ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by jastreb 31/8/2019, 15:45

Pod imenom Ivanovci krije se strašna hereza.

Poznato je da su templari štovali Ivana Krstitelja,ali ne kao sveca i Isusova Preteču,već kao obećanog Mesiju!!!

Oni su smatrali da je Ivan,a ne Isus onaj koji je imao doći. Čak su prezentirali i neke teorije zavjere po kojima je Isus dao ubiti Krstitelja,jer mu je ovaj oduzimao ljudstvo i predstavljao opasnost za njega.

O ovome bi trebalo alarmirati crkvene vlasti. templari i Ivanovci...Hm,nije dosta što već duže vrijeme ovdje haraju fanatici iz Opus Dei,ili pak Malteški vitezovi,a kod nas i Braća hrvatskog zmaja i drugi smutljivci,još nam samo fale Templari.

jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 15:52

Templari su zakon.

Zalažu se za bratsvo katolika , protestanata i pravoslavnih te svih ostalih kršćanskih crkava a protiv islamizacije kršćanske Europe.

Svake godine im broj raste i otvaraju se nove produžnice.
https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/zagreb/hrvatski-templari-vratili-se-u-novu-ves-1312061

Sutrašnjom pobjedom AfD u istočnoj Njemačkoj bit ćemo još jači.

Mi nismo AfD nego desno krilo kršćansko demokratske unije koje je Merkel potisnula.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by jastreb 31/8/2019, 15:55

RayMabus wrote:Templari su zakon.

Zalažu se za bratsvo katolika , protestanata i pravoslavnih te svih ostalih kršćanskih crkava a protiv islamizacije kršćanske Europe. 

Da a u doba križarskih ratova slizali su se sa saladinom. U to vrijeme muslimanskim vođom broj 1.

Ne budi naivan.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by Hektorović 31/8/2019, 15:57

[size=32]KOMŠIĆ I MELIKA U OBRANI PODANIKA: Napadaju nam naše fratre, kalifratre…[/size]
Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Screenshot_20190830-203927_Samsung-InternetŽeljko Komšić u izjavi za nacionalističke bošnjačke medije koji imaju cilj širiti kulturu linča  “oštro je osudio atake na gvardijana Franjevačkog samostana u Fojnici fra Mirka Majdandžića i profesora Franjevačke teologije fra Ivu Markovića posljednjih dana u medijima pod kontrolom HDZ” 

Spin piše: Faruk Vele 
“Hajku na fra Mirka i fra Ivu organizirao je i proveo, podsjetimo, Tvrtko Milović, kontroverzni urednik dokumentarno-savremenog programa BHRT-a, koji je napisao tekst na portalu znakovitog imena Kamenjar, prepun diskvalifikacija na račun uglednih fratara Bosne Srebrene.”
“Spomenuti ataci se, sudeći po komentarima koje su potaknuli, ujedno mogu smatrati i svojevrsnim pozivom na linč.”
“Kada pogledate šta on zamjera bosanskim fratrima vidjećete da je njihov ‘najveći grijeh’ u očima Milovića i inih milovića to što ne mrze! Ne mrze komšije, ne mrze islam, ne mrze Bošnjake, ne mrze pravoslavlje, ne mrze Srbe, ne mrze Judaizam, ne mrze Jevreje, ne mrze nikoga”, kazao je Komšić za Farukov portal.
U očima i shvatanju Tvrtka Milovića to je njihov najveći grijeh, teži od svih smrtnih grijehova – ne mrze!“, izjavio je Komšić
“Atakovanje na fratre Bosne Srebrene osudila je jučer i potpredsjednica Federacije Bosne i Hercegovine Melika Mahmutbegović zahtijevajući od menadžmenta BHRT-a da zauzme jasan stav u ovom slučaju i postupcima svojeg zaposlenika.”
Eto tako smo saznali da imamo i potpredsjednicu FBIH živu.
BTW nije Milović pisao to što piše Faruk nego nešto posve drugo. Bavio se političkom izdajom Hrvata i stigmatizacijom istih koju provodi znatan dio franjevačke zajednice dok ostali članovi te zajednice glasno šute.
Shvatili smo fratarski i Komšićev naputak.
Pisati o ahdnamašima znači atakovati, širiti mržnju.
Uopće misliti drugačije znači biti kontrovezan i raditi javni linč.
BIH je odavno režim. Komšić je jedan komunistički šerijat zamijenio drugim. Ovim pravim.
U novi bosanski šerijat utrčale su njegove stare sluge. Fratri.
Službeno prisajedinjenje bosanskih daidža i hercegovačkih  amidža u fratrima očekuje se 13.9. u Fojnici.
Tad će im beg Komšić uz ovlaštenje sultana Erdogana zajamčiti pravo na moć, crkve i egzotično jahanje uz janjičare ako obećaju da će Hrvate držati u pokornosti.Ljudi poput Milovića stoga moraju biti eliminirani. Bit će to prvi test modernog sjedinjenog fratrizanluka.


https://poskok.info/komsic-i-melika-u-obrani-podanika-napadaju-nam-nase-fratre-kalifratre/
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 16:05

Jastrebe ne kenjaj.

Znaš jako dobro da ja iman podatke iz budućnosti.

Arapi će biti protjerani iz Njemačke i Europe.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by jastreb 31/8/2019, 16:12

RayMabus wrote:Jastrebe ne kenjaj.

Znaš jako dobro da ja iman podatke iz budućnosti. 
Ma kakve podatke ti imaš???

Šta si ti ? Vidoviti Milan,ili potomak Tarabića?

I kakve to veze ima sa Templarima?
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 16:13

Komšić i franjevci u Bosni jedno drugom glade jaja. Ista politika kao i za vrijeme hrvatsko bošnjačkog sukoba.

Bit će oni izgurani na marginu u Hrvatskoj. Ima i drugih crkvenih redova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 16:15

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Jastrebe ne kenjaj.

Znaš jako dobro da ja iman podatke iz budućnosti. 
Ma kakve podatke ti imaš???

Šta si ti ? Vidoviti Milan,ili potomak Tarabića?

I kakve to veze ima sa Templarima?
Taj novi evropski vođa koji će potirat Arape obnovit će kršćansku Evropu.

https://www.google.com/amp/s/vojnapovijest.vecernji.hr/amp/vojna-povijest/vitez-ivanovac-1037442

Ivanovci i borba protiv Turaka nakon čega su nestali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 16:38

Ivanovci = sveti Ivan Krstitelj

Ovo je moj izvor podataka tj njegova inkarnacija danas ( inkarnkrao se u Argentini )

https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Apostol_Ivan

Blizu smo ja i Ivanovci.

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Maxresdefault

Jedan od izvora podataka. Iman ih ja više.

Ja nisam on. On ne voli ratove. Ne volim ih ni ja al očito neki od vas samo silu razumiju.

K
I noga u guzicu je korak prema naprijed.

Pozdrav od anđela znanja.

Sutra su izbori.

Vjetar piri , nacizam se širi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 16:48

Gospodo draga ako je netko sveti čovjek onda mora govoriti i istinu.

A ako ćeš govorit istinu onda pođimo od toga da Komšić već treći put je biran glasovima Bošnjaka.

A šta ćemo sad ?

Tko jači ?

Jedan anđeo ili čovjek obučen u odoru franjevca ?

Ja mislim da je anđeo jači.

Fratre šupčino napuši se kurčine. Progutali taj ciganski jezik da Bog da
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 16:55

Stvari su vrlo jednostavne. Njima je vilajet Bosna dao monopol nad katolicima. Al nema više vilajeta Bosne gospod draga. Jednom ste već vojno sjebali narod u BiH i sad će za kaznu jačat drugi crkveni redovi u Hrvatskoj i BiH.

Razno razni , između ostaloga neki od njih potpuno radikalni i s drukčijim pogledom na Bosnu.

Da vam uzmu taj monopol.

Ban Borić je branio Bosnu zajedno sa muslimanima Kalesije i Ugarskom protiv Vizantije.

Ban Borić = Ivanovci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by Sora 31/8/2019, 17:10

Ovaj je stvarno s Marsa dosel 
Vraćaj ga tam

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by Sora 31/8/2019, 17:11

Poskok u troskoku nek odjebe

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 17:14

Sora wrote:Ovaj je stvarno s Marsa dosel 
Vraćaj ga tam
Vi ste došli s Marsa.

Ovo nisan ja napisa nego vaši napušeni nacionalisti.

Ban Borić je branio Bosnu zajedno sa muslimanima Kalesije i Ugarskom od Vizantije.

Jebo van pas mater i vama i franjevcima koji po svaku cijenu oče zadržati Hrvate da se ne odvoje od viljatea Bosna da ne izgube monopol.

Tri puta Komšića instalirali a ovi mu liže jaja. Gonite se u pm. Podržali bi bilo koga tko je za BiH pa makar taj ugnjetavao Hrvate. A to i rade. Radili su to i u ratu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 17:52

Kad imaš ovakve prijatelje ko šta je vrhbosanska nadbiskupija koja je glavna za cijelu Bih i ove franjevce ne tribaju ti neprijatelji.

Ovo doslovce ono : Bože čuvaj me od mojih "prijatelja" a od neprijatelja ću se sam čuvat.

Velikobošnjača ideologija je našla savršenog saveznika u KC , Vatikanu i franjevcima za držanje Hrvata u BiH pod kontrolom.

BiH je tamnica hrvatskog naroda a franjevci njeni tamničari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by RayMabus 31/8/2019, 18:02

I onda se žale šta su ih partizani streljani u drugom svjetskom ratu i nakon njega.

A šta vas nisu sve streljali pizda van materina da van pizda materina.

Izgleda da nisu ti partizani baš ni glupi bili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu. - Page 2 Empty Re: Fra Ivo Marković: Rusiji je cilj kaos na Balkanu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum