ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 6/5/2019, 16:52

prckov wrote:peglo
di si nestala, ja se taman ponado voznji brodom kad ti izgleda otisla sama
cak sam I skafander kupio :D
ma tu sam ja, cekam da se ovi neki princevi tamnih, ili sto li su vec, dogovore sami sa sobom sta hoce od sebe a potom od svega drugoga. Pa koje su to primadone, to je za ne povjerovat. lol!
U medjuvremnu, kontam malo sva mjesta gdje bi mi kao mogli skoknit sa ovim mojim svemirskim brodom. I znas, to ti je jako zgodno ako si navigator, kao sto ja izgleda jesam, ako imas sliku u glavi mjesta gdje zelis ici, ili ako si ikada bio tamo, mozes naci put do tamo u prostoru izmedju prostora. I zapravo, znas, kad odvrtim film malo od svega sto dozivjeh u zadnjih eto godinu, dvije, mislim da znam di je Sirius. Bila tamo cak dvaput, cini mi se, pa nakon sto napucamo malo crve po suncevom sustavu mogli bi malo skoknit i do toga nekoga Siriusa. Cujem sve neke spike o tom nekom Siriusu, pa cisto ono kontam da odemo  malo provjerit ima li il nemal crva tamo isto. Pa ono, kad vec lovamo crve koji gnjave tu nas na Zemlji, a dolaze sa tamo nekog Siriusa, onda mozemo deratizirat leglo i od tamo. A i bit ce zabavno malo otic i u neki drugi sustav, pa kad vec imamo svemirski brod, ne trebamo biti lokalci, jel tako....  cheers
 

Ali stvarno, koje su luciferijani uber budale pa to je za ne povjerovat. Prvo naprave totalno sranje i onda se svojim dojucerasnjim zrtvama pokusavaju uguzit tako da izdaju & prodaju svoje dojucerasnje saveznike, i jos misle da imaju nekakav materijal koji je ikome potreban da bi im to proslo. Pa mislim ono, ko bi sroljavim, ucrvanim, kukavnim izdajicama od luciferijana sa govnom u glavi otkrio ista istinski vaznoga, taj bi morao biti istinski idiot. Pa znas vec unaprijed da ce to izasrat govna cim se ukaze prilika, pa to ne moze ni jezik za zubima drzat koliko je to tupo & glupo pa sami izlaju vec sve sto znaju, a drugo lagano doznas drugim kanalima...   lol!

A budala, s kime ja imam posla to je za ne povjerovat, bilo bi smijesno da nije toliko...jadno... :facepalm

Eto pricekat cemo jos malo primadone, nebrini nista za skafander, sve ce se to iskoristiti vec nekako! Prvi skafander na Siriusu! Zvuci ne lose!

:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 6/5/2019, 18:51

Ma znas, i to ti je isto bio cirkus. Tamo na tom nekom Sirijusu isto ima skenjanih idiota bolesnika, imbecila & crva. Ima taj neki uber, isto nekakav general valjda. Ovi generali sve neki uberi.... lol! Samo sta taj uber nije nesto bas posebno ono, ima to neko odjelo koje mu kao daje moci. Nesto kao ironmen, samo sto nije onako ko od ironmena nego izgleda vise ko ono staro rimski oklop, samo sto je crno obojano. Ne glossy crna ko u tamnih nego mat. I to odjelo koje daje te neke kakti moci, cak nije taj imbecil  sam napravio nego mu ga je napravio neki, ne ironman nego, ako mos belivit, supermen!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602 

Dakle taj general neki ti je skenjan i prica okolo lovacke price, zvuci nesto poznato ne, i to te neke mase sa sirijusa piju jerbo bice bas ne mogu raspoznati sto je lovacka prica a sto nije, i to isto zvuci poznato nesto... lol! Dakle, a te lovacke price podkrjepljuje time sto moze kakti letit sa tim nekim odjelom, iako neznam zasto je to tako nesto zadivljujuce, mislim ono i ja mogu letit, i to bez toga nekog odjela tak da neznam sto je fascinantno tolko u tome, ali prolazi prica kod tijejih nekijejih masa. E ali ne svih, ima ti neka, pazi sad princeza & njena ekipa koji to ne puse. I taj skenjani imbecil & jos neki skenjani imbecil vrac (ne pitaj, neka dva nebitna bezveznjaka) su maltretirali tu princezu, i sad je ona morala pobjeci odo tamo. Da bi pobjegao sa planete, treba ti tamo neki svemirski brod, ili barem nekakva kapsula i navigator koji te moze povuc na drugo mjesto. A pogodi ko je taj neki navigator ... lol! Sad jadna princeza sa Sirijusa, umjesto da dobije nekog ljepog princa na bijelom konju, dobila mene, a staces takav je zivot, bolje ista nego nista valjda... lol!

Dakle imamo svemirski brod, imamo princezu u nevolji, i hrpu crva koje treba napucat. Pa kud ces bolje, samo nam fali taj neki princ, pa ne mogu ja okolo spasavat princeze mislim ono. Dakle, ajmo princevi, ko prvi njegova princeza, nemojte mi odugovlacit, jerbo ja lagano mogu i promijenit pricu. Sto da ne, ako  ne zelimo klasicnu pricu onda cemo napraviti modernu, gdje kapetanica Janway i Prvi Skafander spasavaju princezu! Ko zna, mozda dobijemo od nje i goriva za svemirski brod pa cemo ga moc i zadrzat ako ovi princevi se ne zele igrat. Dakle princevi, samo ozbiljne ponude molim, ovi raznorazni luciferijanci preskocite menea, ja sam pravi veslac a ne veslosisac! lol!

Eto, pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f619 

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 966487023
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Yehudim 7/5/2019, 09:37

According to Alfred de Zayas, an American lawyer, writer, historian, and former UN rapporteur to Venezuela, Washington's failure to replace Maduro with Juan Guaido, the self-proclaimed interim president, may prompt the US to try to kill the legitimate head of Venezuela.
"I know from reliable sources that for several months now the US has been offering vast amounts of money and promising other perks to any military who will defect", he told Sputnik. "Undoubtedly they have financed each and every coup attempt, including failed attempts to have Maduro assassinated.  The US will continue on this path, and maybe they will succeed in having Maduro murdered".
However, according to Zayas, even if they get rid of Maduro, the US would not have got closer to their goal: "Pursuant to article 233 of the Venezuelan Constitution, the current vice president, Delcy Rodriguez, would become interim president, and not Gauido, who has zero legitimacy under the Venezuelan Constitution".
There could be yet another scenario, a false flag operation, under which the CIA would kill Guaido and use it as a pretext for intervention, the lawyer suggested.
"Of course, [it would be] totally illegal, but when has international law deterred Washington?" he asked rhetorically.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 7/5/2019, 13:18

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:peglo
di si nestala, ja se taman ponado voznji brodom kad ti izgleda otisla sama
cak sam I skafander kupio :D
ma tu sam ja, cekam da se ovi neki princevi tamnih, ili sto li su vec, dogovore sami sa sobom sta hoce od sebe a potom od svega drugoga. Pa koje su to primadone, to je za ne povjerovat. lol!
U medjuvremnu, kontam malo sva mjesta gdje bi mi kao mogli skoknit sa ovim mojim svemirskim brodom. I znas, to ti je jako zgodno ako si navigator, kao sto ja izgleda jesam, ako imas sliku u glavi mjesta gdje zelis ici, ili ako si ikada bio tamo, mozes naci put do tamo u prostoru izmedju prostora. I zapravo, znas, kad odvrtim film malo od svega sto dozivjeh u zadnjih eto godinu, dvije, mislim da znam di je Sirius. Bila tamo cak dvaput, cini mi se, pa nakon sto napucamo malo crve po suncevom sustavu mogli bi malo skoknit i do toga nekoga Siriusa. Cujem sve neke spike o tom nekom Siriusu, pa cisto ono kontam da odemo  malo provjerit ima li il nemal crva tamo isto. Pa ono, kad vec lovamo crve koji gnjave tu nas na Zemlji, a dolaze sa tamo nekog Siriusa, onda mozemo deratizirat leglo i od tamo. A i bit ce zabavno malo otic i u neki drugi sustav, pa kad vec imamo svemirski brod, ne trebamo biti lokalci, jel tako....  cheers
 

Ali stvarno, koje su luciferijani uber budale pa to je za ne povjerovat. Prvo naprave totalno sranje i onda se svojim dojucerasnjim zrtvama pokusavaju uguzit tako da izdaju & prodaju svoje dojucerasnje saveznike, i jos misle da imaju nekakav materijal koji je ikome potreban da bi im to proslo. Pa mislim ono, ko bi sroljavim, ucrvanim, kukavnim izdajicama od luciferijana sa govnom u glavi otkrio ista istinski vaznoga, taj bi morao biti istinski idiot. Pa znas vec unaprijed da ce to izasrat govna cim se ukaze prilika, pa to ne moze ni jezik za zubima drzat koliko je to tupo & glupo pa sami izlaju vec sve sto znaju, a drugo lagano doznas drugim kanalima...   lol!

A budala, s kime ja imam posla to je za ne povjerovat, bilo bi smijesno da nije toliko...jadno... :facepalm

Eto pricekat cemo jos malo primadone, nebrini nista za skafander, sve ce se to iskoristiti vec nekako! Prvi skafander na Siriusu! Zvuci ne lose!

:aw
bio sam se prepo da si sama otisla u prostor i izgubila se negdje u tom meduprostoru, reko sta ce sama ako u tom meduprostoru vaze neka pravila sa kojima nije upoznata
kontam mozda su tamo neka ogranicenja brzine za ta vozila sto se zovu brodovi I onda ti prekoracis brzinu I skrenes paznju na sebe I brod, a I ko zna stab ajnstajn reko na sve to, mislim na tu brzinu, ocu rec prekoracenje ogranicenja  :D
sta znas, nije niko jos tamo bio pa isprico sta ima u tom meduprostoru  :D 
al eto sve je dobro sto nije ni zapocelo jer nisi otisla jos, znao sam ja u podsvjesti da nes bez mene ali opet dava neda mira pa propitkuje i sumnja  :D
A to da odemo do sirijusa je sasvim dobra ideja, caskom skocimo I do tamo I vidimo sta ima za napucketat, ako ima, a ako nema nema veze, opalicemo koji selfi sa kineskim telefonom cim ga odvezemo I prikeljit na FB da raja zavidi 
pa kad se vrnemo u nas sustav imacemo sta pricat lokalcima kojima je zivot dosadan jer su lokalci, jel tako  :D 
eto, skafander sam ispeglo I stavio na vjesalicu u ormar, hocu rec da znas da je sve je spremno kod mene I da se ne sekiras ako budemo morali naglo uzletit u po noci gluve  :D 
tako da je tvoj prvi skafander spreman u svakom momentu za upucavanje crvi I svega ostalog po potrebi 
eto
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 7/5/2019, 14:12

Leteca Pegla wrote:Ma znas, i to ti je isto bio cirkus. Tamo na tom nekom Sirijusu isto ima skenjanih idiota bolesnika, imbecila & crva. Ima taj neki uber, isto nekakav general valjda. Ovi generali sve neki uberi.... lol! Samo sta taj uber nije nesto bas posebno ono, ima to neko odjelo koje mu kao daje moci. Nesto kao ironmen, samo sto nije onako ko od ironmena nego izgleda vise ko ono staro rimski oklop, samo sto je crno obojano. Ne glossy crna ko u tamnih nego mat. I to odjelo koje daje te neke kakti moci, cak nije taj imbecil  sam napravio nego mu ga je napravio neki, ne ironman nego, ako mos belivit, supermen!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602 

Dakle taj general neki ti je skenjan i prica okolo lovacke price, zvuci nesto poznato ne, i to te neke mase sa sirijusa piju jerbo bice bas ne mogu raspoznati sto je lovacka prica a sto nije, i to isto zvuci poznato nesto... lol! Dakle, a te lovacke price podkrjepljuje time sto moze kakti letit sa tim nekim odjelom, iako neznam zasto je to tako nesto zadivljujuce, mislim ono i ja mogu letit, i to bez toga nekog odjela tak da neznam sto je fascinantno tolko u tome, ali prolazi prica kod tijejih nekijejih masa. E ali ne svih, ima ti neka, pazi sad princeza & njena ekipa koji to ne puse. I taj skenjani imbecil & jos neki skenjani imbecil vrac (ne pitaj, neka dva nebitna bezveznjaka) su maltretirali tu princezu, i sad je ona morala pobjeci odo tamo. Da bi pobjegao sa planete, treba ti tamo neki svemirski brod, ili barem nekakva kapsula i navigator koji te moze povuc na drugo mjesto. A pogodi ko je taj neki navigator ... lol! Sad jadna princeza sa Sirijusa, umjesto da dobije nekog ljepog princa na bijelom konju, dobila mene, a staces takav je zivot, bolje ista nego nista valjda... lol!

Dakle imamo svemirski brod, imamo princezu u nevolji, i hrpu crva koje treba napucat. Pa kud ces bolje, samo nam fali taj neki princ, pa ne mogu ja okolo spasavat princeze mislim ono. Dakle, ajmo princevi, ko prvi njegova princeza, nemojte mi odugovlacit, jerbo ja lagano mogu i promijenit pricu. Sto da ne, ako  ne zelimo klasicnu pricu onda cemo napraviti modernu, gdje kapetanica Janway i Prvi Skafander spasavaju princezu! Ko zna, mozda dobijemo od nje i goriva za svemirski brod pa cemo ga moc i zadrzat ako ovi princevi se ne zele igrat. Dakle princevi, samo ozbiljne ponude molim, ovi raznorazni luciferijanci preskocite menea, ja sam pravi veslac a ne veslosisac! lol!

Eto, pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f619 

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 966487023
   Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602  

mogu ti rec nisam se nado da supermen pravi odjela,
bas me to iznenadilo i malo mi kao cudno, ali kad dublje razmislim dodjem do zakljucka da I nije cudno  :D  
jednostavno doleti u prodavnicu I kupi jednu bagat masinu I odleprsa kuci da sije, mislim nije to neka mudrost nego eto covjek konta supermen sigurno ima neka vaznija posla
spasavat princeze I to
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 7/5/2019, 19:03

eni njuz?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 7/5/2019, 20:19

Ništ. Nema više mačaka, pitanje je minuta kad će početi da jedu i ljude. A i nek se jedu, kad glupani ne mogu da skuže da Amerika hoće da ih usreći.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 7/5/2019, 22:02

prckov wrote:
bio sam se prepo da si sama otisla u prostor i izgubila se negdje u tom meduprostoru, reko sta ce sama ako u tom meduprostoru vaze neka pravila sa kojima nije upoznata
kontam mozda su tamo neka ogranicenja brzine za ta vozila sto se zovu brodovi I onda ti prekoracis brzinu I skrenes paznju na sebe I brod, a I ko zna stab ajnstajn reko na sve to, mislim na tu brzinu, ocu rec prekoracenje ogranicenja  :D
sta znas, nije niko jos tamo bio pa isprico sta ima u tom meduprostoru  :D 
al eto sve je dobro sto nije ni zapocelo jer nisi otisla jos, znao sam ja u podsvjesti da nes bez mene ali opet dava neda mira pa propitkuje i sumnja  :D
A to da odemo do sirijusa je sasvim dobra ideja, caskom skocimo I do tamo I vidimo sta ima za napucketat, ako ima, a ako nema nema veze, opalicemo koji selfi sa kineskim telefonom cim ga odvezemo I prikeljit na FB da raja zavidi 
pa kad se vrnemo u nas sustav imacemo sta pricat lokalcima kojima je zivot dosadan jer su lokalci, jel tako  :D 
eto, skafander sam ispeglo I stavio na vjesalicu u ormar, hocu rec da znas da je sve je spremno kod mene I da se ne sekiras ako budemo morali naglo uzletit u po noci gluve  :D 
tako da je tvoj prvi skafander spreman u svakom momentu za upucavanje crvi I svega ostalog po potrebi 
eto
ma ne bi ja bez tebe, bilo bi mi dosadno...  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f619 
a u tom medjuprostoru sigurno ima pravila koja ne poznam, al sta ces, bumo skuzili zajedno valjda ak nest zapne. Uvijek se mogu vratit na Zemlju, to znam, tako da se uglavnom ne moramo bojat da cemo se izgubiti tamo, eto bar nesto... lol!
To ti zanimljivo mjesto, taj prostor medju prostorom, nezz kako da bolje to opisem. Ko nekakav tamni hodnik, tunel, i ti ides i usmjeravas ga i izadjes na kraju tamo di vidis izlaz. Ko nekakvi putevi medju prostorom, nezz, mozda napisem pjesmu o tome, a ajnstajn neka onda to uklapa u te neke svoje teorije kako zna i umije... lol!

ha ko bi reko da ce prve fotke sirijusa biti napravljene kineskim mobitelom, da bit cemo popularni jako kad objavimo to, ono sirius na aparatu, bude nam biznis sa burekdjinicom isao jako dobro cini mi se!
Ajd Prvi Skafander! Bum bum po crvima, mislim da je vec vrijeme!   Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f680 
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Yehudim 8/5/2019, 08:15

Guaido Loss of Credibility


"Three times this year — on 23 January, 23 February and more recently on 30 April — Guaido assured his followers that Maduro would be ousted in a matter of days. As a result of these three defeats, Guaido has lost credibility among the opposition’s rank and file. His support for US military intervention has to be seen in this context", Ellner said.





WASHINGTON - Desperate Venezuelan opposition leader Juan Guaido is calling on the United States to intervene militarily in Venezuela because he has lost credibility among his own supporters while the Trump administration stands ready to exploit the country’s resources.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 8/5/2019, 11:02

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
bio sam se prepo da si sama otisla u prostor i izgubila se negdje u tom meduprostoru, reko sta ce sama ako u tom meduprostoru vaze neka pravila sa kojima nije upoznata
kontam mozda su tamo neka ogranicenja brzine za ta vozila sto se zovu brodovi I onda ti prekoracis brzinu I skrenes paznju na sebe I brod, a I ko zna stab ajnstajn reko na sve to, mislim na tu brzinu, ocu rec prekoracenje ogranicenja  :D
sta znas, nije niko jos tamo bio pa isprico sta ima u tom meduprostoru  :D 
al eto sve je dobro sto nije ni zapocelo jer nisi otisla jos, znao sam ja u podsvjesti da nes bez mene ali opet dava neda mira pa propitkuje i sumnja  :D
A to da odemo do sirijusa je sasvim dobra ideja, caskom skocimo I do tamo I vidimo sta ima za napucketat, ako ima, a ako nema nema veze, opalicemo koji selfi sa kineskim telefonom cim ga odvezemo I prikeljit na FB da raja zavidi 
pa kad se vrnemo u nas sustav imacemo sta pricat lokalcima kojima je zivot dosadan jer su lokalci, jel tako  :D 
eto, skafander sam ispeglo I stavio na vjesalicu u ormar, hocu rec da znas da je sve je spremno kod mene I da se ne sekiras ako budemo morali naglo uzletit u po noci gluve  :D 
tako da je tvoj prvi skafander spreman u svakom momentu za upucavanje crvi I svega ostalog po potrebi 
eto
ma ne bi ja bez tebe, bilo bi mi dosadno...  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f619 
a u tom medjuprostoru sigurno ima pravila koja ne poznam, al sta ces, bumo skuzili zajedno valjda ak nest zapne. Uvijek se mogu vratit na Zemlju, to znam, tako da se uglavnom ne moramo bojat da cemo se izgubiti tamo, eto bar nesto... lol!
To ti zanimljivo mjesto, taj prostor medju prostorom, nezz kako da bolje to opisem. Ko nekakav tamni hodnik, tunel, i ti ides i usmjeravas ga i izadjes na kraju tamo di vidis izlaz. Ko nekakvi putevi medju prostorom, nezz, mozda napisem pjesmu o tome, a ajnstajn neka onda to uklapa u te neke svoje teorije kako zna i umije... lol!

ha ko bi reko da ce prve fotke sirijusa biti napravljene kineskim mobitelom, da bit cemo popularni jako kad objavimo to, ono sirius na aparatu, bude nam biznis sa burekdjinicom isao jako dobro cini mi se!
Ajd Prvi Skafander! Bum bum po crvima, mislim da je vec vrijeme!   Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f680 
:aw
svida mi se to da se uklapaju oni kojima nije jasno kako to funkcionira, sto bi se mi sa time zamarali, samo me zanima taj kao tunel,
 jel se more kroz njega nesto ukrast a tude  :D 
jer ima tu neceg avanturisticnog isto ko u indijana dzons filmovima, mislim u toj kradji
a takode je dobro da se moremo vratit nazad jer ti znas put iz tog meduprostora
nego lako je crve prepoznat al bune me luciferijani, neki mi izgledaju kao da nisu, pa me zanima ima li onih koji jesu a nisu  :D 
osim burekdzinice u koju niko nece dolazit cemo otvorit I kolacarnicu, ako nista mi se mozemo osladit   
eto kapetanice moja, odo sad vidit imal crvi digod koji su puni govana :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 10/5/2019, 09:35

prckov wrote:
svida mi se to da se uklapaju oni kojima nije jasno kako to funkcionira, sto bi se mi sa time zamarali, samo me zanima taj kao tunel,
 jel se more kroz njega nesto ukrast a tude  :D 
jer ima tu neceg avanturisticnog isto ko u indijana dzons filmovima, mislim u toj kradji
a takode je dobro da se moremo vratit nazad jer ti znas put iz tog meduprostora
nego lako je crve prepoznat al bune me luciferijani, neki mi izgledaju kao da nisu, pa me zanima ima li onih koji jesu a nisu  :D 
osim burekdzinice u koju niko nece dolazit cemo otvorit I kolacarnicu, ako nista mi se mozemo osladit   
eto kapetanice moja, odo sad vidit imal crvi digod koji su puni govana :D
ma znas kako se kaze, blazeno neznanje, nekad to stvarno i je istinito,... lol!
Al inace, nisam ti ja lopov znas, ne volim to pa onda ni ne kradem. Ja ti uglavnom koristila taj medjuprostor kad je trebalo brisnut, ono dodje netko i misli ti nesto lose napravit, a ti ono, ajd, cao, preskacem ovaj dio vidimo se drugi put ... lol! One tube sa esencijom crv burzum iz pentagona nije ni smjeo imat ionako nije njegovo to bilo otpocetka, pa to onda tehnicki i nije bila kradja, a svemirski brod se ne racuna.  lol! Mislim ono, kakav je to general kojem tamo neko mazne svemirski brod i on mjesec dana nista, suti ko mindja, nit sta pokusava vratit, nit sta istrazuje, ko ono da nije njegov. E pa sad vise i nije, proso rok za zalbu, i sad ti je to po pravu  moj svemirski brod. Znas ono, ko kad nadjes 10 kuna na cesti, i sta sad, to je sad tvoje niko ne trazi, niko se ne vraca po to! Eto sreca!  Ko zna iskoristit situaciju ima svemirski brod, ko nezna a ostaju mu samo lovacke price... lol! A sta cu ja crvima kad imaju govno tam di bi trebao biti mozak i samo mogu pricat lovacke price. Ono pokusas nekog impresionirat, a cak nemas ni mercedesa ili nesto takvog, pa kazes a ja vozim auto! I to mitsubisija! ili Citroena! A ono, hm da, a ja imam svemirski brod, ajd probaj ponovno!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602 

Al znas, sve nesto razmisljam, taj crv burzum iz pentagona bice nesto gadno zasrao i s tim brodom, nesto sto nije smio, zato valjda nije iso se zalit u roku, jer bi valjda morao objasnjavat tamnom imperiju kakav mu je to brod. Znas svemirski brodovi tamne imperije malo drugacije izgledaju, oni su ti vise onako trokutasti, i zapravo, kad bolje promislim jako lice na veliku (letecu) peglu... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602  Dok ovaj moj brod ti je vise onako duguljast, ko podmornica, tako ko zna mozda skenjana budala isla radit neke dilove koje nije smila, ko bi ga znao. U svakom slucaju ovaj brod nema navigacijski sustav jos, tako da je u biti i beskoristan ako ja nisam na njemu i usmjeravma ga u tom nekom medjuprostoru. Mislim, nije da se ne moze skuzit kako napravit navigacijski sustav jednom kad imas navigatora i skoro pa gotovi svemirski brod pa mozes eksperimentirat malo sa medjuprostorom tim nekim. Tako da to moj brod! Njanjanja!
:aw

a inace ne brini za luciferijane. Naravno da ih ima i koji izgledaju kao da nisu a jesu. Neces to nikad moc ni iskorijenit, to ti je ko droga zapravo, mozes samo drzat to pod kontrolom i ne dopustit da ti dileri okolo se razmasu i sire sranje. Taj neki poriv nadmoci,  nad drugim bozjim stvorom. Nadmoc koja zapravo ne postoji, samo je iluzija, kao i droga jako upropasti te koji se fiksaju s time. Toliko da cak na kraju i povjeruju u te nebuloze i onda da maknu sve kocnice, ubace u sebe kukca nistavila da im pojede Svjetlo koje je u njima. Oni misle da ce tako postati nadmocni, ali u biti pocine samoubojstvo. Tako nastaju crvi. Crvi su ti zapravo problem, ove luciferijane ova ekipa tamnih koji su normalni moze drzati pod kontrolom, to im je i posao uostalom. Ali ne rad sa crvima, to je uzas koji nikad nije smjeo vidjeti niti svjetlo noci a kamoli dana. A no dobro, sto  je tu je, bumo deratizirali crve ili mi u nasem brodu svemirskom, ili se budu oni sami medju sobom kad im Tamni da zabranu, a ove luciferijane, a to rjesavas u hodu stono bi se reklo, ne moges mislit sad tisuce godina unaprijed. Za to imamo ovu Veliku Djecu, pa nek oni to misle unaprijed i unazad, i unaprjednounazad, mi imamo vec dovoljno zanimacija za zabavljati se sad neko vrijeme... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 10/5/2019, 18:16

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:ma znas kako se kaze, blazeno neznanje, nekad to stvarno i je istinito,... lol!
Al inace, nisam ti ja lopov znas, ne volim to pa onda ni ne kradem. Ja ti uglavnom koristila taj medjuprostor kad je trebalo brisnut, ono dodje netko i misli ti nesto lose napravit, a ti ono, ajd, cao, preskacem ovaj dio vidimo se drugi put ... lol! One tube sa esencijom crv burzum iz pentagona nije ni smjeo imat ionako nije njegovo to bilo otpocetka, pa to onda tehnicki i nije bila kradja, a svemirski brod se ne racuna.  lol! Mislim ono, kakav je to general kojem tamo neko mazne svemirski brod i on mjesec dana nista, suti ko mindja, nit sta pokusava vratit, nit sta istrazuje, ko ono da nije njegov. E pa sad vise i nije, proso rok za zalbu, i sad ti je to po pravu  moj svemirski brod. Znas ono, ko kad nadjes 10 kuna na cesti, i sta sad, to je sad tvoje niko ne trazi, niko se ne vraca po to! Eto sreca!  Ko zna iskoristit situaciju ima svemirski brod, ko nezna a ostaju mu samo lovacke price... lol! A sta cu ja crvima kad imaju govno tam di bi trebao biti mozak i samo mogu pricat lovacke price. Ono pokusas nekog impresionirat, a cak nemas ni mercedesa ili nesto takvog, pa kazes a ja vozim auto! I to mitsubisija! ili Citroena! A ono, hm da, a ja imam svemirski brod, ajd probaj ponovno!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602 

Al znas, sve nesto razmisljam, taj crv burzum iz pentagona bice nesto gadno zasrao i s tim brodom, nesto sto nije smio, zato valjda nije iso se zalit u roku, jer bi valjda morao objasnjavat tamnom imperiju kakav mu je to brod. Znas svemirski brodovi tamne imperije malo drugacije izgledaju, oni su ti vise onako trokutasti, i zapravo, kad bolje promislim jako lice na veliku (letecu) peglu... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602  Dok ovaj moj brod ti je vise onako duguljast, ko podmornica, tako ko zna mozda skenjana budala isla radit neke dilove koje nije smila, ko bi ga znao. U svakom slucaju ovaj brod nema navigacijski sustav jos, tako da je u biti i beskoristan ako ja nisam na njemu i usmjeravma ga u tom nekom medjuprostoru. Mislim, nije da se ne moze skuzit kako napravit navigacijski sustav jednom kad imas navigatora i skoro pa gotovi svemirski brod pa mozes eksperimentirat malo sa medjuprostorom tim nekim. Tako da to moj brod! Njanjanja!
:aw

a inace ne brini za luciferijane. Naravno da ih ima i koji izgledaju kao da nisu a jesu. Neces to nikad moc ni iskorijenit, to ti je ko droga zapravo, mozes samo drzat to pod kontrolom i ne dopustit da ti dileri okolo se razmasu i sire sranje. Taj neki poriv nadmoci,  nad drugim bozjim stvorom. Nadmoc koja zapravo ne postoji, samo je iluzija, kao i droga jako upropasti te koji se fiksaju s time. Toliko da cak na kraju i povjeruju u te nebuloze i onda da maknu sve kocnice, ubace u sebe kukca nistavila da im pojede Svjetlo koje je u njima. Oni misle da ce tako postati nadmocni, ali u biti pocine samoubojstvo. Tako nastaju crvi. Crvi su ti zapravo problem, ove luciferijane ova ekipa tamnih koji su normalni moze drzati pod kontrolom, to im je i posao uostalom. Ali ne rad sa crvima, to je uzas koji nikad nije smjeo vidjeti niti svjetlo noci a kamoli dana. A no dobro, sto  je tu je, bumo deratizirali crve ili mi u nasem brodu svemirskom, ili se budu oni sami medju sobom kad im Tamni da zabranu, a ove luciferijane, a to rjesavas u hodu stono bi se reklo, ne moges mislit sad tisuce godina unaprijed. Za to imamo ovu Veliku Djecu, pa nek oni to misle unaprijed i unazad, i unaprjednounazad, mi imamo vec dovoljno zanimacija za zabavljati se sad neko vrijeme... lol!
a dobro di je sad taj brod da se idemo provozat nema veze sto jos nema navigaciju :D
a fino bi bilo I malo bit turista sa brodom a taj kobiva vlsnik cak I ako dodje po brod recemo da to nije njegov nego mi sebi napravili, jel tako 
on nek ide svoj trazit. Uostalom ko prvi brodu njegov brod, isto ko sa princezom
On sebi nek uzme onaj sto je ko leteca pegla  :D 
nego ovi luciferijani u stvari jesu I kad ko fol nisu ali svakako nisu nas prioritet za upucavanje nego crvi koje je bubica nadmoci izjela iznutra  :tu samo mi je taj tamni nekako nejasan, mozda zato sto je taman pa se ne vidi dobro  :D
nego izgleda mi da ce bit pravo zabavno s tobom I sa tim brodom I sve
btw za burzuma sam moro guglat da vidim sta je to a za tu esenciju iz frizidera ne znam sta je to I cemu sluzi pa mi to nacrtaj 
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 12/5/2019, 13:28

prckov wrote:
a dobro di je sad taj brod da se idemo provozat nema veze sto jos nema navigaciju :D
a fino bi bilo I malo bit turista sa brodom a taj kobiva vlsnik cak I ako dodje po brod recemo da to nije njegov nego mi sebi napravili, jel tako 
on nek ide svoj trazit. Uostalom ko prvi brodu njegov brod, isto ko sa princezom
On sebi nek uzme onaj sto je ko leteca pegla  :D 
nego ovi luciferijani u stvari jesu I kad ko fol nisu ali svakako nisu nas prioritet za upucavanje nego crvi koje je bubica nadmoci izjela iznutra  :tu samo mi je taj tamni nekako nejasan, mozda zato sto je taman pa se ne vidi dobro  :D
nego izgleda mi da ce bit pravo zabavno s tobom I sa tim brodom I sve
btw za burzuma sam moro guglat da vidim sta je to a za tu esenciju iz frizidera ne znam sta je to I cemu sluzi pa mi to nacrtaj 
ma slazem se, samo ne treba lagat i reci da smo mi sami sebi napravili brod kad nismo, nego da su nam ga napravili, kad jesu. A sta cu im ja... lol!
a tog crva zovem burzum iz pentagona jer se tako bio predstavio Iknaru. doduse nije mu reko da je crv, to sam ja kasnije skuzila da je on crv, pa eto sad mu puni naziv crv burzum iz pentagona, zivi u bijeloj kuci. On ti je, kao sto rekoh, vec izjeden sav, i prozdire ga nistavilo. Da bi to popunio, mora od drugih izvlacit djelove koji mu fale, i to tako onda funkcionira neko kratko vrijeme dok nistavilo ne posisa i to. E sad crvu burzumu je problem zato sto je to sto je (to jest bio je to sto je bio je tocnije receno, jer on vise nije) pa onda mora traziti rezervne djelove od tih koji su kao sto je on bio dok je bio. Ne moze od obicnih ljudi, mislim moze ali ne ide bas, nije mu dovoljno. I uspio je to napraviti jednom od Iknarovih. Ubacio je kukca nistavila u njega, i Iknarov je potamnio i tako se otvorila vrata crvu da zdere, jer ne moze ti on nista ako si pun Svjetla. I to sto je posisao od Iknarovog i od drugih, je on ljepo pospremio u taj svoj frizider, valjda mislio da se opskrbio dovoljno za neko dogledno vrijeme, ali ja to maznula. I ne samo to, nego sam ti doznala jos nesto, crv burzum ti ima neki zatvor. Nalazi se u nekoj pustinji/pustari, i tamo ti zatvara svoje zrtve iz kojih pomalo sisa zivot. To moze trajati godinama. Eto znam di je taj zatvor, bila tamo i vidila sto se nalazi tamo, i vjeruj mi kad kazem, a ne kazem to olako, to sve treba otjerat u nistavilo kamo pripada. 

Znas to ti je pozadina price ove oko venezuele i sad irana. Ti crvi moraju jesti, i onda zato izazivaju ratove po svuda. Nije dakle zbog vc papira, nafte ili iceg drugog, jer to sve mogu i drugim putem dobit. Ali ne mogu dobiti zivot, to mogu jedino tako da drugima donesu smrt. I zato se ekipa tu okolo cudi kako su ameri nesposobni ni jedan rat nisu dobili a stalno ratuju. E pa, nije to nikad ni bio cilj, nego im je cilj konstantno sijanje smrti da bi sebi produzili postojanje barem jos neko malo vrijeme. I uspjevalo im je prije jer je jedan od crva, onaj najveci, imao nesto sto ne potice od njega, i sto je daleko vise od njega i drzalo ga je na zivotu i bio je vise od drugih. Ali taj cije je to je vratio to sto mu pripada, i gle cuda, taman kad se to desilo pocelo je radanje multipolarnog svijeta. Isto ko sto je i napad na venezuelu poceo nakon sto sam ja crvu burzumu iz pentagona maznula esencije iz frizidera. On mora nekog napast, pa je pokusao ovu ekipu tamnih iz juzne amerike, ali oni su ga napucali. Sad ce probat ekipu iz irana. I to je pozadina cijele price, a izgovori za sijanje smrti su ti toliko nebulozni vec postali, da cak i po njima mos vidjeti ko je crv i ko je luciferijan jer puse te spike i uzivaju u smrti drugih. 

Znas, mislim zapravo da crvima Tamni vec  dao neku zabranu. Budu dobili oni i totalnu, pa vise nece moci taknuti nikoga drugoga osim onoga sto su i dizajnirani da jedu - druge crve i luciferijane. Znas kako u Katolickoj Crkvi kazu da je samoubojstvo smrtni grijeh? Ono nesto neoprostivo, ovo ono? E pa, dugo mi nije bilo jasno na sto se to odnosi, eto sada znam. Ne odnosi se na fizicku materijalnu smrt, ta zasto bi to bio neoprostivi grijeh? Jer fizickom smrcu ne odbacujes dar zivota, odbacujes samo tijelo. Odnosi se na ovo kad svojevoljno u sebe ubacis kukca nistavila, i on te ubije, i postanes nista. To je istinska smrt, odbacivanje dara zivota, i nastane, a pa eto sad je to poprilicno vidljivo sto nastane. Eto to ti prica sa esencijama, burzumom, luciferijanima & raznoraznim idiotima...  confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 12/5/2019, 14:45

wow, postaje napeto  :D 
samo sta sa onim ratovima sto ne vodi taj crv iz amerike
oni nisu povezani, ili?
nego jesi li ti hakirala taj put do frizidera I pustinje ili sta, kontam volio bi I ja skoknit malo, ko kad sam radoznao macak  :D 
nego, ti si bome prava kapetanica, sve si obavila, a ja ko prvi skafander tu dodjem ko dekoracija, a dekoracija ko dekoracija, nema od nje puno vajde, ali eto neka me, mozda bude neke koristi I od mene
ako nista uslikacu te tim tvojim mobilom  :D 
fino si ti to meni nacrtala sad ostaje da ja to svarim, a moram ti priznat ima puno toga (btw ako ti je lakse otvoreno pricat salji na pm) 
uglavnom tvoj prvi skafander je spreman I javlja se na duznost po potrebi, upucavam crve, radim selfije a znam I kavu skuvat, a mogo bi I oko broda ako se pokvari nesto  kao supat, samo kontam mogu ga skroz razjebat pas galamit  :D 
eto kapetanice 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 13/5/2019, 21:20

prckov wrote:wow, postaje napeto  :D 
samo sta sa onim ratovima sto ne vodi taj crv iz amerike
oni nisu povezani, ili?
nego jesi li ti hakirala taj put do frizidera I pustinje ili sta, kontam volio bi I ja skoknit malo, ko kad sam radoznao macak  :D 
nego, ti si bome prava kapetanica, sve si obavila, a ja ko prvi skafander tu dodjem ko dekoracija, a dekoracija ko dekoracija, nema od nje puno vajde, ali eto neka me, mozda bude neke koristi I od mene
ako nista uslikacu te tim tvojim mobilom  :D 
fino si ti to meni nacrtala sad ostaje da ja to svarim, a moram ti priznat ima puno toga (btw ako ti je lakse otvoreno pricat salji na pm) 
uglavnom tvoj prvi skafander je spreman I javlja se na duznost po potrebi, upucavam crve, radim selfije a znam I kavu skuvat, a mogo bi I oko broda ako se pokvari nesto  kao supat, samo kontam mogu ga skroz razjebat pas galamit  :D 
eto kapetanice 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f617
a ti volis ove price o hakiranju pa pecas malo jos takvih je li... lol!
A evo, kad vec toliko volis hakiranje, ispricat cu ti. Moji hakerski dani su ti poceli odavno stono bi se reklo, jos dok nisam znala ni za Iknara a kamoli tamo neke crve burzume iz pentagona i ostale pizdeke. Pocelo je s autima, skuzila sam da im mogu hakirat brave i otkljucat ih i upalit bez kljuca. Sad kako ne volim krast, ja bi ono samo posudila malo i ono djir malo napravis okolo i vratis. Znas kako se kaze, ne cini drugome ono sto ne zelis da tebi cine, a ja bi bila odusevljena da meni neko hakira auto i malo se provoza okolo, to bi mi bio vrh vrhova, ono mos slobodno kad god hoces, evo mogul ja malo gledat kako se to ono cini? lol! Tako da, ne vidim nesto lose u tome da malo prodjirajes okolo u hakiranom autu, samo ipak treba pazit na vlasnike, jer nisu svi bas tako razumni ko ja pa bi te mogli natamburat ako te uvate. Ali me niko nije uvatio, tako da sam ispraksirala svoje hakerske sposobnosti i otkljucavanje raznoraznih brava do savrsenstva.  lol! I eto vidis, kako se ljepo potrefilo taman mi trebalo za operaciju esencije iz bijele kuce. Tako da sam ti ja napravila djir malo do te neke bijele kuce u tom nekom vozilu, nije moja kantica od autica, pa onda mozemo to nazvati nekakvo kakti nasumicno vozilo. E pa lijepo, ekipa i ja se provozali do bijele kuce, ja hakirala bravu, i dok je prijatelj padobranac okolo gledao porterete, slike, svjecnjake, stoljnjake i ostale djindje ja osla do frizidera i pokupila esencije. I sve bi bilo krasno da jedan od te ekipe nije bio izdajnik (ne ovaj sto je gledao djindje, taj ti je faca, svidjet ce ti se kad ga upoznas) i on je to htjeo otet od nas i valjda vratit tom crvu burzumu ili za koga god od te izdajnicke zgadije je radio. E ali, nije mene tako lagano nasamarit i lik koji voli gledati djindje i ja pobjegli u nasumicnom vozilu, a kako je izdajnik bio dosadan i pratio nas i nije nam dao mira, malo sam ga lupila sa tim nekim vozilom pa je pobjegao glavom bez obzira. Eto tako je to bilo sa esencijama. lol!

Sad ti dolazi u pricu crv burzum iz pentagona, jerbo su to njegove esencije bez kojih je ostao a one su mu vazne za opstanak, jel, ne oprasta on tako lagano pogotovo svojim seprtljama izdajicama koji su mu trebali sacuvat i vratit te esencije a nisu. I onda ti je doslo do izdaje cijele Iknarove ekipe za koju je izdajnik znao. Bice tako probao iskupit to nekakvo svoje jadno postojanje, kakvo god da je. I sad je tu prblem, ja sam dosta upoznata sa vadjenjem iz skakljivih situacija, znam hakirat, znam postati nevidljiva pa me niko ne moze vidjeti, ali ostatak ekipe ne moze. Dakle, ostatak ekipe minus djindjogledac, jer smo mi glumili mamce crvu burzumu, da na nas krene a on brisne sa esencijama. Probala sam im objasniti kako da postanu nevidljivi, ali nisu shvatili, izgleda da nije lekcija koju mozes dati na brzaka. I crv burzum ih je dohvatio i odveo u taj svoj zatvor. Ja sam ti crva sljedila, htjela sam ih osloboditi od tamo, ali nisam mogla nista drugo napraviti doli vidjeti sto je on njima ucinio. Vidjela sam crva, i znam sto je on i to sve treba pobacat u nistavilo. Taj zatvor ti se nalazi u americi u jednoj od tih nekih juznjackih drzava gdje su ti te pustinje i pustare. Kazu da je to najgori zatvor u americi, da tamo salju najgore kriminalce, i da svi koji dodju tamo, cim predju prag, prodju ulaz, lice im se zgrci od uzasa. Ja znam zasto je to tako, to ti je nistavilo tamo , znam zato sto znam sto je nistavilo. Al to ti samo paravan, nisu ti ti ljudi koji dolaze tamo zasluzili to sto radi taj crv, ali takvi su ti luciferijani/crvi. Prvo izazovu sranje, i onda se goste na mizeriji drugih dok ostatku svijeta prodaju pricu kako su oni zapravo spasioci i eto, rjesavaju kriminalce & negativce, heroji spasitelji ovo ono. Jako gadno ti je to.

A sto ti se ratova tice, uvijek su ti u pitanju neki crvi u pozadini, mozda ne ovaj burzum iz pentagona ali uvijek ih ima, oni profitiraju od rata jer kradu zivot koji im je potrban da ne bi nestali u nistavilu. Mislim da mozda dobivaju i nekakva sjecanja ili mozda jos stagod kad konzumiraju te esencije od drugih, ali kako god, prirodno ti crvi ne bi bili problem toliki, sami sebe bi izjeli prije negoli bi nastao ovoliko sranje koje imamo sada. Jer oni svakim satom postaju sve manje i manje od onoga sto su bili, i to se ne moze nadoknaditi niti sprijeciti ikakvom kradjom. Problem je sto je glavni crv imao to nesto sto ga je drzalo na zivotu, i bio je vise od drugih, i, ironicno, to sto ga je cinilo nadmocnim nije bilo nistavilo koje ti idioti obozavaju i koje je postao kad je pocinio samoubojstvo nego Svjetlo koje je nosio a nije poticalo od njega i koje je pre jarko da ga nistavilo moze ugusiti. I tako sad kad glavni crv vise to nema, sve im krenulo nizbrdo & pocelo se urusavat ko kula od karata. Nisu vise najjaci, i sad polako nestaju, jedu se medjusobno a mogu slobodno i sve ove luciferijane koji obozavaju & radosno prigrljuju smrt. Pa neka svi spoznaju o cemu se radi, a kad svi dobiju spoznaju, onda mislim da ce doci onaj dio o tri dana tame. Sad, svako nek misli sta hoce, to je, naravno, dopusteno, ali ja mislim da ce grunuti supervulkan. Eto imat cemo ljepu zavrsnicu.... lol!

Eto, a sto se skakljivih stvari tice, ako treba sta podjelit, vec cemo se nekako snaci sa komunikacijom  cheers  Ovo sta ja ovdje pisem, neki vec zanju, pa se mislim, zasto i ostatak tamnog imperija se ne bi malo zabavljao, ovo dodje ono kao da gledas neku sf seriju. Svaki danom se zeljno iscekuje novi nastavak... lol!

eto pusa!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 14/5/2019, 13:46

nasumicno vozilo  :D 
kako se upravlja sa tim vozilom, jel nasumicno?
I je li to neko vozilo sto si udarila tog izdajnika u stvari - "to neko vozilo", il je to takode nasumicno vozilo  :D
 Nego kapetanice de ti meni reci jesi ti stvarno bila tamo ili virtualno I jesi li stvarno nevidljiva ili virtualno nevidljiva. Jer pazi, ja isto znam bit nevidljiv ali u stvarnosti, I lako je naucit, evo vako  :whistle  I polako odsetas bez okretanja I naglih pokreta. 
 ;) a, sta velis? 
Tako bi ja da sam drpio te esencije iz frizidera, a cek malo. kad smo vec kod frizidera sto ih drzi u frizideru I sto ce brava na frizideru  :D 
Imas ti tu puno toga meni za razbistrit jer moram ja znat sta se dogada da mogu uletit kad zagusti kao skafander..prvi skafander  B-)
Dalje, kako vas je taj izdajnik izdo, mislim sa kime se to vi druzite kad imate izdajnika koji vas izda u najkriticnijem momentu, tj u momentu dok djindjogledac gleda djindje, I na kraju, zasto se djindjogledac nije skoncentrioro na zadatak I postavio se kao dorasto cijeloj akciji I zadatku a ne prepustio se sebicnjackom zadovoljenju interesa  :D 
a taj vulkan sto ti mislis, jel to onaj anamo zuti, sigurno jest
znam ja. Elem sta cemo sa tim nasim clanovima posade sto su u tom zatvoru u pustinji, necemo ih valjda ostavit tamo. Moremo li doc brodom nekako pa da pobjegnu preko krova il tako nesto, neki plan napravit
eto kapetanice javi sta nam je cinit 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by marcellus 14/5/2019, 14:11

tre wrote:...........
“Dok sankcije iz Washingtona guše dobit od izvoza naftne tvrtke u državnom vlasništvu

ta kompanija je bankrotirala i prije nego je Washington uveo neke ozbiljne sankcije...

_________________
Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 14/5/2019, 14:24

Kad će demokracija, marcel? Zabudjase nam temu dok ona dođe. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Counter-Strike 14/5/2019, 14:38

treba oteti i tu naftu,ovaj...uvesti demokraciju  cat

_________________
Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 14/5/2019, 19:13

Oni bi, ali no pasaran

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 15/5/2019, 19:08

prckov wrote:nasumicno vozilo  :D 
kako se upravlja sa tim vozilom, jel nasumicno?
I je li to neko vozilo sto si udarila tog izdajnika u stvari - "to neko vozilo", il je to takode nasumicno vozilo  :D
 Nego kapetanice de ti meni reci jesi ti stvarno bila tamo ili virtualno I jesi li stvarno nevidljiva ili virtualno nevidljiva. Jer pazi, ja isto znam bit nevidljiv ali u stvarnosti, I lako je naucit, evo vako  :whistle  I polako odsetas bez okretanja I naglih pokreta. 
 ;) a, sta velis? 
Tako bi ja da sam drpio te esencije iz frizidera, a cek malo. kad smo vec kod frizidera sto ih drzi u frizideru I sto ce brava na frizideru  :D 
Imas ti tu puno toga meni za razbistrit jer moram ja znat sta se dogada da mogu uletit kad zagusti kao skafander..prvi skafander  B-)
Dalje, kako vas je taj izdajnik izdo, mislim sa kime se to vi druzite kad imate izdajnika koji vas izda u najkriticnijem momentu, tj u momentu dok djindjogledac gleda djindje, I na kraju, zasto se djindjogledac nije skoncentrioro na zadatak I postavio se kao dorasto cijeloj akciji I zadatku a ne prepustio se sebicnjackom zadovoljenju interesa  :D 
a taj vulkan sto ti mislis, jel to onaj anamo zuti, sigurno jest
znam ja. Elem sta cemo sa tim nasim clanovima posade sto su u tom zatvoru u pustinji, necemo ih valjda ostavit tamo. Moremo li doc brodom nekako pa da pobjegnu preko krova il tako nesto, neki plan napravit
eto kapetanice javi sta nam je cinit 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f617a sad sto je virtualno a sto stvarno je dobro pitanje, jer to sto se desi u toj nekoj virtuali, e pa odrazava se i u reali  lol!
A sta je to virtualno a sto realno, kad ono sto je kakti virtualno se odrazavan na ono sto je realno? Ako nastradas virtualno, nastradas i realno, ako maznes svemirski brod virtualno, maznes ga i realno. Ta virtualna realnost, je poprilicno realna, zato se svi ti nekakvi crvi & njihovi obozavatelji uzgovnjaju poprilicno realno kad ih se zgovnja virtualno. Pa svi misle sto se dogodilo, od kud sad to, a ono govnjo, kuzis... lol!


A sto se nevidljivosti tice, nije ti to tako lagano, ne u ovom slucaju. Taj crv burzum iz pentagona je poznat lovac. To, osim sto je crv je i Crv, podzemljar. On osjeca vibracije tla, pa ako dodirujes i malo tlo, on zna gdje si. Ne smijes doticati tlo iti jednim dijelom svojim, ne smijes se kretat i moras potpuno umiriti um. Ali bas potpuno, tako da nema razlike izmedju tebe i ormara u sobi. To nije nesto sto mozes objasnit nekome u 5 minuta, ali  ja imam iskustva, jer me taj crv koji je i Crv progonio odavno, godinama zapravo. Od 1995 zapravo, tada je sve pocelo... Tako da znam kako ga izbjec, imam puno prakse u tome, ali oni koji nemaju, a sto da ti kazem, moras radit sa kartama koje dobijes, nema druge. Taj izdajnik nije bio dio moje ekipe, nego Iknarove. A sad sto cenjemu izdajnici, to njega moras pitat, ne mene... confused Ovih mojih nema puno, oni nisu izdajice, ali su padobranci samo takvi, i malo ono pomaknuti, a imas mene za primjer sto da ti kazem. lol!  Znas to s tim esencijama je nezgodno, jer dobijes sjecanja i jos ponesto od toga od koga te esencije potjecu. A taj iknarov je bio puno i znao puno. Zato smo morali vratit te esencije. I zato ti je to jako nezgodno jer moras ekipu drzat u blazenom neznanju sto vise mozes jer ako nekog dohvati crv onda svi nastradaju ako taj puno zna. Tako ekipa nije znala sto se sprema kad smo isli po esencije. Sto je ispalo dobro na kraju, jer da je izdajnik znao sto spremamo, crv burzum bi nas docekao u bijeloj kuci i bilo bi to poprilicno gadno. Tako da nije Djindjogledac bio dekoncentriran, on je izvrsavao svoj zadatak. Jer je moj zadatak bio pronac esencije jer meni ide dobro potraga kao sto mi ide dobro i hakiranje i otkljucavanje brava. To bice slican talent ili nesto. Djindjogledacev posao je bio da brisne sa esencijama i sakrije ih na sigurno, i malo da drnda po bijeloj kuci i napravi malo nekog nereda, da ne skuze odma da su esencije nestale iz frizidera, nego da pomisle da smo trazili djindje kuzis. Jer bi nam i dan fore puno znacio znas, da se svi posakrivaju kako treba. Lokot ti nije bio na frizideru, nego na vratima od bijele kuce, a ja sam jako dobra u otkljucavanju brava. Zapravo mogu reci da nema brave koju ne mogu otkljucat... lol! Tako smo ti samo Djindjogledac i ja bili u bijeloj kuci, izdajica je cekao vani, i kad je skuzio sto smo tocno mi maznuli, onda mu je maska pala, jer je morala. I da lupila sam ga tim nasumicnim vozilom, ucinak je bio fantastican moram ti rec... lol! Ali onda bice izlajao svojim gospodarima sve taj izdajnik i otkrio di se sve nalaze Iknarovi, i onda ti je taj crv burzum krenuo u lov, i tako ti je to zavrsilo. Ne trebas brinut vise oko ekipe koje je on dohvatio, to je sad na Velikoj Djeci da to sortiraju i sredjuju, mi vise ne mozemo tu nista uciniti. Znas kako znam ovo sve sa tim kukcima? Oni to zele i meni napraviti. Ubacit kukca nistavila da me pozdere. Osim tog izdajnika, bio je jos jedan, i da vidis kako se taj sroljo uzsroljio i zgovnjao od zluradosti u jednom trenutku, toliko da se cak iso okolo hvalit kako mu je sjelo 10 tisuca kuna na racun. Eto sad znas koliko kosta izdaja, isto ko i uvjek - saka judinih skuda. Oni misle da vrijeme radi za njih, i misle da svi imaju iste pobude ko i oni i da se svi boje ko i oni, ali preracunali su se. Jer eto, postojimo i mi, koji bi radje da nas zlo baci u nistavilo i da isceznemo iz postojanja negoli da ikada izdamo zivot. Tako da mogu slobodno zaboraviti da ce dobiti taj svemirski brod ikojim drugim putem osim da ga pokusaju oteti od mene. Ja cekam, ja imam vremena. A kad vrijeme istekne, oni ostaju na Zemlji i morat ce gledati u lice Kaosa, a onda ce zavrsiti tamo gdje su oduvijek i trebali biti.  Eto to ti taj neugodni dio, sta ces, tako je to.


Inace s vedrije strane, znas da je Djindjogledac bio sa mnom i u operaciji maznjavanja svemirskog broda? E njemu sam rekla da srolji po mrezi tamnog imperija nakon sto smo maznili brod, i znas kako mu dobro to ide. Lik je prvak, uspio toliko isroljit da tamni imperij poslao pola flote u lov. Ali kad su oni dosli, nas vec nije bilo, a sta ces, ko je igrac je igrac.... lol! Tako da Djindjogledac ti je zapravo postao pravi celebrity medju tamnom imperijom u toj nekoj virtualnoj realnosti... lol!


A ako ti mislis da sigurno jest to zuti vulkan, ja ne trebam!  cheers Imam i pjesmu napisau o tome zapravo, i procitala je na jednom mjestu. Ko je shvatio je shvatio, ko nije bude!  cheers Pa tako Tamni ce izdracarysat sve crve, crvolike, crvoljubce & ostale obozavatelje smrti. On inace poznat po tome, ono plamene kugle, vulkani, pozari, vatrena tornada (vatronada) & tako sve nesto. Nije ono da on ne moze i drugo, ali je najpoznatiji po tome, ko sto je Iknar po olujama. Tako da ce to biti jedan velicanstveni dracarys men se cini. cheers


inace gle ovo, ovo je za odvalit od smija, zasluzuje vlastitu temu zapravo, bum je postala:


Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Zinic_clanak-e1557828149199



https://net.hr/danas/zupan-ivo-zinic-zapanjio-sugradene-osniva-centar-za-svemir-s-misterioznim-planovima-usmjereni-smo-na-veliki-izazov-ljude-u-svemiru/



a ekipa ovdje misli da se ja salim... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 1f602 


samo nezz na koji to tocno svemirski brod misle ti hrvatski crvoljubci, kojim misle slat ljude u svemir. Ovaj moj mogu samo sanjat, njanjanjanjanja, hrvatski crvi u svemiru, al malo sutra samo!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 12 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum