ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 4 Nov - 19:38

fridrih_niche wrote:Šta vi Dinamovci radite na ovoj svetoj temi?
Ajmo na temu o GNK Lopovu i prognozirat pobjedu Shaktara...
<3

X2 fix

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 4 Nov - 19:38

PABLO ESCOBAR wrote:Niche idemo kod mene na farmu nji dvi neka cakulaju u kuci a ja i ti ponesemo kilo trave i cili se vikend razvalimo u drogiranju

Ovo liči na zamku! Drogirati ćeš ga i silovat!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 4 Nov - 19:58

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Šta vi Dinamovci radite na ovoj svetoj temi?
Ajmo na temu o GNK Lopovu i prognozirat pobjedu Shaktara...
<3

X2 fix
Bez zajebancije, Dinamo to dobija...
Jer s tom pobjedom idu dalje u LP...
Mislin sa neće zasrat ka 100 puta do sad...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 4 Nov - 20:25

PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:Vratite Mišu.
Nije lud covik da nspusti milijun eura godisnje u tadzikistanu i vrati se u onaj pakao
Mislio sam na M.K.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 4 Nov - 20:26

Demo, vječiiti pesimist i trtaroš.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty J

Post by Tominjo Mon 4 Nov - 20:34

Pobjegao Jakobušić iz Hajduka. On mi se tamo činio kao najsposobniji.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 4 Nov - 20:59

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Šta vi Dinamovci radite na ovoj svetoj temi?
Ajmo na temu o GNK Lopovu i prognozirat pobjedu Shaktara...
<3

X2 fix
Bez zajebancije, Dinamo to dobija...
Jer s tom pobjedom idu dalje u LP...
Mislin sa neće zasrat ka 100 puta do sad...
;)

Opasan je šahtar. Dinamo je propustio šansu u ukrajini

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 4 Nov - 21:32

Roland Deschain wrote:Jebem ti, ovaj Amper je ili beskrajno glup ili ovdje piše po zadatku. Trećeg nema. Svaki klošar si uzima pravo postrojavati igrače i smjenjivati trenera, a svake godine izaberu sve gluplje i nesposobnije članove NO. Nitko normalan ne želi imat posla s njima.
Ti da nisi pokvarena smrdljiva mamićeva kujica uvidio bi da već neko vrijeme pišem što je najveći problem Hajduka. Problem su ljudi, navijači, oni koji nisu članovi (zbog sto glupih pravdanja), a zadnje vrijeme čak i članovi. Pojedini, ne svi.

Naravno da takva atmosfera oko kluba tjera ozbiljne ljude. Valjda će neke buduće generacije biti pametnije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 4 Nov - 21:42

Strahonja: Gorica je zabila za pobjedu protiv Hajduka iz zaleđa, ali...


"Minimalno zaleđe, ali jako teška situacija za procijeniti u realnom vremenu, po grafici vidimo da je zaleđe. U ovakvoj situaciji sudac ima uputu da daje prednost napadaču."


https://www.index.hr/sport/clanak/strahonja-gorica-je-zabila-za-pobjedu-protiv-hajduka-iz-zaledja-ali/2129389.aspx



:blj
Dakle, sucu (pomoćnom) koji stoji u ravnini je bilo jako teško vidjeti, a onda još poentira kako se daje prednost napadaču...  :hail :hail :hail
Kad je prošlo kolo Posavec igrao s rukom van 16-ca, što oba suca nisu nikako mogli vidjeti (pozicija gdje se nalaze,nisu mogli vidjeti ni loptu od golmanovog tijela) već samo VAR tu može pomoći, onda nitko od ovih smrdljivih jebivjetara nije pričao da to sudac nije mogao vidjeti, a mamićeva kujica se javila tu na forum da sudac gura Hajduk. Jadnici svi do jednog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 5 Nov - 0:12

Naravno da suci guraju hajdučić šrd. I sada za Goricu nije suđen čisti penal, a o penalu i isključenju golmana hajdučića kod rezultata 0-0 na utakmici u Splitu istih protivnika nije valjda potrebno pričati. A smrdljiva dalmatinska forumska  jocolor ovdje je baljezgala kako je igrač Gorice počeo padati prije nego što ga je golman hajdučića sastavio sa zemljom. 
A naputak UEFA-e je takav kakav je i on kaže da se u tim graničnim situacijama, koje pomoćni sudac teoretski ne može vidjeti i procijeniti sa sigurnošću, daje prednost napadaču. O tim graničnim situacijama i naputku UEFA-e je i Beusan pričao prije par godina i onda si se isto smijao iz toga i sad ti Strahonja priča isto to i tebi to opet ne može sjesti u tu tvoju blesavu glavurdu. Ti si očigledno najgluplja i najtvrdoglavija osoba na planeti Zemlja bog te jeba tupava. Jebote, ti sve znaš, a Strahonja k'o međunarodni sudac koji je sudio i LP nema pojma o ničemu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Tue 5 Nov - 11:37

u trećem poluvremenu sudački instruktor i bivši sudac igor pristovnik  jasno je rekao kako u ovakvim situacijama sudac daje prednost napadaču i ne svira se zaleđe.
dapače. čak i da je bio var  gol bi bio priznat.

naravno, idiot opet traži krivce izvan hajduka.

evo jednog realnog pogleda na stanje igračkog kadra u hajduku:
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/nije-kriv-buric-legenda-hajduka-oplela-po-glavnim-krivcima-ne-znaju-oni-sto-hajduk-znaci-za-hrvatsku-i-sve-navijace-ovdje-im-je-lagodno/9570563/

malo je z.vujović bio suzdržan glede uprave, ali doći će i oni na red ako netko pametan ne dođe na poljud.

dok su tamo brbljić i amperovi klonovi sunovrat hajduka ide dalje.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 9 Nov - 7:38

Mi smo Svjetlo, a lopovi su oduvik bili na Tamnoj strani...
:rasta
Hajduk Split - Page 28 45db6810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Sat 9 Nov - 11:03

Vi ste sprdačina, a ne svjetlo. Uopće ne sumnjam da ćete kmečat i kad se uvede VAR.
Koliko je ova sprdačina od kluba smiješna opet pokazuje situacija s golmanima. Prije godinu dana su u kratkom roku ostali bez 3 golmana. Ove godine im se dogodi ista stvar, pa onda brže bolje zovu golmana kojeg su potjerali u B ekipu radi nepotpisivanja ugovora i daju mu novi ugovor. Koliko glup moraš biti da ti se ista stvar dogodi u tako kratkom roku?

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 9 Nov - 11:20

Kako je lipo bit navijač splitskog Hajduka...
Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 9 Nov - 11:20

Roland Deschain wrote:Vi ste sprdačina, a ne svjetlo. Uopće ne sumnjam da ćete kmečat i kad se uvede VAR.
Koliko je ova sprdačina od kluba smiješna opet pokazuje situacija s golmanima. Prije godinu dana su u kratkom roku ostali bez 3 golmana. Ove godine im se dogodi ista stvar, pa onda brže bolje zovu golmana kojeg su potjerali u B ekipu radi nepotpisivanja ugovora i daju mu novi ugovor. Koliko glup moraš biti da ti se ista stvar dogodi u tako kratkom roku?
:rofl
Tupko, kakve veze imaju golmani s VAR-om? 

Ljubić? Tupko, tko ti je rekao da ga brže-bolje zovu nazad? Diler iz ze-ge kvarta?  Basketball

Idiote, imao je ugovor na stolu, odugovlačio je, nije htio potpisati i preselio je u B momčad (Hajduk nije jedini klub na svijetu koji zbog toga igrače šalje u B momčad). Sad kad se Posavec opet ozlijedio, prihvatio je ponudu, jasno je da je presudilo to što će dobiti priliku braniti najmanje mjesec dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Sat 9 Nov - 17:11

Ne sumnjam da budaletina ko Amper rado primi svaku kitu u čvalje koju sekta izvadi. Kad su skužili da su ostali bez golmana brže su malom ponudili bolji ugovor. Kupili špicu koja se zove BuLoš a nitko ne zna gdje je. Ali nema veze, VAR bude sve riješio. Samo budale vjeruju u bajke, a glupi Amper još i u vilenjake.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Sat 9 Nov - 20:12

Ode i Sale, hahahaHajduk Split - Page 28 Animal10

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 10 Nov - 0:56

Hahaha... Nakon toliko godina primanja kite od strane sad već kriminalca u bijegu, ovca iz ze-ge-a misli da svatko prolazi isto,a još mu se priviđaju i neke sekte...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 10 Nov - 14:28

Ma pusti našeg Tominja...
Žena mu je Dalmatinka, znaci da ga se nista ne pita u kući...
Mora bit kuco, pa mu ovo dodje ka ventil...
:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 10 Nov - 16:44

Ovaj Jairo je glup ka sto kuraca!
:mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 10 Nov - 17:00

Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 28 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum