ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by red wolf 6/6/2019, 00:27

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Mozemo sad malo TITOVIM STOPAMA 
Posto smo zgorili iduci PAVELICEVIM 

KRASNO 
Makar, nicemu se ne cudim
Povijest se ponavlja. 
Jedino je zajeb da je ljudi sve manje...  i ljudi su Hrvati. Ne ?
sta sad onda, jel istra i dalmacija nasa (titova) ili talijanska? :)
srpska, da ne bude nesporazuma...
Hrvatska, zaslugom nekoliko stotina tisuća dalmatinaca koji su je vratili kroz NOB...

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Guest 6/6/2019, 05:08


by vuksadinare Today at 14:50

@Gnječ wrote:
i sad nedavno su vam Slovenci uzeli komad Hrvatske. toliko ste prijetili a na kraju šta?

by vuksadinare Today at 14:50
...kako si dosadan...ti si bolestan covjece ozbiljno....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Chuj bolesnika...chovjek mu napishe istinu on se vrijedja...pa dokazi ..pichka ti materina maloumna da nije tako..Shta je pichkice ...shto ne dizete ustanak i idete braniti.."svetu " zemlju ustashku??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Guest 6/6/2019, 05:15

by michaellcmacha Today at 15:52

btw, da niste ti i frka jedan te isti... mislim rezon vam je sličan, a sam si ustvrdio da stalno gasiš stare i praviš nove acounte, pa da ti se nije omaklo...;)))
==================================================================
Jebo ti frka mater glupu bolesnu..chovjek ima u malom noktu ono shto vi imate u toj shupljoj tintari..Za tebe sam doktor nauka,,,i za pola tvoje ustashke hrvatske ..Mrsh smradu ...sisoje iz siska..ali preko UNE..Imali su srbi pravo shto su te protjerali iz Novog....Dokazujesh se da si veci Hrvat od hrvata isto kao i ova kuja shto trchi za vama ne bi li joj bacili koji kurac da ima shto zvaknut...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Guest 6/6/2019, 05:19

E da ..ja sam zingaro...ajde dodjite na onaj forum tamo ako imate muda..stoko sitnog zuba...ma zajebavam se jer vidim da vam je napeto kad se neko ljuti...hahahahahahahahahhahaahahahhahahahha.Pametnije je ono tvoje shtene od svih vas u kuci...hranish ga a on nishta ne radi,,,,pogledate par puta i pomisli,,,,koje ogavno ljudsko bice,,,ja necu nikada biti takav,,,hvala bogu shto sam cucak..::)))

Zašto policajci i policijski psi rade testove odvojeno ?
- Da policajci ne bi prepisivali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Eroo 6/6/2019, 06:06

Bizantinci bi htjeli rat, jer misle da im je to jedino rješenje.
Ali, avaj, nitko neće da ratuje za njih, tako da od poznatog šlepanja nema ništa. 
;) Prepoznat će se oni, samo se malo strpite. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Guest 6/6/2019, 16:13

frka wrote:
by vuksadinare Today at 14:50

@Gnječ wrote:
i sad nedavno su vam Slovenci uzeli komad Hrvatske. toliko ste prijetili a na kraju šta?

by vuksadinare Today at 14:50
...kako si dosadan...ti si bolestan covjece ozbiljno....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Chuj bolesnika...chovjek mu napishe istinu on se vrijedja...pa dokazi ..pichka ti materina maloumna da nije tako..Shta je pichkice ...shto ne dizete ustanak i idete braniti.."svetu " zemlju ustashku??

ma vratiti će ustaše Istru Italiji tu nema nikakve dileme. radi se na tome dugo vremena.

s ovim ustaškim govnima na forumu nema koristi raspravljati ta forumska ekipa ustaša i ustašica je odron u svim smislima. i ovim istarskim hrvatima bushmanima domorodcima sam nebrojeno puta objašnjavao da neznaju tko su hrvati da oni nisu isti da su hrvati preko Učke divlje pohlepne sadističke horde zla i da će ovi glupi istrijani krvavo platiti svoju naivnost eto več je krvavo plaćaju 30 godina života u NEZAVISNOJ USTAŠKOJ KLEROFAŠISTIČKOJ VUKOJEBINI. nezadovoljstvo i revolt polako ali sigurno raste i doć će do pucanja i bit će stampedo rvatna skakat će preko Učke u svoju ustašiju ko zečevi.

a sad si idem izbrisati account i napraviti jednu dužu pauzu jer biti na ovom forumu više od mjesec dana je toksično kao da upadneš u septičku jamu punu govana i radioaktivnog otpada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by vuksadinare 6/6/2019, 16:16

Guest wrote:
frka wrote:
by vuksadinare Today at 14:50

@"Gnječ" wrote:
i sad nedavno su vam Slovenci uzeli komad Hrvatske. toliko ste prijetili a na kraju šta?

by vuksadinare Today at 14:50
...kako si dosadan...ti si bolestan covjece ozbiljno....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Chuj bolesnika...chovjek mu napishe istinu on se vrijedja...pa dokazi ..pichka ti materina maloumna da nije tako..Shta je pichkice ...shto ne dizete ustanak i idete braniti.."svetu " zemlju ustashku??

ma vratiti će ustaše Istru Italiji tu nema nikakve dileme.  radi se na tome dugo vremena.

s ovim ustaškim govnima na forumu nema koristi raspravljati ta forumska ekipa ustaša i ustašica je odron u svim smislima. i ovim istarskim hrvatima bushmanima domorodcima sam nebrojeno puta objašnjavao da neznaju tko su hrvati da oni nisu isti da su hrvati preko Učke divlje pohlepne sadističke horde zla i da će ovi glupi istrijani krvavo platiti svoju naivnost eto več je krvavo plaćaju 30 godina života u NEZAVISNOJ USTAŠKOJ KLEROFAŠISTIČKOJ VUKOJEBINI. nezadovoljstvo i revolt polako ali sigurno raste i doć će do pucanja i bit će stampedo rvatna skakat će preko Učke u svoju ustašiju ko zečevi.

a sad si idem izbrisati account i napraviti jednu dužu pauzu jer biti na ovom forumu više od mjesec dana je toksično kao da upadneš u septičku jamu punu govana i radioaktivnog otpada.
gnječ kaj si baniran opet pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by kaya 6/6/2019, 16:53

Guest wrote:i sad nedavno su vam Slovenci uzeli komad Hrvatske. toliko ste prijetili a na kraju šta?
na kraju smo dobili 95% a oni 5% na koje opet mi ! ne pristajemo jer su bili bezobrazni i pokušali podmiti suca :) iako arbitražna odluka nakon što su uhvaćeni s prstima u pekmezu ide ipak u našu korist jer smo dobili 955 onoga što smo tražili. 
radi se o nedefiniranom morskom području između hrvatskog mora i slovenske bare a ne teritoriju , a koje područje vodi  prema otvorenom moru koje su koristile obje države i jedna drugoj htjele osporiti da se služi morem.
ukratko,  neka pričekaju još malo dok se udobrovoljimo a do tada neka nose kobasice sucima i eu komisiji  da ih podmite , i tako će ih amerikanci snimiti i dojaviti nam pa će pričekati još 55 godina. 

tako da, ne piši bezveze...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by ljubo1212 6/6/2019, 17:14

slovenska vojska nam čuva svetu geru, svih 5 njih
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by kaya 6/6/2019, 17:36

ljubo1212 wrote:slovenska vojska nam čuva svetu geru, svih 5 njih
Za nju su spremili njih 15, 20 najvise da ju osvoje.cekali su jedno deset dana u sumi i otisli doma jer tudman nije dobio dozvolu od malo visih instanca a nije glup ko slobodan da je protiv celog sveta pa ih je pustio kuci.
Ovi tu neki frke, mrke,sore su frustrirani jer hr nema neki politicki ili vojni kiks kojim bi izgubila teritorij ili bila crna ovca sto ih ljuti.
Kiks je doduse kad hrvati vladaju jer oni to ne znaju a i lopovi su ali zato ulaze u drzavne zajednice ili asocijacije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by jastreb 6/6/2019, 17:39

frka wrote:E da ..ja sam zingaro. 
Tu na hinjas Rom. Tu hinjas Gadžo. Tu na džane  romani čhip. I me džanu te tu na hinjas Rom.

Razumini mange?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Guest 9/6/2019, 14:11

kaya wrote:
Guest wrote:i sad nedavno su vam Slovenci uzeli komad Hrvatske. toliko ste prijetili a na kraju šta?
na kraju smo dobili 95% a oni 5% na koje opet mi ! ne pristajemo jer su bili bezobrazni i pokušali podmiti suca :) iako arbitražna odluka nakon što su uhvaćeni s prstima u pekmezu ide ipak u našu korist jer smo dobili 955 onoga što smo tražili. 
radi se o nedefiniranom morskom području između hrvatskog mora i slovenske bare a ne teritoriju , a koje područje vodi  prema otvorenom moru koje su koristile obje države i jedna drugoj htjele osporiti da se služi morem.
ukratko,  neka pričekaju još malo dok se udobrovoljimo a do tada neka nose kobasice sucima i eu komisiji  da ih podmite , i tako će ih amerikanci snimiti i dojaviti nam pa će pričekati još 55 godina. 

tako da, ne piši bezveze...

i ovo si napisala tek kada sam izbrisao account. što nisi to napisala prije? i to što si napisala je totalna laž daj mi dokumente gdje piše to što ti pričaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo" - Page 9 Empty Re: Objavljena mapa, Italija do Boke Kotorske, "ništa nije gotovo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum