ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 15/2/2019, 22:18

LIVE..!!!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 15/2/2019, 22:20

Kom ne paše ruski,nek trazi eng gejmplej
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 15/2/2019, 22:24

Dobra dusha pa da pomognem..

https://mixer.com/Fenristix
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2019, 02:47

buden bacio pogled..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 16/2/2019, 15:46

Imam je i planu. Kad cracknu, naravno.

_________________
Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 16/2/2019, 16:32

catabbath wrote:Imam je i planu. Kad cracknu, naravno.
Hoces reci da nisi sposoban zaraditi u 5 godina,koliko se igra radi,60 Ojrova za Pisij verziju ili 90 za xbox..? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 16/2/2019, 16:50

Igre su došle pretjerano skupe i ne vrijede tih para. U zadnjih x godina moga bi nabrojati na prste igre za koje bi se moglo reći da vrijede tih para a dosta puta sam i pomislio "srećom pa nisam kupio ovo govno". Osim toga ista igra je skuplja u Europi nego u USA ničim izazvana, itd...ako ih kraknu ili odu na akciju super a ako ne niš.

Evo zadnj Assasin creed i  zadnja Lara Croft isto koštaju a razlika dan noć.

_________________
Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 16/2/2019, 16:51

Te šolde bolje uložiti u hardware.

_________________
Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 16/2/2019, 16:55

aha..dobro...i onda se pitamo,kako izdavaci igara,jebaju razvojne timove,one ljude koji kreiraju igru i ulazu trusd u njih..
ako si pratio bas po pitanju ove igre,bilo je prepucavanja izmedju Steama i Epica koji ce sto vise para uzeti i mrvice baciti developerima..
Ja sam kupio xbox verziju gold i prorderao je na Steamu za Pisij..dakle obje verzije..
Moj dobrinos i zahvala Developerima Metro Exodusa.. :bash
Ti da se sakrijes u rupu od stida..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 16/2/2019, 17:03

Mi u RH smo nebitno tržište, ni štete ni koristi od nas.

_________________
Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 16/2/2019, 17:07

Developerima u Ukraini će ionako ići mrvice dok će večinu kolača pobrati Ubisoft u Kanadi ako se ne varam.

_________________
Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 16/2/2019, 17:07

svaki je igrac bitan,i zato jeste bitno da svaki igrac postiva rad i trud programera u razvojnim timovima,da zarade i imaju od cega da nastave razvijati odlicne igre,a i programeri moraju jesti..jel..

Mogu razumijeti nekog klinca ako nema 60-90 Ojra,ali tesko..jerbo ako imas makinu koja moze pogonjati Metro Exodus,60-90 ojra ti je sitnis.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 16/2/2019, 17:09

Pablišer je Deep Silver..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 16/2/2019, 17:12

Kažem ti ne vrijedi tih para, isto kao šta glazbeni album ne vrijedi 35€ ili iPhone 14000 kn, ali tko vili nek izvoli. 
Da su cijene normalne dalo bi se razmatrati. 
Za 2 igre možeš kupiti npr. mehaničku tipkovnicu koja će ti trajati doživotno.

_________________
Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 16/2/2019, 17:17

catabbath wrote:Kažem ti ne vrijedi tih para, isto kao šta glazbeni album ne vrijedi 35€ ili iPhone 14000 kn, ali tko vili nek izvoli. 
Da su cijene normalne dalo bi se razmatrati. 
Za 2 igre možeš kupiti npr. mehaničku tipkovnicu koja će ti trajati doživotno.

A majketiga..Igre po meni vrijede i vise,kad bi se mene pitalo,jerbo nije bas da ima kreativaca i programera,na tone..
Ti rezoniras na na cin..Jedan ili 2 DVD-a ili download sa servera...Ne visdis nesh konkretno dakle to niti ne cijenis..

Toga su svjesti i pabliseri,zato obaraju cijenu programerima,a oni vise naplacuju..

Recimo u normalnim drzavama se RAD vise cijeni neko materijal sami..
Tipkovnicu moze projektirati bilo koji elektronicar sa dvi godine vise..ono sto ih sada razlikuje su svičevi Čerijevi,nes dizajn,sve vise multicolorni kič i BRAND sto sjajniji i okoubodniji..nadalje sam montazna linija sa hrpom potplacenih robova..
Ali hajde,mti napravi igru u rangu Metroa,ili neke u toj klasi..eeeeeee,baj omoj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by catabbath 17/2/2019, 22:45

Ja koji puno tipkam, nakon mehaničke tipkovnice nebi se mogao vratiti na neku jeftinjavu. A Metro, knjiga i prošli nastavci su bili ok ali ono niš ekstremno posebno, npr. Far Cry mi je recimo bolji u tom smislu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by AssadNaPodmornici 17/2/2019, 22:55

catabbath wrote:Igre su došle pretjerano skupe i ne vrijede tih para. U zadnjih x godina moga bi nabrojati na prste igre za koje bi se moglo reći da vrijede tih para a dosta puta sam i pomislio "srećom pa nisam kupio ovo govno". Osim toga ista igra je skuplja u Europi nego u USA ničim izazvana, itd...ako ih kraknu ili odu na akciju super a ako ne niš.

Evo zadnj Assasin creed i  zadnja Lara Croft isto koštaju a razlika dan noć.
sačekaš par mjeseci kada budu na akciji, i a ima i na g2a.com jeftinih cd keyeva.. može se sve to naći u roku par mjeseci u četvrtinu cijene ako ti se da čekati..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by AssadNaPodmornici 17/2/2019, 22:55

catabbath wrote:Ja koji puno tipkam, nakon mehaničke tipkovnice nebi se mogao vratiti na neku jeftinjavu. 
mehanička tipkovnica,  među najbolje potrošenih 550kn
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 17/2/2019, 22:57

dobro,o ukusima se ne raspravlja..pogledaj samo reakcije plejera na Metro Zadnji..ocijene lupaju o plafun..
dobro,mehanicku sam tipkao jos davne 1994,koju sam dobio sa ALR sustavom,koji je tad dolazio sa 5godisnjom garancijom..Logitekova je bila PS2,..imam je i dan danas,ali je nekako sustavi ne prepoznaju,iako imam adapter..nebitno..tada je koshtala oko 70 kuna ili dinara,nes se ne sjecam,uglavnom bilo je to oko 20 marakaaaa...

Danas mehanjarama nabijaju cijene u samo nebo,neopravdano..ja imam Roccatovu ISKU ,membransku,a kladim se da nisam rekao da je membranska,kuckao bi na nju i hvalio kako je dobar mehanicki dio..tak oda...imas skupih membranskih i preskupih mehanickih..

uglavnom,pretjerivanje u smislu da su mehanicke svetinja,jer se bitno jeftinije membranske ,vrlo kvalitetne ponasaju upravo kao mehanicke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Guest 17/2/2019, 23:07

AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Ja koji puno tipkam, nakon mehaničke tipkovnice nebi se mogao vratiti na neku jeftinjavu. 
mehanička tipkovnica,  među najbolje potrošenih 550kn

jebote,ja membransku platio 120 Ojrova...koji si to krsh kupio?? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE... Empty Re: Metro Exodus 1. dan gameplay LIVE...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum