ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 18:13

Pamela Anderson ljutita: Novac umjesto za siromašnu djecu otišao za Notre Dame

»Bila sam tako ljuta i razočarana i pitala sam Adila možemo li otići. I otišli smo«, napisala je Pamela Anderson. »Sigurno bi djeci Marseilla više trebalo tih 100.000 eura nego katedrali za koju je skupljeno više od milijarde eura donacija nekolicine milijardera«, zaključila je

Glumica Pamela Anderson otišla je s gala večeri nogometnog kluba Olympique iz Marseilla (OM), na kojoj se u utorak navečer prikupljao novac za pomoć siromašnoj djeci Marseilla, nakon što je iznenada tijekom večeri 100.000 eura priloga izdvojeno za obnovu katedrale Notre Dame.

Ne odgovorivši izravno Pameli Anderson, Olympique iz Marseilla je precizirao, u priopćenju objavljenom u srijedu, da je tijekom večere ukupno skupljeno 439.760 eura.

Dan nakon požara pariške katedrale Notre Dame 16. travnja, američki predsjednik OM Frank McCourt je na Twitteru objavio da namjerava donirati dio prikupljenih sredstava za obnovu katedrale.

http://www.novilist.hr/Scena/Film/Pamela-Anderson-ljutita-Novac-umjesto-za-siromasnu-djecu-otisao-za-Notre-Dame?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=MidasFeed

????

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 19:20

siromasna djeca Marseja...??? arapska štenad prokrijumcarena trgovackim brodovljem..
Marsej je arapski grad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 19:28

pismejker wrote:siromasna djeca Marseja...??? arapska štenad prokrijumcarena trgovackim brodovljem..
Marsej je arapski grad..

znaš ti koliko kostiju ima ljudsko tijelo? puno. tako da ne bi ti ništa bilo kad bi ti polomio desetak kostiju. malo bi jaukao ali bi zapamtio poantu života.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/25/2019, 19:59

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

pa ča ti moren jebat ženu? ću ti zet kus zemlje boli me kurac. ča je to? pa ča ko san ti uza zemlju i jeba ženu? ča mi moreš? moreš ti vikat da je to tvoja zemlja pak ča sad? do prije pet menuti je bila tvoja sad je moja. i ako je tvoja ja ću ti pasivat priko particele kad god mi pukne kurac. doć ću ti u hižu zet malo vina vidit ča kuhaš u loncu na špaheru ženi ću ti reć da ima lipe mudante...ča je to ki kurac?

jebotebog među kojim debilima ja živim.

ali to je physical

sve je. physical, mental, emotional.

.

ma je sve, ali je neprihvatljivo jer je physical.
da je samo mental, nemo proboja granic.
da je samo emotional, nemo proboja granic.
da je emotional i mental, nemo proboja granic.

čin je physical, u bilokoj kombinaciji ili samostalno, unda su granice probijene.

nemožeš ti to shvatiti nikada jer nemaš emocija a mentalnih granica nemaš jer ti si centar svijeta i svi oko tebe su u TVOM mentalnom gravitacijskom polju.

a i ja se trudim bezveze koji kurac idem sociopati objašnjavat kad znam da to nemože nikada razumjeti ma koliko god se trudio. fale mu razni djelovi u mozgu ili su mu ti centri ugašeni i ja tu ništa ne mogu učiniti. izgubljen slučaj.
obojosni bi ti da moreš, nebojse:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 20:14

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

ali to je physical

sve je. physical, mental, emotional.

.

ma je sve, ali je neprihvatljivo jer je physical.
da je samo mental, nemo proboja granic.
da je samo emotional, nemo proboja granic.
da je emotional i mental, nemo proboja granic.

čin je physical, u bilokoj kombinaciji ili samostalno, unda su granice probijene.

nemožeš ti to shvatiti nikada jer nemaš emocija a mentalnih granica nemaš jer ti si centar svijeta i svi oko tebe su u TVOM mentalnom gravitacijskom polju.

a i ja se trudim bezveze koji kurac idem sociopati objašnjavat kad znam da to nemože nikada razumjeti ma koliko god se trudio. fale mu razni djelovi u mozgu ili su mu ti centri ugašeni i ja tu ništa ne mogu učiniti. izgubljen slučaj.
obojosni bi ti da moreš, nebojse:)

razumi bi ti da moreš, nebojse:)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/25/2019, 20:46

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

sve je. physical, mental, emotional.

.

ma je sve, ali je neprihvatljivo jer je physical.
da je samo mental, nemo proboja granic.
da je samo emotional, nemo proboja granic.
da je emotional i mental, nemo proboja granic.

čin je physical, u bilokoj kombinaciji ili samostalno, unda su granice probijene.

nemožeš ti to shvatiti nikada jer nemaš emocija a mentalnih granica nemaš jer ti si centar svijeta i svi oko tebe su u TVOM mentalnom gravitacijskom polju.

a i ja se trudim bezveze koji kurac idem sociopati objašnjavat kad znam da to nemože nikada razumjeti ma koliko god se trudio. fale mu razni djelovi u mozgu ili su mu ti centri ugašeni i ja tu ništa ne mogu učiniti. izgubljen slučaj.
obojosni bi ti da moreš, nebojse:)

razumi bi ti da moreš, nebojse:)


sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 20:48

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

ma je sve, ali je neprihvatljivo jer je physical.
da je samo mental, nemo proboja granic.
da je samo emotional, nemo proboja granic.
da je emotional i mental, nemo proboja granic.

čin je physical, u bilokoj kombinaciji ili samostalno, unda su granice probijene.

nemožeš ti to shvatiti nikada jer nemaš emocija a mentalnih granica nemaš jer ti si centar svijeta i svi oko tebe su u TVOM mentalnom gravitacijskom polju.

a i ja se trudim bezveze koji kurac idem sociopati objašnjavat kad znam da to nemože nikada razumjeti ma koliko god se trudio. fale mu razni djelovi u mozgu ili su mu ti centri ugašeni i ja tu ništa ne mogu učiniti. izgubljen slučaj.
obojosni bi ti da moreš, nebojse:)

razumi bi ti da moreš, nebojse:)


sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay

čini mi se da smo pričali o nekom krkanu i jednoj ženi u vešti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/25/2019, 22:17

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

nemožeš ti to shvatiti nikada jer nemaš emocija a mentalnih granica nemaš jer ti si centar svijeta i svi oko tebe su u TVOM mentalnom gravitacijskom polju.

a i ja se trudim bezveze koji kurac idem sociopati objašnjavat kad znam da to nemože nikada razumjeti ma koliko god se trudio. fale mu razni djelovi u mozgu ili su mu ti centri ugašeni i ja tu ništa ne mogu učiniti. izgubljen slučaj.
obojosni bi ti da moreš, nebojse:)

razumi bi ti da moreš, nebojse:)


sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay

čini mi se da smo pričali o nekom krkanu i jednoj ženi u vešti.

đizis, gnječ, to je primjer

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 22:59

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
obojosni bi ti da moreš, nebojse:)

razumi bi ti da moreš, nebojse:)


sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay

čini mi se da smo pričali o nekom krkanu i jednoj ženi u vešti.

đizis, gnječ, to je primjer

a ti si taj primjer perfidno iskoristio da bi me optužio da sam:

citiram:

"sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay"

znoči izvrnuo si sve naopačke jer se ne radi o nikakvoj političkoj korektnosti nego o pravu na privatnost. ti ne razlikuješ denkverbot od personal boundaries.

da ti opet pojasnim što je Denkverbot, Thought Control or Thinking Forbidden or Thinking Verboten?

Totalitarian method of speech and thought control. Whenever an unwanted thought is perceived, a negative stimulus is given by the controling instance in order to create an atmosphere of moral uncertainity about if to use or better not dare to use this thought. The penalty or threat is social exclusion or social death.

Personal boundaries on the other hand is a kind of private property. if you enter on somebody private property you get shot on the spot. capisci marinero?

Denkverbot - Page 23 Auction-storage-no-trespassing-sign-tn1





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/25/2019, 23:13

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

razumi bi ti da moreš, nebojse:)


sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay

čini mi se da smo pričali o nekom krkanu i jednoj ženi u vešti.

đizis, gnječ, to je primjer

a ti si taj primjer perfidno iskoristio da bi me optužio da sam:

citiram:

"sto si u obranu političke korektnosti, lajtmotiva denkverbota, 
moja sloboda govora prestaje di počinju tvoji osjećaji? 

totally gay"

znoči izvrnuo si sve naopačke jer se ne radi o nikakvoj političkoj korektnosti nego o pravu na privatnost. ti ne razlikuješ denkverbot od personal boundaries.

da ti opet pojasnim što je Denkverbot, Thought Control or Thinking Forbidden or Thinking Verboten?

Totalitarian method of speech and thought control. Whenever an unwanted thought is perceived, a negative stimulus is given by the controling instance in order to create an atmosphere of moral uncertainity about if to use or better not dare to use this thought. The penalty or threat is social exclusion or social death.

Personal boundaries on the other hand is a kind of private property. if you enter on somebody private property you get shot on the spot. capisci marinero?

Denkverbot - Page 23 Auction-storage-no-trespassing-sign-tn1






temelj političke korektnosti je zabrana govora ki vriđu nečigove osjećaje. ti si dove u ravan fizički property, s nekakovin mentainin i emotivnin. to je kornerston političke korektvosti.

ne postoji pravo na privatnost da ti se nešto ne smi reći. ako si obuko veštu, jo ću te komentirati i bog.

ne moreš obroniti te pizdarije, jednostavno ne moreš. a zoto i ne ćeš ni pokušati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/25/2019, 23:36

aben wrote:

temelj političke korektnosti je zabrana govora ki vriđu nečigove osjećaje. ti si dove u ravan fizički property, s nekakovin mentainin i emotivnin. to je kornerston političke korektvosti.

ne postoji pravo na privatnost da ti se nešto ne smi reći. ako si obuko veštu, jo ću te komentirati i bog.

ne moreš obroniti te pizdarije, jednostavno ne moreš. a zoto i ne ćeš ni pokušati.

ti curca ne kužiš. ne vidiš razliku između PC i PB

evo ti opet

Denkverbot - Page 23 Visuals-gallery-geneva-centre-autism

vidiš ove koncentrične krugove? to su granice ima ih više slojeva. u centru je osoba dakle nije zabranjeno osobi reći ili komentirati da je lipa zbog ili zato jer je obukla veštu. bitno je tko to komentira. reći joj to može netko tko joj je blizak recimo obitelj netko iz obitelji, suprug, zaručnik, dečko, ljubavnik to je za nju prihvatljivo. NIJE prihvatljivo da joj to isto kaže kolega s posla ili neki stranac po cesti jer on nije u užem krugu nego je puno dalje. postoji ovdje nešto što ti nećeš nikada razumjeti. meni netko koga snmatram prijateljem prijateljicom može svašta reći i ja se neću uvrijediti ili naljutiti, ali ako mi iste stvari kaže neki poznanik ili kolega na poslu onda slijedi fizički obračun pa tko živ tko mrtav. capisci socijalistički marinero.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/25/2019, 23:53

Gnječ wrote:
aben wrote:

temelj političke korektnosti je zabrana govora ki vriđu nečigove osjećaje. ti si dove u ravan fizički property, s nekakovin mentainin i emotivnin. to je kornerston političke korektvosti.

ne postoji pravo na privatnost da ti se nešto ne smi reći. ako si obuko veštu, jo ću te komentirati i bog.

ne moreš obroniti te pizdarije, jednostavno ne moreš. a zoto i ne ćeš ni pokušati.

ti curca ne kužiš. ne vidiš razliku između PC i PB

evo ti opet



vidiš ove koncentrične krugove? to su granice ima ih više slojeva. u centru je osoba dakle nije zabranjeno osobi reći ili komentirati da je lipa zbog ili zato jer je obukla veštu. bitno je tko to komentira. reći joj to može netko tko joj je blizak recimo obitelj netko iz obitelji, suprug, zaručnik, dečko, ljubavnik to je za nju prihvatljivo. NIJE prihvatljivo da joj to isto kaže kolega s posla ili neki stranac po cesti jer on nije u užem krugu nego je puno dalje. postoji  ovdje nešto što ti nećeš nikada razumjeti. meni netko koga snmatram prijateljem prijateljicom može svašta reći i ja se neću uvrijediti ili naljutiti, ali ako mi iste stvari kaže neki poznanik ili kolega na poslu onda slijedi fizički obračun pa tko živ tko mrtav. capisci socijalistički marinero.

ali jo ne tvrdin da se neko ne će naljutiti, nego mene boli kurac oće li se neko naljutiti.
govor je ili slobodan ili je fašizam.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/26/2019, 00:07

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

temelj političke korektnosti je zabrana govora ki vriđu nečigove osjećaje. ti si dove u ravan fizički property, s nekakovin mentainin i emotivnin. to je kornerston političke korektvosti.

ne postoji pravo na privatnost da ti se nešto ne smi reći. ako si obuko veštu, jo ću te komentirati i bog.

ne moreš obroniti te pizdarije, jednostavno ne moreš. a zoto i ne ćeš ni pokušati.

ti curca ne kužiš. ne vidiš razliku između PC i PB

evo ti opet



vidiš ove koncentrične krugove? to su granice ima ih više slojeva. u centru je osoba dakle nije zabranjeno osobi reći ili komentirati da je lipa zbog ili zato jer je obukla veštu. bitno je tko to komentira. reći joj to može netko tko joj je blizak recimo obitelj netko iz obitelji, suprug, zaručnik, dečko, ljubavnik to je za nju prihvatljivo. NIJE prihvatljivo da joj to isto kaže kolega s posla ili neki stranac po cesti jer on nije u užem krugu nego je puno dalje. postoji  ovdje nešto što ti nećeš nikada razumjeti. meni netko koga snmatram prijateljem prijateljicom može svašta reći i ja se neću uvrijediti ili naljutiti, ali ako mi iste stvari kaže neki poznanik ili kolega na poslu onda slijedi fizički obračun pa tko živ tko mrtav. capisci socijalistički marinero.

ali jo ne tvrdin da se neko ne će naljutiti, nego mene boli kurac oće li se neko naljutiti.
govor je ili slobodan ili je fašizam.

pa boli te kurac zato jer si sociopata pizda ti materina. ti si munjen u glavi jebatebog da te jeba fale ti neke moždane vijuge. mislim, dosta moždanih vijuga. shvati da tvoj svijet i način razmišljanja nije normalan. i nemoj više pokušavati nametati tvoje razmišljanje nikome jer je tvoje razmišljanje nenormalno, logika ti je iskrivljena perverzna, emocija nemaš, savjesti nigdje ti si invalid jebote shvati više i ne nema za tebe lijeka ne postoji. zato takvima poput tebe treba pod svaku cijenu onemogućiti da dođeš na pozicije moći jer ćeš razjebati sve živo i mrtvo. no kasno je tvoji kolege po bolesti sociopate i psihopate rvacki političari već su razjebali sve. još malo pa i Uljanik i 3. maj zbog takvih sociopata kao što si ti odlaze u povijest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/26/2019, 00:12

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

temelj političke korektnosti je zabrana govora ki vriđu nečigove osjećaje. ti si dove u ravan fizički property, s nekakovin mentainin i emotivnin. to je kornerston političke korektvosti.

ne postoji pravo na privatnost da ti se nešto ne smi reći. ako si obuko veštu, jo ću te komentirati i bog.

ne moreš obroniti te pizdarije, jednostavno ne moreš. a zoto i ne ćeš ni pokušati.

ti curca ne kužiš. ne vidiš razliku između PC i PB

evo ti opet



vidiš ove koncentrične krugove? to su granice ima ih više slojeva. u centru je osoba dakle nije zabranjeno osobi reći ili komentirati da je lipa zbog ili zato jer je obukla veštu. bitno je tko to komentira. reći joj to može netko tko joj je blizak recimo obitelj netko iz obitelji, suprug, zaručnik, dečko, ljubavnik to je za nju prihvatljivo. NIJE prihvatljivo da joj to isto kaže kolega s posla ili neki stranac po cesti jer on nije u užem krugu nego je puno dalje. postoji  ovdje nešto što ti nećeš nikada razumjeti. meni netko koga snmatram prijateljem prijateljicom može svašta reći i ja se neću uvrijediti ili naljutiti, ali ako mi iste stvari kaže neki poznanik ili kolega na poslu onda slijedi fizički obračun pa tko živ tko mrtav. capisci socijalistički marinero.



ali jo ne tvrdin da se neko ne će naljutiti, nego mene boli kurac oće li se neko naljutiti.
govor je ili slobodan ili je fašizam.

pa boli te kurac zato jer si sociopata pizda ti materina. ti si munjen u glavi jebatebog da te jeba fale ti neke moždane vijuge. mislim, dosta moždanih vijuga. shvati da tvoj svijet i način razmišljanja nije normalan. i nemoj više pokušavati nametati tvoje razmišljanje nikome jer je tvoje razmišljanje nenormalno, logika ti je iskrivljena perverzna, emocija nemaš, savjesti nigdje ti si invalid jebote shvati više i ne nema za tebe lijeka ne postoji. zato takvima poput tebe treba pod svaku cijenu onemogućiti da dođeš na pozicije moći jer ćeš razjebati sve živo i mrtvo. no kasno je tvoji kolege po bolesti sociopate i psihopate rvacki političari već su razjebali sve. još malo pa i Uljanik i 3. maj zbog takvih sociopata kao što si ti odlaze u povijest.

ni zoto ča sun psihopat, nego jer je altenativa strašna.
zamisli da su stvori otakove kakovima ih ti prikaživoš. da su osjećaji ko fizičke granice i da ih ne smiš pregaziti bez dozvole. kako bi stvori funkcijonirale? pazi, sve ča se tribi reći da bi se nekoga ušutkalo je da vriđo tvoje osjećaje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/26/2019, 00:51

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

temelj političke korektnosti je zabrana govora ki vriđu nečigove osjećaje. ti si dove u ravan fizički property, s nekakovin mentainin i emotivnin. to je kornerston političke korektvosti.

ne postoji pravo na privatnost da ti se nešto ne smi reći. ako si obuko veštu, jo ću te komentirati i bog.

ne moreš obroniti te pizdarije, jednostavno ne moreš. a zoto i ne ćeš ni pokušati.

ti curca ne kužiš. ne vidiš razliku između PC i PB

evo ti opet



vidiš ove koncentrične krugove? to su granice ima ih više slojeva. u centru je osoba dakle nije zabranjeno osobi reći ili komentirati da je lipa zbog ili zato jer je obukla veštu. bitno je tko to komentira. reći joj to može netko tko joj je blizak recimo obitelj netko iz obitelji, suprug, zaručnik, dečko, ljubavnik to je za nju prihvatljivo. NIJE prihvatljivo da joj to isto kaže kolega s posla ili neki stranac po cesti jer on nije u užem krugu nego je puno dalje. postoji  ovdje nešto što ti nećeš nikada razumjeti. meni netko koga snmatram prijateljem prijateljicom može svašta reći i ja se neću uvrijediti ili naljutiti, ali ako mi iste stvari kaže neki poznanik ili kolega na poslu onda slijedi fizički obračun pa tko živ tko mrtav. capisci socijalistički marinero.



ali jo ne tvrdin da se neko ne će naljutiti, nego mene boli kurac oće li se neko naljutiti.
govor je ili slobodan ili je fašizam.

pa boli te kurac zato jer si sociopata pizda ti materina. ti si munjen u glavi jebatebog da te jeba fale ti neke moždane vijuge. mislim, dosta moždanih vijuga. shvati da tvoj svijet i način razmišljanja nije normalan. i nemoj više pokušavati nametati tvoje razmišljanje nikome jer je tvoje razmišljanje nenormalno, logika ti je iskrivljena perverzna, emocija nemaš, savjesti nigdje ti si invalid jebote shvati više i ne nema za tebe lijeka ne postoji. zato takvima poput tebe treba pod svaku cijenu onemogućiti da dođeš na pozicije moći jer ćeš razjebati sve živo i mrtvo. no kasno je tvoji kolege po bolesti sociopate i psihopate rvacki političari već su razjebali sve. još malo pa i Uljanik i 3. maj zbog takvih sociopata kao što si ti odlaze u povijest.

ni zoto ča sun psihopat, nego jer je altenativa strašna.
zamisli da su stvori otakove kakovima ih ti prikaživoš. da su osjećaji ko fizičke granice i da ih ne smiš pregaziti bez dozvole. kako bi stvori funkcijonirale? pazi, sve ča se tribi reći da bi se nekoga ušutkalo je da vriđo tvoje osjećaje.

a bog brek nu čitaj evo za duduke rekli bi merikani for dummies:

Comfort zone

A comfort zone is a psychological state in which things feel familiar to a person and they are at ease and in control of their environment, experiencing low levels of anxiety and stress. In this zone, a steady level of performance is possible.[1]

Bardwick defines the term as "a behavioral state where a person operates in an anxiety-neutral position."[2] Brown describes it as "Where our uncertainty, scarcity and vulnerability are minimized—where we believe we'll have access to enough love, food, talent, time, admiration. Where we feel we have some control.

https://en.wikipedia.org/wiki/Comfort_zone

Proxemics

Proxemics is the study of human use of space and the effects that population density has on behaviour, communication, and social interaction.[1]

Proxemics is one among several subcategories in the study of nonverbal communication, including haptics (touch), kinesics (body movement), vocalics (paralanguage), and chronemics (structure of time).[2]

Edward T. Hall, the cultural anthropologist who coined the term in 1963, defined proxemics as "the interrelated observations and theories of humans use of space as a specialized elaboration of culture".[3] In his foundational work on proxemics, The Hidden Dimension, Hall emphasized the impact of proxemic behavior (the use of space) on interpersonal communication. According to Hall, the study of proxemics is valuable in evaluating not only the way people interact with others in daily life, but also "the organization of space in [their] houses and buildings, and ultimately the layout of [their] towns".[4] Proxemics remains a hidden component of interpersonal communication that is uncovered through observation and strongly influenced by culture.

https://en.wikipedia.org/wiki/Proxemics

Personal boundaries

Personal boundaries are guidelines, rules or limits that a person creates to identify reasonable, safe and permissible ways for other people to behave towards them and how they will respond when someone passes those limits.[1] They are built out of a mix of conclusions, beliefs, opinions, attitudes, past experiences and social learning.[2][3] This concept or life skill has been widely referenced in self-help books and used in the counseling profession since the mid-1980s.[4]

According to some counselors, personal boundaries help to define an individual by outlining likes and dislikes, and setting the distances one allows others to approach.[5] They include physical, mental, psychological and spiritual boundaries, involving beliefs, emotions, intuitions and self-esteem.[6] Jacques Lacan considered such boundaries to be layered in a hierarchy, reflecting "all the successive envelopes of the biological and social status of the person".[7] Personal boundaries operate in two directions, affecting both the incoming and outgoing interactions between people.[8] These are sometimes referred to as the "protection" and "containment" functions.[2]

Mind your own business

"Mind your own business" is a common English saying which asks for a respect of other people's privacy. It can mean that a person should stop meddling in what does not concern that person, etc. Its initialism is MYOB.





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/26/2019, 01:15

to nije sve ajmo dalje. ono što ti aben zoveš slobodom govora je bullshit jer ti isto tako možeš nekoga verbalno, zlostavljati raditi bullying, mobbing i onda se braniti da je to sloboda govora. ne to nije sloboda govora nego zlupotreba slobode govora. to što se tiče žene sa veštom dobacivanje onog lika i komentari su vani u tvom kapitalističkom raju kažnjivi i da si u kapitalizmu i kolegici na poslu verbalno dobacuješ kako je lipa jer je obukla veštu ti bi dobio momentalni otkaz i bio pozvan na sud i završio u tamnici ili bi platio masnu kaznu u šoldima
pa se ti pozivaj na slobodu govora koliko hoćeš.

Can Sexual Harassment Be Verbal?
Posted on March 1, 2018

Yes, and it’s illegal, too


Most people know that unwelcome touching, hugging or other physical contact is not acceptable behavior at work. It’s called sexual harassment, which is illegal under Title VII of the Civil Rights Act of 1964. Sexual harassment can also be verbal.

We’re not talking about the isolated sexual innuendo. Lewd remarks and sexual banter can turn into sexual harassment when the conduct is severe or pervasive enough to create a harmful, hostile work environment.

The Equal Employment Opportunity Commission (EEOC) includes verbal conduct in its definition of sexual harassment: “unwelcome sexual advances, requests for sexual favors, and other verbal or physical conduct of a sexual nature…that explicitly or implicitly affects an individual’s employment, unreasonably interferes with an individual’s work performance, or creates an intimidating, hostile, or offensive work environment.”

And it’s not always a male supervisor verbally harassing a female. Anyone can be a perpetrator or target of verbal sexual harassment, inside and outside of the workplace.  Vendors, clients and customers can also contribute to a hostile environment through their verbal conduct.  

Does verbal sexual harassment exist at your organization? Here are some examples of verbal conduct that, if left unchecked, can lead to claims of sexual harassment:  

Telling risqué jokes
Making sexist remarks
Requesting sexual favors
Discussing one’s sex life and fantasies
Making catcalls and lewd noises
Calling people “honey,” “sweetie” or “baby”
Repeatedly asking coworkers for a date, when they are clearly not interested
Telling lies or spreading rumors about a person’s sex life
Other behavior such as frequently staring at someone, making sexual gestures or displaying sexual images at work or on a company device can also lead to charges of sexual harassment.

Traliant Insight
Organizations that allow (or ignore) offensive jokes, lewd comments and unwelcome sexual discussions are creating a climate of verbal sexual harassment that the EEOC may deem hostile, intimidating and unlawful.  An important step in preventing harassment charges is to ensure your anti-harassment training and policies cover how to identify, prevent and report all forms of workplace sexual harassment  − verbal, nonverbal, physical and visual.  

https://www.traliant.com/blog/2018/03/01/can-sexual-harassment-be-verbal/

Responding to harassment
All incidents of sexual harassment – no matter how large or small or who is involved – require employers or managers to respond quickly and appropriately. Just because someone does not object to inappropriate behaviour in the workplace at the time, it does not mean that they are consenting to the behaviour.

The law
Sexual harassment is against the law under the Equal Opportunity Act.

Some types of sexual harassment may also be offences under criminal law. These include indecent exposure, stalking, sexual assault and obscene or threatening communications, such as phone calls, letters, emails, text messages and posts on social networking sites.

Employers should consider reporting criminal offences to the police.

More information on sexual harassment and the law is available on our Sexual harassment page.

Liability
While the person who sexually harasses someone else is liable for their own behaviour, employers can also be held vicariously liable for acts of sexual harassment by their employees or agents.

Sexual harassment can involve employees, managers, contractors, agents, volunteers, clients, customers and others connected with or attending a workplace. It can happen at work, at work-related events or between colleagues outside the work environment.

A common workplace
A workplace covers any place that a person attends for the purpose of carrying out their work or trade. They do not need to be an employer or employee of the workplace.

For example, Miki is contracted by an employment agency to fill a short-term reception role with an IT company. During her two-week placement she is sexually harassed by one of the company’s staff. Although not an employee of the IT company, Miki is still covered by the law.

https://www.humanrightscommission.vic.gov.au/the-workplace/sexual-harassment-at-work
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/26/2019, 01:42

What is the difference between freedom of speech and freedom of expression?

expression: the action of making known one's thoughts or feelings.

As per my definition, Freedom of Speech is about the freedom of speaking anything which is in the form of speech, whether oral or written, but backed by good logic, rationality and reasonability, and speaker must think that it is defendable, and this is what the Freedom of Speech means.

Freedom of Expression, is a right to expression even without speech, whatever you like to speak through expressions, like paintings, fictious novels (fictions), Cartoons, films, dramas, or say abuses, protests or any other art form or unclear or logically baseless action or speech. As arts and baseless speech is not perfectly based on logic and rationality, and based on some kind of expression which may be suggestive to rationality and logic, though not clearly actually so, but just an expression, is considered to be freedom of Expression.

It is to note that, Freedom of Expression is generally get curtailed on the basis of it being hurtful without better reasoning, rationality. But Freedom of Speech, which is based on logic, rationality and explanation, is generally taken seriously, even if it is curtailed by various countries, individuals etc.

So the difference is,

Freedom of Speech.- it is a statements or ideas, well supported by logic, rationality etc. at least as per the speakers thinking.

Freedom of Expression:- It is an expression which may or may not be supported by logic, rationality, and be just an expression of emotions, which can be curtailed and punished and can be banned too. This is what is Freedom of expression, which IMO is limited to being rational, logical, otherwise it can be opposed and can be curtailed.

So be careful, that Freedom of Expression is generally being curtailed and opposed, and Freedom of Speech actually cannot be curtailed, as it is extremely propagatory kind of thing as it is based on logic and rationality.

This is as per my definition is a difference between Freedom of Speech and Freedom of Expression. Speech and Expression means much differently, and they are not the same, IMO.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/26/2019, 01:59

Queen Elizabeth I revoked a thought censorship law in the late sixteenth century, because, according to Sir Francis Bacon, she did "not [like] to make windows into men's souls and secret thoughts".[7] During her reign, philosopher, mathematician, astrologer, and astronomer Giordano Bruno took refuge in England from the Italian Inquisition, where he published a number of his books regarding an infinite universe and topics banned by the Catholic Church. After leaving the safety of England, Bruno was eventually burned as a heretic in Rome for refusing to recant his ideas. For this reason, he is considered by some to be a martyr for free thought.[8]

However, freedom of expression can be limited through censorship, arrests, book burning, or propaganda, and this tends to discourage freedom of thought. Examples of effective campaigns against freedom of expression are the Soviet suppression of genetics research in favor of a theory known as Lysenkoism, the book-burning campaigns of Nazi Germany, the radical anti-intellectualism enforced in Cambodia under Pol Pot, the strict limits on freedom of expression imposed by the Communist governments of the People's Republic of China and Cuba or by right-wing authoritarian dictatorships such as those of Augusto Pinochet in Chile and Francisco Franco in Spain.

https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_thought
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/26/2019, 09:33

gnječ, to ča si mi napiso vridjo moje osjećaje, 
reći ću kicu da te kazni, a ti skrušeno pogni glovu jer si de pc movementa

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 4/26/2019, 09:35


:D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 4/26/2019, 09:53


https://medium.com/@mtaborsky/sailing-from-croatia-to-montenegro-and-back-5705c960404

In the evening, we came to the Budva marina and moored there. The concierge took our papers, but was surprised we did not have the vignette. I explained that the harbour master’s office was closed on Sunday and that we will get the vignette in the morning. She was not sure what to do. It seemed we were the first ever boat to arrive in Budva on Sunday.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum