ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

američka sirotinja

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 16:42

dzango wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Susjedina se kćerka udala u mičigen, dva dana bila u bolnici zbog reakcije na njihovu hranu koja je posve u kurcu.

I da ljudi su predebeli već od djetinjstva.

baš jučer pričao
Meni je rodica bila u Floridi , Cler water , čista voda se zove misto. Sjedište scientološke crkve , bila par miseci tamo , kaže hrana je ajme , vratila se u Italiju kad je obavila to šta ima , sad ima malu u Italiji i tamo je.

Teta mi je u Los Angelesu u scientološkoj crkvi u Sea orgu. Kaže da se iznenadila koliko ima latinosa u Los Angelesu.

Prvi susid on i žena fetivni Kaštelani , dva sina imaju , dođu liti , tamo su već trideset godina , kaže njemu ode dosadno kad dođe a ima lipu kuću odma ispod mene , navikli se na Ameriku , u početku radili u restoranima posli se probijali , ono rade non stop , takvi život tamo , ko radi ima.
Jebote, tebi cela familija sektaši. Pikac brate, nije tebi lako.
Vidili od mene. Doša ja u Italiju i naletija na to relativno odma. Prvi ja krenija pa teta pa rodice. Ja otiša dalje svojim putem a teta otišla u sea org di san i ja bija. Jedna rodica imala problema s drogama pa je poslala teta u Narconon. Izličila se i nakon toga mi je teta odlučila ić u sea org.

Vidili od mene to jer san ja prvi. Nisan nikog nagovara ništa nego sami počeli čitat moje knjige po kući pa in se svidilo.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 16:47

Ja ti inače nisan u scientološkoj crkvi. Postoje neke rupe u organizaciji pa san sam izaša. Scientologija je za mene razina vrtić , ja san magistar.

Scientologija je ok , bazično vrlo dobrih stvari ima no ako ostaneš tu nikad nećeš krenit dalje. Ja san krenija dalje pa san još više iznad njih koji su ostali samo na toj razini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:01

U samim scientološkim knjigama ćeš nać stvari vezane uz poboljšanje živoga. Samo na dva mjesta se spominju vanzemaljci i to vrlo kratko i nedefinirano. Jedna je knjiga Jesi li živio u prošlim životima a druga je Povijest čovjeka.

Kako je meni specijalizacija auditing ( scientološki psiholog ) onda sam ja tražio dublje tko , šta , kada , zašto.

Tko je otimao ? Zašto je otimao ?

Tako sam sam doša do negativnih vanzemaljaca , tko , šta , kuda , kako , zašto.

Ja iman više znanja od prosječnog scientologa , iman njihovo znanje plus još puno veće.

Ono ja san ti nešto ka scientolog na kvadrat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:04

Amerika vam je takva kakva je. Nakon drugog svjetskog rata su pokupili naci naučnike i postali svjetska sila broj jedan. Pa im se desio Roswel i pad vanzemaljske letjelice.

Osnovana je tajna vlada , Majestic 12 a to je 12 čelija i oni su pravi vladari Amerike i svijeta tj pokušavaju pokorit svijet.

Normalno to vas previše netriba zamarat jer mali ljudi su ionako ograničeni dnevnim opstankom i tu je scientologija ok sa svojim tečajevima jer vam daje prave podatke kako se nešto radi u poslu , ljubavi , braku , međuljudskim odnosima itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 17:12

RayMabus wrote:Amerika vam je takva kakva je. Nakon drugog svjetskog rata su pokupili naci naučnike i postali svjetska sila broj jedan. Pa im se desio Roswel i pad vanzemaljske letjelice.

Osnovana je tajna vlada , Majestic 12 a to je 12 čelija i oni su pravi vladari Amerike i svijeta tj pokušavaju pokorit svijet.

Normalno to vas previše netriba zamarat jer mali ljudi su ionako ograničeni dnevnim opstankom i tu je scientologija ok sa svojim tečajevima jer vam daje prave podatke kako se nešto radi u poslu , ljubavi , braku , međuljudskim odnosima itd.
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:17

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Amerika vam je takva kakva je. Nakon drugog svjetskog rata su pokupili naci naučnike i postali svjetska sila broj jedan. Pa im se desio Roswel i pad vanzemaljske letjelice.

Osnovana je tajna vlada , Majestic 12 a to je 12 čelija i oni su pravi vladari Amerike i svijeta tj pokušavaju pokorit svijet.

Normalno to vas previše netriba zamarat jer mali ljudi su ionako ograničeni dnevnim opstankom i tu je scientologija ok sa svojim tečajevima jer vam daje prave podatke kako se nešto radi u poslu , ljubavi , braku , međuljudskim odnosima itd.
:tu :tu :tu
Da ali zanimat će ih podaci od Nostradamusa jer čovjeka pokreće opstanak i samo opstanak a njihov jd ugrožen navalom kozojeba.

Zato ja najviše pričam o tome jer ako ti nešto ruši opstanak to te zanima. U biti dajem korisne podatke tko ih hoće.

Kako i odakle meni podaci od Nostradamusa tj kako ja znam da su od vremenskog putnika ....e to ti je taj magistar....nisan ja tek tako doša do tih podataka.

Sad će vam čarke s Iranom , vjerovatno Francuska , nova navala kozojeba , porast anitimigracijske desnice.....



Ukratko treći svijetski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by michaellcmacha 9/6/2019, 17:21

ma nije ova tema otvorena radi prikupljanja informacija gdje bi u usa bilo dobro živjeti... nego de pogledajte preobražaj jednog od najzloglasnijih okruga odnosno četvrti u jedan sasvim normalan i za živjeti prihvatljiv... za samo 25 godina kontinentalna četvrt new yorka od četvrti u raspadu, iz koje su svi koji su mogli bježali glavom bez obzira, punoj cracka i metildinog meta, razbojstava, razbojništava, ubojstava i svega lošeg pretvorio u čistu četvrt, punu zelenila, sa uređenim zgradama, još uređenijim kućama, sa funkcionalnim dječjim igralištima, sigurnim školama i sa neizostavnom marijuanom na svakom ćošku u ćubama i mladih a i onih starijih... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 17:29

michaellcmacha wrote:ma nije ova tema otvorena radi prikupljanja informacija gdje bi u usa bilo dobro živjeti... nego de pogledajte preobražaj jednog od najzloglasnijih okruga odnosno četvrti u jedan sasvim normalan i za živjeti prihvatljiv... za samo 25 godina kontinentalna četvrt new yorka od četvrti u raspadu, iz koje su svi koji su mogli bježali glavom bez obzira, punoj cracka i metildinog meta, razbojstava, razbojništava, ubojstava i svega lošeg pretvorio u čistu četvrt, punu zelenila, sa uređenim zgradama, još uređenijim kućama, sa funkcionalnim dječjim igralištima, sigurnim školama i sa neizostavnom marijuanom na svakom ćošku u ćubama i mladih a i onih starijih... ;)

hoćeš reći da je masovna uporaba marihuane pridonijela napretku bronxa?
i uz to neizostavno mene spominješ
imaš nekih problema i bez marice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:40

američka sirotinja - Page 3 Scientology-harlem-community-center-chapel-chairs_9477_en

američka sirotinja - Page 3 Org_logo_en_US

američka sirotinja - Page 3 Org-harlem_tour_en_US
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:46

Harlem

https://www.scientology.tv/series/destination-scientology/harlem.html

RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 17:51

metilda wrote:
michaellcmacha wrote:ma nije ova tema otvorena radi prikupljanja informacija gdje bi u usa bilo dobro živjeti... nego de pogledajte preobražaj jednog od najzloglasnijih okruga odnosno četvrti u jedan sasvim normalan i za živjeti prihvatljiv... za samo 25 godina kontinentalna četvrt new yorka od četvrti u raspadu, iz koje su svi koji su mogli bježali glavom bez obzira, punoj cracka i metildinog meta, razbojstava, razbojništava, ubojstava i svega lošeg pretvorio u čistu četvrt, punu zelenila, sa uređenim zgradama, još uređenijim kućama, sa funkcionalnim dječjim igralištima, sigurnim školama i sa neizostavnom marijuanom na svakom ćošku u ćubama i mladih a i onih starijih... ;)

hoćeš reći da je masovna uporaba marihuane pridonijela napretku bronxa?
i uz to neizostavno mene spominješ
imaš nekih problema i bez marice
rast cijena nekretnina je potjerao smeće iz Bronxa,kako vidimo na Mihinim slikama,to je postao pravi pitoreskni suburban..Kako najbolje otjerati besposlicare i smece?Jednostavno dignuti cijene nekretnina i najma istih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by RayMabus 9/6/2019, 17:52

pismejker wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:ma nije ova tema otvorena radi prikupljanja informacija gdje bi u usa bilo dobro živjeti... nego de pogledajte preobražaj jednog od najzloglasnijih okruga odnosno četvrti u jedan sasvim normalan i za živjeti prihvatljiv... za samo 25 godina kontinentalna četvrt new yorka od četvrti u raspadu, iz koje su svi koji su mogli bježali glavom bez obzira, punoj cracka i metildinog meta, razbojstava, razbojništava, ubojstava i svega lošeg pretvorio u čistu četvrt, punu zelenila, sa uređenim zgradama, još uređenijim kućama, sa funkcionalnim dječjim igralištima, sigurnim školama i sa neizostavnom marijuanom na svakom ćošku u ćubama i mladih a i onih starijih... ;)

hoćeš reći da je masovna uporaba marihuane pridonijela napretku bronxa?
i uz to neizostavno mene spominješ
imaš nekih problema i bez marice
rast cijena nekretnina je potjerao smeće iz Bronxa,kako vidimo na Mihinim slikama,to je postao pravi pitoreskni suburban..Kako najbolje otjerati besposlicare i smece?Jednostavno dignuti cijene nekretnina i najma istih..
Točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by kic 9/6/2019, 17:56


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by Guest 9/6/2019, 17:57

inace,rubni dijelovi velikih gradova na sjeveru Juse,su ozivjeli,jer je poznata kriza prije nesh godina,natjerala ljude iz podrucja Texasa i ostalih juznih drzava pogodjenih krizom,da napucuje dijelove gradova poput Bronxa i slicno,ipak jeftinijih nego direktni centri,a placali su ipak vise nego Čamuge i ostalo lijeno smeće koje puno prica i maše rukama.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by veber 9/6/2019, 21:02

kaya wrote:U svakom slucaju mislim da nasi tamo rade dva posla da bi si  mogli platiti stan od 10 metara kvadratnih. U NY. U srednoj americi je vec drugacije...
kayo, ti stalno imaš negativan stav prema odlasku ljudi van i stalno podcjenjuješ stručnu stranu naših ljudi. kako nisam isključiv tu ubrajam s prostora ex yu. budi sigurna da mene nijemac ne plaća jer imam plavo sive oči i airbag.
plaća moju obučenost. i tu se mogu nadovezat na neke tvoje, i od drugih komentare, kako nas je juga, hr, bosna školovala.

a, to jednostavno nije istina, sama pogledaj koliko si uložila u svoje obrazovanje. škole u hr dadu neko opće, ali ne stručno. moja kći uči 4 jezika, kaj misliš da joj država plaća?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by veber 9/6/2019, 21:07

metilda wrote:
michaellcmacha wrote:ma nije ova tema otvorena radi prikupljanja informacija gdje bi u usa bilo dobro živjeti... nego de pogledajte preobražaj jednog od najzloglasnijih okruga odnosno četvrti u jedan sasvim normalan i za živjeti prihvatljiv... za samo 25 godina kontinentalna četvrt new yorka od četvrti u raspadu, iz koje su svi koji su mogli bježali glavom bez obzira, punoj cracka i metildinog meta, razbojstava, razbojništava, ubojstava i svega lošeg pretvorio u čistu četvrt, punu zelenila, sa uređenim zgradama, još uređenijim kućama, sa funkcionalnim dječjim igralištima, sigurnim školama i sa neizostavnom marijuanom na svakom ćošku u ćubama i mladih a i onih starijih... ;)

hoćeš reći da je masovna uporaba marihuane pridonijela napretku bronxa?
i uz to neizostavno mene spominješ
imaš nekih problema i bez marice
ti imaš klasičan loop koji samo restartom hdd može nekamo odvest.

ulovila se marice ko krivog kurca. ti si sebi zabrijala da je marica zlo jer ti je to rekao lokalni pop koji se uneredi u birtiji, pojebe ministranta i slavu boga sam sebi da odrješenje.

tipkaš, a ne vidiš da si totalno isključiva.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

američka sirotinja - Page 3 Empty Re: američka sirotinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum