ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by omni Fri 30 Aug - 7:54

Sora wrote:Eto nivoa rasprave na ovom forumu 
Jednostavno niste u stanju biti samokritični 
Pa jebga 
Tko zabije glsvu u pjesak jebu ga u dupe 
Odo ja piti
 IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 1f60d

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by omni Fri 30 Aug - 7:56

Sora wrote:
omni wrote:
Sora wrote:Ne znam fakat 

Ovo ozvljavanje ustastva i cetnistva NIJE VISE SMJESNO UOPCE 

sad pomalo postaje apsolutni fenomen s kojim je upoznata javnost 
I svijet 
I to je ono lose jer trazi beziznimno svrstavanje 
I jednih i drugih 
Svrstavanje u ludilu nacionalistickih pokreta ..
Boli kurac svijet za cetnike i ustase, vise od pola Europe ni ne zna o tim barbarskim pokretima a da ne govorimo o ostatku svijeta.
Vise od pol evrope ? 


Ha ha ha 
Nasmija me msli lol!
Uvjeri se sama, odi do npr Belgije pa pitaj po ulici ljude znaju li za Cetnike i Ustase. Pitaj i politicare ako vec mislis da su im redovne dnevne teme o tomu. Mozda naletis na nekog Srbina ili Hrvata pa dobijes pozitivan odgovor.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by Šandor Winnetou Fri 30 Aug - 8:01

omni wrote:
tre wrote:
omni wrote:
Sora wrote:
omni wrote:
Baba, zlocin je zlocin, ne moze se iznositi jedan a pravit mutav na drugi. Necemo te spike, izbrisali sve od 91-94 pa serviraju nesto od prije 75 godina. Sve ok al serviraj i drugo. Stoga nek... u troskocima.
Znaci takmičenja u troskocima 
A joj blento
Takmicenja?
veliš idem probati nešto napraviti u rano jutro dok se još nije dočepala brlje
Zazvoni mi alarm, uzmem kavu i pogledam malo forum kad ono o zlocinima NDH u 4.30 ujutro, ti sunca, a pizznce odmah komentar o napadima na Srbe i to odmah poslije, rekoh jbt u 4 ujutro je ovima u glavi NDH, kako li je tek u 12 popodne. Onda dodje baba kao spika o nekim takmicenjma. Dobro da se i ona nije pojavila u 4.  IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 1f602
Više mu je NDH i ustaše u ustima u jednom danu nego srbija u 10 dana sunny

_________________
IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by immortal Sat 31 Aug - 16:08

lago lažibaba
normalan čovjek bi se sramio pričati besmislice
s druge strane neka se svatko brine za poštenje svoga naroda
druge neka ostavi na miru
ukoliko netko iznosi optužujuće tvrdnje a ne posjeduje dokaze neka ga se kazneno goni
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by Eroo Tue 3 Sep - 16:18

Sora wrote:I jedni i drugi ste nenadjebivi u ozvljavsnju najgoreg u svom narodu 

kad je milosevic objsvio da su Srbi lud narod 
Nisam ocekivala da ce se Hrvati potruditi ih stici 

No, nije narod kriv. 
Narod je stoka sitnog zuba. 
Kriv je nacionslizam, politicari sjecikese i pljuvači u daljinu i sijači magle 
Kriva je povijest. Nju treba poznavati ali u pravom obliku. 
Kriva je povijest jer samu sebe ne isoravlja. Ona se samo kotrlja ..nizbrdo,
3. bataljon, 5.-a proleterska...koji krezubi čarapani. Sore, mesečini da sam i tebe vidio... :D

Eroo
Eroo

Posts : 73700
2016-07-22


Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by Ringo10 Wed 26 Feb - 6:43

Ne znam, zvanični Beograd uvijek priča kako je za normalizaciju i dobre donose, ali svaki mogući razgovor im započinje sa Jasenovce, ustašama i endehazijom.

A to tako ne ide. A posljednjih 30tak godina non stop lupaju kako su Hrvati zapravo pokatoličeni Srbi i slične nebuloze.

Zanimljiva je ta nacionalistička bolest sa tim teorijama kako su Srbi pokatoličavani i da je tako VATIKAN izmislio Hrvate ... iako nije jasno zašto bi izmišljao neki nepostojeći narod ako je već htio nekoga pokatoličiti.

KAd čitaš i slušaš te velikosrpske papazjanije, VAtikan nema nikakav drugi razlog postojanja nego da Srbe zajebava

Evo mapa takozvane Velike Shizme, lijepo se vidi podjela Europe na Zapadnu i Istočnu Crkvu

https://cdn.britannica.com/38/196138-050-F002BCD4/Map-Schism.jpg


Tako da je stvarno smiješno pričati o pokatoličavanju. Prevjeravanja je bilo to je istina i to na svim stranama, ali te teorije su maloumne. 

Zna se da su i Bosna i Duklja pa i Mačva bile dio katoličkog svijeta a nakon odlaska Osmanlija je tu  tu dominiralo Pravoslavlje.
TAko da se odlično vidi ko je koga više prevjeravao. 

PA tako imaš u Bosanskoj Krajini nekadašnjoj Turskoj Hrvatskoj srpsko selo Hrvaćani i prezime Hrvaćanin kod osoba srpske nacionalnosti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by immortal Wed 26 Feb - 22:42

jel to neka parodija

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani! - Page 2 Empty Re: IMAM KOŠMARE OD USTAŠKIH ZVERSTAVA! Izraelski istraživač holokausta užasnut: Srbi u NDH prikivani na panjeve, koža im je guljena, oči kopane, uši, nosevi i jezici odsecani!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum