ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za nichea

Go down

Pitanje za nichea  Empty Pitanje za nichea

Post by FRANK 12/29/2018, 14:56

Kad ce hajduk bit prvak

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/29/2018, 15:24

Kad mu okolnosti to dopuste...
Sad je to nemoguce...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by FRANK 12/29/2018, 15:27

fridrih_niche wrote:Kad mu okolnosti to dopuste...
Sad je to nemoguce...
;)
Znaci 50 godina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/29/2018, 15:53

Moguće i vise...
Čini mi se da će Dinamova mecena (HDZ) vladat još dugoooo..
Jer ljudska glupost i pokvarenost su vječne...
A HDZ/GNK Lopov se hrane sa tim manama...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/30/2018, 10:31

Što onda cela dalmacija glasa za taj HDZ? Što ih više glasate, oni vas više jebu... Najgluplja regija na kugli zemaljskoj Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/30/2018, 10:53

Nepismena starost je svuda retardirana, ne samo u Dalmaciji...
A oni su primarni glasači HDZ-a, na žalost...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Tominjo 12/30/2018, 11:29

Serbia Strong wrote:Što onda cela dalmacija glasa za taj HDZ? Što ih više glasate, oni vas više jebu... Najgluplja regija na kugli zemaljskoj Basketball
Ko da imaš bolji izbor u Hrvatskoj? To što HDZ pobjeđuje samo pokazuje kako je oporba jadna. Raspali SDP i diletanti iz Živog zida ili suncokreti iz Mosta. A to da je Dinamo prvak radi HDZ-a su priče koje sekta plasira svojim ovcama među koje spada i Niče kako bi sakrili vlastitu nesposobnost. Pametniji navijači Hajduka su ih pročitali, ali postoji još stado koje bleji kako oni sviraju. Basketball
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/30/2018, 12:40

Ne, nije HDZ taj koji je čuva leđa medjugorskom anđelu da stvori hegemoniju GNK Lopova u najkorumpiranijoj ligi svita...
Ili je možda 90 % članova SDP-a ili Mosta u strukturama vodstva HNS-a?
Pa je Andjel njima plaća kampanje, lol...
Nekad je bolje ništa ne napisat, moj Tominjo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by darth_vader 12/30/2018, 22:59

HDZ je neokomunistička sekta iz legla samog nečastivog... zavedu stare, polupismene, neškolovane čobane te im uhljebljuju potomke, a zauzvrat traže trajnu lojalnost koja se itekako prati i provjerava...kuga, kolera, nuklearna kataklizma i sve Biblijske pošasti im nisu ni blizu po uništavanju supstance preostalog naroda na kojem parazitiraju...uglavnom, odvratno nešto, najgore od najgoreg se nakotilo u toj šugavoj sekti... sumnjam da čak i Srbi imaju nešto tako zloćudnog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by darth_vader 12/30/2018, 23:02

Eh da, najdraži su im koalicijski partner-domaći četnici... nikad ih ne iznevjere... Basketball
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/30/2018, 23:45

jasambrend wrote:HDZ je neokomunistička sekta iz legla samog nečastivog... zavedu stare, polupismene, neškolovane čobane te im uhljebljuju potomke, a zauzvrat traže trajnu lojalnost koja se itekako prati i provjerava...kuga, kolera, nuklearna kataklizma i sve Biblijske pošasti im nisu ni blizu po uništavanju supstance preostalog naroda na kojem parazitiraju...uglavnom, odvratno nešto, najgore od najgoreg se nakotilo u toj šugavoj sekti... sumnjam da čak i Srbi imaju nešto tako zloćudnog...


HDZ je kamilica za SNS.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Guest 12/30/2018, 23:52

jasambrend wrote:HDZ je neokomunistička sekta iz legla samog nečastivog... zavedu stare, polupismene, neškolovane čobane te im uhljebljuju potomke, a zauzvrat traže trajnu lojalnost koja se itekako prati i provjerava...kuga, kolera, nuklearna kataklizma i sve Biblijske pošasti im nisu ni blizu po uništavanju supstance preostalog naroda na kojem parazitiraju...uglavnom, odvratno nešto, najgore od najgoreg se nakotilo u toj šugavoj sekti... sumnjam da čak i Srbi imaju nešto tako zloćudnog...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by bafalo 1/1/2019, 15:48

bracali vula smeta samo zato šta je zvezdaš da je za partizan bacio bi se za njega pred metak :O

_________________
Pitanje za nichea  Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Pitanje za nichea  Empty Re: Pitanje za nichea

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum