ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Empty Re: Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Post by Šandor Winnetou 25/11/2018, 17:26

kaya wrote:jeste se smirili, srbi iz mitrovicu ce jesti hranu iz neprijateljskih drzava i citati jutarnji list, europa ne zna, nece i ne moze nista protiv americkog stila - udri nogom jako !  a vucko je odnio jos jednu pobedu . malo ga hvalite sada na televiziji ..

Baš, sutra će da se okrene prema ustašiji i ima da pobedi u roku odma! Velika smrdija samo što nije izašla na historijske granice!!!

Šandor Winnetou

Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Empty Re: Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Post by Šandor Winnetou 25/11/2018, 17:30

Ringo10 wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:
Yehudim wrote:
:tu

 Tako Afgani jebu Amere evo već 17 god.

Mine na ceste, protuoklopnim tući šiptare di god se može, snajperima noću i danju.

Antiokupacijska borba, gerila

Tak oje..Ameri polako pocinju priznavati da nece dobiti rat u afganistanu..nemoguca misija..

Afganistancima svaka cast,imaju mooda,ko sto balkanci nemaju...jebote,uzmi nozinu prikradi se i ispikaj onog Jusa sroljavca..ponovi par puta i da vis kako bi se pakirali i perjali za Jusu svoju :clown
Kano Prle i Tihi u Povratku otpisanih, sami oslobodili Bjelgrad.
Srbe kao primjer..no mislim na sve balkance opcenito..pa i europljane,i sve zapadno..sto vidi silu vecu od sebe,odmah se skupi i poknji..
Pa logicno jest da ako nisi snazean oruzjem,ides srcem i voljom..i olovka ubija u sekundi..jel..doslovno..
tajna je u 

Pa sad, ne znam ... ali znam jedno. Da su Hrvati umjesto Srba i da imaju ovo sa Kosovom, Hrvatska bi sad obiljezavala 20tu godisnjicu priznanja Kosova i to bi se prikazivalo kao veliku pobjedu demokracije, dokaz pripadnosti Hrvata zapadno-europskoj civilizaciji, kao veliko uljudbeno dostignuce .... itd itd itd ... i ostale trice i kurcine
Baš, evo već 27 godina obilježavamo dan RSK Basketball
ajde budaletino idi se liječiti barem od kompleksa niže vrijednosti, Hrvati jesu nesposobni u masu stvari ali za pedalj teritorija ginu bez jebemti a vi poturice i posrbice tu ne spadate.

_________________
Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Empty Re: Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Post by kaya 25/11/2018, 18:36

tre wrote:
Ringo10 wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:

Tak oje..Ameri polako pocinju priznavati da nece dobiti rat u afganistanu..nemoguca misija..

Afganistancima svaka cast,imaju mooda,ko sto balkanci nemaju...jebote,uzmi nozinu prikradi se i ispikaj onog Jusa sroljavca..ponovi par puta i da vis kako bi se pakirali i perjali za Jusu svoju :clown
Kano Prle i Tihi u Povratku otpisanih, sami oslobodili Bjelgrad.
Srbe kao primjer..no mislim na sve balkance opcenito..pa i europljane,i sve zapadno..sto vidi silu vecu od sebe,odmah se skupi i poknji..
Pa logicno jest da ako nisi snazean oruzjem,ides srcem i voljom..i olovka ubija u sekundi..jel..doslovno..
tajna je u 

Pa sad, ne znam ... ali znam jedno. Da su Hrvati umjesto Srba i da imaju ovo sa Kosovom, Hrvatska bi sad obiljezavala 20tu godisnjicu priznanja Kosova i to bi se prikazivalo kao veliku pobjedu demokracije, dokaz pripadnosti Hrvata zapadno-europskoj civilizaciji, kao veliko uljudbeno dostignuce .... itd itd itd ... i ostale trice i kurcine
Baš, evo već 27 godina obilježavamo dan RSK Basketball
ajde budaletino idi se liječiti barem od kompleksa niže vrijednosti, Hrvati jesu nesposobni u masu stvari ali za pedalj teritorija ginu bez jebemti a vi poturice i posrbice tu ne spadate.
ote mi rijec iz usta. 
ja ti kazem, ti hrvati izbosne nisu normalni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Empty Re: Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Post by Šandor Winnetou 25/11/2018, 18:44

kaya wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
Kano Prle i Tihi u Povratku otpisanih, sami oslobodili Bjelgrad.
Srbe kao primjer..no mislim na sve balkance opcenito..pa i europljane,i sve zapadno..sto vidi silu vecu od sebe,odmah se skupi i poknji..
Pa logicno jest da ako nisi snazean oruzjem,ides srcem i voljom..i olovka ubija u sekundi..jel..doslovno..
tajna je u 

Pa sad, ne znam ... ali znam jedno. Da su Hrvati umjesto Srba i da imaju ovo sa Kosovom, Hrvatska bi sad obiljezavala 20tu godisnjicu priznanja Kosova i to bi se prikazivalo kao veliku pobjedu demokracije, dokaz pripadnosti Hrvata zapadno-europskoj civilizaciji, kao veliko uljudbeno dostignuce .... itd itd itd ... i ostale trice i kurcine
Baš, evo već 27 godina obilježavamo dan RSK Basketball
ajde budaletino idi se liječiti barem od kompleksa niže vrijednosti, Hrvati jesu nesposobni u masu stvari ali za pedalj teritorija ginu bez jebemti a vi poturice i posrbice tu ne spadate.
ote mi rijec iz usta. 
ja ti kazem, ti hrvati izbosne nisu normalni.
Hrvati iz BiH su u većini normalni, oni koji su poturice i poturice sa komplesom niže vrijednosti su debeloj manjini ali galame kao da ih je na stotine tisuća

_________________
Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Empty Re: Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Post by Guest 25/11/2018, 20:41

izbosne je sve čvornovato !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen... - Page 5 Empty Re: Milojko: Dragi Brate Dzeki Cen...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum