ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by vuksadinare 13/6/2019, 11:12

uostalom dans je sve rjeđe klasicne makljaze rukama i nogama a navijacke grupe su oboruzane razlictim 'rekvizitima' od antenskih palica,letvi,baklji...tako da se cesto vide 'šore' tipa bacanja flasa,kamenja,mahanja antenskim palicama,letvama malo pobjegnu jedni malo drugu ali sve se mahom svodi na nekoj distanci..ovo makljanje šakama,nogama mozes vidjeti samo na tribinama ako dođe do šore unutar same grupe ili ako kakav nadobudni protivnicki navijac(i) zalutaju ili se suvise priblize protivnickoj strani na tribini

vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by catabbath 13/6/2019, 11:13

vuksadinare wrote:joj daj kajo pa si na razini 'navijaca' od 16,17 godina pa pusis 'price'..njih sedam razbucalo cetrdeset navijaca..ono bud spencer shema lol!

A šta ja znam niije nemoguće, nisu navijači u pitanju ali jednom davno moj frend razbio nji 4-5 sam, na parkingu od diska, bježao im među autima i jednog po jednog mlatio.

_________________
'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by vuksadinare 13/6/2019, 11:21

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:joj daj kajo pa si na razini 'navijaca' od 16,17 godina pa pusis 'price'..njih sedam razbucalo cetrdeset navijaca..ono bud spencer shema lol!

A šta ja znam niije nemoguće, nisu navijači u pitanju ali jednom davno moj frend razbio nji 4-5 sam, na parkingu od diska, bježao im među autima i jednog po jednog mlatio.
gle...ne vjerujem cisto radi iskustva..kad je nas par bilo i kad smo vuidjeli da prema nama ide masa protivnickih navijaca jedino sto razmisljas je-magla...ili ako te vec sustizu hvataj prvo cega se nađe pri ruci..stolica,flaša,letvi,kamenja...pa cak i kanti za smece( pirat )...oni koji su bili hrabriji mahom zavrse na podu vec prvim naletom mnogobrojnijih protivnickih navijaca..e sad..ima jedan ucinak suprotnog efekta..ako malobrojniji navijaci prvi napadnu vecu skupinu jer racunica je da ce bar njih zbog efekta iznenađenja i panike 50% ih pobjeci  ali to su vrlo vrlo rijetke situacije...uglavnomprvo sto ti je u planu-bijeg..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by kaya 13/6/2019, 11:30

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaji,kajo...price sistem 'rekao mi frend' su bezvezarije..vec sam ti rekao da hajdukovci nema sanse da piju kad su utakmice slobodno u kaficima sa obiljezjima jer to s evise ne radi vvec dvadesetak i vise godina zbog dosta tucnjava devdesetih..ako bi pili pili bi negdje odmah do stadiona gdje ima murje..bez obzira sto tresnejvacki plac je blizu kranjcevice ali opet ne odmah do stadiona...drugo...murjha odmah kupi takve ako ih uoci i vodi na stadion da se izbjegnu potencijalni sukobi..vec i na samom ulazu u zagreb...ova skupina torcidasa je dosla inkognito bez obiljezja sa namjerom da naprave incidente..i to znam iz prve ruke i to direktno od drota koji je bio u ekipi koja ih je pokupila na tresnjevci..ista stvar je sa novom branimirovom...gdje je ekipa iz kombija(sisackih registracija) svrljala trazeci makljazu...pusti price 'rekao mi frend'...
 U jednom trenutku stalo je nekoliko kombija u kojima su bili 'torcidaši' koji su potom napali 'boyse'. Neslužbeno, omjer je bio 40 - 7 u korist 'torcidaša'.


evo, i opet su dobili batina, jako sramotna skupina zbilja, i tetkasta. 
joj daj kajo pa si na razini 'navijaca' od 16,17 godina pa pusis 'price'..njih sedam razbucalo cetrdeset navijaca..ono bud spencer shema lol!
pa priča  je iz novina a novinari dobiju informaciju iz policije. 
šta ja mogu kada ih isprebijaju svi :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by kaya 13/6/2019, 11:31

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:joj daj kajo pa si na razini 'navijaca' od 16,17 godina pa pusis 'price'..njih sedam razbucalo cetrdeset navijaca..ono bud spencer shema lol!

A šta ja znam niije nemoguće, nisu navijači u pitanju ali jednom davno moj frend razbio nji 4-5 sam, na parkingu od diska, bježao im među autima i jednog po jednog mlatio.
pa eto vidiš  :D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by vuksadinare 13/6/2019, 11:32

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaji,kajo...price sistem 'rekao mi frend' su bezvezarije..vec sam ti rekao da hajdukovci nema sanse da piju kad su utakmice slobodno u kaficima sa obiljezjima jer to s evise ne radi vvec dvadesetak i vise godina zbog dosta tucnjava devdesetih..ako bi pili pili bi negdje odmah do stadiona gdje ima murje..bez obzira sto tresnejvacki plac je blizu kranjcevice ali opet ne odmah do stadiona...drugo...murjha odmah kupi takve ako ih uoci i vodi na stadion da se izbjegnu potencijalni sukobi..vec i na samom ulazu u zagreb...ova skupina torcidasa je dosla inkognito bez obiljezja sa namjerom da naprave incidente..i to znam iz prve ruke i to direktno od drota koji je bio u ekipi koja ih je pokupila na tresnjevci..ista stvar je sa novom branimirovom...gdje je ekipa iz kombija(sisackih registracija) svrljala trazeci makljazu...pusti price 'rekao mi frend'...
 U jednom trenutku stalo je nekoliko kombija u kojima su bili 'torcidaši' koji su potom napali 'boyse'. Neslužbeno, omjer je bio 40 - 7 u korist 'torcidaša'.


evo, i opet su dobili batina, jako sramotna skupina zbilja, i tetkasta. 
joj daj kajo pa si na razini 'navijaca' od 16,17 godina pa pusis 'price'..njih sedam razbucalo cetrdeset navijaca..ono bud spencer shema lol!
pa priča  je iz novina a novinari dobiju informaciju iz policije. 
šta ja mogu kada ih isprebijaju svi :)
...a ko ih isprebija?..prvo u beogradu one splice su bili gosti grobarima u međusobnom razracunavanju..jbg nasli se na krivoj strani...drugo u zadnjih par slucajeva u zagrebu i van zagreba mahom je torcida pobjedila boyse..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by debotoijusto 13/6/2019, 20:51

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by debotoijusto 15/6/2019, 17:08

U SVOM izdanju na srpskom jeziku BBC se posvetio temi srpskih radnika u Hrvatskoj

kod srpskih sezonaca s kojima su razgovarali straha - nema.
"Ovo je mi je najljepše iskustvo koje sam do sada imao, kako s poslodavcem tako i s mještanima", kazao je za BBC 26-godišnji Nenad Mustafić koji na Pagu radi kao konobar. On je istaknuo da mu je prvog radnog dana na Pagu, kada je krenuo pješice na posao, troje mještana usput ponudilo prijevoz.

Ivan S. iz Beograda ovog ljeta radi u Rovinju i za BBC na srpskom kaže da nije imao nikakvih neugodnosti: "Atmosfera je stvarno dobra, ali to je vjerojatno tako jer je ovo Istra." On kaže da se priča o napadu na Srbe, ali da nije primijetio da se netko boji i da zbog toga želi odustati od posla.


"Vjerujem da ni nama ne bi bilo ugodno da dođe toliko Hrvata raditi u Beogradu, vjerojatno bi ih netko napao", kazao je.

Dejan je ove godine drugi put otputovao u Hrvatsku kako bi radio preko ljeta. Prošle godine bio je na Cresu, a ove je na Viru.

"Prošle godine je bilo top, da žargonski kažem. Na Cresu su ljudi gostoljubivi, nisu nacionalisti, niti znaju za nacionalizam. Ove godine nisam puno izlazio, ali i gazda i gosti koji dolaze u restoran su prema nama bili fantastični." On kaže da "nacionalizma sigurno ima" u drugim dijelovima Hrvatske, gdje su stanovnici više osjetili posljedice rata devedesetih.

28-godišnjoj Jovani iz Niša ovo je prvi put da sezonski radi u Hrvatskoj. Na Viru kaže da nije ni čula za probleme koji su imali neki radnici. "Nisam upućena. Iskreno, meni je ovdje super. Što se tiče gostiju - fenomenalni su. Kada kažem da sam iz Niša, svi se oduševe, jer imaju nekoga tamo ili su služili vojsku", kazala je.
takvi smo mi hrvati sto lastik preskacemo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

'''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku''' - Page 7 Empty Re: '''Urlali su 'tko je od vas Srbin', a onda je njih 20 cipelarilo nas četvoricu i jednu djevojku'''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum