ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 11/8/2018, 15:23

Imat cete skupa mir, slogu i ljubav. Osnivanje vlastite familije je nesto kao sansa za ispravit losu karmu.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 11/8/2018, 15:41

medication wrote:Imat cete skupa mir, slogu i ljubav. Osnivanje vlastite familije je nesto kao sansa za ispravit losu karmu.


Medication vrati se ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 11/8/2018, 15:44

Bez zajebancije, ja to stvarno mislim jer smo nas dvoje taj princip primjenili u vlastitom zivotu.

Nije mi padalo na pamet ponovit greske svojih staraca. Srecom, ni njemu njegovih.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 16:50

medication wrote:Imat cete skupa mir, slogu i ljubav. Osnivanje vlastite familije je nesto kao sansa za ispravit losu karmu.


Da,prekinuti taj lanac mrznje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 16:53

Ja bih npr. s mojima pukla...uvijek im je netko za nesto kriv i snaja je u tom jebenom strahu od krivnje postala ko biljka koja se nista ne usuduje....djecu drzi pod staklenim zvonom da im se nesto ne desi....



I onda dodem ja s mojim divljacima.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 11/8/2018, 18:19

medication wrote:Bez zajebancije, ja to stvarno mislim jer smo nas dvoje taj princip primjenili u vlastitom zivotu.

Nije mi padalo na pamet ponovit greske svojih staraca. Srecom, ni njemu njegovih.

Bez zajebancije vrati medication ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 19:52

Pijuckam kavicu i surfam, laganini napokon!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 21:10

Moram se pomalo pocet pakovat, kriste...

Treba moje knjige i popakirat...
Posude...

Ima toga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 21:16

igram belu, pijem kavu, svratim na forum i čekam da dragi skuha čaj pa da idemo večerati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 21:25

Ajme bela! :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 11/8/2018, 21:36

sve spremljeno popakovano idemo sutra na godisnji...svetlana jos mora do mame ujutro ostavit kljuceve da pazi na stan jer ima macka silverstera i akvarij sa ribicama u kojima su nemo i dori ...da pazi da se nedesi neki belaj ...zatim put i odabir lokacije izmedju makarske i splita :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 11/8/2018, 21:41

pisemo se opet pocektom rujna...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 11/8/2018, 21:42


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:02

Moxy wrote:Ajme bela! :x
:D :D  na playtoyu, često ju igram online, teško je ovako skupiti ekipu za belu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:02

Sta je pak playtoy? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:05

na tportalovoj stranici - servis za online igre! ima bela, šnaps, jamb i tak još po neka, ali meni je bela vrh B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:05

Nemoj zezat da ima i jamb...
Bas cu bacit oko...

Igra se protiv drugih igraca ili kompjutera?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:09

protiv drugih igrača baš, zato i je fora, pogledaj svakako!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 11/8/2018, 22:17

jel ima remi?

Ajme sto ja volim remi a nemam ga s kim igrat

Lady ne bi ti sad bila u kozi s pakiranjem, pa da mi netko plati. Selili prije pola godine naprasno. Kad budemo selili iduci put, unajmit cu servis za selidbe s njihovim kutijama, radnicima i kamionom. Skuplje, al brze i lakse.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:22

nema za sada, ali će biti kroz neko vrijeme, bila je anketa, doći će još igara! :) (remi, potapanje brodova, domino, uno, mlin) - ima sad čovječe ne ljuti se još i preferans

meni je isto remi super i također ga nemam s kime igrati... šteta, danas ljudi ne kartaju više tako.. recimo dragi me zarazio s board game-ovima, ali ne karta, no programira ih :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 11/8/2018, 22:25

Unoooo! Obozavam ga...
Izrodit cu jos copor djece da imam s kim kartat uno i remi

Isplati se
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum