ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski sud

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hrvatski sud Empty Hrvatski sud

Post by kic 15/6/2019, 22:16


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2093293

SPLIĆANIN koji je prije dva dana letvom napao trudnicu i njene roditelje na Mejašima prijavljen je za nanošenje teških ozljeda i pušten na slobodu nakon ispitivanja u Državnom odvjetništvu.

Za njega je tražen pritvor, no određena mu je mjera opreza, zabrana približavanja i kontaktiranja oštećenih, inače njegovih prvih susjeda.

Kako je Dalmatinski portal doznao od napadnutih, sa svojim susjedom imaju problem već dulje i navodno nisu jedini. Osumnjičeni svojata put, a prije dva dana izletio je iz kuće s letvom u rukama razljućen što je žena parkirala automobil kod ograde svojih roditelja.

Letvom je polomio ruke trudnici i njenoj majci, a sve su gledala djeca od godine i tri godine. Ocu trudnice letvom je polomio prst.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Guest 15/6/2019, 22:19

Mhhhh....meni je dovoljno bilo da na dva tri susjeda riknem glasno,pa da se moje mjesto terminalno rascisti..tudej subota,inace gusto parkirani auti,gledjim doli,moje mjesto prazno..jurilica mi u servisu.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by RayMabus 15/6/2019, 22:20

Pa nek pazi di parkira. Ne služi cesta za parkiranje. Tako san ja ode par retrovizora porazbija jer kola hitne pomoći ne mogu proć kad se oni tako parkiraju pa sad više nitko ne parkira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Guest 15/6/2019, 22:20

Prostaci..ne znaju sklopiti retrovizore...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Guest 15/6/2019, 22:21

ince ovdi ti je opasno nekom demolirati,pa makar i zgrecati auto,jerbo ne znas koji u sebi ima aktivnu daš kameru..pa ti izvoli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by kic 15/6/2019, 22:22


PRITVOREN je muškarac koji je sinoć u Splitu zbog parkinga napao troje ljudi letvom, a među njima i trudnicu kojoj je slomio ruku. Ozlijedio je i drugo dvoje ljudi koje je napao.

Policija je protiv 66-godišnjaka u popodnevnim satima dovršila kriminalističko istraživanje.

Utvrđena je sumnja da je počinio kazneno djelo Teška tjelesna ozljeda na štetu spomenutih osoba te je protiv njega podnesena kaznena prijava i predan je pritvorskom nadzorniku.

Podsjetimo, 66-godišnjak je jučer oko 19 sati u splitskoj četvrti Mejaši drvenom letvom pretukao tri osobe, među kojima je bila i trudnica, a sve se odvijalo pred dvoje djece.

"Kćer mi je stala s autom pored naše ograde, a on se zaletio s tom letvom vičući: 'Kurvetino, šta si mi voćku posikla.' Trudna je, a on je mlatio po njoj, dica su vrištala. To su moji unuci, imaju godinu i tri i pol godine. I danas su u šoku, nitko nije cijelu noć spavao, svi plaču', priča za Dalmatinski portal Mara Begonja o jučerašnjem napadu susjeda s Mejaša.

"Stavio je i blok ispod kćerinog auta"

Cijela obitelj se našla na udaru nasilnika s letvom, među njima i Marin suprug Ivan Begonja, škveranin koji je istrgao mitraljez s transportera JNA na prosvjedu pred Banovinom 1991. godine.

"Meni i kćeri ruke je slomio letvom, a kada mi je suprug čuo da djeca vrište, izletio je iz kuće. Instinktivno je podigao ruke da se zaštiti od udarca i zato mu je slomljen prst. Da nije digao ruke, slomio bi mu glavu. To je nevjerojatno. Tom čovjeku je mjesto u zatvoru. I drugi imaju problema s njim jer svojata put kojim dolazimo do naše kuće. Zapriječio nam je put do naše njive i ja ni trešnje ove godine nisam pobrala", priča Mara Begonja.

Kaže da su više puta zvali policiju, ali da to ništa nije promijenilo.

"Više nemam snage i ne znam kome da se obratimo. Mi nemamo nikakvu zaštitu od njegovog nasilja. Stavio je i blok ispod kćerina auta. Htio je da stradaju, srećom da je zet to vidio", dovršava žena svoj razgovor za Dalmatinski portal.


Last edited by kic on 15/6/2019, 22:22; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Guest 15/6/2019, 22:22

Zanimljivo ali je ovdje najpristojnija turčadija prema autima..od malih nogu uce svoje Turčiće da paze na svoje i tudje aute i da se u to ne dira..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by RayMabus 15/6/2019, 22:25

pismejker wrote:Prostaci..ne znaju sklopiti retrovizore...
Znaju samo san im ih ja porazbija.

Ovo su kola hitne pomoći i toliko mora mista a ne da se ja moran provlačit s osobnim auton.

Cigani obični. Šta me boli kurac da je ona trudnica. Znači ako je trudna ona može onda zagradit put kolima hitne pomoći.

Hrvatski sud Hronika28

Nju boli kurac ono oće koga tamo zabolit u sri noći i kako će hitna doć čoviku do kuće. E pa neka ju je lupija. Lupija bi je i ja. Jebi mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by kic 15/6/2019, 22:30


je, covjek je mislio na prolaz hitne pa je trudnicu poslao na hitnu slomivsi joj ruku

bravo mabus, deevoluirao si potpuno
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by RayMabus 15/6/2019, 22:33

kic wrote:
je, covjek je mislio na prolaz hitne pa je trudnicu poslao na hitnu slomivsi joj ruku

bravo mabus, deevoluirao si potpuno
E pa s nekima to tako ide. Ljude boli kurac jel može hitna tu proć. Bitno da su oni parkirali uz svoju ogradu....na cesti.

Na cesti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by dzango 15/6/2019, 22:51

Kako bre trudnici polomio obe ruke a mužu samo prst? Šta je ovaj radio dok mu je manijak lomio ženu?

_________________
Hrvatski sud Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by mutava baštarda 15/6/2019, 22:57

Ovog triba zaposlit u državnu službu, da čuva granicu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Maggie19 15/6/2019, 23:47

dzango wrote:Kako bre trudnici polomio obe ruke a mužu samo prst? Šta je ovaj radio dok mu je manijak lomio ženu?
ocu, ne muzu..

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by veber 15/6/2019, 23:53

ali, što god rekli, nekaj je s vremenom. taj odnos velikih temperatura i velikog postotka vlage. ljudi su baš nadrkani. vidim to u prometu, tgovinama. taj odnos tlaka i pritiska. i naavno vlage...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by dzango 16/6/2019, 00:04

Maggie19 wrote:
dzango wrote:Kako bre trudnici polomio obe ruke a mužu samo prst? Šta je ovaj radio dok mu je manijak lomio ženu?
ocu, ne muzu..
Još gore.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by dzango 16/6/2019, 00:06

veber wrote:ali, što god rekli, nekaj je s vremenom. taj odnos velikih temperatura i velikog postotka vlage. ljudi su baš nadrkani. vidim to u prometu, tgovinama. taj odnos tlaka i pritiska. i naavno vlage...
I meni je vrućina pa nikoga nisam tukao.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Maggie19 16/6/2019, 00:07

dzango wrote:
Maggie19 wrote:
dzango wrote:Kako bre trudnici polomio obe ruke a mužu samo prst? Šta je ovaj radio dok mu je manijak lomio ženu?
ocu, ne muzu..
Još gore.
kako?
Gore da je mladi muz u pitanju.
Stari otac i ne mora biti Rambo.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by jastreb 16/6/2019, 00:07

dzango wrote:
veber wrote:ali, što god rekli, nekaj je s vremenom. taj odnos velikih temperatura i velikog postotka vlage. ljudi su baš nadrkani. vidim to u prometu, tgovinama. taj odnos tlaka i pritiska. i naavno vlage...
I meni je vrućina pa nikoga nisam tukao.
Pjevaj...Ja sam pijan....
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by jastreb 16/6/2019, 00:07

Maggie19 wrote:
dzango wrote:
Maggie19 wrote:
dzango wrote:Kako bre trudnici polomio obe ruke a mužu samo prst? Šta je ovaj radio dok mu je manijak lomio ženu?
ocu, ne muzu..
Još gore.
kako?
Gore da je mladi muz u pitanju.
Stari otac i ne mora biti Rambo.
aooooooooo
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Maggie19 16/6/2019, 00:08

jastreb wrote:
Maggie19 wrote:
dzango wrote:
Maggie19 wrote:
dzango wrote:Kako bre trudnici polomio obe ruke a mužu samo prst? Šta je ovaj radio dok mu je manijak lomio ženu?
ocu, ne muzu..
Još gore.
kako?
Gore da je mladi muz u pitanju.
Stari otac i ne mora biti Rambo.
aooooooooo
jesam dobro rekla.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hrvatski sud Empty Re: Hrvatski sud

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum