ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 13:59

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
oću ti reći da ono ča kanibalkanka govori, da se stariji tribaju oprezno obraćati mlodima da ne povridu njihove malene osjećaje, vridi i u suprotnom smjeru- even stronger.

jo ne zun koliko ti jegodin, ali to je besides the point.

fibi je agresivna, ali me ne ugrožava jer su to samo slova.

hmmm....znači ti i dalje suptilno vrijeđaš.

ironiziranje je vriđanje?

e pa jo..

nego što je? ismijavanje, ruganje što je isto što ironiziranje.

ironic
synonyms:sarcastic, sardonic, dry, caustic, sharp, stinging, scathing, acerbic, acid, bitter, trenchant, mordant, cynical; mocking, satirical, scoffing, ridiculing, derisory, derisive, scornful, sneering; wry, double-edged, backhanded, tongue-in-cheek;

ok, i guess da se svak uvridi radi čega god oće. 
ionako je meni sve isto; osjećaji forumaša su irelevantni.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 14:04

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
oću ti reći da ono ča kanibalkanka govori, da se stariji tribaju oprezno obraćati mlodima da ne povridu njihove malene osjećaje, vridi i u suprotnom smjeru- even stronger.

jo ne zun koliko ti jegodin, ali to je besides the point.

fibi je agresivna, ali me ne ugrožava jer su to samo slova.

hmmm....znači ti i dalje suptilno vrijeđaš.

ironiziranje je vriđanje?

e pa jo..

nego što je? ismijavanje, ruganje što je isto što ironiziranje.

ironic
synonyms:sarcastic, sardonic, dry, caustic, sharp, stinging, scathing, acerbic, acid, bitter, trenchant, mordant, cynical; mocking, satirical, scoffing, ridiculing, derisory, derisive, scornful, sneering; wry, double-edged, backhanded, tongue-in-cheek;

ok, i guess da se svak uvridi radi čega god oće. 
ionako je meni sve isto; osjećaji forumaša su irelevantni.

pa da znam da si ti everyday sadist evo ti još opet po tisućiti puta priznaješ i potvrđuješ. imaš tekst u mom postu koji točno detaljno opisuje tebe, šejkera i metildu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 14:08

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

hmmm....znači ti i dalje suptilno vrijeđaš.

ironiziranje je vriđanje?

e pa jo..

nego što je? ismijavanje, ruganje što je isto što ironiziranje.

ironic
synonyms:sarcastic, sardonic, dry, caustic, sharp, stinging, scathing, acerbic, acid, bitter, trenchant, mordant, cynical; mocking, satirical, scoffing, ridiculing, derisory, derisive, scornful, sneering; wry, double-edged, backhanded, tongue-in-cheek;

ok, i guess da se svak uvridi radi čega god oće. 
ionako je meni sve isto; osjećaji forumaša su irelevantni.

pa da znam da si ti everyday sadist evo ti još opet po tisućiti puta priznaješ i potvrđuješ. imaš tekst u mom postu koli točno detaljno opisuje tebe, šejkera i metildu.
već sun ti odgovori na to, jo ne vidin dovoljno sličnosti, s obziron na ono ča je napisono a ča opisuje svakodnevne sadiste, 

ali neka je to tako, jo ne ne bi buni protiv toga. jedno od nojvećih rozlika između ljevičara i slobodnjaka je nazivanje stvori provin imenon; mi se jednostavno nika ne ćemo protiviti tome.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 14:23

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

ironiziranje je vriđanje?

e pa jo..

nego što je? ismijavanje, ruganje što je isto što ironiziranje.

ironic
synonyms:sarcastic, sardonic, dry, caustic, sharp, stinging, scathing, acerbic, acid, bitter, trenchant, mordant, cynical; mocking, satirical, scoffing, ridiculing, derisory, derisive, scornful, sneering; wry, double-edged, backhanded, tongue-in-cheek;

ok, i guess da se svak uvridi radi čega god oće. 
ionako je meni sve isto; osjećaji forumaša su irelevantni.

pa da znam da si ti everyday sadist evo ti još opet po tisućiti puta priznaješ i potvrđuješ. imaš tekst u mom postu koli točno detaljno opisuje tebe, šejkera i metildu.
već sun ti odgovori na to, jo ne vidin dovoljno sličnosti, s obziron na ono ča je napisono a ča opisuje svakodnevne sadiste, 

ali neka je to tako, jo ne ne bi buni protiv toga. jedno od nojvećih rozlika između ljevičara i slobodnjaka je nazivanje stvori provin imenon; mi se jednostavno nika ne ćemo protiviti tome.


In a recent study, Buckels and colleagues examined examples of everyday sadism as part of what they refer to as the “Dark Tetrad,” sadism plus the original members of the “Dark Triad”—psychopathy, narcissism, and Machiavellianism. These personalities have some overlap and are characterized by callous manipulation, self-centeredness, disagreeableness, and exploitation. In their research, the team sought to determine whether everyday sadism could be captured in the laboratory, as well as whether measures of sadistic personality would predict these behaviors beyond already established measures of the Dark Triad. Among the findings were that sadistic personalities were the most likely members of the Dark Tetrad to select the task involving killing from an array of unpleasant tasks. Those sadists who killed more bugs derived greater pleasure from the act than those who killed fewer bugs.

In a second, related study, those high in sadism, psychopathy, and/or narcissism, as well as those low in empathy and perspective-taking, were willing to aggress against an innocent person when aggression was easy. Only sadists increased the intensity of their attack once they realized the person would not fight back, however. Furthermore, sadists, unlike the other "dark personalities," were the only ones willing to expend additional time and energy (in this case, first completing a boring task) in order to have the opportunity to hurt an innocent person.

Previous research has found that although psychopaths have no qualms about hurting others, they are more likely to do so when it serves a specific purpose. Narcissists are less likely to aggress upon another unless their ego is threatened. Machiavellians will usually aggress upon others only if there are sufficient perceived benefits and the risk to themselves is acceptably low.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 14:46

violator wrote:
Tipicni straw man kojima se neprekidno sluzis. :-)

Bitno je da se tvoj prijatelj Gnječ nikada ne služi takvim metodama. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 14:53

Speare Shaker wrote:
violator wrote:
Tipicni straw man kojima se neprekidno sluzis. :-)

Bitno je da se tvoj prijatelj Gnječ nikada ne služi takvim metodama. :p

Bitno je da nam laste odlaze. Ljeto je pri kraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 14:58

Kic, jesi li se upoznao s Metabaronima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 15:06

violator wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

ma hajde molim te gdje ti vidiš agresivnost jebote? Fibica nije agresivna ja bih volio da je barem malo pa da tebe pomete sa forumske palube u more ali na moju žalost nije agresivna. čak ni pasivno agresivna jer da je ja bi to skužio puno prije tebe tovare.

ja ću ti sada pejstat tekst da ti pokažem tko si ti tj. kakvi ste ti, šejker i metilda.

evo pogledajte se u ogledalo:

The everyday sadist

Most of us will encounter an "everyday sadist"—someone who actively seeks to cause us emotional pain. Given the potential for overlap among sadism, narcissism, psychopathy, and Machiavellianism, for the purposes of the below we will refer to anyone who purposefully causes emotional harm as an everyday sadist, or ES. The actions of an ES can range from the petty to the severe.

Common examples of everyday sadism include:

Intentionally repeating secrets that the ES promised to keep private
Portraying someone in a false or unflattering light in an effort to damage their reputation
Working to bring about someone’s being fired or otherwise jeopardize their job in the absence of cause
Seeking to ruin another person's relationship
Theft of property—physical, financial, or intellectual
Deliberately marginalizing a coworker, classmate, or family member, or student
Cyber or other bullying
ESs can be very skillful at orchestrating such situations, and often set them up so that it is difficult to prove that they are culpable (they will never take responsibility or feel remorse for harming another, regardless). Because of their ability to charm others, ESs may be popular, professionally successful or socially influential, and thus, others may be either unaware or unable to acknowledge the deliberate and harmful nature of their actions.

As described above, the ES may seek to harm another because they believe it benefits them in some way, because they feel threatened or envious, if they perceive the target as weak and/or unlikely to retaliate, or simply because hurting another is pleasurable. In some cases, the reason for the attack may be difficult for the victim to discern. Although we may like to think of ESs as strangers, the ES may very well be someone you know and consider yourself close to, such as a family member, friend, partner, or colleague.
tl;dr

agresivna je, gnječo. tako mloda cura a starijima osebe se obraća s neprikladnin rječnikon samo zoto ča joj ne odgovoro ča piše na ekranu..ccc

hahaha jebo ti bog mater. šta ćeš sad? jel sam ja mlođi ili storiji ot tebe kurbin sine? jel sam ti se obratio neprikladnin riječnikon? Fibi te nikada nije opsovala koliko ja znam ona nije niti jenom opsovala nekog ovako sočno kao što sad ja tebe tovare zlobni. pa stavi onda na forum pravilo da se ne smiju registrirat osobe mlađe od 60 godina jer bi onda se vi starčići osjećali ugroženi od tobožnje agresije mladih i omladine.

ma puši kurac abene koji kurac ja uopće raspravljam s tobom o čemu? Fibica te ugrožava? po tebi agresivna je? ajme majko šta ćemo je zatvorit u kavez da te slućano ne bi ugrozila?
oću ti reći da ono ča kanibalkanka govori, da se stariji tribaju oprezno obraćati mlodima da ne povridu njihove malene osjećaje, vridi i u suprotnom smjeru- even stronger.

jo ne zun koliko ti jegodin, ali to je besides the point.

fibi je agresivna, ali me ne ugrožava jer su to samo slova.


Ma da te covjek sad ne bi sutnuo u guzicu, lazljivu i pokvarenu! :-D

Gdje sam ja to napisala?! To si ti krenuo s "analizom" ljevicarstva i iz nje (takve analize) izvukao odredjene zakljucke. Tipicni straw man kojima se neprekidno sluzis. :-)


baba imo 6o godin i ne štedi phoebebuffay, i ti bi se sromila da tako razgovoroš s mlodima, baba ne štedi njene osjećaje a iskustveno je nadmoćna, 

obična parafraza

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 15:23

To nije parafraza onog sto sam napisala. Osvrnula sam se na konkretan primjer razvlacenja sukoba na novi pdf pod krinkom "ljevicarskih neistina", ne bi li jos netko cerecio Fibi, kad vec ona nije u stanju tome naci kraj, a ne sam njihov sukob. I to sam nazvala infatilnim ponasanjem za nekog tko bi trebao znati bolje iz same cinjenice da ih dijele desetljeca zivotnog iskustva. Pa se sada s pravom mogu upitati tko tu koga patronizira, ako se dosjetim tvojih zakljucaka. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 15:27

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
Fibica wrote:Tvoji= ljudi iz unutrasnjosti koji dolaze iz tvog kraja

Samo to je dokaz da ne citas s razumijevanjem

vidi glupaču metildu sad ti je i na ViP-u otvorila temu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t28439-kako-ljevicari-lazu


Pa ce biti kako Sotona zavodi.. :-) Jesi prijavio topic?

što je? koven me nije uspio potjerati s foruma pa je dobar i ban kad ne može bolje


Zeno, tebi je jos malo 60godina! Respektabilnih 60 koje dozivljavam kao nesto sto samo pridonosi spoznajnoj kvaliteti. Neki to nazivaju mudroscu. Ona je u ranim dvadesetima. Dakle, tu je negdje gndina tvoje djece. Ponijela si se uzasno glupo, poput razmazenog vrtickog djeteta koje je vas sukob odlucilo razvlaciti prad ocima ljudi koji niti prate, niti zalaze na ovaj topic gdje je sukob uopce i nastao! A sve pod krinkom "ljevicarskih neistina" da lakse progutaju tvoj histeriziranje. Ja bih se fakat posramila da na se na taj nacin "raspravljam" s nekim toliko mladjim od sebe.



Evo, citiram svoj kratak upis.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 15:30

Fibiii, sad ce stvarno pomislit' da smo dio nekog kovena, nu ti avatara! :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 2/9/2018, 15:33

fibi, cuvaj zdravlje....nisu vrijedni



usporedivati gnjeca sa ovo dvoje,troje je smijesno....i glupost.

za razluku od njig ima filing za covjeka, dusu....psovka jest brutalna ali sam je uvijek shvacala kao odraz nezadoviljsrva bez zlih namjera....dok ovo dvoje uziva gaziti i onda zlurado promatraju reakcije....


kic, to je razlog....um vlada svijetom.... ali je covjeku dusa dom.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 15:48

violator wrote:To nije parafraza onog sto sam napisala. Osvrnula sam se na konkretan primjer razvlacenja sukoba na novi pdf pod krinkom "ljevicarskih neistina", ne bi li jos netko cerecio Fibi, kad vec ona nije u stanju tome naci kraj, a ne sam njihov sukob. I to sam nazvala infatilnim ponasanjem za nekog tko bi trebao znati bolje iz same cinjenice da ih dijele desetljeca zivotnog iskustva. Pa se sada s pravom mogu upitati tko tu koga patronizira, ako se dosjetim tvojih zakljucaka. :-)

je, sve je tako, i unda si još naglosila kako je 
-rozlika između njih 30 godin, 
-da joj more biti dite, 
-da se ti ne bi tako ponašala prema mlajima,

dakle tri put si spomenula vremensku komponentu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 15:53

night sky wrote:fibi, cuvaj zdravlje....nisu vrijedni



usporedivati gnjeca sa ovo dvoje,troje je smijesno....i glupost.

za razluku od njig ima filing za covjeka, dusu....psovka jest brutalna ali sam je uvijek shvacala kao odraz nezadoviljsrva bez zlih namjera....dok ovo dvoje uziva gaziti i onda zlurado promatraju reakcije....


kic, to je razlog....um vlada svijetom.... ali je covjeku dusa dom.

e, to je to,


moreš biti i ubojica ko čegevara, ali ako deklariroš kako sve to činiš "za čovika", its all good.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 15:59

aben wrote:
violator wrote:To nije parafraza onog sto sam napisala. Osvrnula sam se na konkretan primjer razvlacenja sukoba na novi pdf pod krinkom "ljevicarskih neistina", ne bi li jos netko cerecio Fibi, kad vec ona nije u stanju tome naci kraj, a ne sam njihov sukob. I to sam nazvala infatilnim ponasanjem za nekog tko bi trebao znati bolje iz same cinjenice da ih dijele desetljeca zivotnog iskustva. Pa se sada s pravom mogu upitati tko tu koga patronizira, ako se dosjetim tvojih zakljucaka. :-)

je, sve je tako, i unda si još naglosila kako je 
-rozlika između njih 30 godin, 
-da joj more biti dite, 
-da se ti ne bi tako ponašala prema mlajima,

dakle tri put si spomenula vremensku komponentu

Jesam. Da tvoja inteligencija granici s mentalnom retardacijom, mozda bih i nastavila popunjavati ti prazan vremenski hod. Ovako znam da su ti ocito vikendi najgori pa cu biti nemilosrdna i zavrsiti ova nadjebavanja. I gle, nemam potrebu otvarati topic na VIP-u naslova "ovako libertarijanci zapostavljaju vlastitu obitelj". ;-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 16:11

aben wrote:
night sky wrote:fibi, cuvaj zdravlje....nisu vrijedni



usporedivati gnjeca sa ovo dvoje,troje je smijesno....i glupost.

za razluku od njig ima filing za covjeka, dusu....psovka jest brutalna ali sam je uvijek shvacala kao odraz nezadoviljsrva bez zlih namjera....dok ovo dvoje uziva gaziti i onda zlurado promatraju reakcije....


kic, to je razlog....um vlada svijetom.... ali je covjeku dusa dom.

e, to je to,


moreš biti i ubojica ko čegevara, ali ako deklariroš kako sve to činiš "za čovika", its all good.

ja nisam nikome ikada išta lošeg napravio. ako i jesam onda bi se izvinio kao što sam se izvinio mativki prije par dana jer sam krivo shvato njezin post i onda joj krivo replicirao. dešava se ali zato vidiš da si pogriješio pa se ispričaš sugovorniku. nisam vidio da se metilda ispričala fibici zbog onog famoznog "tvoji" a riječ možeš interpretirati na dva načina metilda da li svjesno ili nesvjesno izabrala krivu interpretaciju. ja sam mišljenja da je namjerno izabrala krivu interpretaciju i koju je upotrijebila da napravi što veću štetu sugovorniku što emocionalnu što da ju javno posrami i izmasakrira. kod nas u Istri se zna točno kad se kaže tvoji su došli u Istru ne misli se na užu obitelj nego na stanovnike koji žive na određenom teritoriju. to se zna raspoznati u komunikaciji tako da su krive interpretacije zaista rijetkost rekao bih nepostojeće nema ih. jasno je metilda znala što "tvoji" znače. ako nije bila sigurna mogla je pitati misliš li na moju obitelj ili na sve ljude koji žive u mojem vilajetu ili sandžaku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 16:14

:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 16:21

aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
tl;dr

agresivna je, gnječo. tako mloda cura a starijima osebe se obraća s neprikladnin rječnikon samo zoto ča joj ne odgovoro ča piše na ekranu..ccc

hahaha jebo ti bog mater. šta ćeš sad? jel sam ja mlođi ili storiji ot tebe kurbin sine? jel sam ti se obratio neprikladnin riječnikon? Fibi te nikada nije opsovala koliko ja znam ona nije niti jenom opsovala nekog ovako sočno kao što sad ja tebe tovare zlobni. pa stavi onda na forum pravilo da se ne smiju registrirat osobe mlađe od 60 godina jer bi onda se vi starčići osjećali ugroženi od tobožnje agresije mladih i omladine.

ma puši kurac abene koji kurac ja uopće raspravljam s tobom o čemu? Fibica te ugrožava? po tebi agresivna je? ajme majko šta ćemo je zatvorit u kavez da te slućano ne bi ugrozila?
oću ti reći da ono ča kanibalkanka govori, da se stariji tribaju oprezno obraćati mlodima da ne povridu njihove malene osjećaje, vridi i u suprotnom smjeru- even stronger.

jo ne zun koliko ti jegodin, ali to je besides the point.

fibi je agresivna, ali me ne ugrožava jer su to samo slova.


Ma da te covjek sad ne bi sutnuo u guzicu, lazljivu i pokvarenu! :-D

Gdje sam ja to napisala?! To si ti krenuo s "analizom" ljevicarstva i iz nje (takve analize) izvukao odredjene zakljucke. Tipicni straw man kojima se neprekidno sluzis. :-)


baba imo 6o godin i ne štedi phoebebuffay, i ti bi se sromila da tako razgovoroš s mlodima, baba ne štedi njene osjećaje a iskustveno je nadmoćna, 

obična parafraza

hehe...parafraziraš? parafraza podrazumijeva skraćivanje i proširenje teksta te tumačenje i objašnjenje težih mjesta, čime se postiže bolje razumijevanje.

teža mjesta su ono što sam boldao u tvojoj parafrazi. nazvao si metildu babom. hahaha...sad si najeba...ček kad te baba metilda dohvati...

ali ja ću stavit običnu parafrazu na tvoju običnu parafrazu da još bolje pojasnim i objasnim teža mjesta da ljudi bolje razumiju.

metilda nije obična baba. metilda je nadžak baba.

znaš sto je nadžak baba? nadžak baba je zla, džandrljiva, svadljiva osoba (obično ženska); uopšte zla, rđava, kvarna ženska osoba.

što je nadžak?

nadžak je staro, već odavno zaboravljeno oruđe i oružje, kojim se u naše vreme niko, valjda, više i ne služi.



To je bio deo starinske bojeve opreme: "strainsko hladno oružje (na dugačkoj dršci), vrsta buzdovana koji s jedne strane ima sekiricu, a s druge dugačke uši ili malj, čekić”, a zatim i „alatka takvog oblika”.



Nadžakom se, dakle, nekda tuklo u bitkama, ali se njime i grubo tesalo, cepalo, a za nuždu i kopalo: "Sabljama joj sanduk sate-saše, nadžacima raku iskopaše”, stoji u jednoj narodnoj pesmi.



Spajanjem reči nadžak i baba (u pogrdnom značenju) nastao je u našem narodu izraz nadžak-baba da bi se njime označila žena naopake naravi, oštrokonđa koja svojim zlim jezikom seče i udara kao nadžakom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 16:23

violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:To nije parafraza onog sto sam napisala. Osvrnula sam se na konkretan primjer razvlacenja sukoba na novi pdf pod krinkom "ljevicarskih neistina", ne bi li jos netko cerecio Fibi, kad vec ona nije u stanju tome naci kraj, a ne sam njihov sukob. I to sam nazvala infatilnim ponasanjem za nekog tko bi trebao znati bolje iz same cinjenice da ih dijele desetljeca zivotnog iskustva. Pa se sada s pravom mogu upitati tko tu koga patronizira, ako se dosjetim tvojih zakljucaka. :-)

je, sve je tako, i unda si još naglosila kako je 
-rozlika između njih 30 godin, 
-da joj more biti dite, 
-da se ti ne bi tako ponašala prema mlajima,

dakle tri put si spomenula vremensku komponentu

Jesam. Da tvoja inteligencija granici s mentalnom retardacijom, mozda bih i nastavila popunjavati ti prazan vremenski hod. Ovako znam da su ti ocito vikendi najgori pa cu biti nemilosrdna i zavrsiti ova nadjebavanja. I gle, nemam potrebu otvarati topic na VIP-u naslova "ovako libertarijanci zapostavljaju vlastitu obitelj". ;-)

eto

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/9/2018, 16:24

Gnječ wrote:
aben wrote:
night sky wrote:fibi, cuvaj zdravlje....nisu vrijedni



usporedivati gnjeca sa ovo dvoje,troje je smijesno....i glupost.

za razluku od njig ima filing za covjeka, dusu....psovka jest brutalna ali sam je uvijek shvacala kao odraz nezadoviljsrva bez zlih namjera....dok ovo dvoje uziva gaziti i onda zlurado promatraju reakcije....


kic, to je razlog....um vlada svijetom.... ali je covjeku dusa dom.

e, to je to,


moreš biti i ubojica ko čegevara, ali ako deklariroš kako sve to činiš "za čovika", its all good.

ja nisam nikome ikada išta lošeg napravio. ako i jesam onda bi se izvinio kao što sam se izvinio mativki prije par dana jer sam krivo shvato njezin post i onda joj krivo replicirao. dešava se ali zato vidiš da si pogriješio pa se ispričaš sugovorniku. nisam vidio da se metilda ispričala fibici zbog onog famoznog "tvoji" a riječ možeš interpretirati na dva načina metilda da li svjesno ili nesvjesno izabrala krivu interpretaciju. ja sam mišljenja da je namjerno izabrala krivu interpretaciju i koju je upotrijebila da napravi što veću štetu sugovorniku što emocionalnu što da ju javno posrami i izmasakrira. kod nas u Istri se zna točno kad se kaže tvoji su došli u Istru ne misli se na užu obitelj nego na stanovnike koji žive na određenom teritoriju. to se zna raspoznati u komunikaciji tako da su krive interpretacije zaista rijetkost rekao bih nepostojeće nema ih. jasno je metilda znala što "tvoji" znače. ako nije bila sigurna mogla je pitati misliš li na moju obitelj ili na sve ljude koji žive u mojem vilajetu ili sandžaku.
ok, ali zoč to meni govoriš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/9/2018, 16:25

metilda wrote::popcorn

nadžak baba uživa u svom nedjelu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 5 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum