ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša

Go down

'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša Empty 'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša

Post by vuksadinare 4/7/2019, 07:53

http://www.24sata.hr/news/nepoznata-operacija-stadion-crna-lista-imena-243-torcidasa-637623
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša Empty Re: 'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša

Post by vuksadinare 4/7/2019, 07:56

Niti udba niti tadasnaj milicija nisu nam mogli stati na kraj....osobno vjerujem da sam na ovoj listi 243 torcidasa...jer mu je tadasnja murja nekoliko puta dolazila u stan na razgovor sa mnom...a plus privođenje ejdno desetak puta...od toga par puta u beogradsku milicijsku stanicu '29 novembar'...jbg takvo vrijeme bilo.. pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša Empty Re: 'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša

Post by vuksadinare 4/7/2019, 07:59

inace koji su to glupaci bili..tadasnji milicionari..oni mene na jednom ispitivanju u stanici u đorđicevoj pitaju da li znam tko su kreatori fasistickog transparenta 'Tordica Duće'..ja im kazem Duće je mjesto kraj Omisa oni meni..da ih zajebavam..ha opet njima da je..oni opet koje mjesto se moze tako zvati..ja im kazem 'ono kraj omisa' pirat..i nqkon natezanja oni otisli provjeriti i uvjerili se da je doista tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša Empty Re: 'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša

Post by jastreb 4/7/2019, 16:41

Torcidaši su bili pičkin dim. Njima su se bavili oni policajci koji nisu bili kadri naći ni lopova koji je pokrao kiosk,a u političkom smislu nisu mogli izmišljati toplu vodu,jer je četnika i ustaša bilo ko govana. Na taj su način pokušavali kod šefova nabijati poene.

Ono u Kninu se već na veliko pjevaju četničke,a u Drnišu ustaške pjesme i svima je jasno da to neće stati,a ovamo se par nesposobnih milicajaca bavi mulcima koji pičke nisu omirisali,a sada to Vuku tako mnogo znači.

Vuče,vama su se bavili samo specijalci prilikom remećenja JRM-a,politički ste bili totalno nezanimljivi. I vi i oni beogradski i zagrebački šupci.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša Empty Re: 'Mračni dosjei iz sefa Udbe'!Nepoznata operacija 'Stadion':Crna lista imena 243 Torcidaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum