ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 12/2/2019, 00:17

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:

ovisi ki je u blizini, ako je beti ili kaja, odma kalivun defcon
odmah..sta?! scratch



kalivun defensive condition
onda pokazujes slabost i strah, a ne seksualnost

Kalivun? Jel i to engleski?

yea, right

ni, kalati je hrvatska riječ, nešto ča je bilo gorika, premestiti dolika
aaa, izvodis vertikalnu rotaciju, deniveliras...
kod mene se kaze..kalati drvo, kalati breskvu, sljivu...za obranu i zastitu to nisam cula

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 00:19

Noor wrote:
Rabarbara wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
odmah..sta?! scratch

kalivun defensive condition
onda pokazujes slabost i strah, a ne seksualnost

Kalivun? Jel i to engleski?
Ej, curo, nekome je i to seksi. Zaboravljaš mazohiste.  :P
o jebentezivote i seksualnost taku :^0
A čuj, kad si liberalan možeš i na tom području biti takav. :zubo:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 00:20

Noor wrote:
Isto i ja, dozivjela i dosla do spoznaja :)
To i jest jedini ispravni nacin za formiranje vlastitog stava i pogleda na svijet.
Uvijek u dobrom...i halteruse isto imaju pravo na razmjenu misljenja :D
E o tome ćemo na kavi. Sad si me zaintrigirala. :)

Aspolutno  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 00:22

aben wrote:

jebote, postavim jednostavno pitanje marčelu i ono muk tišina nema ni marčela ni odgovora...forši mu je pa cukar...




to je znak da nemate respekta prema drugima a tražite odnosno zahtjevate da se vas respektira.

je moreš citirati di sun zahtjevo da me respektiroš, ili ćeš zbog toga pitanja nestati ko marcellus?




nova stranka "moremo"
theyre just clueless:)

prenosiš temu koja postoji sa ViP-a ovamo. koji je tebi kurac? što ti na ViP-u nemaš mjesta na temi? moraš spamat i ovdje???

imoš li ti mesta na planet x?

odi ti na planet x tvoje su teme baš na rubu znanosti a i na rubu pameti.

a, tu si, misli sun da ćeš ponovo pobignuti ko marcellus:)





za sofistička umovanja je zadužen aben javi se njemu. nemam nikakve namjere ni želje s toobom ili bilo kime ulaziti u narcisoidne jalove sofističke dijareje.

pitanje mu je zapravo na mestu,

nećeš valjo i jepeta pobignuti ko marcellus?




this is life:)

i? koji kurac? ti se na to pališ? ma biži ća dite hoj materi spod kotule i poteži je za pizdu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/2/2019, 00:23

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
odmah..sta?! scratch



kalivun defensive condition
onda pokazujes slabost i strah, a ne seksualnost

Kalivun? Jel i to engleski?

yea, right

ni, kalati je hrvatska riječ, nešto ča je bilo gorika, premestiti dolika
aaa, izvodis vertikalnu rotaciju, deniveliras...
kod mene se kaze..kalati drvo, kalati breskvu, sljivu...za obranu i zastitu to nisam cula


http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=el9uXBU%3D

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 12/2/2019, 00:23

Rabarbara wrote:
Noor wrote:
Isto i ja, dozivjela i dosla do spoznaja :)
To i jest jedini ispravni nacin za formiranje vlastitog stava i pogleda na svijet.
Uvijek u dobrom...i halteruse isto imaju pravo na razmjenu misljenja :D
E o tome ćemo na kavi. Sad si me zaintrigirala. :)

Aspolutno  :tu
A bome i ti mene..moze :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/2/2019, 00:24

Gnječ wrote:
aben wrote:

jebote, postavim jednostavno pitanje marčelu i ono muk tišina nema ni marčela ni odgovora...forši mu je pa cukar...




to je znak da nemate respekta prema drugima a tražite odnosno zahtjevate da se vas respektira.

je moreš citirati di sun zahtjevo da me respektiroš, ili ćeš zbog toga pitanja nestati ko marcellus?




nova stranka "moremo"
theyre just clueless:)

prenosiš temu koja postoji sa ViP-a ovamo. koji je tebi kurac? što ti na ViP-u nemaš mjesta na temi? moraš spamat i ovdje???

imoš li ti mesta na planet x?

odi ti na planet x tvoje su teme baš na rubu znanosti a i na rubu pameti.

a, tu si, misli sun da ćeš ponovo pobignuti ko marcellus:)





za sofistička umovanja je zadužen aben javi se njemu. nemam nikakve namjere ni želje s toobom ili bilo kime ulaziti u narcisoidne jalove sofističke dijareje.

pitanje mu je zapravo na mestu,

nećeš valjo i jepeta pobignuti ko marcellus?




this is life:)

i? koji kurac? ti se na to pališ? ma biži ća dite hoj materi spod kotule i poteži je za pizdu.

da:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 12/2/2019, 00:26

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:



kalivun defensive condition
onda pokazujes slabost i strah, a ne seksualnost

Kalivun? Jel i to engleski?

yea, right

ni, kalati je hrvatska riječ, nešto ča je bilo gorika, premestiti dolika
aaa, izvodis vertikalnu rotaciju, deniveliras...
kod mene se kaze..kalati drvo, kalati breskvu, sljivu...za obranu i zastitu to nisam cula


http://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=el9uXBU%3D
sjetila sam se, ima jos...kad pecemo pecenku, pa peceno bude puuuno manje mase nego sirovo, kazemo da je skaliralo na težini..to je to :tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 00:29

aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:

nemo, true that.


je, drogo mi je ka dojde gnječ, ni ga stroh izniti svoja ljevičarska uvjerenja koja su notorna po grješkami, unutarnjin konfliktima i sl, a to mi je gušt dekonstruirati, nešto ko križaljka...tj osmosmjerka
Aha. I zbog toga toliko truda da izazoveš kakvu takvu reakciju. Moš misliti. :)

a, dobro,

zbog čega ti misliš da je tako?
želin i jo pisati lako opovrgljive pizdarije?
ljubomoran na njegov uspjeh sa ženami? pa čovik je praktički eunuh.
želin njegovu narav? bolesno prostačenje i to?

ča?
Mislim iz postova koje mu upućuješ. 
Kad ti se obrati ženska brzo završiš dijalog. Uglavnom to bude poprilično arogantan stav, kao da se obraćaš maloumnom djetetu. 
S Gnječom voliš pričati, a kad njemu dosadi ti ga doslovce izazivaš, provociraš, bockaš. Tražiš njegovu pozornost. 
Nisi ljubomoran na njega, on se tebi iz nekog razloga sviđa.

Bome, da sam na njegovom mjestu ne bih ti okretala leđa  :^0

jo nika ne završavan dijaloge,
osin ako nisu o maloj nevjesti i sl ženskin stvorima. dijalozi su moj kruh.

a to bockanje, thats a given;

gnječo se nosi puno višlje nego ča mirito, moj je poso da ga zajebavan radi toga.
evo, neki dun je zavapi kako mu marcellus ni odgovori na post, jer da je pobigo i povuko se pred njegovin genijen.
a unda sun pobigne na isti nočin od moja dvo i jednog masovnohisterijinog pitanja u roku od jednoga dona, its hillarious:)
Završavaš. Kažeš da imaš pametnijeg posla. 
Ali nije važno. :)

Ne misliš li možda da si sebi postavio zadatak kojem nisi dorastao?
Njega 'zajebaješ' jer znaš da ima kratak fitilj i računaš da će prije ili kasnije punknuti i ti ćeš biti intelektualni 'pobjednik', premda znaš puno manje od njega. O svemu. I svjestan si toga.  
Inače nemaš neke velike istrajnosti borbe argumentima na dulje staze. Uglavnom su to kopipejstovi ili kratke rečenice koje je teško shvatiti po sadržaju, a još teže po formi, jer nikad ne objasniš normalnim jezikom, nego na tom otočkom dijalektu koji ionako svi dešifriramo napola. 

Zašto uopće pišeš dijalektom, a znaš da te većina neće do kraja razumjeti? 
Da bi se barem po tome istaknuo? 
Jer ti je tako malo stalo do sugovornika da namjerno otežavaš konverzaciju? 
Ili... ?


Last edited by Rabarbara on 12/2/2019, 00:31; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 00:31

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

jebote, postavim jednostavno pitanje marčelu i ono muk tišina nema ni marčela ni odgovora...forši mu je pa cukar...




to je znak da nemate respekta prema drugima a tražite odnosno zahtjevate da se vas respektira.

je moreš citirati di sun zahtjevo da me respektiroš, ili ćeš zbog toga pitanja nestati ko marcellus?




nova stranka "moremo"
theyre just clueless:)

prenosiš temu koja postoji sa ViP-a ovamo. koji je tebi kurac? što ti na ViP-u nemaš mjesta na temi? moraš spamat i ovdje???

imoš li ti mesta na planet x?

odi ti na planet x tvoje su teme baš na rubu znanosti a i na rubu pameti.

a, tu si, misli sun da ćeš ponovo pobignuti ko marcellus:)





za sofistička umovanja je zadužen aben javi se njemu. nemam nikakve namjere ni želje s toobom ili bilo kime ulaziti u narcisoidne jalove sofističke dijareje.

pitanje mu je zapravo na mestu,

nećeš valjo i jepeta pobignuti ko marcellus?




this is life:)

i? koji kurac? ti se na to pališ? ma biži ća dite hoj materi spod kotule i poteži je za pizdu.

da:)

čuj na tvojen otoku Ugljanu postoji medicinska ustanova baš za tebe hodi tamo će ti tete zabosti dvi tri špunte u guzicu potle ćeš ti teta dati malo igrati sa letrikon po glavi i ćeš vidit da će ti bit bolje...ćeš bit novi čovik i takove štupidece ti više ne budu padale na pamet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/2/2019, 00:33

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

jebote, postavim jednostavno pitanje marčelu i ono muk tišina nema ni marčela ni odgovora...forši mu je pa cukar...




to je znak da nemate respekta prema drugima a tražite odnosno zahtjevate da se vas respektira.

je moreš citirati di sun zahtjevo da me respektiroš, ili ćeš zbog toga pitanja nestati ko marcellus?




nova stranka "moremo"
theyre just clueless:)

prenosiš temu koja postoji sa ViP-a ovamo. koji je tebi kurac? što ti na ViP-u nemaš mjesta na temi? moraš spamat i ovdje???

imoš li ti mesta na planet x?

odi ti na planet x tvoje su teme baš na rubu znanosti a i na rubu pameti.

a, tu si, misli sun da ćeš ponovo pobignuti ko marcellus:)





za sofistička umovanja je zadužen aben javi se njemu. nemam nikakve namjere ni želje s toobom ili bilo kime ulaziti u narcisoidne jalove sofističke dijareje.

pitanje mu je zapravo na mestu,

nećeš valjo i jepeta pobignuti ko marcellus?




this is life:)

i? koji kurac? ti se na to pališ? ma biži ća dite hoj materi spod kotule i poteži je za pizdu.

da:)

čuj na tvojen otoku Ugljanu postoji medicinska ustanova baš za tebe hodi tamo će ti tete zabosti dvi tri špunte u guzicu potle ćeš ti teta dati  malo igrati sa letrikon po glavi i ćeš vidit da će ti bit bolje...ćeš bit novi čovik i takove štupidece ti više ne budu padale na pamet.


prestani tako pisati o meni, zahtjevun da me respektiroš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 02:32

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:


Govori u svoje ime.

:D


ajmeeee kako si ti pametan i elokventan pravi sofističko narcisistički drkadžija nadam se da si nekoliko dana bio u ekstazi kad ti je rabarbara napisala hvalospjeve, davorije i ode. jebote koji kurac ti meni objašnjavaš tako pametan odi u CERN pa objašnjavaj ekipi vjerojatno će te odmah primit u stalni radni odnos kao vrhunskog stručnjaka u odštopavanju crnih i smeđih rupa u sanitarnim čvorovima.

Opet projiciraš svoje osobine na mene. :p :D

jbg, ovo tvoje kurčenje bez pokrića je već desetljećima ista priča. Nekako se izlizalo.

Da ti nisam objasnio, onda bi me napao kako nemam pojma o čemu govorim ili o čemu ti govoriš, a ovako... daj se malo saberi i odluči što zapravo hoćeš. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 12/2/2019, 09:47

Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Aha. I zbog toga toliko truda da izazoveš kakvu takvu reakciju. Moš misliti. :)

a, dobro,

zbog čega ti misliš da je tako?
želin i jo pisati lako opovrgljive pizdarije?
ljubomoran na njegov uspjeh sa ženami? pa čovik je praktički eunuh.
želin njegovu narav? bolesno prostačenje i to?

ča?
Mislim iz postova koje mu upućuješ. 
Kad ti se obrati ženska brzo završiš dijalog. Uglavnom to bude poprilično arogantan stav, kao da se obraćaš maloumnom djetetu. 
S Gnječom voliš pričati, a kad njemu dosadi ti ga doslovce izazivaš, provociraš, bockaš. Tražiš njegovu pozornost. 
Nisi ljubomoran na njega, on se tebi iz nekog razloga sviđa.

Bome, da sam na njegovom mjestu ne bih ti okretala leđa  :^0

jo nika ne završavan dijaloge,
osin ako nisu o maloj nevjesti i sl ženskin stvorima. dijalozi su moj kruh.

a to bockanje, thats a given;

gnječo se nosi puno višlje nego ča mirito, moj je poso da ga zajebavan radi toga.
evo, neki dun je zavapi kako mu marcellus ni odgovori na post, jer da je pobigo i povuko se pred njegovin genijen.
a unda sun pobigne na isti nočin od moja dvo i jednog masovnohisterijinog pitanja u roku od jednoga dona, its hillarious:)
Završavaš. Kažeš da imaš pametnijeg posla. 
Ali nije važno. :)

Ne misliš li možda da si sebi postavio zadatak kojem nisi dorastao?
Njega 'zajebaješ' jer znaš da ima kratak fitilj i računaš da će prije ili kasnije punknuti i ti ćeš biti intelektualni 'pobjednik', premda znaš puno manje od njega. O svemu. I svjestan si toga.  
Inače nemaš neke velike istrajnosti borbe argumentima na dulje staze. Uglavnom su to kopipejstovi ili kratke rečenice koje je teško shvatiti po sadržaju, a još teže po formi, jer nikad ne objasniš normalnim jezikom, nego na tom otočkom dijalektu koji ionako svi dešifriramo napola. 

Zašto uopće pišeš dijalektom, a znaš da te većina neće do kraja razumjeti? 
Da bi se barem po tome istaknuo? 
Jer ti je tako malo stalo do sugovornika da namjerno otežavaš konverzaciju? 
Ili... ?
voli on biti u centru pažnje, istina...al meni se pak viđa što piše na dijalektu..i ne samo on, zna to i esko, istina rijetko...i longi kad se zalaufa :P...pa Regočev pravopis, neki dan je jasambrend napisao nešto u brutalnom dijalektu, gušt mi je bio to čitati  :D
speare da to želi, također bi mogao pisati na prelijepom dijalektu, meni dragom i vrlo bliskom, jednostavno to volim, poznato je :)

i evo, sve do sinoć, kad nisam razumjela riječ kalivun, još se nikad nisam pitala o čemu aben to brsti...priznam, ponekad pročitam i 2x, ali shvatim
ali, aben baš želi i voli da ga ne razumijete u potpunosti, ne dajte mu tu satisfakciju, ne priznajte bar :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 10:39

Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:
nisam nikada vidjela kretanje satelita, moram priznati...a ovo kretanje je pravocrtno i ujednačene brzine, sto god bilo..
moram priznati da sam ocekivala vise...fascinantniji su mi "oblak" i objekt nad morem

Sateliti se upravo tako i krecu. Polagano i pravocrtno. :) Zato sam i pomislila da je o njemu rijec. Medjunarodna svemirska postaja se "uzdize" nebeskim svodom, ravnomjerno, istom brzinom, ali obicno i najave da ce biti vidljiva na odredjenoj strani neba iznad tih i tih zemalja. (Slusam Andromedu utorkom na HR-u 2). Medjutim. :D Iako se na snimci ne vidi, objekt je previse blizu, vrlo sjajan i nesto mi je pomalo "off" kod njega da bih odmahnula rukom i rekla da je satelit..  

Je, "oblak" i onaj drugi objekt... Brrr. Nisam sretna. :D
nisam ni ja, mada se uvjeravam za to neće biti opravdanog razloga, osim straha od nepoznatog :P

Hej, hej. Pazi sad! Poslala sam snimku jednom astronomu i napisao mi je da je ovo sto je snimljeno nocu najvjerojatnije satelit koji nestaje jer ulazi u sjenu (dakle, na isto smo posumnjali), ALI da nema pojasnjenja za ovaj objekt snimljen danju osim nekog rijetkog meteo fenomena. :D Dakle, ovo iznad oblaka postaje prilicno zanimljivo. :)
pa eto, tako je i kod mene ta fotka pokupila puno veći interes nego snimka :)

Li, kad ćeš naći vremena, klikni na Release 27a  scratch
jest podugačko, ali nećeš stati, zato..uzmi si vremena :P
@Gnječ, i tebe će zanimati

'Cu, 'cu! :) Spremih precicu na "home screen".. Vidim da ima puno materijala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 10:40

melkijades wrote:
volim vas.

Netko si je konacno cugnuo malo... <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/2/2019, 11:19


:^0

nein.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 11:21

Vezano uz vidjenja neidentificiranih letjelica.. Ne mislim da su to halucinacije, paranoje, projekcije nekih usamljenika. Zapravo, u vecini slucajeva "nesto" izvan nasih umova jest uzrokovalo sliku "nlo"-a. Je li to bio satelit, meteo-fenomen ili doista " nlo", to se i treba i moze istrazivati. No, ako i dopustimo da je vecina vidioca bila u zabludi zbog neznanja, postoje slucajevi koji se ne mogu olako odbaciti prisivajuci im neko bezobrazno, nadmeno pojasnjenje tipa "znanost nije potvrdila njihovo postojanje/dolaske na Zemlju" (parafraziram sad). Ne zanimaju me apriorni argumenti o njihovom postojanju. Kisa pada jer kisa pada. Zanima me onaj "aposteriorni" dio. Sto mi znamo o mogucoj tehnologiji tamo nekih bica? Ni prdnuli jos nismo.

Mozda
te letjelice i jesu ovozemaljskog podrijetla, mozda je nasa vojna tehnologija toliko napredovala da i ne slutimo njene domete. A mozda su i alieni. Uopce si ne uobrazavam da cu to uspjeti dokuciti.

Ono sto me brine u citavoj toj prici jest ta nekakva zlokobna sutnja koja se nadvila nad tim fenomenom. I beskrajno trolanje - vanzemaljci kao demoni, vile, astralni entiteti koji vam sisu energiju dok spavate.. :) U to ubrajam i holivudske filmove koji vrse dobru propagandu.


Ukratko, ako su alieni, ne mislim da su benevolentni. Ako nisu alieni, onda trolanje "alienima" sluzi kao zgodan paravan za prikrivanje stvari od kojih bi se doslovno mogli "usrati u gace".

Ali tvrditi da je sve to samo "dim" nekih ocajnika koji vide jer zele vidjeti.. Nemojte, molim vas. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 11:24

melkijades wrote:
:^0

nein.

Negooo? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/2/2019, 11:37

Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Aha. I zbog toga toliko truda da izazoveš kakvu takvu reakciju. Moš misliti. :)

a, dobro,

zbog čega ti misliš da je tako?
želin i jo pisati lako opovrgljive pizdarije?
ljubomoran na njegov uspjeh sa ženami? pa čovik je praktički eunuh.
želin njegovu narav? bolesno prostačenje i to?

ča?
Mislim iz postova koje mu upućuješ. 
Kad ti se obrati ženska brzo završiš dijalog. Uglavnom to bude poprilično arogantan stav, kao da se obraćaš maloumnom djetetu. 
S Gnječom voliš pričati, a kad njemu dosadi ti ga doslovce izazivaš, provociraš, bockaš. Tražiš njegovu pozornost. 
Nisi ljubomoran na njega, on se tebi iz nekog razloga sviđa.

Bome, da sam na njegovom mjestu ne bih ti okretala leđa  :^0

jo nika ne završavan dijaloge,
osin ako nisu o maloj nevjesti i sl ženskin stvorima. dijalozi su moj kruh.

a to bockanje, thats a given;

gnječo se nosi puno višlje nego ča mirito, moj je poso da ga zajebavan radi toga.
evo, neki dun je zavapi kako mu marcellus ni odgovori na post, jer da je pobigo i povuko se pred njegovin genijen.
a unda sun pobigne na isti nočin od moja dvo i jednog masovnohisterijinog pitanja u roku od jednoga dona, its hillarious:)
Završavaš. Kažeš da imaš pametnijeg posla. 
Ali nije važno. :)

Ne misliš li možda da si sebi postavio zadatak kojem nisi dorastao?
Njega 'zajebaješ' jer znaš da ima kratak fitilj i računaš da će prije ili kasnije punknuti i ti ćeš biti intelektualni 'pobjednik', premda znaš puno manje od njega. O svemu. I svjestan si toga.  
Inače nemaš neke velike istrajnosti borbe argumentima na dulje staze. Uglavnom su to kopipejstovi ili kratke rečenice koje je teško shvatiti po sadržaju, a još teže po formi, jer nikad ne objasniš normalnim jezikom, nego na tom otočkom dijalektu koji ionako svi dešifriramo napola. 

Zašto uopće pišeš dijalektom, a znaš da te većina neće do kraja razumjeti? 
Da bi se barem po tome istaknuo? 
Jer ti je tako malo stalo do sugovornika da namjerno otežavaš konverzaciju? 
Ili... ?

zapravo, nemun pametnijega posla, to sun puno puti istako; oću reći da điđimiđi teme smatran totalnin gubitkon vrimena čak i ako si na izdržavanju doživotne samice.

ne mislin. masovnahisterija mu je do da je inteligentan, i da dobro guglo. jo ne morin biti toliko široke ruke; mislin da je intelektualno ispodprosječan, vidljivo je slabije obrazovan, čvrsti je ljevičar ča mu nikako ne laska jer je ljevica krcata poluinteligentnim mitovima i kontradikcijami pa to dodatno upućuje na snižene sposobnosti. mnogi ljudi su ljevičari, jer zapravo ne razmišljaju, nego osjećaju, ali u one ki su hard kor moroš posumnjati.
jedino ča morin reći u njegovu obranu je da je barbar, divljok, munjela, vruća krv pa da zoto piše puno pizdarija. ali to je long shot.
a zoč ga ciljun...čuj, bahate nojviše volin, to ni tajna. i sefirot je recimo njegova kategorija. i zonje mi je kruto žo ča više ne dolazi.

ča se tiče ustrajnosti---> thats a good one :)

pa uopće mi ni stalo do sugovornika, stalo mi je do konverzacije.
zoč moj dijalekt? zoto ča je lipi, zoto ča un ki te bude želiti razumiti, razumiti će te; un ki ne želi, ne će. ni istina da ne želin da me se razumi- nika ne ćeš nojti da me neko pito da mu nešto pojosnin, a da to nis učini.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 13:15

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:

:D


ajmeeee kako si ti pametan i elokventan pravi sofističko narcisistički drkadžija nadam se da si nekoliko dana bio u ekstazi kad ti je rabarbara napisala hvalospjeve, davorije i ode. jebote koji kurac ti meni objašnjavaš tako pametan odi u CERN pa objašnjavaj ekipi vjerojatno će te odmah primit u stalni radni odnos kao vrhunskog stručnjaka u odštopavanju crnih i smeđih rupa u sanitarnim čvorovima.

Opet projiciraš svoje osobine na mene. :p :D

jbg, ovo tvoje kurčenje bez pokrića je već desetljećima ista priča. Nekako se izlizalo.

Da ti nisam objasnio, onda bi me napao kako nemam pojma o čemu govorim ili o čemu ti govoriš, a ovako... daj se malo saberi i odluči što zapravo hoćeš. :)

ma ti nisi objasnio ništa osim što si se potrudio pokušati novom laži opravdati i učiniti uvjerljivom prijašnju laž a ta ti je verbalna vratolomija bijedno završila. pokrij se ušima i čkomi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/2/2019, 13:49

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:


ajmeeee kako si ti pametan i elokventan pravi sofističko narcisistički drkadžija nadam se da si nekoliko dana bio u ekstazi kad ti je rabarbara napisala hvalospjeve, davorije i ode. jebote koji kurac ti meni objašnjavaš tako pametan odi u CERN pa objašnjavaj ekipi vjerojatno će te odmah primit u stalni radni odnos kao vrhunskog stručnjaka u odštopavanju crnih i smeđih rupa u sanitarnim čvorovima.

Opet projiciraš svoje osobine na mene. :p :D

jbg, ovo tvoje kurčenje bez pokrića je već desetljećima ista priča. Nekako se izlizalo.

Da ti nisam objasnio, onda bi me napao kako nemam pojma o čemu govorim ili o čemu ti govoriš, a ovako... daj se malo saberi i odluči što zapravo hoćeš. :)

ma ti nisi objasnio ništa osim što si se potrudio pokušati novom laži opravdati i učiniti uvjerljivom prijašnju laž a ta ti je verbalna vratolomija  bijedno završila. pokrij se ušima i čkomi.

Blebećeš o stvarima o kojima nemaš pojma s pojmom. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum