dio sezone, stvarno moraš biti glup ko kurac (što ti naravno jesi) da veličaš neke 4 godine bez pobjede nakon što ga je 39-nji djedica izbio prije par dana. Izbio s terena i izbio mu broj 1.  :lell

Game over.

Ja sam završio. Ti nastavi dalje kmećati... Tu si neumoljiv...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnogorski primitivac - Page 4 Empty Re: Crnogorski primitivac

Post by Guest 18/11/2019, 10:32

Dobro brate, u pravu si :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnogorski primitivac - Page 4 Empty Re: Crnogorski primitivac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum