ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by Serbinho-3 Sat 17 Aug - 16:37

Ubuduće se više neće primenjivati pravilo po kojem prednost pri zapošljavanju imaju državljani Nemačke ili neke druge zemlje EU




detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Nemacka-recesija-2-339x192


https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3093149-ovo-su-detalji-o-novom-nemackom-zakonu-o-useljavanju-balkanci-ce-biti-privilegovani
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by kaya Sat 17 Aug - 16:41

Odmah će ih primiti da metu cestu a, bez papirologije?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by kaya Sat 17 Aug - 16:42

Vidiš ti kako su ti njemci samo dragi ljudi, dobročinitelji ne...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sat 17 Aug - 16:50

kaya wrote:Odmah će ih primiti da metu cestu a, bez papirologije?
to je rezervirano za turke i inžinjere.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sat 17 Aug - 17:02

kaya wrote:Vidiš ti kako su ti njemci samo dragi ljudi, dobročinitelji ne...
pa u biti i jesu.nijemci te fer plate. i u njemačkoj se najmanje cijene ekonomisti, upravnici i pravo.
prosjek industrije je 3200-3500 ovisno o pokrajini.

administratori imaju najmanje plaće. 1000-1500.

naš kolega forumaš kao pomoćno radno osoblje u zdravstvu s noćnima, vikendima i sl. natuče 2300-2500. čisti govanca i to je to.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by Guest Sat 17 Aug - 20:19

ovde ce ziveti
siptari, cigani i pridosli
migranti.slepo crevo evrope.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by Eroo Sat 17 Aug - 20:26

U Njemačkoj pada industrijska proizvodnja, kao i u drugim državama koji su se na tu proizvodnju vezali.
Kako izgleda sprema nam se nova kriza. Trumpika je povukao ciglu iz zida i jebiga... :D
Eroo
Eroo

Posts : 73700
2016-07-22


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sat 17 Aug - 22:44

bosancero opet drobis bez veze. u njemackoj je index rasta ostao vec 6 mjeseci isti, a da ti pojasnim. nema pada već je ostalo isto.

znam da je to tebi teško shvatiti.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by immortal Sat 17 Aug - 23:20

Serbinho-3 wrote:

Ubuduće se više neće primenjivati pravilo po kojem prednost pri zapošljavanju imaju državljani Nemačke ili neke druge zemlje EU



Kad budu zaposljavali smecare i šljakere

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Nemacka-recesija-2-339x192


https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3093149-ovo-su-detalji-o-novom-nemackom-zakonu-o-useljavanju-balkanci-ce-biti-privilegovani
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by RayMabus Sun 18 Aug - 0:17

Nacisti će uskoro imat između 20 i 25% podrške u istočnij Njemačkoj. U prevodu ako si cigo il izgledaš kao cigo netko će te lovat po ulici.

Normalno da preferiraju bijelce jer inače vladajući CDU gubi izbore jer na meni nećeš vidit ništa tj smeđokost san , visok , ono bijela rasa pa na ulici drugi misle da san Švabo tj njiihov a Arapu se na faci vidi da nije iz Europe tj nije Švabo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by RayMabus Sun 18 Aug - 5:07

Prošlu godinu se sa zapadnog Balkana iselilo 228 tisuća ljudi a od tog broja 53 tisuće otpada na BiH a 51 tisuća na Srbiju

https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/vijesti/gotovo-cetvrt-milijuna-stanovnika-zemalja-zapadnog-balkana-lani-se-legalno-doselilo-u-eu-1338723

Eto to ti je to , iz svake pedeset tisuća iz BiH i pedeset tisuća iz Srbije.

To u dvi godine izgube svaka sto tisuća ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sun 18 Aug - 8:45

njemačkoj i dalje fali milju ljudi, školovanih i oko 500 000 inžinjera i doktora. s 01,03,2019 građani ex yu koji nisu u eu su izjednačeni s građanima eu na teritoriju njemačke.
tako da više erini neće moći izrabljivati erine jer erini od ožujka mogu tražiti posao bez posrednika. mali problem kod erinih je visoka entelegencija pa po inerciji i dalje rade kao armirači za 1500, a ne za 3500.

ali to je za neke druge teme.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by vili40 Sun 18 Aug - 8:46

veber wrote:bosancero opet drobis bez veze. u njemackoj je index rasta ostao vec 6 mjeseci isti, a da ti pojasnim. nema pada već je ostalo isto.

znam da je to tebi teško shvatiti.
oduševljen je što njemačka stagnira a vele da ako njemačka kihne,hrvatska će odmah dobiti upalu pluća i onda ode opet dvajset godina natrag.Ali jebi ga,navija za svog trumpiku i oduševljenju nikad kraja.Promašen slučaj...
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sun 18 Aug - 8:51

vili40 wrote:
veber wrote:bosancero opet drobis bez veze. u njemackoj je index rasta ostao vec 6 mjeseci isti, a da ti pojasnim. nema pada već je ostalo isto.

znam da je to tebi teško shvatiti.
oduševljen je što njemačka stagnira a vele da ako njemačka kihne,hrvatska će odmah dobiti upalu pluća i onda ode opet dvajset godina natrag.Ali jebi ga,navija za svog trumpiku i oduševljenju nikad kraja.Promašen slučaj...
dete kreten. u jugi maznuo stanove kao pripadnik obavještajne zajednice, udba mu osigurala tečajeve za mješalicu, cinkao svoje po bauštelama i sada jede govna. niti hrvat niti slovenac. u međugraničnom limbu.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by epikur37 Sun 18 Aug - 9:21

To je dobro, veber i vili mogu produziti bez problema :p
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sun 18 Aug - 10:08

epikur37 wrote:To je dobro, veber i vili mogu produziti bez problema :p
ti ćeš proći lila.
no činjenica je da se ljudi masovno iseljavaju, činjenica je da će doći do točke loma jer ono malo proizvodnje više neće moći uzdržavat vas uhljebljene.

činjenica da nemremo živjet od turizma i da je to riskantna grana gospodarstva, pogotovo naš. sunce, ćevapi, ručnik, more.

činjenica da mladi parovi odlaze, rode se djeca koja krenu u vrtić i tu je gotovo.

moja kći se sprema studirat u njemačkoj. i kaj misliš da će se vratiti?

a, hrvatska je uništila proizvodnju pa nas niti ne može zaposliti, a niti imamo volje vratiti se.
ja sve što imam prodajem.

i žao mi je kao psu, svaki dan od kada sam tu, što nisam odmah otišao. tamo 2010e.


i kao članica eu, hrvatski građani ne trebaju vizu. a vidiš da od ožujka ni tvoji sančosi ne trebaju.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by epikur37 Sun 18 Aug - 10:14

ajme, vi što odete cijeli dan samo od tamo pljucate po erha...msm.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sun 18 Aug - 10:38

epikur37 wrote:ajme, vi što odete cijeli dan samo od tamo pljucate po erha...msm.
uopće ne pljujem. činjenica je da vas par koji se inače nemrete smisliti uvjeravate nas koji smo otišli kako vam je super. da, super vam je jer ste uhljebničoneradičo orjentirani. samo daniju vjerujem kada veli da mu je dobro jer je jedini proizvodni.

ti jedeš govna.
daj mi reci gdje bi se ja vratio?
u hratskoj je 200tinjak robota, koje održavaju slovenci.

gdje bi ja radio i tko bi me platio kao što me plaća nijemac.

a, kayici na znanje imam plaću nekih 720€ veću od nijemaca jer sam stranac.

recimo ti iznajmljuješ brod. znaš koliko troši tvoj. sada zamisli 2×250 koji u kruzingu žderu 40l/h. a nafta u italiji 4kn.
koliko ću potrošiti od splita do prve pumpe u italiji? 70-100l. na 1000l koja je to razlika?

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by epikur37 Sun 18 Aug - 10:42

veber wrote:
epikur37 wrote:ajme, vi što odete cijeli dan samo od tamo pljucate po erha...msm.
uopće ne pljujem. činjenica je da vas par koji se inače nemrete smisliti uvjeravate nas koji smo otišli kako vam je super. da, super vam je jer ste uhljebničoneradičo orjentirani. samo daniju vjerujem kada veli da mu je dobro jer je jedini proizvodni.

ti jedeš govna.
daj mi reci gdje bi se ja vratio?
u hratskoj je 200tinjak robota, koje održavaju slovenci.

gdje bi ja radio i tko bi me platio kao što me plaća nijemac.


Pa ne bi te platio toliko ali bi imao manje režije i doma si u najljepšoj europskoj zemlji.

Nije meni samo dobro, gledam ljude oko sobe, pa 2/3 je zadovoljno, je radi se ali klapa sve skupa.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by veber Sun 18 Aug - 10:43

i kada sam pitao kći (17) zašto ne želi studirati u HR, odgovorila mi je da je taj fax jako loš i da kasnije nemaš referencu. mala ima položeno C1 njemački i engleski, a pride uči ruski, korejski/kineski/japanski-ne znam koji i mađarski.

a ne ide u jezičnu.
i rastura matematiku.

i po tvoj logici može se zaposliti na recepciji za 5000kn

ili u njemačkoj za toliko eura.

_________________

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  M_50010

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani  Empty Re: detalji o novom nemačkom zakonu o useljavanju: Balkanci će biti privilegovani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum