ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/9/2018, 11:15


ma, pričam glupost..

cvijetovi traju 3mj nakon što se uberu, tako da, tko je brao sredinom lipnja i sušio u hladu..

ah, nema više promišljanja, nekad su stari razmišljali dugoročno, čuvali dio sjemenki od povrća u podrumu, i dr mudra djela..

kic
Admin

Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/9/2018, 11:55

Ja sam brala a nisam stara :P

Ja nemam uopce srca zamisljati onaj scenarij gore.
Mrzim kad djeca plaču.
Pod tim se ne podrazumijeva cviljenje zbog kinder jajeta,nego dječja nemoć,nezadovoljstvo i tuga.
Stvorili smo ih da brinemo i njima.


*nedostaju mi djeca* :(
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 12:38

Gdje su ti djeca?

Meni je tata nabrao caja od lipa,i sad svaki put kad ga pravim,rasplacem se....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 26/9/2018, 12:53

Moxy wrote:Ma to su skupi restorani... standard je oko 10-15€...pivo oko 3€...ako se kreces po 1. Bezirku onda je to druga prica.... ;) 


Meni su ovdje taxiji skupi....ispod 15€ voznjica nema sanse....


Ma svaka metropola je skupa ....

Nisam isao u "mali beograd" pa ne znam .

Ugl 20-25 eura rucak ,isto toliko i vecera ..dakle jednostavna racunica za 5 dana ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/9/2018, 13:20

Zagy :*

Djeca u vrtiću,kod kuce..

Ja odem na posao oni spavaju,ja se vratim oni spavaju.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 13:32

Toliko puno radis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/9/2018, 13:35

Moxy wrote:Toliko puno radis?
Samo kad se ukaze prilika ;)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/9/2018, 13:36

Moxy wrote:Toliko puno radis?
Samo kad se ukaze prilika ;)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:05

Fibica wrote:Ovoj retardiranoj kucki ispod mene dijete pocelo urlikati u 5.30
Naravno da nije isla do djeteta koje se gusilo u suzama vec je stavila cepove u usi i nastavila spavati (sto je i javno priznala da radi).
Sugava narkomanska kretenusa.

Mali joj vristi svako jutro i svake noci ili ga psuje ili ga ostavi da budi narod.. 
A meni su se stvorile rane u usima...pretpoatavljam od cepova.
Morat cu kupit one silikonske.

jadno dijete affraid  užas kakvih ljudi ima i kakvi ljudi dobiju djecu, a oni koji bi im pružili svu ljubav svijeta, ne mogu ih imati iz zdravstvenih razloga ili je procedura posvajanja usrana... znam samo jedan primjer poznanice koja je u manje od pola godine dobila klinca, to je valjda čudo u ovoj državi...

a ovakve poput te susjede dobiju dijete i onda nastane sranje, a pazi sad.. da se pojavi socijalna služba i da tim odluči da se dijete miče iz obitelji, onda bi nastala drama kao ono pretprošle godine mislim kad su dijete htjeli maknuti iz obitelji pa je cijela stvar završila u medijima, nastao je totalni kaos, socijalna (inače moja draga kolegica s faxa) je dobivala prijetnje smrću i ne znam kaj sve ne zbog toga

ne zna čovjek više kako se postaviti, a treba reagirati i raditi u najboljem interesu djeteta

zato meni czss nije bio opcija kod traženja posla jer mi je to totalna strava.. ne donosi odluku o micanju djeteta iz obitelji samo 1 osoba, ali tko je na meti?? socijalna radnica koja ulazi u obitelj i izlaže se riziku, fakat joj ne bih bila u koži..

a kad smo već kod susjeda i njihovih klinaca, ok ovdje se ne radi o klincu, ali .. susjeda mi je nemoguća!! dakle takvo hodanje po stanu nikad nigdje nisam doživjela, očito je spavaća soba iznad moje i tu najviše vremena provodi s klincem, onda znate kolko je sati.. nemaju tepihe i to je užas kad počne nabijanje dok hoda, kad klinac trči, a tek je prohodal.. dakle meni cijela soba podrhtava, imam osjećaj da će mi probiti plafon affraid   confused  wtf?!

njen pokojni muž je bil ok, kulturan sve pet.. a ta njegova žena... dakle nije se udostojala niti upoznati s nama, al ajd nema veze.. par godina je već tu (sa ostalim susjedima smo uvijek imali super odnos, druženje na dvorištu, roštilji...)
dakle, moj pas je tu bila ''oduvijek'' (i nije bila jedini pas u zgradi) - čitaj prije njih, ženska je rodila pred skoro 2g i iznenada zaključila prošle godine da nju smetaju dlake po stubištu... susjed čisti stubište, mi plaćamo uredno, a stubište se čisti 1 mjesečno.. i naravno da se skupi svega - ja nisam čistila posebno ''lepršajuće'' dlake po stubišu, pokupila bih u hodu koliko mogu, održavala sam ispred vrata tepih i čistila iza svoje curke taj dio od ulaznih do stana ako bi se desilo da joj pobjegne jer je bila jako inkontinentna zadnjih godinu dana, no nije se moglo reći da je neuredno i da smrdi niti išta takvog

jednom sam prilikom čula i tog susjeda da 'sere' po nama, kao da on nama govori, ali eto vidite nitko me ne sluša.. prešutila sam i nakon što mi se dotična obratila sa zamolbom da čistim (iako plaćamo!) jer ''nama stanarima smetaju dlake'', rekla sam joj da ne znam kome smeta, da mi nikad nitko nije ništa rekao za to (s tim susjedom kaj čisti valjda skoro 30 godina imamo ili 'smo imali' super odnos i znao je da nam može reći otvoreno sve) i predložila sam tom susjedu da ja čistim onda taj dio, ono nije bed kaj radim pola dana, još bar 2h nakon posla ribam stan i psa, ajde čistit ću i stubište (eh da, lik je cijelo vrijeme doma jer je u mirovini i nije da nema vremena) - na što je rekao da ne treba jer plaćamo i kaj bum čistila, da nek zanemarim kaj ta priča jer ionak ne voli pse pa sere...

uglavnom to je ostalo tak kak je, oni meni već godinama nabijaju 'po glavi', ja nikad nisam ništa rekla jer ne volim konflikte i kao ajde nije tak strašno, ali sad je to dijete počelo trčkarati i postaje neizdrživo!

ja više ne znam tko tu koga, znam samo da sam smanjila komunikaciju sa susjedima, da mi svi idu na živce jer imam filing da jednom susjedu pričaju jedno, drugom drugo i da svi redom seru jedni protiv drugih, a meni je muka od takve komunikacije i takvih razgovora, nastojim se ne petljati u takve stvari i ne pričati ni protiv koga jer znam kak to može završit...

lijepo sam mu rekla da ak kaj treba ili smeta, nek mi veli i od tad 'I mind my own business'... povremeno navinem mjuzu do daske da ne čujem nabijanje... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 26/9/2018, 15:17


očekivao sam više od teksta gdje sam načuo "nabijanje" ;_; :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:19

A cuj sad ovo.
Ispod mene dijete, iznad mene dijete.

Jednom prilikom sam zamolila majku iznad da mi zbilja smeta trcanje, razbijanje, udaranje u 23h navecer jer ustajem u 6h ujutro te paralelno studiram i radim.
Normalno da joj se nije svidjelo.
Mislim sta malo dijete od gidinu i nest, dvije, tri ima radit budno u 23h navecer i lupat po sobi.
Normalno od tada mi se jako zamjerila.
A rekla je: "sta ja mogu dijete me nece slusat'. "Dijete je malo i zeli se igrat".

Na kraju ga je dala u vrtic kad je napunoo 3 god.jer nije vise mogla izdrzat sa njim. Ne prica, a ima skoro 3 godine. Hoda pingivnasto a ima 3 god. Ne jede nista osim flipseva i mamine sise a ima 3 god.
I kad ga je dala u vrtic rekla je: "nek ide u vrtic, placam ga, neka ga oni dovedu u red".

Dakle. Majka razmazenog malog boga poslala u vrtic neka druge izluduje neda se njoj vise bavit njime. :)
To je rekla nakon sto joj je mali nogom udario curicu na toboganu jer ne moze nitko na tobogan osim njega...


I normalno... malon nakon polaska u vrtic naucio se slusati i leci oko 22h navecer. Cak nesto zna i pricat. Normalno hoda i druzi se s vrsnjacima. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:23

Mislim.

Ja kad sam bila mala red se i to kako znao.
Kaznjavali su me normalno za neposluh.
I ucili me da nisam na centru svijeta...da nisam bog.

Sad mislim da su mozda krivo i radili..  




I mislim da ako imas malo dijete koje zeli trcati okolo i naokolo uvijek mozes odabrati prostoriju gdje ispod ili iznad nije spavaca soba te staviti one mekane puzle na pod ili tepih...

Osim ako zivis u 30kvadrata. Tu je onda problem.

Ali opet... mozes mu reci NE.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:28

Uvijek dijetetu nekako popustis.
I tebi je sve na svijetu. 
Sto je i ok.

Ali donekle granica mora postojati. 
Na kraju krajeva radi normalnog razvoja samog dijeteta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:30

ovaj mali ide spavati očito između 19-20h jer se kasnije smire i ne čuje se više tak, samo hodanje mame, ali to treba izdržati... počnu ujutro između 7-8 pa nastave iza 16/17 pa valjda odu van i onda opet od 19-20h..

katastrofa je kao recimo danas kad je mama očito kod kuće ili baka pa nabijaju kroz cijeli dan... tlak mi je na 500, ne mogu se koncentrirati ni na što jer svako malo promarširaju sobom.. sad je i klinac stigao očito iz vrtića, tako da sam navinula prodigy do daske, samo neka mi dođe na vrata!

e da, već se prijetila zvanjem policije i ostavljala poruke, kakti bacanja kruha golubovima (koji isto tak već godinama slijeću u dvorište) i da... naravno da taj susjed koji čisti, ujedno hrani i golubove, ali to joj nije priznal pa se ona okomila na nas (mi imamo psa pa smo valjda prljavi pa hranimo i prljave ptice)

kruh se i dalje ''stvara'' na dvorištu, uhvatila susjeda na djelu.. a moj otac je u inat glupači počeo kupovati pšenicu koju pobaca kasno navečer, to se ionak ne vidi... e pa stvarno... e da, mi jedemo već godinama crni, a vidi čuda, na dvorištu se stvara bijeli kruh... lažne optužbe.. a mamica joj tepe krpe s mrvicama susjedima po vešu, koji se prijete da će ju prijaviti, to nije bitno jel... one su ipak fine dame iz pariza :lol:


Last edited by elysium on 26/9/2018, 15:34; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:33

Fibica wrote:Mislim.

Ja kad sam bila mala red se i to kako znao.
Kaznjavali su me normalno za neposluh.
I ucili me da nisam na centru svijeta...da nisam bog.

Sad mislim da su mozda krivo i radili..  




I mislim da ako imas malo dijete koje zeli trcati okolo i naokolo uvijek mozes odabrati prostoriju gdje ispod ili iznad nije spavaca soba te staviti one mekane puzle na pod ili tepih...

Osim ako zivis u 30kvadrata. Tu je onda problem.

Ali opet... mozes mu reci NE.

ove žive u 100 kvadrata, možda koji kvadratić više.. bogati mužić, a ona 15-20 godina mlađa.. jbg nije ona kriva, lik se razbolil i ostala je sama s malim djetetom, ali jbg, nisu ti svi ostali krivi kaj ti se desila tragedija.. nema ona pojma jer nema s čim razmišljat da bi shvatila da ispod nje ima ljudi... ima toliko mjesta u stanu, ali.. treba uključiti mozak!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:42

I ja sam pocela navijati muziku
Gl3dati filmove, navijem bas od kucnog kina do kraja...

Uredno kada vjezbam kresti RHCP ili kada sam tuzna neke srcedrapajuce pjesmice...
Usisavam u vrijeme kucnog mira.

Vec tri godine ista prica. Unazad par mj, popucali su i meni savovi. Toliko je malo sranja koje covijek moze trpit...



Tak su nas optuzili da bacamo novine i smece u prozor u suterenu jer su nas vidjeli da hranimo macku ( staru i steriliziranu )koja je pod skrbi udruge za zastitu zivotinja i jedne veterinarske stanice.
Na kraju se ispostavilo da zena preko puta koja je psihicki nestabilna to radi da bi se osvetila ovima u suterenu radi nekakvih razmirica medusobnih...


Dakle nije problem ni narkica od ispod koja se fiska i ima stalne intervencije policije. Nisu problem ni njene igle na parkingu. Ni njen bivsi muz koji je svima nama govorio da ce nas unistit.
Ni susjed koji je iscupao centralnu antenu pa ni jebeni HRT ne vidimo koji placamo 80kn mjesecno...

Problem smo mi jer nas nije za cut ni vidit. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/9/2018, 15:43

E,bas zato, meni stan nije bio opcija.

Ja ne mogu slusati galamu kako se kome hoce,a ne zelim ni da drugi slusaju mene. 

Kad bi vec morao biti stan,trazila bi neku mini zgradu sa 2/3/4 stana
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:43

Majke ti kao da zivim u bronxu u proslom stoljecu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 15:46

Kuca je stvarno idealna opcija samo jbg...kod nas su cijene urnebesne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2018, 16:20

Zato ja hodam okolo namrgođena pa me se svi boje...i obozavam svoj mir,potkrovlje i periferiju....

Odoh na razgovor,drž'te fige!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 26/9/2018, 16:29

Meni ok ova zgrada, susjedi isto. Svi gledaju svoja posla
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum