ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by jastreb 10/6/2019, 17:24

Torcida? Ma tko su uopće oni?

Ja bih sve te grupe,ako ne zabranio,onda potpuno ignorirao.

Na kraju ispada da je ta Torcida prije Hajduka,iliBB ispred Dinama...

Ma odjebite.

jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by RayMabus 10/6/2019, 17:27

Nek in sad daju sto eura više. Naknada za duševnu bol. Dobit batine vamo. Eto tako pa nek seru i dalje o jeftinoj radnoj snazi iz susedstva.

Fino sto eura misečno za radnika sezonca iz Srbije. To je naknada za duševnu bol. Hrvati su van bili skuoi jel tako ? E sad ćete dobit batina i tko ne bude tražija naknadu za duševnu bol od sto eura misečno nek i ne dolazi u Hrvatsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by Guest 10/6/2019, 18:03

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 88395410

Obavezna oprema za letovanje u hrvatskoj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by ljubo1212 10/6/2019, 18:04

što ste pizde, stavite 4c i vozi miško, do karlobaga
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by Guest 10/6/2019, 18:27

dzango wrote:Trebalo je da viču da su Crnogorci.
Trebali su samo skočit u more, po starom dobrom običaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by RayMabus 10/6/2019, 18:31

Toplinski udari. Mislija san se ić kupat al diga san se u četiri popodne ( a gledan zombije cilu noć jer po noći je ladnije ). Ventilator dere u svih šesnajst.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/608082/krajem-tjedna-stize-novi-toplinski-val-najgore-ce-biti-u-ova-cetiri-grada-strucnjaci-izdali-niz-upozorenja-kako-se-zastititi-na-velikim-vrucinama-te-kako-pomoci-ako-nekome-pozli

Nek ih je naklepalo. Tko in jebe mater. Naklepalo je i mene par puta u diskoteci pa nikom ništa a ode se diže Plenkovic na noge. Nabijen na kurqc i tebe i njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by RayMabus 10/6/2019, 18:33

Šta ih dovodiš koju pičku materinu ? Prije dvi godine 7000 radnih dozvola a sad 65 iljada i onda se čude kad se nešto desi.

Ma mrš u pizdu materinu i oni i ti koji si ih pustija ovamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by RayMabus 10/6/2019, 18:46

Mene ti je jedan put tako iscipelarilo ( napija se pa valjda neku žensku zadirkiva pa došla neka njena ekipa ) da je epilog te tuče bija da san se ja privalija priko neke Vespe šta je tu bila parkirana i ostale mi noge gori na njoj a ja doli ....i zaspa.

Onda došli ovi moji pa izgladili situaciju i ono pusti ga da spava i ujutro se diga najnormalnije.

Spava par sati s nogama na Vespi kako san se privalija priko nje kad san nokaut dobija. Pustili me spavat. Ja zaspa ka bebica. Ujutro se diga , nikom ništa , nastavija pit , sve normalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by RayMabus 10/6/2019, 18:53

Sad su oni dobili batine u četri ure iza ponoći na izlasku iz diska i sad se cila država mora dignit na noge radi njih. Ma mrš u pizdu materinu i ti oni. Dovlači ih masovno , zakon matematičke vjerovatnosti posebno ako ćeš ti doli ić po tin diskoteama ti je daš naletit na pijane budale.

I sad se svi čude , kako to ?

Zamisli
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup - Page 2 Empty Re: Gradonačelnica Supetra zapranila u Supetru Torcida-cup

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum