ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/1/2019, 20:17

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:Evo i rasprava na ovoj temi između navijača i simpatizera Dinama jasno pokazuje bijedu Hajduka. Definitivno najveće govno od kluba: HAJDUK IZ SPLITA!
Iznerviran činjenicom, počinje s uvredama. :lol!:
Tebi mrzitelju je ionako sve južnije od svetog roka govno, tako da ništa ne čudi.  :bball:
po tvojim upisima ti si isto sjeverno od svetog roka, a veće si govno od velike većine južno.

nema pravila.
kad si idiot i govno kao ti ništa to ne može promijeniti, pogotovo ne geografske koordinate.

sitting_bull

Posts : 11139
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 16/1/2019, 20:19

Nije to uvreda, to je trenutno stanje stvari. A to da ja mrzim sve južno, zajebi malo. Mrzim licemjerje navijača Hajduka.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 20:22

Roland Deschain wrote:Nije to uvreda, to je trenutno stanje stvari. A to da ja mrzim sve južno, zajebi malo. Mrzim licemjerje navijača Hajduka.
Navijaci hajduka su jedno sekta nije navijaci hajduka oni su sekta koja hajduk unistava.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 20:25

Tominjo ne mrzi dalmatince mada nas bas i nevoli mada mora trpit azdaja u kuci mu je dalmatinka a poznato je di se dalmatinka uda da je gazda samo jedan. Ona. Tominjo se pita u svojoj kuci isto koliko ja u kremlju.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 16/1/2019, 20:40

PABLO ESCOBAR wrote:Tominjo ne mrzi dalmatince mada nas bas i nevoli mada mora trpit azdaja u kuci mu je dalmatinka a poznato je di se dalmatinka uda da je gazda samo jedan. Ona. Tominjo se pita u svojoj kuci isto koliko ja u kremlju.
Moja žena praktički u Dalmaciji nije ni živjela. Ne mrzim nikog, pogotovo ne generaliziram. Mrzim te neke loše strane mentaliteta. Recimo ta bahatost ko da su bogom dani je česta kod Dalmatinaca, licemjerje kod navijača Hajduka je sveprisutna. S druge strane u mentalitetu zagrepčana mrzim tu često prisutnu pičkastost i podmuklost. Kod navijača Dinama isto ima neviđene gluposti. Recimo na jednom drugom forumu sam ušao u fajt. Kažu likovi kako su navijali za Dinamo i išli na utakmice do 2010, pa onda nisu do prošle godine radi Mamića. Rekoh, u čemu je razlika, Mamić je u Dinamu od 2001. I sad je, samo nije fizički. Toliko lutanja u strategiji borbe da se samo Mamiću olakšalo. Sad je došlo iz dupeta u glavu da je sve do sad samo štetilo grupi, a ne Mamiću.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 20:42

Tominjo ne seri. Neda ti dalmatinka disati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 20:43

Koji kurac radis na drugom forumu. Ovde si mi jebati matere mozemo bez ikih problema ionako nas zaboli kurac za admina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/1/2019, 20:47

PABLO ESCOBAR wrote:
sitting_bull wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Zeko wrote:To je i realnost. Hajduk je ipak samo regionalni klubić dok je Dinamo hrvatski klub. Nije bezveze da se za Dinamo navija da se zna tko si, a za Hajduk da se zna odakle si.
Ne lupaj bogati. Pola ti zagreba navija za taj sugavi hajduk. Oni imaju vojsku koja ima drustva svagdi po svitu a di smo to mi. Oni imaju fanaticne odane navijace a mi se nemozemo organizirati u neku malo jacu grupu. 
Po zadnjoj procjeni 53% hrvatske podrzava kompleksase a 63% dijaspore hrvatske. 
A di smo mi. Nqs nema nigdi. Cak imamo i one koji podrzavaju rad sekte. A glavni problem.naseg jada je trenutno na vjerskom prosvijetljenju u medjugorju. A nekad smo bili organizirana vojska a sada smo ruglo
ne lupetaj ti!

kad hajduk dođe u zagreb ne može niti južnu tribinu napuniti, a i od onoga što bude na tribini glavnina ih dolazi feratama i inim prijevozom iz Dalmacije.
po tvojoj logici bi zauzeli maksimir, a ne samo ćošak južne tribine.

druga je stvar što imaju strahovitu medijsku potporu jer se po redakcijama i tiskanih i elektroničkih medija uhljebilo gomila tovara koji godinama sustavno pljuju po dinamu i koji su od zdravka mamića napravili kult i iznjedrili nemoguću jednadžbu kako je mamić = dinamo jer su onda medijskim linčem mamića stvarali negativno ozračje oko dinama.
naravno, i mamić je tu pridonio na dva načina:
1. jer je ustrojio dinamo kao klub koji funkcionira i daje rezultate
2. jer je svojim medijskim istupima dao previše materijala alaču, dei, holigi, topiću i ostalima iz te "dabogda sve izgubili" ekipe.

međutim, sva ta hajka nije ugrozila dinamo jer dinamo već godinama ima rezultate i na europskoj sceni, a dominira u hrvatskoj.
dapače, nakon hajdukova što financijskog i organizacijskog suicida s našim hajdukom koje je rezultiralo sve lošijim rezultatima i padom u donji dio 1.hnl-a i ta medijska haranga dinama doživljava krah.
na žalost, stanje u državi je takvo da sposobni bježe iz hrvatske, da se standard urušava gotovo jednako brzo kao i hajduk pa ljudima i najvažnija sporedna stvar na svijetu više nije toliko u žarištu interesa, posebice jer su sve utakmice pokrivene tv pravima pa se za relativno male novce sve može gledati iz komfora vlastitog doma.

uostalom, ti si ovim upisom pokazao kako niti sam sebe ne cijeniš.
kako da to onda očekuješ od drugih?
Cjenim ja sebe naime mene niko nemoze kupit. Posebno ne kojekakvi ratni profiteri koji su kao picke pobjegli. I posebno mi takav isti nemoze odrefjivati misli.
Meni mrznja prema tovarima nije ni na kraj pameti. Sportski rivalitet da mrznja ne.
Jbg nismo svi ti ili onaj paranoik amper. 
Dinama volim hajduku se mogu rugati ali ga ne mrzim zasto bih to trebao???
Samo cinjenica je da u rh njih ima vise nego nas dinamovaca a to je potvrdio i otac tvojih misli i razuma
nije to nikakva činjenica, nego medijska interpretacija i goebelsovska propaganda gdje se neprestanim glorificiranjem hajduka i isto tako neprestanim pljuvanjem i negativnim pisanjem o dinamu stvara iluzija kako u hajdukovoj pustinji su same oaze i jezera s palmama, a u Dinamovim poljima samo pijesak i mrtvački kosturi.
danas u svim medijima na prste jedne ruke možeš nabrojati novinare koji su dinamovci, svi ostali su tovarski uhljebi koji sustavno promoviraju jaz između sjevera i juga i koji svoje frustracije pretaču u medije u kojima rade.
teško ćeš danas naći novinara koji će priznati da su dinamovi rezultati za respekt, a stanje u hajduku poziv na uzbunu jer se hajduk uvalio u ozbiljne probleme i ne vidi se tko će, kako, s kojim kapitalom i u kojem vremenu naći modus da okrene trend ka boljem hajduku.

dinamo volim, a hajduk više i nije neki rival s kojim se gušt pofajtati.
umjetno se još forsira hajduk kao najveći rival, derbi, ovo - ono, a svi smo svjesni da je  dinamu na terenu najveći izazov rijeka pa Osijek.

činjenica je kako u afirmativnom medijskom ozračju hajduk lakše funkcionira jer nema medijskih klipova pod noge, činjenica je kako se silnim medijskim trudom pumpa pozitivna atmosfera oko hajduka
isto je tako činjenica kako se dinamo stigmatizira od većine medija, kako marginalne skupine kao "dinamo to smo mi" dobivaju elitne termine u informativnim emisijama čim imaju što negativno o dinamu reći i isto je tako činjenica kako to sve ima odraz na sveukupnu atmosferu oko dinama.
Međutim, to ne znači kako je time stvoreni privid uspješnog hajduka i problematičnog dinama realna slika stanja.
dapače, žestoko podsjeća na vic o medijskoj obradi susreta američkog i ruskog vrhovnika i utrke na 60 metara u kojoj je mlađi amerikanac pobijedio, a mediji objavili.
- američki: održan je susret i utrka vrhovnika u kojoj je naš predstavnik nadmoćno pobijedio suparnika
- ruski: održan je susret i utrka vrhovnika u kojoj je naš vrhovnik zauzeo veličanstveno drugo mjesto, a američki je vrhovnik bio predzadnji.

tako je i hajduk uvijek veličanstveni drugi, treći, četvrti, šesti, a dinamo je neuspješan.


Last edited by sitting_bull on 16/1/2019, 20:50; edited 1 time in total
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 16/1/2019, 20:50

PABLO ESCOBAR wrote:Tominjo ne seri. Neda ti dalmatinka disati
Aha, kako da ne. Ja poštujem nju i njene roditelje, ali imam i svoj stav. Dva tjedna nakon svadbe, u subotu ujutro ja rekoh imam  turnir, idem igrat. Ona digla frku, kao neće biti sama u kući, otići će i neće se vratiti. Ja uzeo stvari, otišao u subotu ujutro, vratio se u noć s nedjelje na ponedjeljak. Bila je doma i ništa nije rekla niti mi više prigovarala radi nogometa i izlazaka. Nisam nikad pretjerivao, a s druge strane uvijek uvažavam njeno mišljenje i želje.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 21:14

Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Tominjo ne seri. Neda ti dalmatinka disati
Aha, kako da ne. Ja poštujem nju i njene roditelje, ali imam i svoj stav. Dva tjedna nakon svadbe, u subotu ujutro ja rekoh imam  turnir, idem igrat. Ona digla frku, kao neće biti sama u kući, otići će i neće se vratiti. Ja uzeo stvari, otišao u subotu ujutro, vratio se u noć s nedjelje na ponedjeljak. Bila je doma i ništa nije rekla niti mi više prigovarala radi nogometa i izlazaka. Nisam nikad pretjerivao, a s druge strane uvijek uvažavam njeno mišljenje i želje.
Dada samo se ti pravdaj
 Priznaj da nesmis disati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 21:15

sitting_bull wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
sitting_bull wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Zeko wrote:To je i realnost. Hajduk je ipak samo regionalni klubić dok je Dinamo hrvatski klub. Nije bezveze da se za Dinamo navija da se zna tko si, a za Hajduk da se zna odakle si.
Ne lupaj bogati. Pola ti zagreba navija za taj sugavi hajduk. Oni imaju vojsku koja ima drustva svagdi po svitu a di smo to mi. Oni imaju fanaticne odane navijace a mi se nemozemo organizirati u neku malo jacu grupu. 
Po zadnjoj procjeni 53% hrvatske podrzava kompleksase a 63% dijaspore hrvatske. 
A di smo mi. Nqs nema nigdi. Cak imamo i one koji podrzavaju rad sekte. A glavni problem.naseg jada je trenutno na vjerskom prosvijetljenju u medjugorju. A nekad smo bili organizirana vojska a sada smo ruglo
ne lupetaj ti!

kad hajduk dođe u zagreb ne može niti južnu tribinu napuniti, a i od onoga što bude na tribini glavnina ih dolazi feratama i inim prijevozom iz Dalmacije.
po tvojoj logici bi zauzeli maksimir, a ne samo ćošak južne tribine.

druga je stvar što imaju strahovitu medijsku potporu jer se po redakcijama i tiskanih i elektroničkih medija uhljebilo gomila tovara koji godinama sustavno pljuju po dinamu i koji su od zdravka mamića napravili kult i iznjedrili nemoguću jednadžbu kako je mamić = dinamo jer su onda medijskim linčem mamića stvarali negativno ozračje oko dinama.
naravno, i mamić je tu pridonio na dva načina:
1. jer je ustrojio dinamo kao klub koji funkcionira i daje rezultate
2. jer je svojim medijskim istupima dao previše materijala alaču, dei, holigi, topiću i ostalima iz te "dabogda sve izgubili" ekipe.

međutim, sva ta hajka nije ugrozila dinamo jer dinamo već godinama ima rezultate i na europskoj sceni, a dominira u hrvatskoj.
dapače, nakon hajdukova što financijskog i organizacijskog suicida s našim hajdukom koje je rezultiralo sve lošijim rezultatima i padom u donji dio 1.hnl-a i ta medijska haranga dinama doživljava krah.
na žalost, stanje u državi je takvo da sposobni bježe iz hrvatske, da se standard urušava gotovo jednako brzo kao i hajduk pa ljudima i najvažnija sporedna stvar na svijetu više nije toliko u žarištu interesa, posebice jer su sve utakmice pokrivene tv pravima pa se za relativno male novce sve može gledati iz komfora vlastitog doma.

uostalom, ti si ovim upisom pokazao kako niti sam sebe ne cijeniš.
kako da to onda očekuješ od drugih?
Cjenim ja sebe naime mene niko nemoze kupit. Posebno ne kojekakvi ratni profiteri koji su kao picke pobjegli. I posebno mi takav isti nemoze odrefjivati misli.
Meni mrznja prema tovarima nije ni na kraj pameti. Sportski rivalitet da mrznja ne.
Jbg nismo svi ti ili onaj paranoik amper. 
Dinama volim hajduku se mogu rugati ali ga ne mrzim zasto bih to trebao???
Samo cinjenica je da u rh njih ima vise nego nas dinamovaca a to je potvrdio i otac tvojih misli i razuma
nije to nikakva činjenica, nego medijska interpretacija i goebelsovska propaganda gdje se neprestanim glorificiranjem hajduka i isto tako neprestanim pljuvanjem i negativnim pisanjem o dinamu stvara iluzija kako u hajdukovoj pustinji su same oaze i jezera s palmama, a u Dinamovim poljima samo pijesak i mrtvački kosturi.
danas u svim medijima na prste jedne ruke možeš nabrojati novinare koji su dinamovci, svi ostali su tovarski uhljebi koji sustavno promoviraju jaz između sjevera i juga i koji svoje frustracije pretaču u medije u kojima rade.
teško ćeš danas naći novinara koji će priznati da su dinamovi rezultati za respekt, a stanje u hajduku poziv na uzbunu jer se hajduk uvalio u ozbiljne probleme i ne vidi se tko će, kako, s kojim kapitalom i u kojem vremenu naći modus da okrene trend ka boljem hajduku.

dinamo volim, a hajduk više i nije neki rival s kojim se gušt pofajtati.
umjetno se još forsira hajduk kao najveći rival, derbi, ovo - ono, a svi smo svjesni da je  dinamu na terenu najveći izazov rijeka pa Osijek.

činjenica je kako u afirmativnom medijskom ozračju hajduk lakše funkcionira jer nema medijskih klipova pod noge, činjenica je kako se silnim medijskim trudom pumpa pozitivna atmosfera oko hajduka
isto je tako činjenica kako se dinamo stigmatizira od većine medija, kako marginalne skupine kao "dinamo to smo mi" dobivaju elitne termine u informativnim emisijama čim imaju što negativno o dinamu reći i isto je tako činjenica kako to sve ima odraz na sveukupnu atmosferu oko dinama.
Međutim, to ne znači kako je time stvoreni privid uspješnog hajduka i problematičnog dinama realna slika stanja.
dapače, žestoko podsjeća na vic o medijskoj obradi susreta američkog i ruskog vrhovnika i utrke na 60 metara u kojoj je mlađi amerikanac pobijedio, a mediji objavili.
- američki: održan je susret i utrka vrhovnika u kojoj je naš predstavnik nadmoćno pobijedio suparnika
- ruski: održan je susret i utrka vrhovnika u kojoj je naš vrhovnik zauzeo veličanstveno drugo mjesto, a američki je vrhovnik bio predzadnji.

tako je i hajduk uvijek veličanstveni drugi, treći, četvrti, šesti, a dinamo je neuspješan.
Zamolio bih te da ime dr
 Josefa Goebbelsa ne stavljas u isti rang sa hajdukom.
Jedan od najvecih to ne zasluzuje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/1/2019, 21:30

Roland Deschain wrote:Nije to uvreda, to je trenutno stanje stvari. A to da ja mrzim sve južno, zajebi malo. Mrzim licemjerje navijača Hajduka.
Mrziš,mrziš. U više navrata si ti to pokaza, ma koliko kasnije pokušava to ubaciti u celofan zajebancije.  Basketball

Ovo su tvoje izlučevine:

"Što je tu zanimljivo tako? Općepoznato je da u Zagrebu ima puno Dalmatinaca što trajno, što privremeno doseljenih. Zanimljivo je da je ovo snimano usred radnog dana. Dok ostali pošteni i vrijedni Zagrepčani rade, lijeni blitvari se naslikavaju po špici. I pivaju, maslina je neubrana. Pa vrati se doma i poberi je klošaru lijeni."



"Što ona može mijenjati? U drugim državama bi joj za života digli spomenik. A kod se nade hrpa idiota koji u životu nisu ništa postigli i  vrijedaju. To ima samo kod nas. U stvari kod vas dolje."


"Tovarske seljacine. Ali su im Cibosi zato zagurali kurcinu u cvalje.  Nadam se ako Bog da ce i Dinamo sutra ponovit"


"Mater vam jebem smrdljivu tovarsku, stvarno nemate obraza. Sudac vam donese gol i to se ne spominje. Fuj, govna ste bili govna cete ostati."


No ko te jebe tako jadnog, nek te ta mržnja izjeda Basketball

Btw. tu ste na ovoj temi o Dinamu VI dinamovci skrenuli na najveći hrvatski nogometni klub-HAJDUK SPLIT. I nije vam prvi put.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 16/1/2019, 21:41

Ja sam sto puta rekao što mislim o tvom mentalnom sklopu, ovim postom samo dokazuješ.
Inače, prvi odlomak je zajebancija, a ovo ostalo su reakcije na primitivne ispade tovarskih navijača, a ne normalnih Dalmatinaca.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/1/2019, 21:43

Prc, prc... Nisam tak mislil...  :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 21:48

Roland Deschain wrote:Ja sam sto puta rekao što mislim o tvom mentalnom sklopu, ovim postom samo dokazuješ.
Inače, prvi odlomak je zajebancija, a ovo ostalo su reakcije na primitivne ispade tovarskih navijača, a ne normalnih Dalmatinaca.
Ma tominjo brate odjebi ovog retarda. Smrdi na srbina sa kilometra

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 21:49

isključivi krivac wrote:Prc, prc... Nisam tak mislil...  :lell
Otkud tebi crve pravo da se tako ponasas prema tominju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 16/1/2019, 21:51

PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam sto puta rekao što mislim o tvom mentalnom sklopu, ovim postom samo dokazuješ.
Inače, prvi odlomak je zajebancija, a ovo ostalo su reakcije na primitivne ispade tovarskih navijača, a ne normalnih Dalmatinaca.
Ma tominjo brate odjebi ovog retarda. Smrdi na srbina sa kilometra
Ja sam dobar kršćanin, volio bih mu pomoći, ali izgleda da je to Sizifov posao.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/1/2019, 21:51

PABLO ESCOBAR wrote:
isključivi krivac wrote:Prc, prc... Nisam tak mislil...  :lell
Otkud tebi crve pravo da se tako ponasas prema tominju
:rofl haha
A kako se ja ponašam?
Ništa mu ja ružno nisam rekao, ni napisao. On je sam priznao da mrzi, a kako i koliko pokazuju njegovi postovi i upisi. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/1/2019, 21:55

Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam sto puta rekao što mislim o tvom mentalnom sklopu, ovim postom samo dokazuješ.
Inače, prvi odlomak je zajebancija, a ovo ostalo su reakcije na primitivne ispade tovarskih navijača, a ne normalnih Dalmatinaca.
Ma tominjo brate odjebi ovog retarda. Smrdi na srbina sa kilometra
Ja sam dobar kršćanin, volio bih mu pomoći, ali izgleda da je to Sizifov posao.
:rofl
Da si ti kršćanin, ne bi mrzio. 
Možeš biti jedino lažni kršćanin Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 22:13

isključivi krivac wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
isključivi krivac wrote:Prc, prc... Nisam tak mislil...  :lell
Otkud tebi crve pravo da se tako ponasas prema tominju
:rofl haha
A kako se ja ponašam?
Ništa mu ja ružno nisam rekao, ni napisao. On je sam priznao da mrzi, a kako i koliko pokazuju njegovi postovi i upisi. Basketball
Nevolim povlaciti to.pitanje ali tebi cigansturo valjda nije jasno da ti nije bilo tominja i takvih ti ssada nebi prosipao govna na forumu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/1/2019, 22:13

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam sto puta rekao što mislim o tvom mentalnom sklopu, ovim postom samo dokazuješ.
Inače, prvi odlomak je zajebancija, a ovo ostalo su reakcije na primitivne ispade tovarskih navijača, a ne normalnih Dalmatinaca.
Ma tominjo brate odjebi ovog retarda. Smrdi na srbina sa kilometra
Ja sam dobar kršćanin, volio bih mu pomoći, ali izgleda da je to Sizifov posao.
:rofl
Da si ti kršćanin, ne bi mrzio. 
Možeš biti jedino lažni kršćanin Basketball
Nitko od nas nije pravi krscanin
Samo si ti pravi debil.
Eto

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum