ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest - Page 3 Empty Re: Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest

Post by Noor 11/8/2018, 23:20

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Kavran wrote:

daniel craig je najjači bond ikada. meni je lik jamesa bonda teški psihopat. ovaj ga je skinuo k'o da je rođen takav. :cleanteeth
meni connery i brosnan :)

Connery vjerojatno ipak bez ozbiljne konkurencije. Bio je praktički utjelovljenje Bonda i moguće i jedini koji je pravo djelovao uvjerljivo u toj ulozi. Brosnan ipak prehladan, distanciran, glumio je nekako bez krvi i mesa.
navodno je u izbor ušao uz Conneryja i Cary Grant :)

I to kao prvi kandidat, prvenstveno zbog njegove uloge u Sjever-sjeverozapad. :) On bi to odradio jako korektno, ali ne bi tako dobro nosio sam zabavljački  a istovremeno i mačo karakter Bondovog lika. No, to se izjalovilo i Bond je dobio Connerya kao svog bez prave konkurencije najboljeg predstavnika. Barem po mojem mišljenju.
Cary je bio više čovjek za ranija desetljeća, a Sean za nastupajuće šezdesete.
slazem se u potpunosti...
Cary je bio izvrstan glumac svoje generacije i zlatnog doba hollywooda, izgledom Bond, no to nije dovoljno :)
Bond je trebao to sto je dobio..Conneryja.
Bolje nije moglo....dokazali su i svi buduci izbori :)

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest - Page 3 Empty Re: Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest

Post by Guest 12/8/2018, 07:08

Kavran wrote:
orion wrote:Treba nesto mijenjati ….onaj zadnji 007 je nikakav. Los glumac, a k tomu i ruzan …..

daniel craig je najjači bond ikada. meni je lik jamesa bonda teški psihopat. ovaj ga je skinuo k'o da je rođen takav. :cleanteeth

uopće ne volim serijal, ali craig je zbilja najbolji bond do sada  :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest - Page 3 Empty Re: Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest

Post by Yehudim 12/8/2018, 10:37

omni wrote:Daniel Craig ce vjerojatno glumiti u novoj verziji serije "Korijeni" ulogu KuntaKinte. Ili sam nesto pobrkao?
:aw

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest - Page 3 Empty Re: Najizgledniji kandidat za ulogu novog Jamesa Bonda mogao bi ispisati povijest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum