ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 9:59

https://direktno.hr/direkt/burno-ljevici-maras-tweetom-ocesao-amsterdamsku-reagirali-mrsic-glavasevic-beljak-146255/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:00

'New kid's on the block'..ja cu se ubit Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) 1f602 ..a prosjek godina sefova 'amsterdama' 60.tak godina,...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:01

...eto i beljak koliko je 'inteligentan' konacno se razotkrio..'izvorni hssovac'..'u politiku me uveo racan'... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:01

znaci cekat ce slejdecih 20 godina vlast..tada ce biti u pubertetu ne vise klinci lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:03

'Pogled na danasnju oporbu iliti 'oporbu' je pogled na intelektualnu kataklizmu'(Banac) :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Feb - 10:06

Budući da imaju sve manju podršku jasno je da se moraju glođati za preostale glasače.

_________________
Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:08

tre wrote:Budući da imaju sve manju podršku jasno je da se moraju glođati za preostale glasače.
..plenki pokraj ovakvih moze hrkati..na zalost...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:10

inace u 'oporbi' je svatko proti svakog sa tim da su jedinstveni u napadu na ŽZ...zatim ŽZ se prikljuci ovima u napadu na MOST..i tako ukrug...dok plenkonja po njima svima piša ili ti šara kako je rekao jednom bivsi premijer :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:16

-'ja sam prava oprba ne ti tj vi' usklikne pun zanosa Beljak

-'ne ti nisi ja sam prava oporba pravo ti budi',ushiceno maras

-'ne i ne ja sam ta prava oporba a ne vi...hocete kupiti wc skoljku za cijenu 2000 kuna..jeftino',puna elana grakne anka mrak paprikas

-'ne,ne i ne i opet ne ja sam taj odabrani iskusni pravi izvorni oporbenjak,penzic od sedmog koljena',vec uzruijano Silvano Hrelja

-'ja sam taj a vi kako hocete',skruseno prozbori miletic

-'nema oporbe do mene',molecivo petrov

-'vi ste svi nula jedino mene iznose iz sabornice i ja sam glavni sef oporbe..hoce neko vitamin C',pobjedonosno urlikne Pernar

-'a sto sam ja onda',zbunjeno prozbori sincic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Feb - 10:26

vuksadinare wrote:-'ja sam prava oprba ne ti tj vi' usklikne pun zanosa Beljak

-'ne ti nisi ja sam prava oporba pravo ti budi',ushiceno maras

-'ne i ne ja sam ta prava oporba a ne vi...hocete kupiti wc skoljku za cijenu 2000 kuna..jeftino',puna elana grakne anka mrak paprikas

-'ne,ne i ne i opet ne ja sam taj odabrani iskusni pravi izvorni oporbenjak,penzic od sedmog koljena',vec uzruijano Silvano Hrelja

-'ja sam taj a vi kako hocete',skruseno prozbori miletic

-'nema oporbe do mene',molecivo petrov

-'vi ste svi nula jedino mene iznose iz sabornice i ja sam glavni sef oporbe..hoce neko vitamin C',pobjedonosno urlikne Pernar

-'a sto sam ja onda',zbunjeno prozbori sincic
Ne loše :tu

_________________
Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by vuksadinare Tue 5 Feb - 10:41

Beljak 'uveo me racan u politiku'...aha tu smo..znaci prethodnos i bio clan sdp-a...a bi te milanovic kao trojanca ubacio u hss da sprijeci hss-ovo vezivanje uz hdz ili neku drugu desnu opciju...lijepo odigrano i zamisljeno...plus sreca..jer ocito osim petirke u hss-u tada nitko nije mogao prepoznati trojanca beljaka ubacenog u hss da srusi vodstvo stranke...kasno im je buđenje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras) Empty Re: Rat na 'ljevici'!Amsterdam vs SDP(Maras)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum