ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Go down

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom Empty Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Post by debotoijusto 4/2/2019, 21:52

TERO Talaslahti stigao je danas čak iz Finske kako bi pogledao derbi Hajduka i Dinama. Odmah s aerodroma je otišao na Poljud i uplatio članarinu za 2019. godinu, piše Dalmatinski portal.
''U Splitu sam prvi put bio prošle godine. Došao sam slučajno, turistički, iskoristio jeftine letove. Inače volim nogomet, a ključan detalj dogodio se u kafiću Nostradamus, gdje je ovdašnje društvo gledalo utakmicu Inter - Hajduk. Ponudili su me pivom, a ja sam odgovorio da ne pijem zbog gihta, ali ću napraviti iznimku pa popiti jednu za svaki Hajdukov gol. Ostalo je 2:2 '', priča dobro raspoloženi Tero.
''Nakon što sam vidio kako ljudi proživljavaju svaku Hajdukovu akciju, odlučio sam da ću se opet ovamo vratiti i poći na utakmicu. Naravno da je izbor pao na derbi s Dinamom, očekujem jedinstven doživljaj.''
Tero ne navija ni za koga. Hajduk je njegov klub.
''Živim u Helsinkiju, a ne navijam ni za koga. Zapravo, sad mogu reći da je Hajduk moj klub. Odrastao sam u malenom gradu Mikkeli, gdje sam navijao za klub MP. Taj klub je sedamdesetih bio u naponu snage, a sada je u trećem rangu finskog nogometa. Poznavao sam tada vodstvo kluba i igrače, a preseljenjem sam izgubio svaki kontakt'', rekao je Finac pa je usporedio Hajduk s legendarnim Athleticom iz Bilbaa.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom Empty Re: Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Post by debotoijusto 4/2/2019, 21:53

''Četiri puta sam bio u Bilbau i gledao Athletic, čak sam vodio i kćer. Bilbao ne pripada modernom nogometu, kod njih igraju samo Baski, a mislim da i Hajduk slično razmišlja, preferira svoje mlade igrače. U oba kluba možete vidjeti buduće zvijezde.''
Učlanio se u Hajduk, pitali su ga je li član Athletic Bilbaa. Rekao je da nije i objasnio zašto.
''Ne, nisam. Tamo su također ljudi srdačni, ali više na distanci, neće nekoga sa strane baš prigrliti kao ovdje'', kazao je Tero pa je zaključio:
''Ranije sam puno više putovao, a u ovim godinama biram destinacije. Split je na samo tri sata leta, a ljudi ovdje imaju jako dobar smisao za humor. Nogomet priča sto jezika i kad otvorite tu temu, o njoj možete pričati unedogled. Danas je sve u Europi dostupno, tako da je i ova moja priča oko Hajduka nekako logična jer se dogodila iz želje da razgovaram s lokalnim stanovništvom, a poklopilo mi se i to da naiđem baš na ljude koji žive za svoj nogometni klub te su jako brzo i mene zarazili.''

https://www.index.hr/sport/clanak/na-derbi-dosao-iz-finske-uclanio-se-i-usporedio-hajduk-s-jednim-velikanom/2075527.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom Empty Re: Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Post by debotoijusto 4/2/2019, 21:56

danas sam proveo dan s tri lika iz djetinjstva sunce jarun ko to more platit...  B-)
pa eto prigodno finac koji je ubra igru ili se gadno zajeba , ne mogu trenutno razlucit
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom Empty Re: Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Post by vuksadinare 4/2/2019, 22:17

Ovaj je finac alkos ocito...usporedio hajduk i atletico bilbao..pa ppla momcadi hajduka stranci lani gotovo 2/3.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98869
2015-09-08


Back to top Go down

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom Empty Re: Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Post by RayMabus 4/2/2019, 22:19

Boli njega kurac , ima tri ure avionom , ima ekipu , gori je vrime nikakvo , fino dođe na sunce ode popit kavu i jebe ga se. Pametan čoik.

To ti njima netriba puno , samo neki razlog da mogu doć ode.

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom 10920430
RayMabus
RayMabus

Posts : 174856
2014-04-11


Back to top Go down

Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom Empty Re: Na derbi došao iz Finske, učlanio se i usporedio Hajduk s jednim velikanom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum