ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBAR, OLOŠ i ZAO

Go down

DOBAR, OLOŠ i ZAO Empty DOBAR, OLOŠ i ZAO

Post by Eroo Sun 21 Oct - 17:43



Vidim da je dotični g. već sam na svojem portalu objavio ovaj snimak, tako da mu s ovim ne mogu dodatno naškoditi.
Bakirova privatna policija ga je prije par mjeseci pretukla, pa sam zato obazriv...
Njegove analize onoga šta se u Sarajevu stvarno događa su veoma korisne za neupućene, kakav sam i sam.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

DOBAR, OLOŠ i ZAO Empty Re: DOBAR, OLOŠ i ZAO

Post by Eroo Sun 21 Oct - 18:08

Muslimani se, ako sam dobro razumio, indoktriniraju na dva načina, iz dva izvora.
Preko Saudove Arabije i islamske zajednice se širi radikalni islamizam (vehabije).
Turska "demokracija" se prenosi u politiku - doslovce (zatvaranje i  premlaćivanje
protivnika "sistema"). Muslimani su danas ispostavljeni bezočnoj propagandi, zato
se ne trebamo čuditi kada  sve koji se ne slažu s njima nazivaju fašistima,
islamofobima, ustašama, četnicima itd.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

DOBAR, OLOŠ i ZAO Empty Re: DOBAR, OLOŠ i ZAO

Post by abraham Sun 21 Oct - 19:08


 Cvijet suncokret.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

DOBAR, OLOŠ i ZAO Empty Re: DOBAR, OLOŠ i ZAO

Post by Eroo Sun 21 Oct - 19:08

Za one kojima se ne da odslušati cijli video, ukratko:




  • DOBAR, OLOŠ i ZAO 873x400





Latić: Radončić treba zahvaljivati Bogu što nije pobijedio, inače bi ga ubili
Autor: TV Alfa
19.10.2018 21:56

Poznati bh. novinar i publicista Nedžad Latić gostovao je u političkom magazinu „Dobar, loš, zao“ na Našoj TV, urednika i voditelja Marija Vrankića. Zbog velikog interesovanja gledalaca, emisija je emitirana večeras i u programu TV Alfa. 
U vrlo intrigantnom i otvorenom razgovoru Latić je iznio svoje poglede na postizbornu scenu u BiH i analizirao snagu i mogućnosti opozicije da preuzme vlast od SDA.
Tokom novinarske karijere u bivšoj državi tvrdi kako je shvatio da je Islamska zajednica bila u raljama KOS-a i UDBA-e. Smatra da se do danas nije oslobodila većine tih pipaka. Iako je s bratom Džemaludinom bio među najbližim saradnicima i prijateljima Alije Izetbegovića koji su u vrijeme komunizma i robijali zbog svojih političkih programa, danas smatra da trenutna ideologija oko SDA truje narod.
- Vjerski radikalizam i korupcija će ubiti originalnu ideju Alije Izetbegovića. Mogu reći da su napad na mene izvršile tzv. parapolicijske organizacije pod kontrolom SDA, zovem ih odredi smrti, kazao je Latić.
Eksperti iz Turske vodili kampanju SDA
Smatra da je nevjerojatno da Slobodna Bosna kao radikalno lijevi medij i SAF potpuno isto razmjenjuju teme i koncepte. Tvrdi da je to utjecaj Turske i AK stranke na SDA koja je potaknula koncept pomirenja lijevih i desnih radikala. 
- Eksperti iz Turske su vodili kampanju SDA po istom obrascu kao i dolje i to nije neprirodno po pitanju saradnje, ali donose drugačiji mentalitet, puno su ostrašćeniji u politici za razliku od nas, ocijenio je Latić.
Planski zločin nad demokratijom
Govoreći o otimanju izborne volje građana na proteklim izborima, Latić se osvrnuo i na enormnu krađu glasova koju je provela mašinerija SDA, a čija su najveća žrtva Fahrudin Radončić i SBB.
- Radončić treba da zahvaljuje Bogu što nije pobijedio, inače, mislim da bi ga ubili, kazao je Latić.
Kompetan izborni proces, smatra Latić, fokusiran je na promjenu Fahrudina Radončića. 
- Na način da je ovo inženjering, potpuno sračunat na njega i da je to brutalan inženjering koji je osmišljen u Ankari. To je jedan aspekt. Drugi aspekt, po meni, nemoguće je uraditi toliki zločin za demokratiju, od pola miliona nevažećih glasova, u brzini (u stisci). Kada lopov krade, on ima pritisak, međutim, neko je omogućio i CIK-u, prvenstveno mislim iz krugova međunarodne zajednice, da neće intervenirati kako bi se mogao uraditi tako komotan, planski zločin, ocijenio je Latić. 
Taj zločin primarno je fokusiran na Fahrudina Radončića, smatra Latić, navodeći da je on jednak prijetnjama Bakira Izetbegovića "mi smo te digli, mi ćemo te spustiti". 
- Drugo, koliko znam, Radončić je dogovorio sa Seferom Halilovićem da će njegovi glasati za Radončića za člana Predsjedništva BiH i za Hadžibajrića. Pometeni su. Tačno su znali. Dosta aspekata ukazuje da je vrlo planski izvedeno i imali su komoditet da to urade onako kako žele, ustvrdio je Latić. 
Dvoje za Džaferovića, jedan za Komšića
On je, također, poručio Draganu Čoviću, lideru HDZ-a BiH, da bi njegovo eventualno koaliranje sa SDA nakon proteklih izbora bilo ponižavajuće za Hrvate.
- Treba spasiti odnose Hrvata i Bošnjaka. Ako Čović odluči otići sa SDA u Parlament time će poniziti Hrvate. Ni Tihić, ni Silajdžić niti je ijedan bošnjački lider stajao iza Komšića. Samo Bakir Izetbegović šuti, jer su napravili ovo sada na izborima, kazao je Latić. 
U komentaru na aktualne napade na kardinala Puljića prisjeća se dobrih odnosa Alije Izetbegovića s Vatikanom te posredovanja kardinala Kuharića i Puljića u odnosima Izetbegovića i Tuđmana što današnji bošnjački ekstremizam ne poznaje niti priznaje.
- Postoje saznanja da su na terenu u džamijama i slično postojale instrukcije da se po obiteljima glasuje po principu – dvoje za Džaferovića, jedno za Komšića, zaključio je Latić.
https://alfa.avaz.ba/emisije/424150/latic-radoncic-treba-zahvaljivati-bogu-sto-nije-pobijedio-inace-bi-ga-ubili
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

DOBAR, OLOŠ i ZAO Empty Re: DOBAR, OLOŠ i ZAO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum