ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nitko nije bio prorok u svom selu

Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Eroo Thu 6 Dec - 8:34

Kolindin upad na Zlatnu loptu je hit, iznenadit će vas što sve stranci pišu
G.Ba prije 2 dana


Nitko nije bio prorok u svom selu KOLINDA_PIX_04122018
KOLINDA GRABAR-KITAROVIĆ još se jednom pobrinula da bude u centru pažnje pa se danas podjednako priča o Luki Modriću koji je osvojio Zlatnu loptu i o njoj koja se na dodjelu samo ugurala.Dok se Hrvati na društvenim mrežama uglavnom sprdaju na račun svoje predsjednice, komentari koje ostavljaju stranci potpuno su suprotni.

https://www.index.hr/magazin/clanak/kolindin-upad-na-zlatnu-loptu-je-hit-iznenadit-ce-vas-sto-sve-stranci-pisu/2047536.aspx
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Eroo Thu 6 Dec - 8:35

Kako to? Pita se INDEX, a odgovor ima u'kući... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Sora Thu 6 Dec - 8:40

Ma zena se zabavlja ko nitko jos 
Ja se ne sjecam da je ijedan predsjednik bilo koje drzave izvodio tajav show 
Vodite ju u holivud ili makar bolivud

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Eroo Thu 6 Dec - 8:46

Danas nema ni jednog kuta na ovoj Planeti u kojem ne bi znali za  Modrića
ili Kolindu Grabar Kitarović. I Croatia-u, naravno.
Da se dijeli "zlatna lopta" i za predsjednike država KGK bi je osvojila bez konkurencije. 
To mali talibanski um nikad neće moći razumjeti. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by vuksadinare Thu 6 Dec - 8:46

jbg kurcu kuze ovi tipa index-a...najbolje biti kao josipovic 'nit me vide nit me cuju a zampam' :)....odnosno kao josipovic na ep u rukometu 2012 u srbiji kad je sjedio sa tadicem(inace ne bi ni dosao da mu frend tadic nije najavio dolazak na utakmicu) u polufinalu između hrvatske i srbije...gdje su se srbi bacali flase,kovanice,prijetili rezanjem grkljana malobrojnim hrvatskim navijacima stisnutim u kutu gdje je lignjun izjavio vec legendarnu recinicu nakon upita novinara nakon utakmice 'jeste vidjeli vrijeđanje hrvatskih navijaca citave dvorane,bacanje kovanica,flasa pa cak i cipela u smjeru hrvatskih navijaca'...odgovor je bio..'nisam zamjetio da s enesto posebno događalo u dvorani'...naravno kad je zaljubljeno piljio u domacina tadica ilikao gost..'sto da uvrijedi,pokvari odnos njega i tadica neka izjava tamo o nekim navijacima i ko im kriv sto su dosli navijati' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Sora Thu 6 Dec - 8:47

Zena je Hrvatska MARIJA ANTOANETA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Sora Thu 6 Dec - 8:48

vuksadinare wrote:jbg kurcu kuze ovi tipa index-a...najbolje biti kao josipovic 'nit me vide nit me cuju a zampam' :)....odnosno kao josipovic na ep u rukometu 2012 u srbiji kad je sjedio sa tadicem(inace ne bi ni dosao da mu frend tadic nije najavio dolazak na utakmicu) u polufinalu između hrvatske i srbije...gdje su se srbi bacali flase,kovanice,prijetili rezanjem grkljana malobrojnim hrvatskim navijacima stisnutim u kutu gdje je lignjun izjavio vec legendarnu recinicu nakon upita novinara nakon utakmice 'jeste vidjeli vrijeđanje hrvatskih navijaca citave dvorane,bacanje kovanica,flasa pa cak i cipela u smjeru hrvatskih navijaca'...odgovor je bio..'nisam zamjetio da s enesto posebno događalo u dvorani'...naravno kad je zaljubljeno piljio u domacina tadica ilikao gost..'sto da uvrijedi,pokvari odnos njega i tadica neka izjava tamo o nekim navijacima i ko im kriv sto su dosli navijati' :)
Sto mi imamo od njezinih provoda i zajebancije ? 
Sto ? 
Da smo zadnji po svemu osim sto nam se precednica slika po novinama 
Ajd molim te

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by vuksadinare Thu 6 Dec - 8:50

Sora wrote:
vuksadinare wrote:jbg kurcu kuze ovi tipa index-a...najbolje biti kao josipovic 'nit me vide nit me cuju a zampam' :)....odnosno kao josipovic na ep u rukometu 2012 u srbiji kad je sjedio sa tadicem(inace ne bi ni dosao da mu frend tadic nije najavio dolazak na utakmicu) u polufinalu između hrvatske i srbije...gdje su se srbi bacali flase,kovanice,prijetili rezanjem grkljana malobrojnim hrvatskim navijacima stisnutim u kutu gdje je lignjun izjavio vec legendarnu recinicu nakon upita novinara nakon utakmice 'jeste vidjeli vrijeđanje hrvatskih navijaca citave dvorane,bacanje kovanica,flasa pa cak i cipela u smjeru hrvatskih navijaca'...odgovor je bio..'nisam zamjetio da s enesto posebno događalo u dvorani'...naravno kad je zaljubljeno piljio u domacina tadica ilikao gost..'sto da uvrijedi,pokvari odnos njega i tadica neka izjava tamo o nekim navijacima i ko im kriv sto su dosli navijati' :)
Sto mi imamo od njezinih provoda i zajebancije ? 
Sto ? 
Da smo zadnji po svemu osim sto nam se precednica slika po novinama 
Ajd molim te
a sto smo imali do josipovica recimo..gledajuci ga svako malo u guzenju sa tadicem i setnjicama po opatiji gdje su jedno drugom gurkali rukice da ih je cak i feral ismijao :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Eroo Thu 6 Dec - 8:58

KGK je kraljica. :x

Talibanska i jugofilska sirotinja  ne razumije njenu ulogu udrštvo.
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

Nitko nije bio prorok u svom selu Empty Re: Nitko nije bio prorok u svom selu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum