ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by catabbath 10/8/2019, 15:59

Inače, ovo je glavna šema zadnjih par godina kod intelektualnih poslova

http://ideje.hr/poslodavci-i-zaposlenici-nestaju-porezni-model-za-koji-svi-znaju-ali-nitko-o-njemu-ne-raspravlja-iz-oportunizma-prema-evaziji/?fbclid=IwAR3fqFdKP2K1spU2wAVr9wZMi-OmX_KfxbdGk2Jolti_hHgmiJaWM0kvI38

catabbath

Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 16:04

Ajmo pričat o ovih 700 tisuća ljudi u privatmom sektoru koji ima male i srednje plaće.

Prvo pojam srednja plaća kod nas znači da imate malu plaću jer pet tisića kuna nije velika plaća , oni je zovu srednja no očito se radi o maloj plaći samo eto nije minimalac tj kao ta mala najniža plaća.

Zatim do prije tri godine uopće nije bilo kvota dakle pričamo o 700 tisuća hrvatskih državljana.

I sad ako nas radi 100 negdje poslodavcu je dovoljno da dovede 10 Indijaca kako bi poručio ovima 100 ovo ;

1) Svi ste vi zamjenjivi , ako nećete vi ima tko oće

2) Zaboravite svi na povišice

Ako vas 100 mora prekrižit povišice onda je on zaradio i čak i da mu je trošak dovest ovih 10 Indijaca on je taj gubitak refumdira tako da nije mora dat povišice ovima ostalima 100 radnika.

Drugim riječima ; Djeco bježite iz Hrvatske i hrvatskih poslodavaca i ove države.

Ajmo , pakujte kufere i pravac Njemačka , Irska ....Austrija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 16:21

Ovo ti je klasični primjer zamjene stanovništva , praktički školski primjer

https://www.ex-iskon-pleme.com/t35477-sedamnaest-nepalaca-vec-mjesec-dana-rade-u-slavoniji-kao-mesari

Doveo je Hasana iz Nepala , dakle onu najveću sirotinju koju u Nepalu možeš nać , doslovno one Rohinje cigane koje budisti ne vole i doveo ih je kao pomoćne mesare.

U godinu dana oni će :

1 ) Naučit zanat bolje dakle nisu više pomoćni

2 ) Naučit nešto jezika

Pa neće više bit pomoćni nego može bit i glavni i to ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 16:29

RayMabus wrote:Ja ne primam nikakvu nakmadu s burze. Naknadu primaš ako si radio više od godinu dana pa na svaku godinu staža imaš pravo na nekih 3/5 od prosjeka zadnje tri plaće i to za tri godine dakle prva tri mjeseca a posli svaka godina više ti je ono nešto niže dakle to ti je samo da se snađeš dok nađeš novi posao i ti si te pare zaradio jer to ti samo vraća xy postotak od svake te tvoje godine koji si radio dakle uplaćivao.

Npr radiš pet godina , plaća ti je 4000 kuna , ostaneš bez posla al na način da ga nisi sam dao ( ja jesam al sam samo napravio da san radija ka kućna pomoćnica odma nakon toga pa sam dobio otkaz tako ispada da ti ga je netko dao ) onda ćeš primat 3400 kuna prvih tri mjeseca a iduća dva oko 2500 kuna.

Ti si ove pare uplatija sam i ovo je napravljeno da se snađeš.dok ne nađeš novi posao dakle nedaje ti država ništa pošto si ih sam sebi uplatija svake godine za jedan mjesec staža.
Ovo je sramotno,zar da jedan intergalktički admiral da završi na socijali.Zar ashtar komanda nema nekakvu naknadu za svoje  časnike. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 16:34

Pa imam kuću tj dvije u sklopu , poviše dva stana , 7000 kvadrata ravne zemlje 500 metara poviše kuće dakle sve ovo mi je na oko kilometar zračne linije od mjesta odakle sad tipkam s tim da ovo ide baš meni jer sestra koja živi pet kilometara dalje ima svoja dva stana u zgradi a živi u kuči trista metara udaljenoj od te zgrade.

Baba ima dva stana u Splitu , vikendicu na Braču i sedamdeset ( 70 ) .....sedamdeset tisuća kvadrata zemlje na Braču i kuću kamenu kraj Vrgorca i nešto zemlje ( vinograd ).

Ima još 7 tisuća kvadrata ovdje u brdu di je maslenik i još jednu parcelu manju isto na kilometar od kuće di sad pišen.

Vjerovatno imam još nešto al tko će se sad svega sitit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 16:39

Ok.svaka čast,drago mije da to sve imaš,ali ipak to sve nasljeđuješ,znači što je stvorio netko drugi.Stvar je u tome što ti nisi niti malo kapitalizirao svoj ashtar angažman.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 16:41

סמאל wrote:Ok.svaka čast,drago mije da to sve imaš,ali ipak to sve nasljeđuješ,znači što je stvorio netko drugi.Stvar je u tome što ti nisi niti malo kapitalizirao svoj ashtar angažman.
Misliš inkarnirao sam se baš tu ?

;)
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 16:52

סמאל wrote:Stvar je u tome što ti nisi niti malo kapitalizirao svoj ashtar angažman.
Ashtar angažman je pomaganje drugima.

Fino je imat gomilu materije iza sebe no to je samo da ja mogu biti miran financijski koliko toliko i radit ono na šta sam usmjeren na svom zadatku dakle zaboravi da to imam pošto se ja sam ponašan kao da to neman jer je to tako kod nas.

Sad fino ako niste uhljeb , niste politički aktivni , nemate veze u ovoj državi onda kad birate fakultet za sebe il svoju djecu birajte one fakultete s kojima se mogu zaposlit i ovdje i vani.

Ako ste pak samo srednja stručna sprema i vi i vaša djeca ista stvar s tim da ih odma šaljite vani i to na njemačko govorno područje jer to obuhvaća tržište rada od sto miljona ljudi.

Drugim riječima uopće i općenito zaboravite Hr kao tržište rada jer će vam djeca ovdje kopnit dok ako ih odma pošaljete van , tamo će osnovat obitelj , neće van visit po kući i dolazit će vam najmanje jednom godišnje u posjetu.

A ovi nek trpaju Rohinje iz Minamara.

Sretno.

Have a nice life.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 17:03

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ok.svaka čast,drago mije da to sve imaš,ali ipak to sve nasljeđuješ,znači što je stvorio netko drugi.Stvar je u tome što ti nisi niti malo kapitalizirao svoj ashtar angažman.
Misliš inkarnirao sam se baš tu ?

;)
Mislim da dark side bolje plaća.
Ako sam dobro shvatio i asthar plaća po učinku(pomaganje i tak to),s tim da dark side plaća unaprijed a bonus dobiješ za učinak. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 17:13

Indija vam je po standardu gora od Afrike. Isto vam vrijedi i za okolne zemlje oko Indije tako da ovo šta ću sad napisat o Indiji vrijedi i za Nepal i drugo.

Prvo to vam nisu jednonacionalne države , ima puno manjina i te manjine su diskriminirane tamo npr ne mogu nać posao il rade prljave poslove.

Drugo u Indiji vam živi najveća svjetska populacija muslimana , negdje oko 180 do 200 miljona ( sjetite se da Hr ima samo četiri miljona stanovnika ).

Indija ima miljardu i po stanovnika i broj im samo raste pošto se kote ko zecovi.

Treće u Indiji postoje kaste pa vi uz ovih dvjesto miljona muslimana imate još par stotina miljuna .....ponavljam par stotina miljuna najniže kaste koja u Indiji ne smije raditi....ponavljam ne smije raditi ....ništa drugo do li prljavih poslova .....poput čišćenja ulica , pražnjenja septičkih jama i slično.


Upravo na ovu radnu snagu ciljaju naši poslodavci i država jer Hr je takvima ne samo Kalifornija u smislu standarda i uvjeta života nego i bijeg od proganjanja i kastinskog načina života ( tzv karma po indijskom društvenom sistemu ).


Oću van reč da se oni nikad neće vratit u Indiju jednom kad ih pustiš ovamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 17:24

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Stvar je u tome što ti nisi niti malo kapitalizirao svoj ashtar angažman.
Ashtar angažman je pomaganje drugima.

Fino je imat gomilu materije iza sebe no to je samo da ja mogu biti miran financijski koliko toliko i radit ono na šta sam usmjeren na svom zadatku dakle zaboravi da to imam pošto se ja sam ponašan kao da to neman jer je to tako kod nas.

Sad fino ako niste uhljeb , niste politički aktivni , nemate veze u ovoj državi onda kad birate fakultet za sebe il svoju djecu birajte one fakultete s kojima se mogu zaposlit i ovdje i vani.

Ako ste pak samo srednja stručna sprema i vi i vaša djeca ista stvar s tim da ih odma šaljite vani i to na njemačko govorno područje jer to obuhvaća tržište rada od sto miljona ljudi.

Drugim riječima uopće i općenito zaboravite Hr kao tržište rada jer će vam djeca ovdje kopnit dok ako ih odma pošaljete van , tamo će osnovat obitelj , neće van visit po kući i dolazit će vam najmanje jednom godišnje u posjetu.

A ovi nek trpaju Rohinje iz Minamara.

Sretno.

Have a nice life.
Dakle sad kad sam vam objasnio stvari o Indiji i okolnim zemljama te da sama Indija ima najveću svjetsku populaciju muslimana ( 180 do 200 miljona ) da uz to samo u Indiji postoji par stotina miljuna pripadnika njihove najniže kaste koja tamo ne smije radit poslove osim čišćenja govana dakle jednom kad ovdje dođu ne pomišljaju se vraćat .....ponovit ću opet ovaj post od prije.

Hava a nice life.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 20:34

RayMabus wrote:Indija vam je po standardu gora od Afrike. Isto vam vrijedi i za okolne zemlje oko Indije tako da ovo šta ću sad napisat o Indiji vrijedi i za Nepal i drugo.

Prvo to vam nisu jednonacionalne države , ima puno manjina i te manjine su diskriminirane tamo npr ne mogu nać posao il rade prljave poslove.

Drugo u Indiji vam živi najveća svjetska populacija muslimana , negdje oko 180 do 200 miljona ( sjetite se da Hr ima samo četiri miljona stanovnika ).

Indija ima miljardu i po stanovnika i broj im samo raste pošto se kote ko zecovi.

Treće u Indiji postoje kaste pa vi uz ovih dvjesto miljona muslimana imate još par stotina miljuna .....ponavljam par stotina miljuna najniže kaste koja u Indiji ne smije raditi....ponavljam ne smije raditi ....ništa drugo do li prljavih poslova .....poput čišćenja ulica , pražnjenja septičkih jama i slično.


Upravo na ovu radnu snagu ciljaju naši poslodavci i država jer Hr je takvima ne samo Kalifornija u smislu standarda i uvjeta života nego i bijeg od proganjanja i kastinskog načina života ( tzv karma po indijskom društvenom sistemu ).


Oću van reč da se oni nikad neće vratit u Indiju jednom kad ih pustiš ovamo.
Znam i računam na to.Sjećaš se kad smo prije koji mjesec raspravljali o Indiji,kad si mi rekao da kompliciram stvari,zašto ne pustim da stvari idu svojim prirodnim tokom.Priznaj da ni tvoji asthar izvori nisu znali da će to bit već ove godine.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 20:38

Ashtari ne znaju budućnost. Samo Bog i vremenski putnici to znaju. Ja znam generalno buduća dešavanja zahvaljući vremenskim putnicima ( knjiga Prorčanstva od Nostradamusa ).

Ne nisam znao da će ih tako brzo trpat , očekiva san ipak malo razuma od države no izgleda da sam previše očekiva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 20:46

RayMabus wrote:Ashtari ne znaju budućnost. Samo Bog i vremenski putnici to znaju. Ja znam generalno buduća dešavanja zahvaljući vremenskim putnicima ( knjiga Prorčanstva od Nostradamusa ).

Ne nisam znao da će ih tako brzo trpat , očekiva san ipak malo razuma od države no izgleda da sam previše očekiva.
A šta sam ti ja rekao.. :D
Kongres mračne strane prihvatio je moju strategiju a ukoliko implementiram svoje ideje,ne samo da ću sjebat glupu katolčad,već ću dobit još veću autonomiju i odriješene ruke za neke druge moje projekte
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 20:53

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ashtari ne znaju budućnost. Samo Bog i vremenski putnici to znaju. Ja znam generalno buduća dešavanja zahvaljući vremenskim putnicima ( knjiga Prorčanstva od Nostradamusa ).

Ne nisam znao da će ih tako brzo trpat , očekiva san ipak malo razuma od države no izgleda da sam previše očekiva.
A šta sam ti ja rekao.. :D
Kongres mračne strane prihvatio je moju strategiju a ukoliko implementiram svoje ideje,ne samo da ću sjebat glupu katolčad,već ću dobit još veću autonomiju i odriješene ruke za neke druge moje projekte
Nisi me dobro pročita il se ja nisam dovoljno precizno izjasnija ; Ja ZNAM da ćemo se mi demografski raspast i da će nas natrpat al nisam očekiva da će to baš bit ove il iduće godine nego da će malo razumnije to.....a ne Indija odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 20:57

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ashtari ne znaju budućnost. Samo Bog i vremenski putnici to znaju. Ja znam generalno buduća dešavanja zahvaljući vremenskim putnicima ( knjiga Prorčanstva od Nostradamusa ).

Ne nisam znao da će ih tako brzo trpat , očekiva san ipak malo razuma od države no izgleda da sam previše očekiva.
A šta sam ti ja rekao.. :D
Kongres mračne strane prihvatio je moju strategiju a ukoliko implementiram svoje ideje,ne samo da ću sjebat glupu katolčad,već ću dobit još veću autonomiju i odriješene ruke za neke druge moje projekte
Nisi me dobro pročita il se ja nisam dovoljno precizno izjasnija ; Ja ZNAM da ćemo se mi demografski raspast i da će nas natrpat al nisam očekiva da će to baš bit ove il iduće godine nego da će malo razumnije to.....a ne Indija odma.
Razumio sam te,ali ti očito mene nisi,jer kad sam ti prije nekoliko mjeseci baš konkretno spominjao Indiju,vjerojatno si mislio da laprdam gluposti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by RayMabus 10/8/2019, 21:00

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ashtari ne znaju budućnost. Samo Bog i vremenski putnici to znaju. Ja znam generalno buduća dešavanja zahvaljući vremenskim putnicima ( knjiga Prorčanstva od Nostradamusa ).

Ne nisam znao da će ih tako brzo trpat , očekiva san ipak malo razuma od države no izgleda da sam previše očekiva.
A šta sam ti ja rekao.. :D
Kongres mračne strane prihvatio je moju strategiju a ukoliko implementiram svoje ideje,ne samo da ću sjebat glupu katolčad,već ću dobit još veću autonomiju i odriješene ruke za neke druge moje projekte
Nisi me dobro pročita il se ja nisam dovoljno precizno izjasnija ; Ja ZNAM da ćemo se mi demografski raspast i da će nas natrpat al nisam očekiva da će to baš bit ove il iduće godine nego da će malo razumnije to.....a ne Indija odma.
Razumio sam te,ali ti očito mene nisi,jer kad sam ti prije nekoliko mjeseci baš konkretno spominjao Indiju,vjerojatno si mislio da laprdam gluposti.
Ponovit ću ti opet ; Nada san se da se ovi naši političari ipak neće odlučiti na tako drastičnu mjeru ....bar ne odma dakle bar pet godina još al štaš pohlepa je Đava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 21:03

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ashtari ne znaju budućnost. Samo Bog i vremenski putnici to znaju. Ja znam generalno buduća dešavanja zahvaljući vremenskim putnicima ( knjiga Prorčanstva od Nostradamusa ).

Ne nisam znao da će ih tako brzo trpat , očekiva san ipak malo razuma od države no izgleda da sam previše očekiva.
A šta sam ti ja rekao.. :D
Kongres mračne strane prihvatio je moju strategiju a ukoliko implementiram svoje ideje,ne samo da ću sjebat glupu katolčad,već ću dobit još veću autonomiju i odriješene ruke za neke druge moje projekte
Nisi me dobro pročita il se ja nisam dovoljno precizno izjasnija ; Ja ZNAM da ćemo se mi demografski raspast i da će nas natrpat al nisam očekiva da će to baš bit ove il iduće godine nego da će malo razumnije to.....a ne Indija odma.
Razumio sam te,ali ti očito mene nisi,jer kad sam ti prije nekoliko mjeseci baš konkretno spominjao Indiju,vjerojatno si mislio da laprdam gluposti.
Ponovit ću ti opet ; Nada san se da se ovi naši političari ipak neće odlučiti na tako drastičnu mjeru ....bar ne odma dakle bar pet godina još al štaš pohlepa je Đava.
Čekaj,zar ti zbilja misliš da se nešto pita ove naše političare ?
Njihovo je samo da se sklone u stranu i ne mješaju se u muške poslove,te uživaju u tome što im je omogućeno.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 21:12

Slavonija je idealna za stanovništvo koje je generacijski i tradicijski poljoprivredno,ili kako bi se reklo,poljoprivreda u genima lol! a za to je Indija idealan rasadnik.Ljudi koji su do jučer orali njive bosih nogu s upregnutim životinjama,sutra će biti sretni da budu jeftina radna snaga za mega kroporacije poput Monsanta koje će proizvoditi hranu u plodnoj Slavoniji.
No za to se treba ostvarit još jedan preduvjet,ukrupnjavanje zemljišta a za ukrupnjavanje ovih sitnih čestica u jednu korporacijsku ledinu,treba još jedan preduvjet,koji takođe ide svojim tokom sa svakim novim autobusom prema Njemačkoj.

Indijci su idealni za Slavoniju,samo nisam još siguran tko bi bio idealan za Dalmaciju.
Neki narod kojem je turizam u genima,vjerojatno Tunižani,Marokanci... scratch imaš li ti Longi neki prijedlog,koga ćemo u Dalmaciju ? :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by IL Risorto 10/8/2019, 21:43

Ajde Longi reci,koga preferiraš,koga bi najradije volio vidit kao naturalizirane Dalmatince.
Tamnoputi Dalmatinci,tak bi smo imali egzotični turizam.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by jastreb 10/8/2019, 21:49

סמאל wrote:Ajde Longi reci,koga preferiraš,koga bi najradije volio vidit kao naturalizirane Dalmatince.
Tamnoputi Dalmatinci,tak bi smo imali egzotični turizam.
Neki koji bi na onim vrucinama brzo izgorili,a prije toga napravili cuda.

Nordijci npr.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih - Page 2 Empty Re: Krajem srpnja evidentirano 114 tisuća nezaposlenih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum