ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 5/11/2019, 14:11

U 2017 godini 7000 radnih dozvola , dvije godine kasnije 65 tisuća i već priča o bezgraničnom uvozu i ministar rada šalje poslodavce u Iran da traže radnu snagu.

Pa nisan ja baš toliko glup da neću skužit. Njemačka je izvor svih zala. Ovo je čista okupacija Hrvatske i udarac na mene od strane njemačke demokršćanske stranke.

Sad ću van priredit pokolj.

Napad je najbolja obrana.

RayMabus

Posts : 174874
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by veber 5/11/2019, 14:20

longi, daj ne bulazni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 5/11/2019, 14:35

Ne bulaznim ja ništa. Evo ti pa čitaj :

https://www.034portal.hr/nedostatak-radne-snage--u-hrvatske-tvrtke-uskoro-dolaze-radnici-iz-irana--324

Od kad je Plenkovic na vlasti ova priča je počela.

Nisan ja baš.toliko glup da neću na kraju skužit očito : njemačka demokršćanska stranka okupirala hrvatsko ministarstvo rada i mirovinskog sustava

To je objava rata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174874
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by AssadNaPodmornici 5/11/2019, 14:41

iranci su OK ekipa, upozna sam neke, fini ljudi.
samo šteta kada Trump počne rokati po Iranu, morat ćemo ih sve deportirati

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by RayMabus 5/11/2019, 14:44

AssadNaPodmornici wrote:iranci su OK ekipa, upozna sam neke, fini ljudi.
samo šteta kada Trump počne rokati po Iranu, morat ćemo ih sve deportirati
Pa deportirat ćemo ih ...u Njemačku.

Šta je AfD jači to demokrščani manje glasova imaju a šta manje glasova imaju sve je teže sastsvit veliku kolaiciju ( krupni kapitalizam ) sa socijaldemokratima.

Dakle trebat će im treća stranka za sastavljanje vlade a to mogu bit jedino il zeleni il liberali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174874
2014-04-11


Back to top Go down

Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Čečenske bande sve jače u. Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum