ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by veber 6/6/2019, 01:31

michaellcmacha wrote:ma jasno je meni da je tebi jasno... ali radije iskomuniciram s tobom ili sa Norkom, nego sa utjelovljenim fašističkim ološom, koji kurca ne ratumije... u št mu pismenost i godine kadd je mutav ko puran...
nema me tri dana u rvacko i već mi inžinjera iz audija izblatite uzduž i poprek, a jadni nije stigao ni 100 gr đagoda kod efendije kupit, za dvacet ojra.

veber

Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by michaellcmacha 6/6/2019, 01:40

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Kojih uglednih Srba? Sonja Biserko sa ustaškim ordenim? Ona uopšte nije Srpkinja. Ovo je priglupi spin opskurnog portala za domaću upotrebu. Hrvatska verzija Vučićevih Informera i Kurira.

Sonja Biserko (rođena 1948. u Beogradu) je osnivač i predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji.[1]

Rodila se u Beogradu gde je diplomirala na Ekonomskom fakultetu. Od 1974. do 1991. je radila kao diplomat u saveznoj administraciji bivše Jugoslavije, te je od 1974. do 1979. služila u jugoslovenskoj ambasadi u Londonu, a od 1984. do 1989. kao predstavnik SFRJ u organizacijama UN sa sedištem u Ženevi. U Saveznom sekretarijatu za spoljne poslove bila je zadužena za evropske poslove. Diplomatsku karijeru je završila 1991. podnevši ostavku nezadovoljna politikom srpskog predsednika Slobodana Miloševića i njegovim uticajem na tadašnju saveznu administraciju. Za vreme raspada Jugoslavije i na samom početku rata u Hrvatskoj je u Ženevi organizovala susret ratu suprostavljenih političara i aktivista na kome je sa hrvatske strane učestvovao Danijel Ivin.

Godine 1994. je osnovala Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji, čiji je dosadašnji predsednik. Nakon petooktobarskih promena je postala jedan od najistaknutijih kritičara nove vlasti, za koju je držala da nastavlja Miloševićevu nacionalističku politiku te da je njihova nespremnost za potpunu saradnju za Haškim sudom kao i suočenje Srbije kao države sa odgovornošću za zločine glavna prepreka srpskim integracijama u EU. U tom smislu je posebno kritična prema Srpskoj pravoslavnoj crkvi i SANU. Često je bila predmetom pretnji od strane srpskih nacionalista.
________________________

dakle, orden je i zaslužila.
Jeste ustaški, ne sporim. Komunistički apartčik koji se udomio u nevladinom sektoru i ceo život je parazit. Brat joj je inače poginuo u zengama što je dodatno motivisalo. Nikakve ona veze nema sa uglednim Srbima. Tekst je pamflet za unutrašnju ušotrebu.
pa dobro sad ne možeš reći da u srbiji svih ovih godina nije postojao i ne postoji određen broj srba, znači baš srba, a ne hrvata ili nekih lijevih, koji kritiziraju politiku koja je bila tako koncepcijski postavljena da ne samo da nije dosegla niti jedan od zadanih ciljeva, nego je usput samoj srbiji i srpskom narodu nanijela teško nadoknadivu štetu... jebiga sad jedno je tu kad kontriraš kontriranja radi ali činjenice su neumoljive...
Jedno je imati stav i biti protiv neke politike a drugo biti bivši komunista i apartčik i raditi za Soroša i one koji više plate. I još kada ti onda žuta štampa prodaje muda za bubrege kao u ovom sčučaju, neko stvarno može da poveruje u ovu kreiranu stvarnost za dnevnu upotrebu. Ne znam samo sa kojim ciljem vam prodaju ova sranja. Valjda je važno da se pumpa i da raja svaki dan dobije svoju porciju govana, kao i u slučaju Informera i Kurira.
dobro ajmo pojednostaviti priču... jesi li ti još za vrijeme rata bio uvjerenja da će se rsk održati i da će s vremenom doći do ujedinjenja "srpskih zemalja" sa maticom srbijom... i evo sad u ovom vremenu misliš li da će se RS otcijepiti od R BiH i pripojiti matici Srbiji... znači ajmo sad pustiti sonje sekuloviće kurce palce... da li prosječni srbin iz srbije vjeruje  u ovaj hipotetski ishod, odnosno da li je vjerovao onomad u ishod koji sam prvotno naveo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by michaellcmacha 6/6/2019, 01:41

veber wrote:
michaellcmacha wrote:ma jasno je meni da je tebi jasno... ali radije iskomuniciram s tobom ili sa Norkom, nego sa utjelovljenim fašističkim ološom, koji kurca ne ratumije... u št mu pismenost i godine kadd je mutav ko puran...
nema me tri dana u rvacko i već mi inžinjera iz audija izblatite uzduž i poprek, a jadni nije stigao ni 100 gr đagoda kod efendije kupit, za dvacet ojra.
usro se bogac sa trešnjama... a rekao sam mu da sa mnom ne ulazi u te poljoprivredne spike... :))))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Sora 6/6/2019, 03:46

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Img_5211

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Sora 6/6/2019, 03:58

“U autobusu sam, vraćam se s vođenja osmaša u obvezni posjet Vukovaru, organizirano i plaćeno od strane države.
I iskreno mi se povraća, a nije ni od autobusa ni od grozota u videima iz rata, nego od toga što pripremamo djecu za novi rat.
Išao sam bez predrasuda, čuo sam od kolega različite stvari, neki su govorili i kako se djeci prikazuje iznenađujuće realna slika o krivnji obje strane…

Ništa od toga.
I da, znam. Znam da su emocije toliko jake da je teško uopće raspravljati.
Znam i da ne dijelimo svi iste sustave vrijednosti, i da meni ne znače ništa stvari koje su drugima svete, i obrnuto.
Znam i neke ljude iz Vukovara, znam kakva se grozota dogodila, vidim koliko im je i koliko im je bilo teško, i nemam ništa protiv toga da djecu educiramo i da im već u osnovnoj školi istinu kažemo direktno, uz sve teško probavljive detalje.

Ali to se u organiziranom posjetu Vukovaru ne događa.
Bitni dijelovi istine se skrivaju i o njima se danas u Hrvatskoj ne smije pričati, a o nekim stvarima se direktno laže.
Pa su tako od licenciranih vodiča i predavača djeca primjerice mogla naučiti kako su u balvan-revoluciji bili četnici i arkanovci. 1990., u zaleđu Zadra, četnici i arkanovci. Ma da ne bi.

0 tome koji su bili uzroci balvan-revolucije ni riječi, to pitanje se ne smije postaviti.
0 ubojstvu Reihl-Kira također ni riječi, to je još jedna zabranjena tema.
0 tome zašto je Vukovar pao i zašto mu se nije pomoglo, ni riječi.
0 tome što se dogodilo s Jastrebom nakon rata, ni riječi.

Ali djeca su mogla čuti kako je Oluja bila akcija bez mrlje prije koje su civili otišli samoinicijativno, a zločina nije bilo. Onaj vlak kojim su moji susjedi iz Splita organizirano išli u pljačku valjda nije postojao. Kao ni Lora.
Djeca su mogla čuti i detaljan opis zločina.
Djeca su mogla čuti i detaljan opis zločina Vojislava Stanimirovića, inače saborskog zastupnika.
Djeca su mogla čuti i kako je Hrvatska vodila obrambeni rat unutar vlastitih granica.
Ok, pošteno, samo… HV u BiH? 0 tome također ne smijemo?

Da budem fer, bilo je i puno govora o miru, poštivanju svih ljudi bez obzira na nacionalnost, željama samo za normalnim suživotom normalnih ljudi…
Ali to je ostalo mlako i utopljeno u onom drugom.
I onda dolazi najgori dio. Naravno da ne smijemo o HV-u u BiH. Jer što god pričali, zapravo ne priznajemo BiH kao samostalnu državu.
Kako to znam?
Tako što se na završnom kvizu na kojem sudjeluje pet škola u jednoj dvorani, tri puta potiče djecu da se dižu na noge i u emotivnom zanosu nabrajaju dijelove Hrvatske, uz neizbježno ‘Herceg-Bosno srce ponosno’.
I što sad? Ništa.
Kad na Balkanu ponovno bude Vašar na kojem će se kupovati municija i trampiti racionalno za nacionalno*, ratovat ćemo u Herceg-Bosni.
Koja je, eto, naša.
Jer smo to desetljećima zaneseno pjevali.
A neki tamo Srbi su sigurno počeli s nekim provokacijama i netko je ubijen i moramo odgovoriti.
Tko će koga prvi ubiti, a tko dignuti barikade, nije ni bitno.
Oko toga će se dvije strane lako dogovoriti, kao i uvijek do sada.
Dogovorit će se oni ljudi koji će se obogatiti. Samo se nadam da ćemo ih ja i svi koje volim gledati iz neke Švicarske ili Norveške.
Ili ćemo, ako smo dovoljno glupi da i sada ne znamo ušutiti kad bi trebali, biti dovoljno glupi i da nešto pokušamo napraviti?
Nešto za nas nesumnjivo krajnje glupo. Kao Reihl-Kir.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Sora 6/6/2019, 03:59

Ali dobro 
Nismo bas NDH 
Jer bi ovaj nastavnik bio vec na DOTRSCINI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest 6/6/2019, 05:03

by Sora Today at 21:59

Ali dobro
Nismo bas NDH
Jer bi ovaj nastavnik bio vec na DOTRSCINI
------------------------------------------------------------------
I ona koja je otvorila temu je zidovka ..tebe optuzuje da si muslimanka ..a uvlachi se zbog koristi...a znam i koje...mozda su je jeadnu ucijenili pa pishe takve gadarije...ali ja u svome zivotu nisam sreo nekoga iz tog naroda da je na strani fashista..Odvratna je ...ljudsko smece...Chopvjek koji nema samoposhtovanje je obichna leshina na cesti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Šandor Winnetou 6/6/2019, 05:15

frka wrote: by Sora Today at 21:59

Ali dobro
Nismo bas NDH
Jer bi ovaj nastavnik bio vec na DOTRSCINI
------------------------------------------------------------------
I ona koja je otvorila temu je zidovka ..tebe optuzuje da si muslimanka ..a uvlachi se zbog koristi...a znam i koje...mozda su je jeadnu ucijenili pa pishe takve gadarije...ali ja u svome zivotu nisam sreo nekoga iz tog naroda da je na strani fashista..Odvratna je ...ljudsko smece...Chopvjek koji nema samoposhtovanje je obichna leshina na cesti..
srbo ajde idi liži yaya i šupak ko svaki pesek jer za drugo nisi. Moj njemački ovčar je za dužinu koplja pametniji od tebe

_________________
PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest 6/6/2019, 05:25

by tre Today at 23:15
srbo ajde idi liži yaya i šupak ko svaki pesek jer za drugo nisi. Moj njemački ovčar je za dužinu koplja pametniji od tebe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A jebo ti srbo mater u po pichke on te i napravio da te napravio neki zagorec bio bi normalniji..Sad ce ici cmizdrit i kmechat kako mu jebem mater a budala ne zna da je to umetnichka nota..Neki srbin ti je dobro zapario zeni...pa su poljubomoran...a tko ce znati....samo nagadjam onako kako i vi nagadjate mozda su ti djeca srpski odojci...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by vuksadinare 6/6/2019, 06:07

frka wrote: by Sora Today at 21:59

Ali dobro
Nismo bas NDH
Jer bi ovaj nastavnik bio vec na DOTRSCINI
------------------------------------------------------------------
I ona koja je otvorila temu je zidovka ..tebe optuzuje da si muslimanka ..a uvlachi se zbog koristi...a znam i koje...mozda su je jeadnu ucijenili pa pishe takve gadarije...ali ja u svome zivotu nisam sreo nekoga iz tog naroda da je na strani fashista..Odvratna je ...ljudsko smece...Chopvjek koji nema samoposhtovanje je obichna leshina na cesti..
Koji blesomat :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by veber 6/6/2019, 07:24

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:ma jasno je meni da je tebi jasno... ali radije iskomuniciram s tobom ili sa Norkom, nego sa utjelovljenim fašističkim ološom, koji kurca ne ratumije... u št mu pismenost i godine kadd je mutav ko puran...
nema me tri dana u rvacko i već mi inžinjera iz audija izblatite uzduž i poprek, a jadni nije stigao ni 100 gr đagoda kod efendije kupit, za dvacet ojra.
usro se bogac sa trešnjama... a rekao sam mu da sa mnom ne ulazi u te poljoprivredne spike... :))))
jebga kada kupuje kod zeme faruka.

_________________

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 M_50010

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Sora 6/6/2019, 07:26

vuksadinare wrote:
frka wrote: by Sora Today at 21:59

Ali dobro
Nismo bas NDH
Jer bi ovaj nastavnik bio vec na DOTRSCINI
------------------------------------------------------------------
I ona koja je otvorila temu je zidovka ..tebe optuzuje da si muslimanka ..a uvlachi se zbog koristi...a znam i koje...mozda su je jeadnu ucijenili pa pishe takve gadarije...ali ja u svome zivotu nisam sreo nekoga iz tog naroda da je na strani fashista..Odvratna je ...ljudsko smece...Chopvjek koji nema samoposhtovanje je obichna leshina na cesti..
Koji blesomat :)
Ovdje se vise ne zna ko koga jebe 
Klasika ..geek

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by veber 6/6/2019, 07:35

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
frka wrote: by Sora Today at 21:59

Ali dobro
Nismo bas NDH
Jer bi ovaj nastavnik bio vec na DOTRSCINI
------------------------------------------------------------------
I ona koja je otvorila temu je zidovka ..tebe optuzuje da si muslimanka ..a uvlachi se zbog koristi...a znam i koje...mozda su je jeadnu ucijenili pa pishe takve gadarije...ali ja u svome zivotu nisam sreo nekoga iz tog naroda da je na strani fashista..Odvratna je ...ljudsko smece...Chopvjek koji nema samoposhtovanje je obichna leshina na cesti..
Koji blesomat :)
Ovdje se vise ne zna ko koga jebe 
Klasika ..geek
svatko jebe svakog, samo uvijek tebe preskoče.

to si htjela reći.

_________________

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 M_50010

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Guest 6/6/2019, 08:23

Sonja Biserko ugledni Srbin? lol!

Daj noorka, briši ovo-nemoj da ti se ljudi smeju. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by immortal 6/6/2019, 08:32

Srbi popravljaju svoj imidž tako da ga kvare Hrvatima
______________________________________________________




ovo je potpuno ispravno rečeno
to i ovdje rade svakodnevno
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Stanojko 6/6/2019, 08:36

"Ugledni srbi"... BUAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHA... :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0

_________________
PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by immortal 6/6/2019, 08:37

Sora wrote:PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Img_5211

kad nam svako govno može dirigirti državom naravno da su poginuli izgubili glavu nizašta
glupost je da radnička fronta i ljevičari pokušavaju tom činjenicom skupljati bodove

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by kaya 6/6/2019, 08:57

Biserko im je rekla ono sto svi znaju osim njih.
Propaganda masinerija pokrenula je iz BG rat histericno pisuci o ustasoidnosti i genocidnosti hrvata i toboz spasavanju sunarodnjaka u ostalim republikama  koji su ugrozeni. A sve ne bi li ih nekako stavila pod istu kapu a to ne zbog domoljubnog motiva kako vole prezentirati nego ekonomskog, da sve novce slijuu u beograd od kuda ce oni raspodjeljivati jel, odnosno da opljackaju.
To je uvijek glavni motiv teritoritorijalnih pretenzija. I hitlerov je bio a krenuo je spasavati njemacku manjinu po poljskoj i drugdje fol mileva. E to sto njih drze u paralelnoj stvarnosti gde celi svet laze i ima nesto protiv njih pa nece to prihvatiti je druga stvar..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Counter-Strike 6/6/2019, 09:01

Stanojko wrote:"Ugledni srbi"... BUAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHA... :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
pitacemo pizona,pa ako on kaze da je ugledan/ugledna sta li vec,onda to treba ozbiljno razmotriti
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by vuksadinare 6/6/2019, 09:03

kaya wrote:Biserko im je rekla ono sto svi znaju osim njih.
Propaganda masinerija pokrenula je iz BG rat histericno pisuci o ustasoidnosti i genocidnosti hrvata i toboz spasavanju sunarodnjaka u ostalim republikama  koji su ugrozeni. A sve ne bi li ih nekako stavila pod istu kapu a to ne zbog domoljubnog motiva kako vole prezentirati nego ekonomskog, da sve novce slijuu u beograd od kuda ce oni raspodjeljivati jel, odnosno da opljackaju.
To je uvijek glavni motiv teritoritorijalnih pretenzija. I hitlerov je bio a krenuo je spasavati njemacku manjinu po poljskoj i drugdje fol mileva. E to sto njih drze u paralelnoj stvarnosti gde celi svet laze i ima nesto protiv njih pa nece to prihvatiti je druga stvar..
:tu :tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by kaya 6/6/2019, 09:03

Hrvatskoj nije odgovarao rat 90 ih jer ona nije imala oruzje , imala je jedino fiks ideju da hoce samostalnost, a i to ne bi imala da nasi nisu shvatili da ce ih zgaziti i da im spremaju pusku godinama pa je svaka ideja o konfederaciji pala u vodu. Ostalo im je samo da se naoruzaju i cekaju da ojacaju pa vrate .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!! - Page 3 Empty Re: PRIZNANJE UGLEDNIH SRBA POTRESA REGIJU!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum