ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by RayMabus 25/6/2019, 15:07

Kuhar , to da ne mora ona kuvat dakle papučar

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=rouge&id=2095248
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by RayMabus 25/6/2019, 15:24

Stvarno su nezanimljiv spol umno gledano , preprozirno. U biti im je nekakav zajednički nazivnik kakvi in je muški je oće li se on brinit za nju i djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by danni1 25/6/2019, 15:47

RayMabus wrote:Stvarno su nezanimljiv spol umno gledano , preprozirno. U biti im je nekakav zajednički nazivnik kakvi in je muški je oće li se on brinit za nju i djecu.
Što si tolko opterečen tim odnosima i ko će o kome brinut?

Nit imaš ženu nit djecu al te ta tema jebe do kosti. Koji ti je kurac?

_________________
Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by RayMabus 25/6/2019, 15:54

Vruće mi je a sjeba san sam sebi stopalo pa ne mogu skoknit do mora pa eto razmišljan o pizdarijama. 

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene 15614710
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by RayMabus 25/6/2019, 16:04

Muškarcima je najdraža frizerka pa medicinska sestra. Mislim da ja lajkam medicinsku sestru. Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by RayMabus 25/6/2019, 16:31

Smijeh je vrlo visoka razina postojanja. Ne volin kad je netko nadrkan pa onda se mora negdi ispuvat pa san mu ja ispušni ventil. To je bilo u petak. Pa je ispala svađa između mene i staroga kad san mu ja doša doli i reka Oćeš svađu ? 

Pa ga ispljuca i izbacija iz kuće tri puta pa potega on nož pa ga zalija vodon da se oladi , onda mi spomenija mater pa san ga pepeljaron u čelo i krenija na njega al da ga neistučen onda podsvjesno na tom potezu sam sebi uganija nogu pa se okrenija i zva policiju pa eto ti sad kaš ti meni kvarit dan kvarit ću ga i ja tebi.

I sad moran ležat tjedan dana a more mi ispod kuće a ono toplinski udari ha ha ha


Last edited by RayMabus on 25/6/2019, 16:32; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by Maggie19 25/6/2019, 16:32

I bolje ti je..ne diraj se u moje zanimanje B-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by RayMabus 25/6/2019, 16:35

Brak je ekonomija. Inače me ne zanimaju one gluposti šta žene vole al ovo ode je i ekonomija tj vidiš šta koji spol preferira. U biti medicinske sestre , učiteljice .....to otprilike i ja lajkam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene Empty Re: Istraživanje otkrilo najzanimljivija zanimanja za muškarce i žene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum