ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Eroo 29/8/2019, 15:48

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
odnosno imali su ali ogranicenu na hercegovinu na celu sa tutom(sverc oruzja i robe,iznude) a sto se hrvatske tice ne...tu se preorjentirali na politiku i privatizaciju
Skrenu ti u ratno vrime, kad države i nije bilo...Posebno je nije bilo u Hercegovini. Nema je ni danas.
ne nije...bilo u hercegovini..tuta je sadio cvijece Basketball
Ne odustaješ ti iako sam ti sve već objasnio.
S druge strane, kakve veze ima Tuta s mafijom u HR?
ok..predajem se Basketball
OK, onda mi objasnite zašto Sora i ostali sorići stalno pričaju o ercegovačkoj mafiji, koja eto uništava rvacku državu? :)

Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by vuksadinare 29/8/2019, 15:53

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
Skrenu ti u ratno vrime, kad države i nije bilo...Posebno je nije bilo u Hercegovini. Nema je ni danas.
ne nije...bilo u hercegovini..tuta je sadio cvijece Basketball
Ne odustaješ ti iako sam ti sve već objasnio.
S druge strane, kakve veze ima Tuta s mafijom u HR?
ok..predajem se Basketball
OK, onda mi objasnite zašto Sora i ostali sorići stalno pričaju o ercegovačkoj mafiji, koja eto uništava rvacku državu? :)
zato sto sora nema o cemu drugom pricati pa prica price po sistemu ako prođe prođe..dok ej ja po n-ti put ne demantiram...drugo dijelom su i hercegovci sami krivi sto su dosli na takav glas...normalno ne mozes sve okrivljavati ali realno upetljani su u daobar dio muljavine...no nisu vecina..nego manjina koja steti hercegovcima u globalu...umjetso da ih se rijese sami hercegovci oni dobrim dijelom ih podrzavaju sto podrazumjevam po sistemu..'jbg znam da nije bajan ali ej moj'..sto predmjevam mentalitetu i odgoju...po sistemu da majka kaze sinu..'sinko brat ti je los ali ti je brat..krv ti je..pa ako mu ne pomognes grijeh je jer je nasa krv'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Regoč 29/8/2019, 17:13

Sora wrote:
vuksadinare wrote:..a jedan hercegovac mi je znao reci isto..'e moj rođo da hercegovina ima makar dobar komad mora ili dobar komad ravnice da vidis kako bi se za nas trgali ovako ovaj krš,koji komad zemljice nikog ni ne zanima jebe se njima za krš'
Za taj krš se trgao Susak i njegov sluga Franjo zvano njofra 
Ajd razumijrm šuška tu je niklo njegovo zlo,sjeme 
Ali budaletinu zagorsku ..koja je žrtvovala hrvatske vojnike, oruzje , Vukovar. 
Strasno 
 Nepojmljivo. 
Ludilo. 
Golema glad za moci. Fuj. :stare1
Tuđman nije ništa žrtvoval, Herceg-Bosna je sastavni diel plana obrane Hrvatske. Sve je razumno i mudro napravili, osim završnice s Federacijom.

_________________
Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Regoč 29/8/2019, 17:22

Sora wrote:Nasuprot “Zagrebačkim dečkima” znatno je brojnija, jača i opasnija kriminalna grupacija bila okupljena oko bivšeg pripadnika jedne sigurnosne službe. Okosnicu grupe tvore bivši zagrebački policajci, zaštitari, razvojačeni pripadnici HVO-a, HV-a te iskušani kriminalci, uglavnom iz Hercegovine.
Kako se zove taj bivši pripadnik? Koja je to sigurnosna služba? Tko su članovi (poimence!) da vidimo jesu li stvarno uglavnom iz Hercegovine.

_________________
Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Sora 30/8/2019, 07:43

Regoč wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:..a jedan hercegovac mi je znao reci isto..'e moj rođo da hercegovina ima makar dobar komad mora ili dobar komad ravnice da vidis kako bi se za nas trgali ovako ovaj krš,koji komad zemljice nikog ni ne zanima jebe se njima za krš'
Za taj krš se trgao Susak i njegov sluga Franjo zvano njofra 
Ajd razumijrm šuška tu je niklo njegovo zlo,sjeme 
Ali budaletinu zagorsku ..koja je žrtvovala hrvatske vojnike, oruzje , Vukovar. 
Strasno 
 Nepojmljivo. 
Ludilo. 
Golema glad za moci. Fuj. :stare1
Tuđman nije ništa žrtvoval, Herceg-Bosna je sastavni diel plana obrane Hrvatske. Sve je razumno i mudro napravili, osim završnice s Federacijom.
Da si glup jesi 
Završnica je jedino vazna kad je rijec o politici 
A bome ni hrvatsko- muslimsndki sukob nije nevažan 
To regic jel je bila mudra TUDMANOVA politika.
Ma, da je njegova. Šuškova a on budaletina posluso.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by vuksadinare 30/8/2019, 07:45

Regoč wrote:
Sora wrote:Nasuprot “Zagrebačkim dečkima” znatno je brojnija, jača i opasnija kriminalna grupacija bila okupljena oko bivšeg pripadnika jedne sigurnosne službe. Okosnicu grupe tvore bivši zagrebački policajci, zaštitari, razvojačeni pripadnici HVO-a, HV-a te iskušani kriminalci, uglavnom iz Hercegovine.
Kako se zove taj bivši pripadnik? Koja je to sigurnosna služba? Tko su članovi (poimence!) da vidimo jesu li stvarno uglavnom iz Hercegovine.
pa naveo sam ja imena sve 'hercegovci'..zlatko bagaric janjevac,vjeko slisko i klica iz bosne(bos.posavina i bugojno) braca momcilovici sa knezije(srbi iz bosne djeca jna oficira),albanci...sve sami 'hercegovci' pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Sora 30/8/2019, 07:47

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
ne nije...bilo u hercegovini..tuta je sadio cvijece Basketball
Ne odustaješ ti iako sam ti sve već objasnio.
S druge strane, kakve veze ima Tuta s mafijom u HR?
ok..predajem se Basketball
OK, onda mi objasnite zašto Sora i ostali sorići stalno pričaju o ercegovačkoj mafiji, koja eto uništava rvacku državu? :)
zato sto sora nema o cemu drugom pricati pa prica price po sistemu ako prođe prođe..dok ej ja po n-ti put ne demantiram...drugo dijelom su i hercegovci sami krivi sto su dosli na takav glas...normalno ne mozes sve okrivljavati ali realno upetljani su u daobar dio muljavine...no nisu vecina..nego manjina koja steti hercegovcima u globalu...umjetso da ih se rijese sami hercegovci oni dobrim dijelom ih podrzavaju sto podrazumjevam po sistemu..'jbg znam da nije bajan ali ej moj'..sto predmjevam mentalitetu i odgoju...po sistemu da majka kaze sinu..'sinko brat ti je los ali ti je brat..krv ti je..pa ako mu ne pomognes grijeh je jer je nasa krv'
Vec sam sto out rekla da se ne rado o hercegovcima u GLOBALU 
ali Dobro velis ONI SE PODRZAVAJU tako da nismo bas puno razliciti u tom 


KAO STO HRVATI SUTE UVIJEK 
HRVATI SU PICKE KUKAVIČKE .. moram biti gruba ali .. u usporedbi s erama Hrvati su ovce

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Sora 30/8/2019, 07:51

vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Nasuprot “Zagrebačkim dečkima” znatno je brojnija, jača i opasnija kriminalna grupacija bila okupljena oko bivšeg pripadnika jedne sigurnosne službe. Okosnicu grupe tvore bivši zagrebački policajci, zaštitari, razvojačeni pripadnici HVO-a, HV-a te iskušani kriminalci, uglavnom iz Hercegovine.
Kako se zove taj bivši pripadnik? Koja je to sigurnosna služba? Tko su članovi (poimence!) da vidimo jesu li stvarno uglavnom iz Hercegovine.
pa naveo sam ja imena sve 'hercegovci'..zlatko bagaric janjevac,vjeko slisko i klica iz bosne(bos.posavina i bugojno) braca momcilovici sa knezije(srbi iz bosne djeca jna oficira),albanci...sve sami 'hercegovci' pirat
Znaci tih par ljudi su cijela mafija ? 
No. Nije problrm ta mafija s ulice 
Veci je problem ona uz vlast 
hercegovačkog pedigrea 
O cemu tu fuk ne znas nista . 
A ni ja  ali se vidi posljedice i vec sam ih nabrojila.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by vuksadinare 30/8/2019, 07:58

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Nasuprot “Zagrebačkim dečkima” znatno je brojnija, jača i opasnija kriminalna grupacija bila okupljena oko bivšeg pripadnika jedne sigurnosne službe. Okosnicu grupe tvore bivši zagrebački policajci, zaštitari, razvojačeni pripadnici HVO-a, HV-a te iskušani kriminalci, uglavnom iz Hercegovine.
Kako se zove taj bivši pripadnik? Koja je to sigurnosna služba? Tko su članovi (poimence!) da vidimo jesu li stvarno uglavnom iz Hercegovine.
pa naveo sam ja imena sve 'hercegovci'..zlatko bagaric janjevac,vjeko slisko i klica iz bosne(bos.posavina i bugojno) braca momcilovici sa knezije(srbi iz bosne djeca jna oficira),albanci...sve sami 'hercegovci' pirat
Znaci tih par ljudi su cijela mafija ? 
No. Nije problrm ta mafija s ulice 
Veci je problem ona uz vlast 
hercegovačkog pedigrea 
O cemu tu fuk ne znas nista . 
A ni ja  ali se vidi posljedice i vec sam ih nabrojila.
gledaj...hercegovci po defaultu sto se tice kriminala kao samog kriminala nisu bas brojni..jer nemaju potrebe..mnogi vani rade ili su radili,njemacke mirovine tako da da i nisu nesto primorani biti kriminalci po sistemu kradem ili dilam drogu da vozim bmw...tu je i sma odgoj jer su najvecim djelom vjernici pa bili lazni ili stavrni ipak s edrze tog nekog vjerskog kodekas..ali zato su probojni u politici,biznisu jer jednostavno citave generacije su bile primorane ici vani,snalaziti se da imaju za zivot...u bivsoj jugi je bilo malo firmi na podrucju zapadne hercegovine...jer je to bila takva politika po meni vrlo pogresna koja je ovim izazivala inat...i otpor...umjesto suprotno..kao sto ima jedna rimmska poslovica..'nahrani ovce da vuk bude sit'..dakle sistem daj im lakse ces vladati tamo gdje imas otpor...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Sora 30/8/2019, 08:22

Nema ih puno ali su na pravim mjestima 
To je sigurno 
Plus imaju podrsku crkve i to snaznu 
Imsju cilj sprečavanje povratka JUGOSKAVIJE i komunizma 
Vec 30 godina zivimo u toj atmosferi revanšizma 
Da si konj popustili bi ti živci 

A o negativno  utjecaju Hercegovaca na politiku stalno pisem 
Njihova je glavna zasluga neoustastvo i to ovo, bez muslimana

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by mutava baštarda 30/8/2019, 08:58

U ratu i poraču dominira dinarski mentalitet, Šušak, Mamić, Praljak  a u miru bodulski zadrugarski Kenwood Kenon, Kušćević, Žalac,....
Bandić se još dobro drži

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by vuksadinare 30/8/2019, 09:01

mutava baštarda wrote:U ratu i poraču dominira dinarski mentalitet, Šušak, Mamić, Praljak  a u miru bodulski zadrugarski Kenwood Kenon, Kušćević, Žalac,....
Bandić se još dobro drži
žalac je slavonka...ali dobro shvatili smo poantu...kad je rat i frka mora prevladavati u vodstvu dinarski mentalitet jer je borbeniji,agresivniji...a u miru blazi mentalitet ili kompromiserski..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Regoč 30/8/2019, 21:29

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:..a jedan hercegovac mi je znao reci isto..'e moj rođo da hercegovina ima makar dobar komad mora ili dobar komad ravnice da vidis kako bi se za nas trgali ovako ovaj krš,koji komad zemljice nikog ni ne zanima jebe se njima za krš'
Za taj krš se trgao Susak i njegov sluga Franjo zvano njofra 
Ajd razumijrm šuška tu je niklo njegovo zlo,sjeme 
Ali budaletinu zagorsku ..koja je žrtvovala hrvatske vojnike, oruzje , Vukovar. 
Strasno 
 Nepojmljivo. 
Ludilo. 
Golema glad za moci. Fuj. :stare1
Tuđman nije ništa žrtvoval, Herceg-Bosna je sastavni diel plana obrane Hrvatske. Sve je razumno i mudro napravili, osim završnice s Federacijom.
Da si glup jesi 
Završnica je jedino vazna kad je rijec o politici 
A bome ni hrvatsko- muslimsndki sukob nije nevažan 
To regic jel je bila mudra TUDMANOVA politika.
Ma, da je njegova. Šuškova a on budaletina posluso.
Ne postoji nikakav hrvatsko-muslimanski sukob, postoji samo bošnjačka agresija na Hrvate.

_________________
Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali - Page 6 Empty Re: Tuđman: Cvijeće smo skupo plaćali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum