ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 20/9/2018, 14:44

Kopiram Forum.hr ove teme, al nek se nade i ovdje.

Ja zadnje:

The Body Shop mandarin and orchid gel za tusiranje i krema. Iz boce bezveze mirisi, al na kozi divno.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by mizantrop 20/9/2018, 16:22

Cien for men gel za tuširanje(lidl),Aveo soft krema za lice i tijelo(miler) & neven balzam za stopala(dm)
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 27/9/2018, 21:31

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? S-l640

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Neut_Deep%20Moist%20body%20lot_Sensitive_360x456
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by modra 27/9/2018, 21:41

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Dove-Sensitive-Skin-Micelar-Water-250ml

uzela si ovaj još prije u dm-u, 1+1 gratis
pa ne isušuje kožu, odnosno ne zateže me kao od palmolive npr... a bome i nije kao inače dove-ovi gelovi da ga ne moš isprat s kože!

zapravo mi je super! :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 27/9/2018, 21:42

Neki muski biobaza sa mentom cini mi se.
Eucerin urea krema za kozu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 2/10/2018, 09:32

I dalje Mixa za tusiranje, mazem se sa Elizabeth Arden Green tea Honey drops kremom...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 2/10/2018, 16:21

Nivea frangipani gel za tusiranje.
Balea icy berry piling za tijelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 16/12/2018, 15:52

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Fichenew_1543239688-FP-NUXE-Prodigieux-Huile_De_Douche_200ml-2017-web

Gel za tusiranje i losion iz iste linije...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 5/2/2019, 19:52

Završila Nuxe gel za tuširanje večeras.

Za mazanje ovo:

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Lierac-les-sensorielles-dry-oil-for-face-body-and-hair___17
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 5/2/2019, 19:56

E da, nedavno sam završila i ovo:

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Lipikarbaumeaptube200ml_ef_1_

I ovo je jedna od najkvalitetnijih krema za suhu kožu. Rješava suhoće u jedno mazanje i to dugotrajno.
Međutim, iako piše da je bez mirisa, aftersmel je grozan i zato je više neću kupovat. Nekakav kiseliš se razvije na koži i mislim da nije samo do mene jer mi je više žena potvrdilo isto.
Šteta, jer krema je izvrsna.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Egy 6/2/2019, 09:51

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Ziaja-10nije baš neka sreća. fino miriši al imam osjećaj da ne pere dobro.
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Egy 6/2/2019, 09:52

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Nivea_10plavi mus. za svaku pohvalu, odličan je.
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 1/10/2019, 08:57

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? 303172521

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? 9k=
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 18/11/2019, 21:00

Egy wrote:Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Ziaja-10nije baš neka sreća. fino miriši al imam osjećaj da ne pere dobro.


Meni je ovo predobro....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 1/12/2019, 22:33

Aveo kokos gel za prpranje tijela.
La petit mlijeko za tijelo... Nije mi dobro, ali lijepo mirise i dobila sam ga pa vrijedi potrositi. Ono zuto. Od karite maslaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 16/3/2020, 11:41

Meni je sve od La Petit loše, jedino jako lijepo mirišu, al koža bude koma.

Sapunoteka Badem krema za tijelo je izvrsna za suhu kožu. Time se sad mažem, a tuširam Biobaza jojoba i argan gelom, fin je.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 16/3/2020, 12:35

medication wrote:Meni je sve od La Petit loše, jedino jako lijepo mirišu, al koža bude koma.

Sapunoteka Badem krema za tijelo je izvrsna za suhu kožu. Time se sad mažem, a tuširam Biobaza jojoba i argan gelom, fin je.
I meni bude koza koma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 23/5/2020, 19:31

medication wrote:E da, nedavno sam završila i ovo:

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Lipikarbaumeaptube200ml_ef_1_

I ovo je jedna od najkvalitetnijih krema za suhu kožu. Rješava suhoće u jedno mazanje i to dugotrajno.
Međutim, iako piše da je bez mirisa, aftersmel je grozan i zato je više neću kupovat. Nekakav kiseliš se razvije na koži i mislim da nije samo do mene jer mi je više žena potvrdilo isto.
Šteta, jer krema je izvrsna.

Ne vidim nažalost koji proizvod...sjećaš se imena?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by medication 7/7/2020, 11:29

Sa mjesec i po zakasnjenja, La Roche Posay Lipikar krema za tijelo.

Jutros ulje za tusiranje i krema za tijelo Rituals Ritual Of Sakura.

Obozavam Rituals.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Guest 7/7/2020, 11:32

Divan je rituals
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon? Empty Re: Sto ste zadnje koristili za tusiranje/kupanje/mazanje nakon?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum