ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puko Živi Zid

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 12:41

Odlično. Dugo su i trajali

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/607401/pernar-izlazi-iz-zivog-zida-i-ozivljava-neaktivnu-strankunbsppalfi-je-lazljivica-i-diktatorica-a-razmisljam-o-kandidaturi-za-predsjednika-drzave

RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:43

BRANIMIR BUNJAC, živozidaš koji je danas zajedno s Pernarom istupio iz stranke, za N1 je kazao kako sada očekuje da će doći do masovnog izlaženja članova iz stranke.
Za sve krivi, kako kaže, samovolju Vladimire Palfi.
"Vladimira Palfi je blokirala osnivanje bilo koje županijske organizacije pa Skupštinu čini pet osoba - među kojima su dvije bračni par Sinčić. Skupštinu u ovom trenutku doslovno čine tri osobe - Palfi, Sinčić i Lukanić.
"Oni su donosili sve odluke bez nas, mi za odluke nismo znali", kazao je Bunjac na N1.
Upitan zašto su tek sad reagirali, kaže: "Do sada se vodilo tezom da je borba protiv HDZ-a i SDP-a najvažnija, a da su ovi problemi sekundarne naravi i da će se rješavati s vremenom." 
"Apsolutizam na djelu"
Bunjac se o svemu oglasio i na Facebooku.
"/APSOLUTIZAM NA DJELU/
Želim objasniti na koji način se provodi diktatura u Živome zidu.

Prema Statutu koji su osmislili Sinčići osobno Skupštinu stranke čini Glavni odbor (5 članova) i predsjednici županijskih organizacija (teoretski 21 član). 
Ukupno je znači moguće imati 26 članova skupštine što je samo po sebi nakaradno, osobito za stranku koja se deklarativno zalaže za direktnu demokraciju.
Gospođa Palfi je putem sebi podobnog glavnog tajnika blokirala svaki pokušaj osnivanja županijskih organizacija, što znači da skupštinu čini samo pet ljudi, članovi GO. 
Pernar i ja smo udaljeni od gotovo bilo kakvog odlučivanja, a za odluke GO smo ne rijetko saznavali iz medija. 
Kako je to moguće? 
Tako što bračni par Sinčić i Lukanić čine "kvorum" Glavnog odbora, a ujedno i "kvorum" Skupštine Živoga zida! 
Tri čovjeka, ustvari jedna žena, imaju apsolutnu vlast u stranci, a nakon izbornog potopa i propasti referenduma odlučili smo reći - dosta!", napisao je.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:44

Ova Palfi se ili prca sa ovim Lukanićem iza leđa Viliboru ili joj je neki rođak
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:47

Živi zid objavio je kako je građanska inicijativa "Uzmite novac strankama" prikupila više od 400.000 potpisa za raspisivanje referenduma o zabrani financiranja političkih stranaka iz državnog proračuna


"Ovo je pobjednička noć za Živi zid, demokraciju i narod u Hrvatskoj.Nakon što smo saznali da je Živi zid europarlamentarna stranka, dužni smo vas obavijestiti o broju prikupljenih potpisa za održavanje referenduma za ukidanje financiranja političkih stranaka iz proračuna", kazao je Tihomir Lukanić, glavni tajnik Živog zida. 
Denis Martinić, predstavnik građanske inicijative "Uzmite novac strankama", kazao je kako su prikupili 400 tisuća potpisa.
"Za nama je 15 dana borbe. Imamo oko 400.000 potpisa, a liste još pristižu. Hvala svima što ste podržali našu inicijativu, ovo je dupla, velika pobjeda za sve nas", kazao je Martinić u videu objavljenom na stranicama Živog zida na Facebooku.

Dakle ovi su totalno lagali :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 12:48

Sinčić ide u eu parlament pravit društvo pokretu pet zvijezdica idućih pet godina i jebe ga se. Ja ionako glasan za Most na parlamentarnim izborima. Fino raspali se i sad će dobit kurac od glasova na parlamentarnim izborima. Stranka za jednokratnu upotrebu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 12:52

RayMabus wrote:Sinčić ide u eu parlament pravit društvo pokretu pet zvijezdica idućih pet godina i jebe ga se. Ja ionako glasan za Most na parlamentarnim izborima. Fino raspali se i sad će dobit kurac od glasova na parlamentarnim izborima. Stranka za jednokratnu upotrebu.

Realno njihov zalazak se vidio već i na EU izborima, sa 15-16% na 5%
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 12:56

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Sinčić ide u eu parlament pravit društvo pokretu pet zvijezdica idućih pet godina i jebe ga se. Ja ionako glasan za Most na parlamentarnim izborima. Fino raspali se i sad će dobit kurac od glasova na parlamentarnim izborima. Stranka za jednokratnu upotrebu.

Realno njihov zalazak se vidio već i na EU izborima, sa 15-16% na 5%
Ja ne glasan za njih inače al sad jesan plus poveja i starog pa me on pita šta se dešava a ja mu kažen ništa sve je ok.

Poanta je u tome da moje glasanje za ŽZ je imalo svrhu da Pokret pet zvjezdica dobije jednog člana iz jedne države i da izlaskom na birališta HDZ/ SDP i Pupovac tribaju onda dovest više biraća da sad mene pobjede.

Čista pobjeda. Čak mi i ovaj njihov raspad igra jer Sinčić ide al je ŽZ sad pao na parlamentarnim izborima a to daje šansu MoStu.

Kolakušić je isto jednokratna upotreba
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 6/6/2019, 13:16

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Sinčić ide u eu parlament pravit društvo pokretu pet zvijezdica idućih pet godina i jebe ga se. Ja ionako glasan za Most na parlamentarnim izborima. Fino raspali se i sad će dobit kurac od glasova na parlamentarnim izborima. Stranka za jednokratnu upotrebu.

Realno njihov zalazak se vidio već i na EU izborima, sa 15-16% na 5%
a ja poznajem malo situaciju iz unutra + komentari ovih na presicama - za takvu situaciju su odgovorni Lukanić i Palfi, jer totalno su neorganizirani i kaotični. 
Ukratko ona doslovno voli držati cijelu partiju u šaci od zadnje vukojebine do grada zagreba, ako joj se nešto ne sviđa , blokira, guši inicijative na nižim razinama, inače napuštanje živog zida je počelo još prije godinu dana iako su tada rasli na rejtingu, koliko sam čuo i to radi nje.
a ona cijelo to vrijeme radi čistke u partiji, kao ono staljin okružuje se sa poslušnim ljudima, eliminira svakoga tko bi joj mogao biti konkurencija. 
jedan Pernar na čijoj "viziji" postoji ta stranka je doslovno postao lutka na koncu bez utjecaja. Sve se zajeba Vilibor kada se spetljao sa njome, i sam je jadan napisao da mu je prva cura.. a ova od njega starija 8 jebenih godina.  


ukratko da ne dužim previše, ova je već tada nanjušila da stranka ide ukurac(radi nje) i onda je jednostavno Pernaru zabranila da bude na listi za EU parlament, i tamo stavila Sinčića. Kuži da stranka ide ukurac, i želi muža uvaliti na plaću od 6000€ netto(+ pokriveni troškovi) i okružila se ovim naivnim podobnim likovima, i BUnjac je rekao, da većina ovih koji su na listi za EU parlament, da za većinu njih nikada nije čuo a on je tu skoro od početka.. 

Na kraju moja pretpostavka.. Šalje muža u na EU plaću(iako jadna ona to nebi htjela), svoj mandat poklanja Lukaniću(da barem malo spasi obraz) i onda upravlja ostatkom ŽZa i čeka raspad te stranke , i za godinu dana neće ŽZa pod njezinom komandom biti nigdje.. Lukanić postaje nazad skladišni radnik, dobijat će godinu dana zastupničku plaću, (može li uopće on kao treća osoba u sabor a da nije bio na listi? možda čak i ona uzme i taj mandat hahaha)

a muž ide u EU parlament. 

A Pernar i Bunjac?  Pernar mooožda uhvati 4%, ali to je veliko možda , vjerojatno je i njemu gotova karijera.. Bunjcu je možda najbolje da se priključi Kolakušiću ili šta ja znam..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20661
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 13:21

AssadNaPodmornici wrote:a ja poznajem malo situaciju iz unutra + komentari ovih na presicama - za takvu situaciju su odgovorni Lukanić i Palfi, jer totalno su neorganizirani i kaotični. 
Ukratko ona doslovno voli držati cijelu partiju u šaci od zadnje vukojebine do grada zagreba, ako joj se nešto ne sviđa , blokira, guši inicijative na nižim razinama, inače napuštanje živog zida je počelo još prije godinu dana iako su tada rasli na rejtingu, koliko sam čuo i to radi nje.
a ona cijelo to vrijeme radi čistke u partiji, kao ono staljin okružuje se sa poslušnim ljudima, eliminira svakoga tko bi joj mogao biti konkurencija. 
jedan Pernar na čijoj "viziji" postoji ta stranka je doslovno postao lutka na koncu bez utjecaja. Sve se zajeba Vilibor kada se spetljao sa njome, i sam je jadan napisao da mu je prva cura.. a ova od njega starija 8 jebenih godina.  


ukratko da ne dužim previše, ova je već tada nanjušila da stranka ide ukurac(radi nje) i onda je jednostavno Pernaru zabranila da bude na listi za EU parlament, i tamo stavila Sinčića. Kuži da stranka ide ukurac, i želi muža uvaliti na plaću od 6000€ netto(+ pokriveni troškovi) i okružila se ovim naivnim podobnim likovima, i BUnjac je rekao, da većina ovih koji su na listi za EU parlament, da za većinu njih nikada nije čuo a on je tu skoro od početka.. 

Na kraju moja pretpostavka.. Šalje muža u na EU plaću(iako jadna ona to nebi htjela), svoj mandat poklanja Lukaniću(da barem malo spasi obraz) i onda upravlja ostatkom ŽZa i čeka raspad te stranke , i za godinu dana neće ŽZa pod njezinom komandom biti nigdje.. Lukanić postaje nazad skladišni radnik, dobijat će godinu dana zastupničku plaću, (može li uopće on kao treća osoba u sabor a da nije bio na listi? možda čak i ona uzme i taj mandat hahaha)

a muž ide u EU parlament. 

A Pernar i Bunjac?  Pernar mooožda uhvati 4%, ali to je veliko možda , vjerojatno je i njemu gotova karijera.. Bunjcu je možda najbolje da se priključi Kolakušiću ili šta ja znam..

Pa naravno, i Palfi i Lukanić su luzeri, nije spletkaranje pokazatelj sposonosti...  inače bi svaka seoska baba bila genije...


Bunjac kod Kolakušića, a tamo bi trebali i Mostovci.

Ionako su im propali projekti.


A Palfi je ispala najuspješnija Hrvatska sponzoruša uz Milanku Opačić...  Nije sve u izgledu, nešto je i u sreći i beta muškarcima...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 13:22

A Pernar će uskrsnuti, kad opet udari kakva recesija, za par ili par desetaka godina :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 13:24

Sponzoruša godine. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 13:32

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku. Idemo dalje.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 13:55

Pernar će za par godina zažalit ovu odluku šta je stao na stranu Bunjca. U politici gledaš svoje interese a to je još jedan saborski mandat a sad će dobit kurac i on i Bunjac.

Puko Živi Zid - Page 11 PXL_060619_24931580dasadsds
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 14:02

Puko Živi Zid - Page 11 62447381_10211292780715665_4689398353522327552_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fsjj1-1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 14:03

Nemojte više u stranku primati ružne žene poput palfi, samo pametne , obrazovane , lijepe i sexy dolaze u obzir, palfička je trebala biti spremačica, ona i politika dva pojma


Općenito pravilo u životu :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 14:05

Hektorović wrote:
Nemojte više u stranku primati ružne žene poput palfi, samo pametne , obrazovane , lijepe i sexy dolaze u obzir, palfička je trebala biti spremačica, ona i politika dva pojma


Općenito pravilo u životu :D
Pogrešno.

U matrijaharnoj imperiji ne primaj nikakve žene nigdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 14:09

Puko Živi Zid - Page 11 62372825_10211613842621196_8282070094977171456_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fsjj1-1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 14:10

Znaš šta ja radin ima već po ure ? Ležin na kauču , noge razbacao okolo i gladin se po stomaku jer san popija kavu pa mi baš lipo legla.

Diga san se u podne i dvadeset.

Zašto ?

Zato šta mogu jer već 12 godina s ženama nemam ništa. Žene su ti sidro kojima je uvik malo para jer su opterećene materijalnom egzistencijom radi djece ( točnije : sebe i djece ).

E.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 6/6/2019, 14:12

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
Nemojte više u stranku primati ružne žene poput palfi, samo pametne , obrazovane , lijepe i sexy dolaze u obzir, palfička je trebala biti spremačica, ona i politika dva pojma


Općenito pravilo u životu :D
Pogrešno.

U matrijaharnoj imperiji ne primaj nikakve žene nigdje.

Nađi si i ti kakvu zgodnu, pristojnu ženskicu u ranim, maksimalno srednjim dvadesetima :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 14:12

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
Nemojte više u stranku primati ružne žene poput palfi, samo pametne , obrazovane , lijepe i sexy dolaze u obzir, palfička je trebala biti spremačica, ona i politika dva pojma


Općenito pravilo u životu :D
Pogrešno.

U matrijaharnoj imperiji ne primaj nikakve žene nigdje.

Nađi si i ti kakvu zgodnu, pristojnu ženskicu u ranim, maksimalno srednjim dvadesetima :)

Ne pada mi na pamet. Nisan kreten.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 6/6/2019, 14:18

Ja sam našao ono šta je mene zanimalo kad mi je prije 12 godina pao plan u vodu jer me ženska išla ovako vozat ko ova Palfi ovog Sinčića samo šta ja nisan Sinčić pa san joj poručija da ću joj oći iskopat.....na kraju je dobila prijavu i zabranu približavanja kompjuteru a treća godina faksa jer je išla nešto hakirat a prvo san je navuka da me prijavi policiji jer san je izludija na duge staze ( nešto ko onaj Varan , ugrize te a balega mu otrovna i onda danima ide za tobom dok se plijen je sruši ).

Dakle kad se to raspalo onda san se pita A šta sad ?

I dobio odgovore.

Nostradamus i vremenski putnici.

Znanje je moć.

Opustite se jer će sve otić uskoro u kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 11 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum