ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lagano od svicarske postajemo meksiko

Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by debotoijusto 26/9/2018, 16:44

Splitski kriminalci izabrali su novu taktiku "rada" i u svoja razbojstva ne kreću više u zatvorene prostore (kladionice, mjenjačnice, urede za otkup zlata), gdje im prijete videokamere i eventualni zaštitari, nego vlasnike tih objekata jednostavno dočekuju i otimaju im novac. Uz pucnjavu ili bez nje.
Tako je 27-godišnju djevojku iz Splita, koja je kći vlasnika poznatog splitskog restorana, u subotu, pet minuta nakon ponoći, u Viškoj ulici opljačkao nepoznati muškarac koji je imao šiltericu i sunčane naočale. Djevojka je išla iz očeva restorana i kući je nosila inkas od dva-tri dana. Razbojnik je to očigledno znao te je djevojci prišao s leđa i prislonio joj je pištolj na glavu. Djevojka mu je u strahu predala sav utržak u iznosu od 30 tisuća kuna. Policija intenzivno traga za ovim razbojnikom.
Ovo je već drugi slučaj razbojstva kad su na meti ljudi koji imaju neki svoj biznis i zarađuju više od prosječnih građana. Prava filmska pljačka odigrala se i prošlog ponedjeljka u ulici Vrh Visoke u Splitu, kad su pred očima mnogobrojnih stanara okolnih kuća i prolaznika opljačkana dvojica braće.

Maskirani pljačkaši došli su na motociklu u ulicu tik iza zgrade Belvedere, gotovo ispred kuće dvojice napadnute braće ispalili su metak u zrak poručivši im da misle ozbiljno, te su braći uzeli veću svotu novca.
Jedan od braće suvlasnik je lanca mjenjačnica, a drugi ima mrežu ureda za otkup zlata.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/567155/novi-ulicni-napad-na-poduzetnike-kceri-vlasnika-poznatog-splitskog-restorana-uperio-pistolj-u-glavu-i-opljackao-je
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by debotoijusto 26/9/2018, 16:46

samo podrzavajte katolicku djamahiriju , nakon poduzetnika padom ekonomije na red dodju otmice djece ili vozila na semaforu obicnih gradjana , sve vec vidjeno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 16:56

Viva Mexico
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by debotoijusto 26/9/2018, 17:17

RayMabus wrote:Viva Mexico
 nece plenky najebat vec ti kad uberu da imas 5-6 stanova i netko pijano ispred lokalne trgovine zakljuci da bi moglo bit i love ... nesrico tulava  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 17:20

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Viva Mexico
 nece plenky najebat vec ti kad uberu da imas 5-6 stanova i netko pijano ispred lokalne trgovine zakljuci da bi moglo bit i love ... nesrico tulava  :D
Žalim toga 

Che pasa gringo? 

Viva Mexico a ova emancipacirana oda s trideset iljada kuna eura čega već ne ko dobar dan 

Aj udaj se jebi gospu sinjsku   sidi kraj šporeta i rađaj dicu

VIVA MEXICO
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 17:36

Još onoga Giljanovića reketara nisu uhvatili 

Nevolim rekete 

Znaš da imam super demonske moći 

Još neznaju di je 

Upuca jednoga koji je isto krimos usri bila dana sve snimljeno kamerama 

Oba su pala 

Vidiš to ti je demon završi te tako elegantno da ni ne znaš kako
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 17:39

Te demon snimi direktno ti si gotov 

Svijet duhova 

Neshvatiš šta ti se desilo i kako 

Lovac postaje LOVINA
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 17:51

Vidiš da san vraća dvi utakmice na svjetskom prvenstvu jer san tija medalju 

Finale nisan jer me nije bilo briga 

Ruse jesan jer san vidija da netko tamo koristi vraća

Engleze san utakmicu gledao u ogledalu obrnuto kaos 

Igrat će se s nekim tko te može uništit totalno ako mu se za ozbiljno zamiriš
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by Serbinho-3 26/9/2018, 17:53

Ajde, bice barem burito...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 17:58

Ona oda s trideset iljada kuna po ulici, ono ja sam mala Štrumpfeta ti dam ti dam ti dam

Ajde jebi gospu tamo 

Plati zaštitara, glumi neku tko meni šta može
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 18:09

Giljanović je najeba jer je reketarija stare nemoćne ljude 

Pao mi moj otac na pamet i zato mi se zamirija

Nakon godinu i pol sve mu se okrenilo

Netko je njega i njegovu familiju počeja reketarit

Na kraju je on toga propuca usri bila dana

Sad je bjegunac 

To je poruka svim reketarima u Kaštelima šta će im se desit
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 18:28

Budite dobri, demoni nenapadaju nekoga tko nema ego

Ako vam po planeti oda netko čije su oči i um doslovno kamera za snimanje od demona pazite da vas ta kamera nesnimi

Bez obzira na šta vi mislili o demonima njih nema brojčano puno niti mogu biti na dva mjesta na planeti ili svemiru istodobno 

Zato imaju ove kamere, to znači da demon ima pristup u tu osobu, gleda te
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 18:31

Čak ni fizička osjetila nisu potrebna  ja san jedno dvista puta izaša iz tijela 

Tehnika kojom to radim je doslovno zovem demone

Ko kamere te snimaju priko takvih ko ja
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by RayMabus 26/9/2018, 18:44

Sad će treći svjetski pa se ne zamarati 

I migranti s kombijima upadaju u državu lupaju se s policijskim autima 

Kaos

Viva Mexico 

A vi umišljeni mazerijalisti kepeci na duhovnoj razini bojte se jer ste šupci koji misle da nema ništa iznad materije 

Neplivači najbolje brane brod

Mazerijalisti najbolje brane društvo jer je društvo kao pojava pojava na materijalnoj razini 

Trpaj
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by immortal 26/9/2018, 22:43

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Viva Mexico
 nece plenky najebat vec ti kad uberu da imas 5-6 stanova i netko pijano ispred lokalne trgovine zakljuci da bi moglo bit i love ... nesrico tulava  :D
nema debo nista protiv katolika.. on se bori da nama bude bolje  :K
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by Guest 27/9/2018, 22:25

u mom kvartu,Chamuga na hop pokusao uci u moju zgradu,tvrdeci da tu stanuje..scapio ga doli shiptar koji mirno doli stanuje sa obitelji,i zvao policiju..chamuga je pokusao u sitne sate obiti donja ulazna vrata,kao izgubio svoje kljuceve i sve dokumente...Policija mu uzela generalije i pustila..
Chamuga se ohrabrio i iduce jutro oko 3 pokusao u susjednoj zgradi nes slicno,srea neki svabo bas izlazio i cim je vidio chamugu u 3 ujutro znao je da nes ne valja,ovaj put marica dosla i odmah ga pokupila..Chamuge vise nema.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lagano od svicarske postajemo meksiko Empty Re: lagano od svicarske postajemo meksiko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum