ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/1/2019, 22:24

fridrih_niche wrote:Ampere, prestani davat govnima na važnosti...
;)
Niche, kako nisu važni? Pa oni su najkorisniji volonteri udruge NH. S svojim glupostima, lažima i vrijeđanjem motiviraju ljude na učlanjivanje u Hajduk.  :D
Triba ih citirati i kopirati što je više moguće.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/1/2019, 22:32

Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/1/2019, 22:35

 

ma ko mu jebe mater
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 11/1/2019, 00:44

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ampere, prestani davat govnima na važnosti...
;)
Niche, kako nisu važni? Pa oni su najkorisniji volonteri udruge NH. S svojim glupostima, lažima i vrijeđanjem motiviraju ljude na učlanjivanje u Hajduk.  :D:
Triba ih citirati i kopirati što je više moguće.
treba, barem dok razvoj događaja ne prosvijetli pamet svima i svi ne uvide kakva je prevara ekipa iz našeg hajduka.

zanimljivo je kako se sad svi forumski idioti tipa amper, niche i spavači tipa verbal kinta odjednom žestoko trude braniti lik i djelo udruge naš hajduk.

dok je kos sa brancom radio što ga volja svi ste bili klimoglavci jer su vas dopingirali dinamom, mamićem, Šukerom, HNS-om.

kad gle kurca: dinamo opet dominira i bez mamića, šuker i repka drugi na svijetu, HNS obnovio prvoligaške terene (osim bogatom hajduku koji sve može sam) i još financijski stoji kao nikad.

rijeka vas je prepišala za tri koplja, Osijek je na najboljem putu da napravi isto, lokomotivu i goricu niste uspjeli nijednom pobijediti i svi oni ne valjaju, samo hajduk valja premda bez kredita i rasprodaje igrača teško može zatvoriti financijsku konstrukciju, a ako se nekim čudom ne domogne igranja u europi biti će još gore.

sve je to vama naš hajduk i njegova pamet i borba dala.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/1/2019, 01:26

fridrih_niche wrote:Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
Ma slažem, samo kažem. Korisni su i dok traju dobro je. Mnogo ljudi je razočarano rezultatom Hajduka u zadnje vrime, ali isto tako kad vidi ove redikule ipak se odluče učlaniti i podržati cijelu priču jer kad vidiš tko diže glas i kakvom načinom se služe.
Ja sam osobno odlučija prijevremeno uplatiti za člana obitelji donaciju "Za sva vrimena" kad sam vidija ove redikule. Tija sam to u kešu uplatiti kad dođem doli, ali njihovom motivacijom sam priko paypala napravija nalog, tako da ću donirati više od onih potrebnih 7500 kuna. Motivirali su oni mnoge druge.

Samo, čini mi se da neće dugo jer malo pametniji (ne puno pametniji :D) su već počeli vršiti pritisak na Plavušu i Jastoga koji su sljedeći potezi i da neće valjda ostati samo na trabunjanju na fejsu. Bidna Plavuša je glupa ko k. ona ništa ni ne kuži, a Jastog je malo pametniji pa umiruje ljude da će vrlo brzo izaći s informacijama. A u biti nema pojma što triba raditi, pa on bidan do jučer nije znao što piše u statutu kluba. Teka sad ga počeja upoznavati, a sad je samo pitanje kad će napokon i hoće li shvatiti da promjene može napraviti (on i ostali) jedino ako se prvo UČLANI U Hajduk. Ne treba ni biti NH, može biti jedan od DPH-a. Pa onda skupi većinu članova, i eto ih. No to je već za njih malo viša fizika, a za Plavušu znanstvena fantastika.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 08:26

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
Ma slažem, samo kažem. Korisni su i dok traju dobro je. Mnogo ljudi je razočarano rezultatom Hajduka u zadnje vrime, ali isto tako kad vidi ove redikule ipak se odluče učlaniti i podržati cijelu priču jer kad vidiš tko diže glas i kakvom načinom se služe.
Ja sam osobno odlučija prijevremeno uplatiti za člana obitelji donaciju "Za sva vrimena" kad sam vidija ove redikule. Tija sam to u kešu uplatiti kad dođem doli, ali njihovom motivacijom sam priko paypala napravija nalog, tako da ću donirati više od onih potrebnih 7500 kuna. Motivirali su oni mnoge druge.

Samo, čini mi se da neće dugo jer malo pametniji (ne puno pametniji :D) su već počeli vršiti pritisak na Plavušu i Jastoga koji su sljedeći potezi i da neće valjda ostati samo na trabunjanju na fejsu. Bidna Plavuša je glupa ko k. ona ništa ni ne kuži, a Jastog je malo pametniji pa umiruje ljude da će vrlo brzo izaći s informacijama. A u biti nema pojma što triba raditi, pa on bidan do jučer nije znao što piše u statutu kluba. Teka sad ga počeja upoznavati, a sad je samo pitanje kad će napokon i hoće li shvatiti da promjene može napraviti (on i ostali) jedino ako se prvo UČLANI U Hajduk. Ne treba ni biti NH, može biti jedan od DPH-a. Pa onda skupi većinu članova, i eto ih. No to je već za njih malo viša fizika, a za Plavušu znanstvena fantastika.  lol!
jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 08:33

sitting_bull wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ampere, prestani davat govnima na važnosti...
;)
Niche, kako nisu važni? Pa oni su najkorisniji volonteri udruge NH. S svojim glupostima, lažima i vrijeđanjem motiviraju ljude na učlanjivanje u Hajduk.  :D
Triba ih citirati i kopirati što je više moguće.
treba, barem dok razvoj događaja ne prosvijetli pamet svima i svi ne uvide kakva je prevara ekipa iz našeg hajduka.

zanimljivo je kako se sad svi forumski idioti tipa amper, niche i spavači tipa verbal kinta odjednom žestoko trude braniti lik i djelo udruge naš hajduk.

dok je kos sa brancom radio što ga volja svi ste bili klimoglavci jer su vas dopingirali dinamom, mamićem, Šukerom, HNS-om.

kad gle kurca: dinamo opet dominira i bez mamića, šuker i repka drugi na svijetu, HNS obnovio prvoligaške terene (osim bogatom hajduku koji sve može sam) i još financijski stoji kao nikad.

rijeka vas je prepišala za tri koplja, Osijek je na najboljem putu da napravi isto, lokomotivu i goricu niste uspjeli nijednom pobijediti i svi oni ne valjaju, samo hajduk valja premda bez kredita i rasprodaje igrača teško može zatvoriti financijsku konstrukciju, a ako se nekim čudom ne domogne igranja u europi biti će još gore.

sve je to vama naš hajduk i njegova pamet i borba dala.
:tu ...oni se utzdaju u lovu obicnihclanova kao da je standard kod nas njemacki ili svedski..pa evo svi trce upalcivati clanarine,donirati..samo iz 'puke ljubavi'...vole oni hajduk ali ako nemas nemas..ili i 100 kuna je puno da djeci moras dati za marendu,za sto kuna kupis rucak i osnovne stvari..to ove  jocolor  na forumu nsita ne kuze..vljda misle da se svi zbog hajduka morajusvega odreci...a nek amper ako ja hajdukoljub i ima pun novcanik..da npr...2000 eura za hajduk..za dionice ili sto vec..ajmo amper da vidimo tu +'puku ljubav' kad je pitanje vklastiti novcanik..sto je tebi ili niceu kao 'pravim i fanatiziranim hajdukovcima' za hajduk iskesirati 1000,2000 eura...narocito amperu koji radi vani i ka'k ti pliva u novcu..ajmo..djela a ne rijeci i ideali :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 08:42

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ampere, prestani davat govnima na važnosti...
;)
Niche, kako nisu važni? Pa oni su najkorisniji volonteri udruge NH. S svojim glupostima, lažima i vrijeđanjem motiviraju ljude na učlanjivanje u Hajduk.  :D
Triba ih citirati i kopirati što je više moguće.
bog te jeba lazljivu...koga motivirati..prisiljavate..jesi vidio onu sliku pri uclanjenu u paraklupsku udrug ili zadrugu NH..ljudi okrenuli glavu da ih se ne prepozna od sramote jer su ih vođe 'stisle'..da im je ponos svi bi se okrenuli i bolilo bi ih kurac je'l ih snimaju ili ne..dapace bili bi ponosni...koji ste vi lazljivci i manipulatori strasno kao da ste izasli iz radione neke obavjestajne zajednice...uzas...jebote glupu da glupu..propadavaju vam inicijative za uclanjivanje sve sjevernije od muca i zapadnije od trogira..o cem ti pricas forumska ludo..pokusali ste nekidan perfidno oteti clanove dph-a gospic pa su vas otkantali ista stvar sa beliscem,drnisem...u imotskom vam se svega par navijaca pridruzilo a onda se kurcite po fejsu tipa 'hebes vukojebine dvadeset navijaca nam se uclanilo u stobrecu'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 08:55

..sto amper ne pises da vam je leđa okrenulo more poznatih navijaca hajduka,onih na funkcijama i onih koji su vas na pocetku podrzavali a koje ste sjebali...radi svojih 'interesa'...saveznike ste okrenuli za protivnike zadruge NH..sad vam je kos,branco i bivsa uprava 'krivi za sve' u onom pamfletu a tu i po fejsu drugim forumima ste ih podrzavali..'vjerodostojni' ste u t.p.m...'kako vitar puse'...u onom debilnom pamfletu koliko ste 'inteligentni' sami ste priznali da kreirate i sudjelujete u vlasti u klubu...a onda drugi dan treci..cetvrti opet se ko picke izvlacite da nemate nikakvu vlast u klubu i da nista ne kreirate...ne pitate..ne pisete...jebote irud ko vase price pusi taj je jos veci debil od vas i zadruge NH...i onda se ljute zadrugari sto ih neko proglasi glupacima i streberima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 09:20

mi navijaci hajduka koji smo oprba zadrugi..ne zanci da smo oprba hajduku kao klubu..torcidi(najvecem dijelu)..pa cak i upravi(ne slazemo se samo sa izborom nekih clanova za koje smatarmo da su zalutali u upravu,nadzorni odbor jer su sviđali zadrugi pa eto to je bio najveci kriterij za upad u klub odnosno da ih se stavi na listu za izbor)...evo da pođem od sebe..najveci dio mojih kritika ide zadruzi NH...jer ih smatram stetocinskom udrugom pardon zadrugom..koja se sluzi u zadnej vrijeme otimacinom clanova Drustvima prijatelja Hajduka..ili pokusajem instaliranaj u neka drustva svojih ljudi ali taj plan slabo im prolazi..bar u dijelu DPH-a...borimo se da torcida ili bar njen vrh bude sto neovisnija od zadruge i vise razmislja svojom glavom a ne glavom ovih muckarosa iz zadruge...kojiam je sve u brojkama a najvise onih financijskih gdje najvise misle na sebe sto se tcie toga..a to se moze dokazati ako se proispita imovina doticnih koju su imali prije osnivanaj zadruge i psolije kad su u zadruzi(cirtaj i hajduku) preuzeli funkcije..narocito oni psolije pokojnog žana...pa cete vidjeti nesrazmjer u imovinskom stanju prije i poslije..u zadnej vrijeme vrse pritisak i prisilu i kako sam naveo otmicu clanova ponajvise iz DPH-a i dijelom torcide samo iz dva razloga...steka sa otkupom dionica i trebaju odnekle nabaviti novac jer ocito 'vizija' namicanja novca od puba je propala jer ipak nisu toliki naivci kakvi god bili oni iz gradske valsti kao i dijelom iz klupske da im utuku lovu u bunar..zvan pub a gdje su pojedicni vijeli navodno najveci izvor prihoda za dionice..kad ej to propalo nista im nije preostalo nego vrsiti prisilno uclanjenje i otmicu clanova i to najvise u svrhu namicanaj sredstava za otkup dionice..a drugi motiv im je da pokazu brojem clanova da nisu u stagnaciji i da fol prikazu 'jacinu'...makar danas u lokalnim okvirima i prema oporbi.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/1/2019, 09:45

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
Ma slažem, samo kažem. Korisni su i dok traju dobro je. Mnogo ljudi je razočarano rezultatom Hajduka u zadnje vrime, ali isto tako kad vidi ove redikule ipak se odluče učlaniti i podržati cijelu priču jer kad vidiš tko diže glas i kakvom načinom se služe.
Ja sam osobno odlučija prijevremeno uplatiti za člana obitelji donaciju "Za sva vrimena" kad sam vidija ove redikule. Tija sam to u kešu uplatiti kad dođem doli, ali njihovom motivacijom sam priko paypala napravija nalog, tako da ću donirati više od onih potrebnih 7500 kuna. Motivirali su oni mnoge druge.

Samo, čini mi se da neće dugo jer malo pametniji (ne puno pametniji :D) su već počeli vršiti pritisak na Plavušu i Jastoga koji su sljedeći potezi i da neće valjda ostati samo na trabunjanju na fejsu. Bidna Plavuša je glupa ko k. ona ništa ni ne kuži, a Jastog je malo pametniji pa umiruje ljude da će vrlo brzo izaći s informacijama. A u biti nema pojma što triba raditi, pa on bidan do jučer nije znao što piše u statutu kluba. Teka sad ga počeja upoznavati, a sad je samo pitanje kad će napokon i hoće li shvatiti da promjene može napraviti (on i ostali) jedino ako se prvo UČLANI U Hajduk. Ne treba ni biti NH, može biti jedan od DPH-a. Pa onda skupi većinu članova, i eto ih. No to je već za njih malo viša fizika, a za Plavušu znanstvena fantastika.  lol!
Moraju se prvo učlanit u Hajduk?
Čekaj, morali bi platit to iz svog džepa?
Onda ništa od toga, kad nije džabe!
Kako su 80.-ih i 90.-ih mogli džabe ulazit na Poljud, a sad moraju platit?!
Doli uprava, doli Hajduk, doli NH!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/1/2019, 11:46

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
Ma slažem, samo kažem. Korisni su i dok traju dobro je. Mnogo ljudi je razočarano rezultatom Hajduka u zadnje vrime, ali isto tako kad vidi ove redikule ipak se odluče učlaniti i podržati cijelu priču jer kad vidiš tko diže glas i kakvom načinom se služe.
Ja sam osobno odlučija prijevremeno uplatiti za člana obitelji donaciju "Za sva vrimena" kad sam vidija ove redikule. Tija sam to u kešu uplatiti kad dođem doli, ali njihovom motivacijom sam priko paypala napravija nalog, tako da ću donirati više od onih potrebnih 7500 kuna. Motivirali su oni mnoge druge.

Samo, čini mi se da neće dugo jer malo pametniji (ne puno pametniji :D) su već počeli vršiti pritisak na Plavušu i Jastoga koji su sljedeći potezi i da neće valjda ostati samo na trabunjanju na fejsu. Bidna Plavuša je glupa ko k. ona ništa ni ne kuži, a Jastog je malo pametniji pa umiruje ljude da će vrlo brzo izaći s informacijama. A u biti nema pojma što triba raditi, pa on bidan do jučer nije znao što piše u statutu kluba. Teka sad ga počeja upoznavati, a sad je samo pitanje kad će napokon i hoće li shvatiti da promjene može napraviti (on i ostali) jedino ako se prvo UČLANI U Hajduk. Ne treba ni biti NH, može biti jedan od DPH-a. Pa onda skupi većinu članova, i eto ih. No to je već za njih malo viša fizika, a za Plavušu znanstvena fantastika.  lol!
Moraju se prvo učlanit u Hajduk?
Čekaj, morali bi platit to iz svog džepa?
Onda ništa od toga, kad nije džabe!
Kako su 80.-ih i 90.-ih mogli džabe ulazit na Poljud, a sad moraju platit?!
Doli uprava, doli Hajduk, doli NH!
:aw
Jebiga, lako je laprdati na društvenoj mreži i forumima, a kad triba uplatiti članarinu i dati iz svog džepa onda je malo drugačija priča:D

No, nemaju drugog izbora. Spominja je Jastog nešto referendum u gradu Splitu o prodaji većinskog paketa. Mogu se oni možda izboriti za referendum, ali ne vjerujem da bi većina ljudi bila za prodaju kluba. Pogotovo kad uzmeš u obzir kapacitet ljudi iz udruge NH u vidu informiranja ljudi o tome kakav rizik bi privatni vlasnik donio i ako on zajebe da više nitko klub ne bi spasio. Na kraju ako bi grad i prodavao dionice, sigurno bi ostavio u svom vlasništvu određeni broj dionica, a onda opet treba dobro s razumijevanjem pročitati Statut kluba.  lol! Pušiona im je u svakom slučaju.

Na kraju im ostaje jedino učlaniti se i tako raditi promjene, samo ima jedan veliki problem. Kako da se Jastog i ekipa učlane kad oni tvrde da Hajduk uopće nema članove i da su to samo članovi udruge NH i DPH-a?  :rofl Na stranu što tu njihovu LAŽ Statut kluba i ugovori koje HNK Hajduk ima potpisan s udrugom NH i DPH-a demantiraju.

Sve u svemu, jasno je da su se doveli pred zid i ne mogu dalje, pokopali sami sebe i jedino što im ostaje je lajati, vrijeđati (pa ih fejs blokira) s više profila.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/1/2019, 12:14

“Ako nije džabe, ne zanima nas!”
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/1/2019, 15:07

fridrih_niche wrote:
Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:A bili su sritni kad su gratis došli Krama, Tomecak, Pokrivač i još desetak igrača iz zagrebačke matice...
Basketball
Pa nisan mi bilo do ruganja zbog navijačke solidarnosti, stari moj njima tamo dile zabrane zbog bacanja u zrak onih plastičnih čaša kad padne gol, a stadion sagrađen ka da ga je prema sebi krojila mito i korupcija  :facepalm  

A i ovi koje san trefija nisu nojevi kojima se balun u Rijeci počea igrat 2012. s dolaskom Volpija. Smišno je jedino šta će ti ovakve stvari reć samo kad su s tobom nasamo, čim su dvojica njih već nema šanse, jbg ko će tovarima sad priznat da su cilo vrime bili u pravu  B-)

A najzanimljivije je kako svi navijači dile iste stavove i razmišljanja glede mafije i močvare, bez obzira na boje, i kako svi imaju domaće izdajnike u vidu tattičara, nojeva i jastoga
Dok ima ljudske zlobe i pokvarenosti onda će bit i Tattičara, Nojeva i Jastoga...
;)
Istina.
Kao šta s druge strane građanska dužnost i ideali ne poznaju predznake

Hajduk Split - Page 39 FB-IMG-1547131916339

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 11/1/2019, 15:11

Zaboravila sekta mamica sad udarili po kontrasima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 15:19

PABLO ESCOBAR wrote:Zaboravila sekta mamica sad udarili po kontrasima
jer ih udaramo pa boli...mislili su da nikad nece imati oporbu a misliti je majka svih zajeba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/1/2019, 15:23

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 39 49678576_1381170575353184_2158515821255589888_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-lhr3-1
Samo ljubav!
<3
Jedva čekan da mi članska dodje...
;)
Mislin da je broj veći, odnosno da su ovo samo oni do sada učlanjeni u Odjelu ili eventualno one članarine koje su donijeli DPH-ovi. 

Ima problema s učlanjivanjem, prvi je već stari problem klupskog knjigovodstva koji je u ovo doba na godišnjem tako da nema nikoga da proknjiži uplate putem banaka i javi Odjelu.

Drugi problem je puno veći jer je OTP banka klubu sad dodilila novi IBAN, a uplatnice sa starim IBAN-om Splitske banke su već poslane. Općenito to njihovo spajanje je izazvalo probleme jer štekaju i kartice te mobilno bankarstvo

Hajduk Split - Page 39 Screenshot-20190111-145659

Problemi će se rješit uskoro tako da moramo imat malo strpljenja

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/1/2019, 15:40

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
Ma slažem, samo kažem. Korisni su i dok traju dobro je. Mnogo ljudi je razočarano rezultatom Hajduka u zadnje vrime, ali isto tako kad vidi ove redikule ipak se odluče učlaniti i podržati cijelu priču jer kad vidiš tko diže glas i kakvom načinom se služe.
Srala očito nikako da skuže jednu elementarnu stvar. Svi ljudi su razočarani rezultatima ali podržavaju ovu priču jer vide ko i šta je alternativa, odnosno da alternative nema.

Godinama čitan sve i svašta te i dalje od oponenata nisan čua jedan jedini smisleni prijedlog o načinu funkcioniranja kluba a da nije "triba vratit ŠtiNca" i "ne može ulica vodit klub". Ako su to jedina dva modela koja oni mogu predložit onda san ja još uvjereniji da smo u pravu svi mi ostali koji ovo guramo

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/1/2019, 15:43

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ampere, prestani davat govnima na važnosti...
;)
Niche, kako nisu važni? Pa oni su najkorisniji volonteri udruge NH. S svojim glupostima, lažima i vrijeđanjem motiviraju ljude na učlanjivanje u Hajduk.  :D
Triba ih citirati i kopirati što je više moguće.
Sezona je kiselih krastavaca, triba nać neku zanimaciju, kad krenu utakmice brzo će se zaboravit na njih

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 11/1/2019, 15:57

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ma ko in jebe mater...
Nek si jaja pregrizu od muke...
Pljuc!
;)
Ma slažem, samo kažem. Korisni su i dok traju dobro je. Mnogo ljudi je razočarano rezultatom Hajduka u zadnje vrime, ali isto tako kad vidi ove redikule ipak se odluče učlaniti i podržati cijelu priču jer kad vidiš tko diže glas i kakvom načinom se služe.
Ja sam osobno odlučija prijevremeno uplatiti za člana obitelji donaciju "Za sva vrimena" kad sam vidija ove redikule. Tija sam to u kešu uplatiti kad dođem doli, ali njihovom motivacijom sam priko paypala napravija nalog, tako da ću donirati više od onih potrebnih 7500 kuna. Motivirali su oni mnoge druge.

Samo, čini mi se da neće dugo jer malo pametniji (ne puno pametniji :D) su već počeli vršiti pritisak na Plavušu i Jastoga koji su sljedeći potezi i da neće valjda ostati samo na trabunjanju na fejsu. Bidna Plavuša je glupa ko k. ona ništa ni ne kuži, a Jastog je malo pametniji pa umiruje ljude da će vrlo brzo izaći s informacijama. A u biti nema pojma što triba raditi, pa on bidan do jučer nije znao što piše u statutu kluba. Teka sad ga počeja upoznavati, a sad je samo pitanje kad će napokon i hoće li shvatiti da promjene može napraviti (on i ostali) jedino ako se prvo UČLANI U Hajduk. Ne treba ni biti NH, može biti jedan od DPH-a. Pa onda skupi većinu članova, i eto ih. No to je već za njih malo viša fizika, a za Plavušu znanstvena fantastika.  lol!
Moraju se prvo učlanit u Hajduk?
Čekaj, morali bi platit to iz svog džepa?
Onda ništa od toga, kad nije džabe!
Kako su 80.-ih i 90.-ih mogli džabe ulazit na Poljud, a sad moraju platit?!
Doli uprava, doli Hajduk, doli NH!
:aw
Točno se vidi koliko smo mi ljudima prominili mentalitet i podigli svijest o potrebi kupnje ulaznica i svega ostalog, i da je muktaš=grobar kluba.
Prije kad bi na neku šemu rješili mukte kartu falili bi se na sva zvona, a sad ako kojim ludim slučajem to i uspiju muče od straja da ih ko ne čuje

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 11/1/2019, 16:07

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 39 49678576_1381170575353184_2158515821255589888_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-lhr3-1
Samo ljubav!
<3
Jedva čekan da mi članska dodje...
;)
Mislin da je broj veći, odnosno da su ovo samo oni do sada učlanjeni u Odjelu ili eventualno one članarine koje su donijeli DPH-ovi. 

Ima problema s učlanjivanjem, prvi je već stari problem klupskog knjigovodstva koji je u ovo doba na godišnjem tako da nema nikoga da proknjiži uplate putem banaka i javi Odjelu.

Drugi problem je puno veći jer je OTP banka klubu sad dodilila novi IBAN, a uplatnice sa starim IBAN-om Splitske banke su već poslane. Općenito to njihovo spajanje je izazvalo probleme jer štekaju i kartice te mobilno bankarstvo

Hajduk Split - Page 39 Screenshot-20190111-145659

Problemi će se rješit uskoro tako da moramo imat malo strpljenja
sve neki problemi a vojske nigdje :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 39 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum