ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by RayMabus 19/3/2019, 15:23

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/erdogan-porucio-tarrantu-platit-ces-za-ovo-mi-znamo-kako-da-ti-naplatimo/190319089
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by vuksadinare 19/3/2019, 15:26

opet laje a od toga nista biti nece
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by crvenkasti 19/3/2019, 15:28

Sad su Srbi najebali. Oni su ga i inspirirali s onim 'Remove kebab'.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by vuksadinare 19/3/2019, 15:31

crvenkasti wrote:Sad su Srbi najebali. Oni su ga i inspirirali s onim 'Remove kebab'.
bas sam tebe trebao :) ..ima jedna tema na pdf povijest koja bi te mogla zanimati...pa ovak da cujemo zivog svjedoka iz prve ruke :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by crvenkasti 19/3/2019, 15:36

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Sad su Srbi najebali. Oni su ga i inspirirali s onim 'Remove kebab'.
bas sam tebe trebao :) ..ima jedna tema na pdf povijest koja bi te mogla zanimati...pa ovak da cujemo zivog svjedoka iz prve ruke :)

Ima puno slova, a ni jedna slika. Ne da mi se to čitat.
Osim toga, poslije sam postao Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by vuksadinare 19/3/2019, 15:38

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Sad su Srbi najebali. Oni su ga i inspirirali s onim 'Remove kebab'.
bas sam tebe trebao :) ..ima jedna tema na pdf povijest koja bi te mogla zanimati...pa ovak da cujemo zivog svjedoka iz prve ruke :)

Ima puno slova, a ni jedna slika. Ne da mi se to čitat.
Osim toga, poslije sam postao Hrvat.
je..kaj ce ti slika...tebe mozda  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by AlfaOmega 19/3/2019, 15:58

Erdoganu bi bilo pametnije udružiti se sa Iranom i Irakom da potamane tamošnje šiptare (almost check), protjeraju Ameriku (not yet), unište ćifute (almost check) i počnu kupovati rusko naoružanje (check), a ne da se deklarira ka neki globalni zaštitnik muslimana i laje na svakoga ko negdi ubije muslimana.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by vuksadinare 19/3/2019, 15:59

AlfaOmega wrote:Erdoganu bi bilo pametnije udružiti se sa Iranom i Irakom da potamane tamošnje šiptare, protjeraju Ameriku, unište ćifute i počnu kupovati rusko naoružanje, a ne da se deklarira ka neki globalni zaštitnik muslimana i laje na svakoga ko negdi ubije muslimana.
pa musliman je :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by AlfaOmega 19/3/2019, 16:01

Pa zakaj premijer npr. Pakistana ne soli pamet ovoj novozelanđanki kaj da radi? 
Ovaj se javi za svaki k. gdi god neko nešt protiv muslića.
A pizdek ne smi nikaj reći Kini za milijune muslića u kampovima. Još tamo tukrijski narod. :P

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by vuksadinare 19/3/2019, 16:01

AlfaOmega wrote:Pa zakaj premijer npr. Pakistana ne soli pamet ovoj novozelanđanki kaj da radi? 
Ovaj se javi za svaki k. gdi god neko nešt protiv muslića.
A pizdek ne smi nikaj reći Kini za milijune muslića u kampovima. Još tamo tukrijski narod. :P
pakistanac ne prica on dejstvuje a ovaj je jak na jeziku  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by crvenkasti 19/3/2019, 16:14

Jebote, samo ovaj vuksadinare piše po forumu, nitko drugi.

Nemaš što pametno pročitat, s nekim popričat ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by kaya 19/3/2019, 16:19

RayMabus wrote:https://www.klix.ba/vijesti/svijet/erdogan-porucio-tarrantu-platit-ces-za-ovo-mi-znamo-kako-da-ti-naplatimo/190319089
De turcine ne seri..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by Guest 19/3/2019, 17:44

AlfaOmega wrote:Erdoganu bi bilo pametnije udružiti se sa Iranom i Irakom da potamane tamošnje šiptare (almost check), protjeraju Ameriku (not yet), unište ćifute (almost check) i počnu kupovati rusko naoružanje (check), a ne da se deklarira ka neki globalni zaštitnik muslimana i laje na svakoga ko negdi ubije muslimana.
Ma ovlazi se ti meni snivajuci svoje slatke sne... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by Guest 19/3/2019, 17:45

Pa smrtna kazna je mila majka naspram dozivotnog zatvora..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by omni 19/3/2019, 17:47

pismejker wrote:Pa smrtna kazna je mila majka naspram dozivotnog zatvora..
Pa i nije bas ako se ceka svaki dan nekih dvadesetak godina.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by Guest 19/3/2019, 17:49

omni wrote:
pismejker wrote:Pa smrtna kazna je mila majka naspram dozivotnog zatvora..
Pa i nije bas ako se ceka svaki dan nekih dvadesetak godina.
Gle,ako to prihvatis,nadalje te za sve boli kuratz..osim toga,mosh se i sam ruknuti,poto je situacija vec takva kakva jeste.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by Guest 19/3/2019, 17:49

ERDO po obicaju glup ko kuratz.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by AlfaOmega 19/3/2019, 18:19

http://hr.n1info.com/Showbiz/a378612/Roger-Waters-pozvao-sve-sudionike-na-bojkot-Eurovizije.html

Ide to polako. Kupaće

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by Guest 19/3/2019, 18:24

uffff..krucijalno..samo se ti meni nastavi vlaziti... :clown :clown :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by AlfaOmega 19/3/2019, 18:38

https://www.advance.hr/vijesti/sef-glavnog-stozera-iracke-vojske-u-damasku-vec-u-narednim-danima-ponovno-otvaramo-iracko-sirijsku-granicu/

Ide to polako

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda  Empty Re: Erdogan pokrenuo đihad radi Novog Zelanda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum