ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by vuksadinare 4/8/2019, 20:16

https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/prica-baje-malog-knindze-o-oluji-otkriva-po-cemu-se-srbi-razlikuju-od-hrvata-video-2019-07-29
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98869
2015-09-08


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by vuksadinare 4/8/2019, 20:17

,slazes li se jastrebe... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98869
2015-09-08


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by veber 4/8/2019, 20:33

jastreb je srbenda, bio i ostao. ti si budaletina. bio i ostao. odi sad tražiti 90e

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 4/8/2019, 22:09

by vuksadinare Today at 14:17

,slazes li se jastrebe... :)
======================================
Bog te jebo..tko ovo moze slusati osim dianraca i ostalih iz raznih vukojebina..korachnica koja bi bolje zvuchala na schwapskom jeziku pa bi onda i veber poskakivo od srece..Malo sam na brzaka pregledao video i moram reci da sam primijetio kako Taj M.K. pjeva o svom sinu vuku sa dinare....Isti ste vi ..samo ste uzeli drugu vjeru..ali mentalno ste isti...kad zaorete ko konji u Slavoniji ne znate stati..
Mada dopalo mi se ta zajebancija na svoj rachun...to govori jako puno o duhu tih ljudi...Da me netko zeli kazniti maksimalnom kaznom...to bi bilo da slusham ovakve pjesme,,to je isto shto pjeva onaj choban Tupson,,,Koja je razlika jebo te,,osim rijechi,,,,brale vi ste svi ludi i nema vam pomoci..::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 4/8/2019, 22:13

by veber Today at 14:33

jastreb je srbenda, bio i ostao. ti si budaletina. bio i ostao. odi sad tražiti 90e
============================================================
Kad te chitam ti meni zvuchish ko zadnji bosanceros..mozda si od bivshe zene poprimio taj mentalni sklop,,,Hoce to kod mushkaraca koji imaju mali kurac,,,imaju i mali mozak,,,pa se zenama udvaraju kao ej bona ja sam bosanac al ne mogu jebat ko oni,,daj ba pichke ne zajebavaj::))Sancho,,majku ti boziju::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by epikur37 4/8/2019, 22:18

jadrino jato je bolje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 4/8/2019, 22:36

by epikur37 Today at 16:18

jadrino jato je bolje
================================
Neam pojma ..od rukotvorina (etnografije) priznajem jedino drkanje,,No svatko ima svoj nachin izrazavanja,,,valjda je to spojeno sa tim gdje si odrastao..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by veber 4/8/2019, 22:45

frka wrote:by veber Today at 14:33

jastreb je srbenda, bio i ostao. ti si budaletina. bio i ostao. odi sad tražiti 90e
============================================================
Kad te chitam ti meni zvuchish ko zadnji bosanceros..mozda si od bivshe zene poprimio taj mentalni sklop,,,Hoce to kod mushkaraca koji imaju mali kurac,,,imaju i mali mozak,,,pa se zenama udvaraju kao ej bona ja sam bosanac al ne mogu jebat ko oni,,daj ba pichke ne zajebavaj::))Sancho,,majku ti boziju::))
još jedan srbalj. kbk.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by epikur37 4/8/2019, 23:05

frka wrote:by epikur37 Today at 16:18

jadrino jato je bolje
================================
Neam pojma ..od rukotvorina (etnografije) priznajem jedino drkanje,,No svatko ima svoj nachin izrazavanja,,,valjda je to spojeno sa tim gdje si odrastao..
onda si ti iz Nejebića, Donjih
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 4/8/2019, 23:05

by veber Today at 16:45
još jedan srbalj. kbk.
----------------------------------------------
Srbe postujem zato shto imaju osjecaj shto je to sloboda i spremni su za tu slobodu poginuti,,,a i pojedine hrvate koji su se borili protiv bolesnog germanskog utjecaja,,a tebi jebem mater glupu primitivnu,,zato shto mislish da me sa time mozesh povrijediti..jer si sancheros koji ima dvije vijuge vishe od kokoshi a pravish se da si schwabo,,No ajmo po tvojim pravilima razmishljanja,,Moji korijeni su stariji od tvoji germanskih ako jesi u sto sumnjam (imam DNK dokaz) stotinu tisuca godina,,Daklem dok ste vi bili majmuni i hranili se bananama,,moji chukundjedovi su gradili gradjevine koje i dan danas zadivljuju svijet,,,a tvoji su samo znali rushiti i pljachkati ,,,osvajati,,tipichno kao shto su radili turci i ostali osvajachi koji nisu imali nu nulu kreativnosti da neshto vlastito stvore,,,Em si glup,,,em imash mali kurac,,,em nisi schwabo,,,nego sancho em si fakat ljubomoran na svakoga a to je tipichno za one iz vukojebine zvane Bosna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 4/8/2019, 23:10

by epikur37 Today at 17:05

@frka wrote:
by epikur37 Today at 16:18

jadrino jato je bolje
================================
Neam pojma ..od rukotvorina (etnografije) priznajem jedino drkanje,,No svatko ima svoj nachin izrazavanja,,,valjda je to spojeno sa tim gdje si odrastao..
onda si ti iz Nejebića, Donjih
================================================
Milion puta sam napisao,,bolje drkati nego svashta jebati,,Imam frenda u Zegeju,,koji je bio dobar samnom samo zato shto je to znao pa se najebo onih koj se meni nisu dopadale iz vishe razloga,,Mee zensko moze osvojiti samo sojom pamecu i naravno dobrim sisama i dupetom::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by veber 4/8/2019, 23:31

frka wrote:by veber Today at 16:45
još jedan srbalj. kbk.
----------------------------------------------
Srbe postujem zato shto imaju osjecaj shto je to sloboda i spremni su za tu slobodu poginuti,,,a i pojedine hrvate koji su se borili protiv bolesnog germanskog utjecaja,,a tebi jebem mater glupu primitivnu,,zato shto mislish da me sa time mozesh povrijediti..jer si sancheros koji ima dvije vijuge vishe od kokoshi a pravish se da si schwabo,,No ajmo po tvojim pravilima razmishljanja,,Moji korijeni su stariji od tvoji germanskih ako jesi u sto sumnjam (imam DNK dokaz) stotinu tisuca godina,,Daklem dok ste vi bili majmuni i hranili se bananama,,moji chukundjedovi  su  gradili  gradjevine koje i dan danas zadivljuju svijet,,,a tvoji su samo znali rushiti i pljachkati ,,,osvajati,,tipichno kao shto su radili turci i ostali osvajachi koji nisu imali nu nulu kreativnosti da neshto vlastito stvore,,,Em si glup,,,em imash mali kurac,,,em nisi schwabo,,,nego sancho em si fakat ljubomoran na svakoga a to je tipichno za one iz vukojebine zvane Bosna...
neka tebe i vas srbalja.
mali mi kurac, ali jopet veći od vaše sbrsklje enteligencije.
daj si zamisli kako mi je mali kada si ti toliko entelegenten.
fakat mi je mali.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 4/8/2019, 23:57

Budalo primitivna,,kurac nije u gacama nego u mozgu...ajd malo razmisli..ako imash s chime..Srpska kara sve obara...hahhahahahahhahahahaahahahahhahaa...mozgom se najbolje jebe ..pitaj zenske rece ti::)))))))))
Al' sancerosi mozga nemaju,,nego samo mrznju i ljubomoru,,a za kurac treba ljubav kretenchino,,ne samo hopsanje na koje ste navikli..Tebi ni kurva nece dati sa takim malim mozgom,,,inzenjer koji ne zna shto je svjecica a shto je indjektor.hahhahahahahhahahhahahahhaha...bog te jebo,,kad lazesh barem lazi koliko toliko inteligentno,,,mozda bi ti to i uspjelo da ti nije mozak ko u purice..Valjda sada kuzish zashto imash mali kuratz::))Kad shvatish da je kako sam vec napisao kurac u mozgu a ne u gacama onda cesh valjda postati normalni schwabo a ne sanceros..mada je to isti kurac::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by jastreb 5/8/2019, 08:39

vuksadinare wrote:,slazes li se jastrebe... :)
Da. O tome sam pisao. Srbi i u najvećoj pogibiji prave pizdarije i smiju se.

Uzmi Baju i MPT-a. Baja se zajebava ,a Thompson je uvijek mrtav ozbiljan i kmeči.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Hektorović 5/8/2019, 08:49

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:,slazes li se jastrebe... :)
Da. O tome sam pisao. Srbi i u najvećoj pogibiji prave pizdarije i smiju se.

Uzmi Baju i MPT-a. Baja se zajebava ,a Thompson je uvijek mrtav ozbiljan i kmeči.

Baja je iz Bosne... drugi mentalitet nego ljudi sa kamena... tu nema zajebancije... čvrst teren čvrsti ljudi
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by jastreb 5/8/2019, 08:57

Hektorović wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:,slazes li se jastrebe... :)
Da. O tome sam pisao. Srbi i u najvećoj pogibiji prave pizdarije i smiju se.

Uzmi Baju i MPT-a. Baja se zajebava ,a Thompson je uvijek mrtav ozbiljan i kmeči.

Baja je iz Bosne... drugi mentalitet nego ljudi sa kamena... tu nema zajebancije... čvrst teren čvrsti ljudi
Ma Baja je baš kamenjar. Original. Taj će i iz Oluje izvuć zajebanciju.

Dok MPT i na današnji dan kad bi trebalo da se šali,slavi i pije,će kmečati i mahati onim mačem.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by jastreb 5/8/2019, 09:06

Mada mislim da tu u pitanju nisu Hrvati. Već desnohrvati.

Eto. Uzmi jedan Kumrovec. Tu imaš masu Hrvata. Taj dan se veseli,pjeva,zajebava...

Dočim,kad su u pitanju desnohrvatske "proslave" tu ni na dan pobjede nemaš nekog veselja. Evo ti primjer one Slavice. Dan pobjede,a oni kmeče za NDH. 

Evo,"proslava" 10 travnja. HSP AS. Umjesto da feštaju oni kmeče.
Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. 10_Travanj_HCSP_2019_3

A evo i feštanja sa Kumrovca. Kolo i pjesma.

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. VOJ-Crvenka-u
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Guest 5/8/2019, 09:21

jastreb wrote:Mada mislim da tu u pitanju nisu Hrvati. Već desnohrvati.

Eto. Uzmi jedan Kumrovec. Tu imaš masu Hrvata. Taj dan se veseli,pjeva,zajebava...

Dočim,kad su u pitanju desnohrvatske "proslave" tu ni na dan pobjede nemaš nekog veselja. Evo ti primjer one Slavice. Dan pobjede,a oni kmeče za NDH. 

Evo,"proslava" 10 travnja. HSP AS. Umjesto da feštaju oni kmeče.
Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. 10_Travanj_HCSP_2019_3

A evo i feštanja sa Kumrovca. Kolo i pjesma.

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. VOJ-Crvenka-u


zato sto su pickice... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi.. Empty Re: Jastrebov ljubimac BMKnindja objasnjava u cemu se razlikuju Hrvati i Srbi..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum