ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 2 Oct - 12:54

:kuku :^0

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 2 Oct - 14:55

:^0 :shy

Kriminalno umorno se osjecam zadnjih dana.
Cim obavim svu papirologiju idem privatno izvaditi krv...

Platila sam si odmor jer mi je jedan vazan dogadaj bio zakazan tek za 07.10 da bih drugi dan odmora saznala da je pomaknut na 02.10. Krenula kuci odmah istu noc uplakana i bijesna, ujutro krenula u banku i onda vidim da su sa 02.10. pomaknuli na 04.10.


Umorna sam stvarno. Psihicki i fizicki.
Imam osjecaj da mnogi pokusavaju uzeti komadic mene i jednostavno mi treba sna, setnje, dobre hrane, bezbriznosti i zivota dalje od ljudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 2 Oct - 14:57

Doduse od nove godine do sada sam stvarno puno postigla! U slijedecu necu uci sa velikom griznjom savjesti...

Gledam stanove za iznajmljivanje tokom cijele godine uz mogucnost da u stanu boravi i zivotinja. Nema nicega za sada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 6 Oct - 22:45


pocet cu crtati grafite, that will show em.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Oct - 20:20

Bas sam se prehladila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 11 Oct - 14:08

Spava mi se.


Cekam da mi frend javi idemo li u kino ili ne. :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 13 Oct - 1:06

Let's get this party starrrrteeeeeeed!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sun 13 Oct - 11:29

...isao do daleke zemlje madjarske ugradjivao sarafe u zub...mogu jest samo cokolino narednih dana ;)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 14 Oct - 15:37

Izuzev pitanja o neizvjesnoi buducnosti osjecam se odlicno.

Kuham rucak, neko lose meso za gulas su uvalili muzu.
Popodne setnja sa muzem i psom.
Predvecer vecera i film.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 14 Oct - 17:12


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 15 Oct - 7:37

Isuse zahvalna sam na muskim prijateljima koje imam u zivotu, a nisu papucari. Mislim da cu te papucare otkantat sto prije. Zivot je prekratak za takve pizdarije zahvalna sam Na onima sa kojima mogu normalno pricat i popit kavu bez ikakve drame.

Termini "pustila me zena" i sl...ono, sere mi se. :)

Najbolje cijeli zivot posvetit zeni i biti manji of makova zrna. U grcu i potpuno lisen slobode. Da se gospodjica ne bi naljutila sto si stao i popricao sa curom koju znas 10 godina...isuse. javljat joj se svake 2min isto ono... fenomen.

Nepojmljivo mi je da ja muzu branim da ide sa kolegicom na posao ili da stanu nakon smjene na kavu...

Ljubomorna sam samo na one koje su ga lovile, a njemu je donekle prijala paznja. :L
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Oct - 9:08

Atlana wrote:Isuse zahvalna sam na muskim prijateljima koje imam u zivotu, a nisu papucari. Mislim da cu te papucare otkantat sto prije. Zivot je prekratak za takve pizdarije  zahvalna sam Na onima sa kojima mogu normalno pricat i popit kavu bez ikakve drame.

Termini "pustila me zena" i sl...ono, sere mi se. :)

Najbolje cijeli zivot posvetit zeni i biti manji of makova zrna. U grcu i potpuno lisen slobode. Da se gospodjica ne bi naljutila sto si stao i popricao sa curom koju znas 10 godina...isuse. javljat joj se svake 2min isto ono... fenomen.

Nepojmljivo mi je da ja muzu branim da ide sa kolegicom na posao ili da stanu nakon smjene na kavu...

Ljubomorna sam samo na one koje su ga lovile, a njemu je donekle prijala paznja. :L


što, pa nije loše da se švrljne tu i tamo sa strane. ja to ne vidim kao prevaru...   flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Oct - 12:29

Znaci nas brale voli da fugira malo naokolo? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Noor Wed 16 Oct - 14:06

Atlana wrote:Isuse zahvalna sam na muskim prijateljima koje imam u zivotu, a nisu papucari. Mislim da cu te papucare otkantat sto prije. Zivot je prekratak za takve pizdarije  zahvalna sam Na onima sa kojima mogu normalno pricat i popit kavu bez ikakve drame.

Termini "pustila me zena" i sl...ono, sere mi se. :)

Najbolje cijeli zivot posvetit zeni i biti manji of makova zrna. U grcu i potpuno lisen slobode. Da se gospodjica ne bi naljutila sto si stao i popricao sa curom koju znas 10 godina...isuse. javljat joj se svake 2min isto ono... fenomen.

Nepojmljivo mi je da ja muzu branim da ide sa kolegicom na posao ili da stanu nakon smjene na kavu...

Ljubomorna sam samo na one koje su ga lovile, a njemu je donekle prijala paznja. :L
auu, šta se sve iz tih kavica može izroditi, a i one su najčešće samo produženje ugodno provedenog vremena u željenom društvu
s naglaskom na željenom
fibi, ne spavaj

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Oct - 14:53

Ma seks odmah...

Kuci i na lancu ga treba drzati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 16 Oct - 19:22

Atlana wrote: Znaci nas brale voli da fugira malo naokolo? :D


Ne bre... geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy Thu 17 Oct - 8:04

Noor wrote:
Atlana wrote:Isuse zahvalna sam na muskim prijateljima koje imam u zivotu, a nisu papucari. Mislim da cu te papucare otkantat sto prije. Zivot je prekratak za takve pizdarije  zahvalna sam Na onima sa kojima mogu normalno pricat i popit kavu bez ikakve drame.

Termini "pustila me zena" i sl...ono, sere mi se. :)

Najbolje cijeli zivot posvetit zeni i biti manji of makova zrna. U grcu i potpuno lisen slobode. Da se gospodjica ne bi naljutila sto si stao i popricao sa curom koju znas 10 godina...isuse. javljat joj se svake 2min isto ono... fenomen.

Nepojmljivo mi je da ja muzu branim da ide sa kolegicom na posao ili da stanu nakon smjene na kavu...

Ljubomorna sam samo na one koje su ga lovile, a njemu je donekle prijala paznja. :L
auu, šta se sve iz tih kavica može izroditi, a i one su najčešće samo produženje ugodno provedenog vremena u željenom društvu
s naglaskom na željenom
fibi, ne spavaj

ja isto ne bi baš da moj ide s kolegicom s poslana na kavu nakon posla :redface1
na poslu je s muškima i ženskima 8 sati skupa, to im je dosta za druženje. B-)
ne zovem ga nikad osim ako ga hoću poslat u dućan nakon posla. ne zovem ga ni ako ode nekud s frendovima. al s fendicom ne ide nikud, to ne bi prošlo :cleanteeth .
doduše, moj ni nema neku žensku prijateljicu koja mu je bliska a da ujedno ta nije i naša prijateljica.
to valjda ovisi i u kakvom okruženju radiš. moj je išao na tehnički faks i radi u firmi gdje su uglavnom muškarci.
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 17 Oct - 8:11


mislim da je ljubomora normalna reakcija, ljudi mi stalno tumače da nemam povjerenja i da nisam odrastao..

ali ne želim da moja ljubav s ikim flerta, da netko uživa u njenim očima i pažnji, znam da se takve reakcije same od sebe događaju nekad, i da ne znači da će netko nešto napraviti..

ali nekako tumačim, kad prestanu objašnjavanja, prestane i povjerenje i ljubav-

pred drugom osobom sam gol ne samo do kože, nego i cijelom dušom, isto želim i natrag, ne znam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy Thu 17 Oct - 8:23

nisu svi prijatelji ili prijateljice iste. ja bi lakše prožvakala ružnu prijateljicu, recimo :cleanteeth
svakako bi mi smetalo da svoje slobodno vrijeme poklanja zgodnoj kolegici s posla s kojom ionak može bit na poslu.
jasno mi je da se nevjera može desiti držao ti nekog na lancu il ne i da osobe koje su bile nevjerne možda nikad nisu bile na kavi nakon posla s prijateljicom. al meni bi čisto smetalo da dio svog slobodnog vremena, kojeg ionako ljudi u braku s djecom nemaju puno, poklanja prijateljici s posla. nedajbože zgodnoj :cleanteeth
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 17 Oct - 8:33


je, zapravo je gotovo svako eskiviranje kukavičluk i za osudu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 17 Oct - 8:56

Egy kuzim...

Kic-necu ni komentirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum