ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WIMBLEDON

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 15/7/2019, 21:31

kingkong7 wrote:
scorpion wrote:
kingkong7 wrote:
kic wrote:
ne znas tko je bolji
WIMBLEDON - Page 2 Rafael-nadal-01
Rafa ubija na zemlji. Sad gledao, osvojio je Roland Garros 12 puta :roflrofl
najbolji. ozljede su ga usporile da bude dominantniji, no i ovak s 50% snage u rangu je federera
Sampras iz najboljih dana bi pomeo i Federera i Nadala i Đokovića bez problema

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 15/7/2019, 21:44

scorpion wrote:
kingkong7 wrote:
scorpion wrote:
kingkong7 wrote:
kic wrote:
ne znas tko je bolji
WIMBLEDON - Page 2 Rafael-nadal-01
Rafa ubija na zemlji. Sad gledao, osvojio je Roland Garros 12 puta :roflrofl
najbolji. ozljede su ga usporile da bude dominantniji, no i ovak s 50% snage u rangu je federera
Sampras iz najboljih dana bi pomeo i Federera i Nadala i Đokovića bez problema

Uz dužno poštovanje velikom šampionu. Mogao bi samo da im prebaci loptu par puta preko mreže i to je to. 6:0;6:2;6:0. Toliko bi od njih gubio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 15/7/2019, 21:46

Bracala uozbilji se ;)


Ali bi svakako volio vidjet meč između Samprasa u najboljim danima i Federera u najboljim danima. To bi bio dvoboj svih vremena

_________________
WIMBLEDON - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 15/7/2019, 22:05

nogomet
boks

najbolji i najvredniji sportovi

tu je i formula jer ima nesto magicno u mirisu oktana u zraku

sve ostalo zabranit i ljude poslat na burzu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 15/7/2019, 22:06

scorpion wrote:Bracala uozbilji se ;)


Ali bi svakako volio vidjet meč između Samprasa u najboljim danima i Federera u najboljim danima. To bi bio dvoboj svih vremena

Uozbilji se ti, ljtb. Brži je tenis danas 3x nego u samprasovo vreme. Ne bi mogao da im parira ni u čemu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 15/7/2019, 22:18

kingkong7 wrote:nogomet
boks

najbolji i najvredniji sportovi

tu je i formula jer ima nesto magicno u mirisu oktana u zraku

sve ostalo zabranit i ljude poslat na burzu
To je to brate. Ja pratim samo boks i nogomet. Forumulu jedan sam davno pratio pa prestao. Tamo još dok su Raikkonen i Hakkinen vozili Mclarena. Bože dragi, uvijek sam navijao za Mclaren i onaj crno-bijeli bolid

_________________
WIMBLEDON - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 15/7/2019, 22:19

Serbia Strong wrote:
scorpion wrote:Bracala uozbilji se ;)


Ali bi svakako volio vidjet meč između Samprasa u najboljim danima i Federera u najboljim danima. To bi bio dvoboj svih vremena

Uozbilji se ti, ljtb. Brži je tenis danas 3x nego u samprasovo vreme. Ne bi mogao da im parira ni u čemu...
Nije to neka razlika. Federer je bio na vrhuncu nekad 2006-2007, a Sampras nekih 10-ak godina prije toga

_________________
WIMBLEDON - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 15/7/2019, 23:39

scorpion wrote:
kingkong7 wrote:nogomet
boks

najbolji i najvredniji sportovi

tu je i formula jer ima nesto magicno u mirisu oktana u zraku

sve ostalo zabranit i ljude poslat na burzu
To je to brate. Ja pratim samo boks i nogomet. Forumulu jedan sam davno pratio pa prestao. Tamo još dok su Raikkonen i Hakkinen vozili Mclarena. Bože dragi, uvijek sam navijao za Mclaren i onaj crno-bijeli bolid
boks je elitni sport medu sportovima jer nema bolje stvari nego bit najbolji borac na svijetu, svjetski prvak u boksu, najstarijoj i najcjenjenijoj borilackoj vjestini, nepostoji titula koja se s tim moze usporedit, man staff

postoje naravno i drugi borilacki sportovi i zahtjevniji, no samo jedna je kraljevska disciplina i to je tako, prvak svijeta u teskoj kategoriji


formulu su unistili losim odlukama i pravilima, to vise nitko ne gleda, a bar formula bi trebala bit popularna jer malo je sportova koji su tako atraktivni i zanimljivi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 16/7/2019, 00:47

scorpion wrote:
kingkong7 wrote:
scorpion wrote:
Rafa ubija na zemlji. Sad gledao, osvojio je Roland Garros 12 puta :roflrofl
najbolji. ozljede su ga usporile da bude dominantniji, no i ovak s 50% snage u rangu je federera
Sampras iz najboljih dana bi pomeo i Federera i Nadala i Đokovića bez problema
Teško donositi takve zaključke.
Ja ću reći da Sampras na ovoj  i ovakvoj sporoj travi u Wimbledonu ne bi imao nikakve šanse protiv nijednog od spomenutih. Na onoj travi kakva je bila prije jedino bi mu Federer mogao parirati. 

S druge strane, da je Federer u cijeloj karijeri imao onu travu kakva je bila u Samprasovoj eri, sad bi imao najmanje 12 Wimbledona (svatko tko prati malo bolje i duže zna da je danas travnata podloga u Wimbledonu puno sporija nego što je bila prija).
Jedini igrač koji je Wimbledon uzimao s servi-volej igrom i s igrom s osnovne crte. NAJVEĆI!
Šteta za jučer, tako blizu, zaslužio je. No zapamtite,Roger Federer još nije rekao posljednju riječ!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by End 16/7/2019, 15:32

Niti ne mora jer je GOAT i tako će biti u sljedećih 1 000 000 godina.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Zeko 16/7/2019, 22:46

Ukupni međusobni skor je 26:22 za Đokovića. U finalima je Srbin još dominantniji od Švicarca, vodi 15:7. 
To potvrđuje tezu da se šest godina stariji Federer (za tri tjedna navršava 38) počeo gasiti Đokovićevim usponom. Naravno, mnogi od najvećih tenisača u povijesti dali bi sve za "pad" kakav je od tada doživio Federer, kao što je i činjenica da je i Đoković sada veteran, ali ove brojke su neumoljive:
Od osvojenih 20 Grand Slamova, Federer je do 2007. osvojio njih 12. Tada nastupaju 21-godišnji Nadal i godinu dana mlađi Đoković. I od 2007. do danas, Federer je za 12 godina osvojio osam Grand Slamova, a Đoković u istom razdoblju čak 16. 

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 17/7/2019, 00:59

End wrote:Niti ne mora jer je GOAT i tako će biti u sljedećih 1 000 000 godina.
Kod Federera su jedino dvije stvari bitne. Njegov motiv (u to vjerujem da ga još ima jer on je vječno gladan pobjeda i trofeja) i ozljede (ako izbjegne velike i ozbiljnije ozljede) on može sigurno još nekoliko godina biti u vrhu i osvajati GS.
Njegov stil i način igranja omogućava da traje duže, i ako ne bude ima ozbiljniju ozljedu trajat će duže nego Đoković i posebno Nadal koji je poprilično istrošen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 17/7/2019, 08:50

Federer je definitivno najtalentovaniji igrač koji je ikada igrao tenis. Njegov problem je što u odnosu na prirodan talenat ne zaostaju puno ni Rafa, a pogotovo ne Novak. Ali koliko god da je talentovan, toliko je psihički slab, što se pokazalo u finalu. Igrao je odlično, 1. put je posle 7 godina taktički sjajno odigrao protiv Novaka-tj. eksploatisao i držao se taktike kojom jedino može da ga dobije ceo meč, ali je u odsudnin trenucima zakazala njegova psiha. 2 meč lopte, 11 neiznudjenih grešaka u tie breakovima, a sa druge strane-Novak 0 grešaka u TB-ovima. Igrač sa tako slabom paihom nikako ne može biti smatrana najvećim u istoriji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 17/7/2019, 11:31

Ivanišević je bio u stručnom štabu Đokovića tokom prve nedelje, pa smatra da je ovo i njegov trofej, čime je postao jedan od retkih koji je osvajao Vimbldon i kao igrač i kao trener.
"Smem li ja to računati ili ne smem? Mislim da smem. Vidi, bio sam tamo kad je ostvario prve tri pobede. Onaj Hurkač u trećem kolu je bio malo teži meč, ali taj mali će biti dobar. Znači, bio sam na treninzima, bio sam na mečevima u prvoj nedelji. Drugu nedelju sam sve vreme bio na mobilnom, pričao sam sa svima. Neću biti bahat, ali ću ga svejedno staviti u kućicu. Ustvari, biću ovaj put bahat. Staviću ga u biografiju, pa neka ga neko miče ako hoće. Ja ga neću micati. Mislim da sam jedan od retkih koji je Vimbldon osvojio kao igrač i kao trener. Nema ih mnogo, Beker sigurno, nisam siguran za Rošea, Edberg nije", rekao je Ivanišević za "Jutarnji list".
Popularni "Zec" je na sebi svojstven način dao viđenje meča.

"Ovo je savršen primer da je*eš lepotu i je*eš onoga ko je bolji, ako na kraju ne dobije meč. Znači, Federer je odigrao briljantan meč, bio je bolji u svakom segmentu igre, osim što nije dobio meč. Stvarno je odigrao tri taj-brejka za "onu stvar". I tu se vidi koliko je Novak jak u glavi. Kad je trebalo, glava je presudila. Ne igraš najbolje, ne igraš ni blizu najboljeg, ovaj s druge strane taktički sve odigra čudesno i izgubi meč. Neverovatno! Federeru će biti teško da se oporavi od ovoga. Ovo je lagani šok za sve"
.

Federer je ovaj poraz uporedio s onim od Rafaela Nadala u finalu 2008, pa je naglasio da se i tada vratio, te da će se vratiti i sada.
"Može on to porediti s čim god hoće, ali već je video 21. Grend slem trofej u kućici, a Noleta će sada biti jako teško dobiti. Odleteće još više, kao da mu neko stavi dve rakete, znaš već gde".
Ivanišević je za HRT objasnio zašto je Đoković tako dobar?
"On je perfekcionista, teži svaki dan da bude sve bolji i bolji. Ovi drugi te pritiskaju ako nisi najbolji. Neverovatan je i kao osoba i ta cela njegova komunikacija sa celim timom. Novak uvek pita gde može da napreduje, želi da oboriti rekord po broju nedelja na broju 1, sigurno i po broju Grend slemova. Mislim da je ogroman favorit na US Openu, ako ostane zdrav, biće to sledeće sezone interesantna godina".
Mnoge je iznenadila saradnja njih dvojice.

"Ima 6.000 bodova ispred drugog. Pitamo se šta njemu još treba? Ali on je perfekcionista, a ima stvari koje može on još bolje. On je želeo znati viđenje svoje igre na drugi način, na moj, jer sam radio taktike protiv njega, doduše neuspešno. Ja se držim teorije "Balkanca može trenirati najbolje Balkanac". Taj mentalitet, to mogu razumeti samo ljudi s ovoga podneblja. Sigurno me nije uzeo bezveze da je išao kroz beležnicu i rekao tako, hajmo sada da uzme mene".

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by End 17/7/2019, 16:08

Andreas Goldberger wrote:
End wrote:Niti ne mora jer je GOAT i tako će biti u sljedećih 1 000 000 godina.
Kod Federera su jedino dvije stvari bitne. Njegov motiv (u to vjerujem da ga još ima jer on je vječno gladan pobjeda i trofeja) i ozljede (ako izbjegne velike i ozbiljnije ozljede) on može sigurno još nekoliko godina biti u vrhu i osvajati GS.
Njegov stil i način igranja omogućava da traje duže, i ako ne bude ima ozbiljniju ozljedu trajat će duže nego Đoković i posebno Nadal koji je poprilično istrošen.
njegov stil i način igranja, u prijevodu njegova genijalnost, magija i klasa što mazge poput đokovića mogu samo sanjati. 
al nikako đoković nije dobio jer je skoro 10 godina mlađi, dobio je jer ima psihu.
naime GOAT i čovjek koji je 8 puta osvajao wimbledon i 20 GS-a nema psihe. eto samo srbi imaju psihu pogotovo kad treba udarit bežaniju.
federer je dokaz da se tenis ne igra samo na titule i ako đoko dođe do 25. GS-a jer ima 0 konkurencije, hoće li to značiti da je bolji? 
statistički da, sveukupno federeru nije do koljena. nitko nije.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 17/7/2019, 19:13

Šta si se ti raspisao koju pičku materinu, sad si kao stručnjak i za tenis? Jesi čuo za još kojeg tenisača osim Federera, Nadala i Đokovića? Jesi kurac moj! Jesi čuo za Ivaniševića?

_________________
WIMBLEDON - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by End 17/7/2019, 19:37

nego ti si stručnjak za tenis nakazao mala pederska...
jedini meč koji si popratio ti je ovaj wimbledon valjda na teletextu, nemaš pojma tko ima najviše roland garrosa, tenis je smiješan sport to ti ne pratiš, ali glavno da bi sampras pojeo federera hahah  
bože koja gluperda, bože dragi da li je moguće... :rasta
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 17/7/2019, 21:00

WIMBLEDON - Page 2 0e504f10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 17/7/2019, 22:50

End wrote:nego ti si stručnjak za tenis nakazao mala pederska...
jedini meč koji si popratio ti je ovaj wimbledon valjda na teletextu, nemaš pojma tko ima najviše roland garrosa, tenis je smiješan sport to ti ne pratiš, ali glavno da bi sampras pojeo federera hahah  
bože koja gluperda, bože dragi da li je moguće... :rasta
Nadal ima najviše retardu. Pa ja i ne pratim ovaj smiješni sport, ali svejedno znam više od tebe

_________________
WIMBLEDON - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Guest 17/7/2019, 23:06

sta ima pratit jedina taktika je prebacit lopticu unutar linija protivnika, to je cijela mudrost tenisa stane u jednu recenicu.


koliko je lakse od nogometa gdje su taktike formacije strategije obrana napad linije defenzive veze i ofenzive i gdje imas 11 igraca koji igraju protiv drugih 11 igraca, preko 20 ljudi na osnovu kojih treba slagat utakmicu, a u tenisu samo 2 covjeka bekend forhend


smijesn sport.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by scorpion 17/7/2019, 23:11

kingkong7 wrote:sta ima pratit jedina taktika je prebacit lopticu unutar linija protivnika, to je cijela mudrost tenisa stane u jednu recenicu.


koliko je lakse od nogometa gdje su taktike formacije strategije obrana napad linije defenzive veze i ofenzive i gdje imas 11 igraca koji igraju protiv drugih 11 igraca, preko 20 ljudi na osnovu kojih treba slagat utakmicu, a u tenisu samo 2 covjeka bekend forhend


smijesn sport.
:roflrofl

_________________
WIMBLEDON - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

WIMBLEDON - Page 2 Empty Re: WIMBLEDON

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum