ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by vuksadinare 28/1/2019, 15:47

https://m.vecernji.hr/sport/cak-30-srba-ne-zeli-vidjeti-hrvatske-nogometase-u-zvezdi-i-partizanu-1297343
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by vuksadinare 28/1/2019, 15:48

Pa ja i ne znam jel koji hrvatski nogometas igrao u srpskoj nogometnoj ligi na samo u zvezdi i partizanu...nakon 1991 :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by epikur37 28/1/2019, 15:49

Ovi srbi stalno nešto....pas mater, jednom treba zauvijek to završiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by vuksadinare 28/1/2019, 16:17

epikur37 wrote:Ovi srbi stalno nešto....pas mater, jednom treba zauvijek to završiti.
Jbg prvi bacili kletvu sami se upucali :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by immortal 28/1/2019, 16:22

vuksadinare wrote:Pa ja i ne znam jel koji hrvatski nogometas igrao u srpskoj nogometnoj ligi na samo u zvezdi i partizanu...nakon 1991 :)
Prosinečki trener. Kako im on nije smetao?
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by dzango 28/1/2019, 17:12

30 posto nije mnogo.

_________________
Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by vuksadinare 28/1/2019, 17:45

mortal wrote:
vuksadinare wrote:Pa ja i ne znam jel koji hrvatski nogometas igrao u srpskoj nogometnoj ligi na samo u zvezdi i partizanu...nakon 1991 :)
Prosinečki trener. Kako im on nije smetao?
misli se na igrace...zuti je ionak doma kad je zvezda u pitanju...

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by Serbinho-3 28/1/2019, 17:49

Daleko da je 30% za Zvezdu.

Realno klub ne moze da dovodi ekipu iz bivse Juge, to je stav navijača.

Nema nista lose u tome, svako je otisao svojim putem 1990/1991 i to treba ispoštovati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by vuksadinare 28/1/2019, 18:03

Pa mi smo jos za vrijeme juge smatrali da onaj hrvat koji ide igrat za zvezdu je izdajica..pa i partizan...to je tako bilo...mrzili smo vas kao i vi nas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by Guest 28/1/2019, 19:07

Serbinho-3 wrote:Daleko da je 30% za Zvezdu.

Realno klub ne moze da dovodi ekipu iz bivse Juge, to je stav navijača.

Nema nista lose u tome, svako je otisao svojim putem 1990/1991 i to treba ispoštovati.

Realno, zašto ste onda dovodili mirnesa šišića, babunskog, nejca pečnika?

Kakav klub takvi navijači. Govna lažna i licemerna... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by T. 28/1/2019, 19:10

vuksadinare wrote:Pa mi smo jos za vrijeme juge smatrali da onaj hrvat koji ide igrat za zvezdu je izdajica..pa i partizan...to je tako bilo...mrzili smo vas kao i vi nas
Mržnja srba i hrvata je najprirodnija stvar...
Smatram da bi je trebali njegovati i ubuduće...
A sve pokušaje tzv. normalizacije odnosa odbaciti kao najobičniji populizam i fake news...
T.
T.

Posts : 17053
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by kaya 28/1/2019, 19:21

Znaci 1/3 budala. Pa dobro. Mi nemamo taj problem, budemo vam mi uzeli dobre pa cemo opet u finale a vi kuci.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by marcellus 28/1/2019, 19:44

čudi me da samo trećina. Genocidišemo ih, proterujemo s vekovnih ognjišta, a oni tako.

_________________
Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by Guest 28/1/2019, 19:52

A što se hrvata tiče, bilo ih je nekolicina i superligašima, a najzvučniji je sigurno golman ante delač koji je ceu sezonu bio na pozajmici iz čelsija u vojvodini. Zvezdin četnik robert je hteo da dovede svojevremeno kramarića u žlezdu, ali krama nije hteo-a nisi imali para da ga plate dinamu. Ibanez, bivši kapiten dinama je igrao u ,,stubu srBstva”, mislim da je čak i tu nosio traku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by RayMabus 28/1/2019, 19:58

Srpski nogomet mi nije zanimljiv , nema tu dodirnih točaka nego svaka država igra svoje pa onda ovih par najboljih igra u Evropi a tu te može dopast svako

Kod košarke je malo drukčije jer ima ABA liga , čak i rukomet ima SEHA ligu ( jugoistočna Evropa rukometna liga ) pa ima nekih križanja a u nogometu nema nego igraš svak za sebe pa onda u Evropi pa šta te dopadne

Bih ligu pogledam a srpsku nikad osim ovo u Evropi pa doguraju daleko , nean šta to gledat , nemaju veze s nama
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by Guest 28/1/2019, 21:46

s obzirom sta se ori hr. stadionima
koje slogane horski skandiraju
rezultat je odlican
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by vuksadinare 28/1/2019, 21:54

Ljudi kao da neke stvari zaboravljaju...pa veci bijes je vladao u jugi kad si igraci iz hajduka ili dinama presli u zvezdu ili partizan tj.obrnuto plus dodatak mznja izmedju zvezdasa i partizanovaca ako bi igraci presli u suprotne tabore nego danas da ode koji hrvatski igrac u srpski klib ili srpski u hrvatski..danas je era cistog profesionalizma pa ljudi navikli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by RayMabus 28/1/2019, 22:03

vuksadinare wrote:Ljudi kao da neke stvari zaboravljaju...pa veci bijes je vladao u jugi kad si igraci iz hajduka ili dinama presli u zvezdu ili partizan tj.obrnuto plus dodatak mznja izmedju zvezdasa i partizanovaca ako bi igraci presli u suprotne tabore nego danas da ode koji hrvatski igrac u srpski klib ili srpski u hrvatski..danas je era cistog profesionalizma pa ljudi navikli
Tad je nogomet bio manje lova nego danas. Tko to više prati taj klupski nogomet ? Ja san vidija crnca u Hajduka prije deset godina i ja san san njima reka doviđenja. Igrajte vi za sebe , ja ću gledat treću žnj ligu i reprezentaciju , bar znan za koga navijan
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by RayMabus 28/1/2019, 22:30

Evo jedan dobar tekst o klupskom i timskom sportu kod nas

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2059517

Neulaže se u niže lige i onda normalno da će gledat u drugoga ima li šta , sad je na red došla Srbija i menađeri idu tamo i to ti je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by RayMabus 28/1/2019, 22:51

Evo ovdje san baš jučer pisa kako je Ujedinjena grupa kupila Pink tv u BiH i Cg

https://www.ex-iskon-pleme.com/t31666-nova-bh-najgledanija-tv-stanica-u-bih

Nova tv , sportska mafija , prava tv prenosa

Sad se netko pita tko će forsiforsirat to da npr srpski klub kupi bar jednog hrvatskog igrača ?

Pa upravo oni jer će se onda pisat i u Srbiji i u Hrvatskoj o tome i ljudi će to pratit a oni drže prava prenosa tv na sport

Zašto da imaš crnca iz Tanzanije kad moš kupit nekog Srbu iz Zaječara o kojem bar netko nešto zna , sportski novinari se rraspišu , raste ggledanost bla blla bla

Sport a posebno nogomet je postao čisti biznis , to misli na ovaj klupski nogomet ne na repreprezentacije jer tu ipak nema kupovine igrača

A ako je nešto biznis a onda je biznis
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu Empty Re: Trecina Srba ne zeli vidjeti hrvatske nogometase u Zvezdi i Partizanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum