ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by RayMabus 1/8/2019, 12:09

A jebo vas kad smo vam mi mjerilo za standard.  lol!


https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-ako-budemo-marljivo-radili-stici-cemo-standard-hrvatske-za-15-godina/190801047
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Guest 1/8/2019, 16:11

nije to pitanje iskljucivo vezano za
marljivost.
hrvati imaju turizam i eu fondove,
sto mi nemamo.
plus, imamo cudnu spoljnu politiku,
koju ja licno ne razumem, smatram,
da nas gura dole, nize od nasih realnih ljudskih potencijala i prirodnih mogucnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Guest 1/8/2019, 16:16

meni su ovih dana zestoki
rusofili, rodom iz bih i slo. -
priznali da je atmosfera u bg
prilokom dolaska putina i makrona
bila neuporediva, u korist makrona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Serbinho-3 1/8/2019, 19:25

Po tome Hrvatsku i ne treba da stižemo, neka njihovih uhljeba, neka ih hrane a nase poslati kod privatnika.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by darth_vader 2/8/2019, 00:26

Ahahahaha... Srbija je nivo Zimbabvea onda..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Guest 2/8/2019, 08:16

ne, nismo smeli sve hrvatskoj
ko poklon da predamo.
dok smo mi branili tekovine noba
hrvati su nas potisnuli sa ranijih pozicija. sad solo sisasju ono sto
je realano dobrim delom pripadalo i nama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Guest 2/8/2019, 08:22

jasambrend wrote:Ahahahaha... Srbija je nivo Zimbabvea onda..


manje vise mu dodje na isto. cepaju vas sa troskovima 3X vise nego nas, tako da se tu pojede ta razlika u prosecnoj zaradi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Eroo 2/8/2019, 08:24

pizzon wrote:ne, nismo smeli sve hrvatskoj
ko poklon da predamo.
dok smo mi branili tekovine noba
hrvati su nas potisnuli sa ranijih pozicija. sad solo sisasju ono sto
je realano dobrim delom  pripadalo i nama.
"Tekovine noba" su jedna velika laž, koja nas je hranila  destljećima.
Stvorila se potpuno nerealna i uvrnuta slika nečemu što nije imalo
skoro pa nikakvu vrijednost na svjetskom nivou. Balkanci su i inače
skloni samoobmani...
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by RayMabus 2/8/2019, 09:07

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina 581af42d-0cf6-4a4b-8df7-ece0ec133dda-fotog
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina Empty Re: Vučic : Ako budemo marljivo radili stići ćemo standard Hrvatske za 15 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum