ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Derbi

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Derbi Empty Derbi

Post by vuksadinare 3/4/2019, 21:08

Treba realno reci..hajduk je dao maximum i nisu bili u podredjenom polozaju naspram dinama..ali treba ipak zakljuciti dinamo je dobio na iskustvo i jer ima bolju momcad koja realno ovu utakmicu je igrala sa 60,70 % snage..hajduk je bio dobar ali nedovoljno da dobije dinamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Guest 3/4/2019, 21:16

hajduk ce tesko do naslova ove sezone
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Tominjo 3/4/2019, 21:55

Hajduk nebi dao vol da se igra još tri dana, makar je sudac navlačio žestoko za njih. A onom glupom Caktašu bi poknuo barem 5 utakmica kazne.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Guest 3/4/2019, 21:58

Derbi koji to odavno već nije... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Tominjo 3/4/2019, 22:01

Serbia Strong wrote:Derbi koji to odavno već nije... Basketball
Pa nije, mi prvi, oni peti i +27.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by skripar 3/4/2019, 22:22

Ja mislim da su zlocesti Hns i Dinamo zajedno sa sucem opet pokrali skromnog i postenog Hajduka
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Guest 3/4/2019, 22:27

Vidiš šta kaže đubrovačka gluperda, približili živi zid prilikom slobodnog udarca... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by sitting_bull 3/4/2019, 22:52

hajduk je poginuo od vlastitog oružja.
razvidno je bilo kako će hajduk od početka ići u kost, kao u vremenima sirovina ive bege i jurice buljata, ali očigledno u hajduku nisu očekivali jednak odgovor od dinama pa su na kraju opet plakali jer su popušili kao pičkice.

sreća pa je olmo ostao neozlijeđen nakon svega što je istrpio, a caktaš je zorno pokazao kako tovari ne znaju podnijeti lekcije iz nogometne igre.
hajduk je bio 20% iznad svojih realnih mogućnosti, a dinamo je igrao točno onoliko koliko je trebalo za pobjedu.

sve u svemu, vrijeme je za pojačane porcije žganaca u prehrani hajdukovih igrača.
-27 bodova znači da hajduk ne može biti prvak taman da dinamo sve do kraja izgubi, a hajduk sve pobijedi.

najtužnije od svega je što tovari i dalje kmeče kako su nezasluženo izgubili.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Tominjo 3/4/2019, 22:57

sitting_bull wrote:hajduk je poginuo od vlastitog oružja.
razvidno je bilo kako će hajduk od početka ići u kost, kao u vremenima sirovina ive bege i jurice buljata, ali očigledno u hajduku nisu očekivali jednak odgovor od dinama pa su na kraju opet plakali jer su popušili kao pičkice.

sreća pa je olmo ostao neozlijeđen nakon svega što je istrpio, a caktaš je zorno pokazao kako tovari ne znaju podnijeti lekcije iz nogometne igre.
hajduk je bio 20% iznad svojih realnih mogućnosti, a dinamo je igrao točno onoliko koliko je trebalo za pobjedu.

sve u svemu, vrijeme je za pojačane porcije žganaca u prehrani hajdukovih igrača.
-27 bodova znači da hajduk ne može biti prvak taman da dinamo sve do kraja izgubi, a hajduk sve pobijedi.

najtužnije od svega je što tovari i dalje kmeče kako su nezasluženo izgubili.
Pa to će uvijek biti tako. Sad kad je sudac natezao na njih pričaju o nekoj igri, a cijelu utakmicu nisu ni polušansu stvorili.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by sitting_bull 3/4/2019, 23:06

iduće bi godine hajduk mogao igrati kvalifikacije za Europu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by FRANK 4/4/2019, 00:39

Ja koji sam i najrealniji po pitanju ove mrznje koja mi se gadi.
Mrznje prema sjeveru koju upucuju niche amper i baka i mrznje prema jugu koju upucuju shitting zeko i tominjo. Ja imam reci nesto. Ja koji sam proglasen deklarativnim dinamovcem kako me nazvase jedan mrzitelj hrvatskog juga inace je fetivi zagrebcanec. 
Ja cu uputiti poruku nicjetu baki i amperu.
Braco moja dalmatinska jeli tesko prihvatiti da je ovaj vas Nad Hajduk promasen projekat. Danas torcida baca baklje u stadion a cijeli stadion zvizdi. Ljudi napustaju utakmicu i stadion jer je torcida odlucila djelovati na svoj nacin. Ljudi moji naxalost ovo vise nije derbi. Nastavite li ovako uskoro ce derbi biti sako dinamo rijeka. Hajduk se treba resetirati i krenuti iz pocetka. Jer dinamo je 3.svemir za ovo. Zalim gospodo ali to je tako. Citam komentare na portalima navijaca dinama i hajduka.
Cestitam.vam na  mrznji.
Cestitam na bolesnoj mrznji.
I pitam se dali je to onaj narod isti narod koji je prije par dana ujedinjeno krenuo u pomoc jednoj malenoj djevojcici i jebeno uspio joj pomoci harem.u financijskom smislu da jedan andjeo dobije sansu ziviti. Niti dva dana kasnije ovaj se narod vratio svojoj bolesnoj medjusobnoj mrznji. 
Dali je uopce sve skupa vrijedno truda znoja i suza bilo.
Kad nas zavadi jedna glupa utakmica. Znaci da mora biti tisuce Nora i Mila da pokazemo da smo ljudi. 
A ocito nismo. 
Ja navijam.za dinamo ali citajuci danasnje poruke u kojima se otvoreno poziva na linc dalmacije i juga zapitam se dali smo zbog toga toliko morali propatiti.
A onda procitam jednake zelje juga hrvatske prema sjeveru i vidi covik da smo ista govna i gore i dolje. Nikad nismo bili drzava ni barod osim u slucaju rata pozara poplave ili nazalost Mile Roncevic. 
Kurac od naroda.
I nemojte mi se sada nesto preglumljavati. Ni mrzitelji hrvatskog sjevera ni mrzitelji hrvatskog juga .
JEBEM VAM MATER U PICKU SVIMA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by FRANK 4/4/2019, 00:42

DIJASPORA JE HRVATSKA I DIJASPORA DISE HRVATSKU.
HERCEG BOSNA JE HRVATSKA.
SAMA HRVATSKA NIJE HRVATSKA. 
NEGO NASLAGA OTPADA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Guest 4/4/2019, 00:56

Roland Deschain wrote:makar je sudac navlačio žestoko za njih.
:rofl :rofl :rofl

Jednom u 10 utakmica sudac odradio derbi zadovoljavajuće i odmah za ze-ge izdrkotine navlači žestoko za Hajduka.  lol!

U finalu kupa prošle sezone je samo malo navlačio, jeli tako smrade izdrkani?  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by sitting_bull 4/4/2019, 01:13

PABLO ESCOBAR wrote:DIJASPORA JE HRVATSKA I DIJASPORA DISE HRVATSKU.
HERCEG BOSNA JE HRVATSKA.
SAMA HRVATSKA NIJE HRVATSKA. 
NEGO NASLAGA OTPADA
odjebi sa svojim prosipanjem pameti.

dijaspora je davno napustila hrvatsku i samo ju nostalgija i zaustavljeno vrijeme veže za hrvatsku.

velika većina dijaspore ne pozna život u hrvatskoj, nije ga doživjela i proživjela i živi u nekom svom vremenu koje nema nikakve veze sa sadašnjošću.

što je herceg bosna?
izmišljena tvorevina mate bobana i marka Perkovića koja je prouzročila egzodus hrvata iz bosne i Hercegovine koja je država za sebe, tako da herceg bosna nikako ne može biti hrvatska.

najveći dio vodećih ljudi dijaspore je slizan s lopovima koji čerupaju hrvatsku koju nikada nisu doživljavali kao svoju državu, kao što ne doživljavaju niti bosnu i Hercegovinu kao svoju domovinu i kao što nisu niti ex-yu doživljavali kao svoju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by darth_vader 4/4/2019, 03:56

kingkong7 wrote:hajduk ce tesko do naslova ove sezone
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by darth_vader 4/4/2019, 04:03

PABLO ESCOBAR wrote:Ja koji sam i najrealniji po pitanju ove mrznje koja mi se gadi.
Mrznje prema sjeveru koju upucuju niche amper i baka i mrznje prema jugu koju upucuju shitting zeko i tominjo. Ja imam reci nesto. Ja koji sam proglasen deklarativnim dinamovcem kako me nazvase jedan mrzitelj hrvatskog juga inace je fetivi zagrebcanec. 
Ja cu uputiti poruku nicjetu baki i amperu.
Braco moja dalmatinska jeli tesko prihvatiti da je ovaj vas Nad Hajduk promasen projekat. Danas torcida baca baklje u stadion a cijeli stadion zvizdi. Ljudi napustaju utakmicu i stadion jer je torcida odlucila djelovati na svoj nacin. Ljudi moji naxalost ovo vise nije derbi. Nastavite li ovako uskoro ce derbi biti sako dinamo rijeka. Hajduk se treba resetirati i krenuti iz pocetka. Jer dinamo je 3.svemir za ovo. Zalim gospodo ali to je tako. Citam komentare na portalima navijaca dinama i hajduka.
Cestitam.vam na  mrznji.
Cestitam na bolesnoj mrznji.
I pitam se dali je to onaj narod isti narod koji je prije par dana ujedinjeno krenuo u pomoc jednoj malenoj djevojcici i jebeno uspio joj pomoci harem.u financijskom smislu da jedan andjeo dobije sansu ziviti. Niti dva dana kasnije ovaj se narod vratio svojoj bolesnoj medjusobnoj mrznji. 
Dali je uopce sve skupa vrijedno truda znoja i suza bilo.
Kad nas zavadi jedna glupa utakmica. Znaci da mora biti tisuce Nora i Mila da pokazemo da smo ljudi. 
A ocito nismo. 
Ja navijam.za dinamo ali citajuci danasnje poruke u kojima se otvoreno poziva na linc dalmacije i juga zapitam se dali smo zbog toga toliko morali propatiti.
A onda procitam jednake zelje juga hrvatske prema sjeveru i vidi covik da smo ista govna i gore i dolje. Nikad nismo bili drzava ni barod osim u slucaju rata pozara poplave ili nazalost Mile Roncevic. 
Kurac od naroda.
I nemojte mi se sada nesto preglumljavati. Ni mrzitelji hrvatskog sjevera ni mrzitelji hrvatskog juga .
JEBEM VAM MATER U PICKU SVIMA
 Tu zloćudnu netrepeljivost je započeo sam Franjo, a sve garniture HNS-a provodile i nastavile raslojavanje, počevši od Markovića pa na dalje. Jednostavno, Dalmacija za njih nije bila dovoljno Hrvatska. Neka se napuše kurca svi centralistički planeri ove šugave države i njihove sluge te im jebem mater pritom, a to kaže onaj kome je materinji zagorski i vuče porijeklo iz 100 postotnih hrvatskih krajeva države kome nitko u obitelji nije bio u Partiznima, a niti partiji ikad.. . usrana udbaška prčija...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by vuksadinare 4/4/2019, 06:12

Sudac je sudio ok..ne mogu se previse bunit dinamovci..caktasa ili disciplinirat ili mu zahvaliti..hajduk pod hitno divest jedno dva prava pojacanja...ako zeli igrati neku vecu ulogu u prvenstvu i europi...mjerilo nam ne smiju biti slaven,istra,inter..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Tominjo 4/4/2019, 08:19

Daj Ante ne jebi. Na drugom kraju svijeta si i nemaš doticaj s realnošću. Kakva mržnja? Pa nije '90 da se pjeva "Hajduk i Dinamo dva su kluba bratska". Što misliš da si navijači Liverpoola i Uniteda ili Juventusa i Milana šalju puse i cvijeće kad je derbi, da ne pričam o nekim drugim državama i derbijima. Nitko nikog ne mrzi, sve je to dio navijačkog folklora. Imam na poslu par navijača Hajduka i podjebavat ću ih ko što sam ih prije godinu dana ili oni mene prije toga. Nema tu nikakve mržnje. Mržnja bi bila da ja nekom ne želim pomoći zato što je navijač Hajduka ili Dalmatinac. Ili obrnuto. Podjebavanje na forumima nije mržnja, malo to krivo tumačiš. Istina je da su navijači Hajduka južnjaci i drugačije, puno ozbiljnije doživljavaju nogomet od ljudi s kontinenta. Kad se u to uključe česti porazi od najvećeg rivala onda to poprimi još žešći revolt, a opet svaka akcija izazove reakciju i tako u krug.
To je nogomet i uvijek će tako biti. Ko što si rekao, ova akcija za malu Milu i one prijašnje je pokazala da smo mi još uvijek narod sa srcem, a to je puno bitnije od nogometne utakmice koja je sporedna stvar iako se neki to trude prikazati drugačije.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Guest 4/4/2019, 09:14

jasambrend wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ja koji sam i najrealniji po pitanju ove mrznje koja mi se gadi.
Mrznje prema sjeveru koju upucuju niche amper i baka i mrznje prema jugu koju upucuju shitting zeko i tominjo. Ja imam reci nesto. Ja koji sam proglasen deklarativnim dinamovcem kako me nazvase jedan mrzitelj hrvatskog juga inace je fetivi zagrebcanec. 
Ja cu uputiti poruku nicjetu baki i amperu.
Braco moja dalmatinska jeli tesko prihvatiti da je ovaj vas Nad Hajduk promasen projekat. Danas torcida baca baklje u stadion a cijeli stadion zvizdi. Ljudi napustaju utakmicu i stadion jer je torcida odlucila djelovati na svoj nacin. Ljudi moji naxalost ovo vise nije derbi. Nastavite li ovako uskoro ce derbi biti sako dinamo rijeka. Hajduk se treba resetirati i krenuti iz pocetka. Jer dinamo je 3.svemir za ovo. Zalim gospodo ali to je tako. Citam komentare na portalima navijaca dinama i hajduka.
Cestitam.vam na  mrznji.
Cestitam na bolesnoj mrznji.
I pitam se dali je to onaj narod isti narod koji je prije par dana ujedinjeno krenuo u pomoc jednoj malenoj djevojcici i jebeno uspio joj pomoci harem.u financijskom smislu da jedan andjeo dobije sansu ziviti. Niti dva dana kasnije ovaj se narod vratio svojoj bolesnoj medjusobnoj mrznji. 
Dali je uopce sve skupa vrijedno truda znoja i suza bilo.
Kad nas zavadi jedna glupa utakmica. Znaci da mora biti tisuce Nora i Mila da pokazemo da smo ljudi. 
A ocito nismo. 
Ja navijam.za dinamo ali citajuci danasnje poruke u kojima se otvoreno poziva na linc dalmacije i juga zapitam se dali smo zbog toga toliko morali propatiti.
A onda procitam jednake zelje juga hrvatske prema sjeveru i vidi covik da smo ista govna i gore i dolje. Nikad nismo bili drzava ni barod osim u slucaju rata pozara poplave ili nazalost Mile Roncevic. 
Kurac od naroda.
I nemojte mi se sada nesto preglumljavati. Ni mrzitelji hrvatskog sjevera ni mrzitelji hrvatskog juga .
JEBEM VAM MATER U PICKU SVIMA
 Tu zloćudnu netrepeljivost je započeo sam Franjo, a sve garniture HNS-a provodile i nastavile raslojavanje, počevši od Markovića pa na dalje. Jednostavno, Dalmacija za njih nije bila dovoljno Hrvatska. Neka se napuše kurca svi centralistički planeri ove šugave države i njihove sluge te im jebem mater pritom, a to kaže onaj kome je materinji zagorski i vuče porijeklo iz 100 postotnih hrvatskih krajeva države kome nitko u obitelji nije bio u Partiznima, a niti partiji ikad.. . usrana udbaška prčija...


Jadničak... No 

Wannabe dalmatinac, ustaških i ne komunjarskih korena, a navija za komunjarski klub. :facepalm

Kakva kriza identiteta, bože dragi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by darth_vader 4/4/2019, 09:24

Klošaru, glupi, preglupi... po ćaći se gleda, konju. A tek ti, s obzirom na cigansko porijeklo, umjesto za Zvezdu, upra navijati za jedini ustaški klub u Srbiji... Basketball
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Derbi Empty Re: Derbi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum